Bedelli vatandaşlık görevi hayırlı olsun.

Medyadan Haberler

Yetkili: Koray

Bedelli vatandaşlık görevi hayırlı olsun.

İleti brhn » Cum Kas 25, 2011 2:54 am

yazdıklarınızın tamamına katılıyorum..İNSANLAR LAYIK OLDUKLARI ÅžEKİLDE YöNETİLİRLER.....yanılıyor olmayı istiyorum ama görünen o ki bu günlerin iyi günlerimiz olduğunu ve daha da kötü günlerin bizi beklediğidir.Bu arada bir şeyede ben vurgu yapmak istıyorum.Son günlerin ilginç gelişmesi.şike,rüşvet ve çirkef için meclisin dolayısıyla tüm siyasi partilerin kısa sürede uyum içine girmiş olması ve tabiri caizse şikeyi,rüşveti,çirkefi yasal hale getiricesine daha geçen yıl çıkmış olan yasayı bazı çıkar çevreleri için apar topar değiştirerek,emeğe ,alınterine verilen (daha doğrusu verilmeyen değeri) ortya koydukları kanun değişikliği.şikeye ,rüşvete verilen cezanın çok olmasının kime ne zararı olabılır ki,rüşvetçilerden ,şikecilerden emek hırsızlarından başka.Meclisin büyük çoğunluğunun bir çırpıdabu konu hakkında omuz omuza gelmiş olması,sadece şu anda şike soruşturması kapsamında bulunanları kurtarma opersyonundan daha öte bişey olmalı.Açıkça emek,alınteri kavramlarının tamamen yitirildiğinin göstergesinden başka bişey değildir.işte bizim seçtiklerimiz.oy vermeye devam!!!!

brhn

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 0

Medyadan Haberler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir