Ben Ben Olabilmek İçin Çok Bedel Ödedim...

Ben Ben Olabilmek İçin Çok Bedel Ödedim...

İleti Koray » Cum Nis 19, 2013 10:13 pm

Benim Hayatımda İnsanların Çok Şansı Olmaz,Tek Yanlış Her Doğruyu Götürür.. Arkamdan Konuşanlar Sanmasınlar ki Duymuyorum. Her Canım Diyene Canımı Vermem..! İnsanların Lafına Kanıp İnsan Harcamam..!Kendim Görürüm Yanlışı Doğruyu..! Benim Geldiğim Seviyeye Gelmeden, Benim Çektiğim Acıyı Çekmeden, Benim Gibi Tek Başına Ayakta Durmadan Eleştiri Yapmana, Burun Kıvırmana .izin vermem Kimseye Sırt Dayamadan Yaşa da göreyim seni
Hayatımın Hesabını Kimseye vermem ASLA Sıradan Olmamı Beklemeyin..! Çünkü Ben "BEN" Olabilmek İçin Çok BEDEL Ödedim.. !!!

Koray
Yetkili

Ettiği teşekkür: 727
Aldığı teşekkür: 666

Re: Ben Ben Olabilmek İçin Çok Bedel Ödedim...

İleti Koray » Cum Nis 19, 2013 10:15 pm

Koray
Yetkili

İleti Koray » Cum Nis 19, 2013 10:19 pm

Kim olduğumuzu aramak yerine, nasıl olmamız gerektiği öğretildi bize... Koray

Koray
Yetkili

İleti TeLmA » Cmt Nis 20, 2013 8:55 am

Arkadaşım yine seni kim üzdü??

bazı sırtında altın semer vurulmus olanların kendini uzak diyarlara dahi atsa beceremeyeceği olaydır. bir garip aldanışın içinde sürüklenir giderler adına hayat dedikleri, enselerinde "birileri"nin müdahelesini hissederken hala. yazıktır, günahtır ve hatta acınasıdır bazan bu kişiler ve fakat kendini bir parça sevmekteyse insan uzak durmalıdır böyle ümitsiz vakalardan...

ayakların titrediğinde yorulduğunda yardım istemeyi bildiğinde tutunacağın bir arkadaşın olmalı bu zayıflık değildir tökezlediğinde tutunacağın daldır.herdaim gerçek dostlarının olması dileği ile.....

TeLmA

Ettiği teşekkür: 102
Aldığı teşekkür: 192

Duygusal Paylaşımlar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir