BEN TUTKU ABLAYI ÇOK SEVDİM

SanalKahve 101 Salonlarımız

BEN TUTKU ABLAYI ÇOK SEVDİM

İleti LaKe_televizyonda » Pts Arl 02, 2013 8:00 pm

EVT  BEN   deli  kadir   bazılrın  atıp   tuturamıcagı  gibi  biri  degilim  ben   şomen  olmak  istemedim  dünyaya  geldigimde  ben  hep  neşeli   ama  acıyı  hep  içine  gömen  insanların içinde  olmak  istedim  ben   mutlugu  sanalda     100lerin  içinde  degil  sadece   onların  içinde  görmek  istedim  hep  arkamdan  konşuldu  dedimki  heo  agzı  var  konuşr  dedim  hep   kendime    kimi      beni   vezir   kimi  beni   rezil  etti    ama  yinede   üzüntülüyüm  bir  insan    jübüle  yapar  çeker  gider  ben  onun  yapmadan  gittimmm    benim  aslında  kimseye    hesap  vermek  zorunda  degilm    yaradan  herşeyin  en iyisini  bilir    bir   dostmua  selam   vermwe k  suç  ise   demekki  ben  bu  sanaalı     ve  güzel  insanları   daha  sevememişimm   allah büyüktür  birgün    baba  ana  yavru  acısını  herkes   tadıcak   buna     emin  olun  benim  içim  nekadar  yandıysa  sizin   içinz  yanmasın dicem  çünkü  acıyı  çeken   bilr   ben asla    ihanet  etmedim  etmemde    kim   ne  konuşmuşsa  demeki  hoş  konuşmamış  bende   kendimi   4  yıl  boyunca   yeşil  evrene  tanıtmışım   ve  benim    sizlerden   tek   dilegim  hiç  bir  zaman  tutku  ablayı  bırakmayın   en  kötü  gününde bile onun  yanında olun  ben   orda  kalbmi   bıraktım  o  kalbe  sahip  çıkın    beklki  bu  yazdıgımda ben  olmıcam  ama     ama   kalbim    hep  onlarla  beraber   kib  aeo   yeşil  evreni  bırakmayın  o     yeşil  evren  ben  işten  geldigimde   hani  ilk  okul  çocukları  gibi   önlügünü  çantasını  açaerda  hemen  koşar  ya  bende  o   insanlardan biriyim işte  ne   mutlu  yeşil  evren  ailesi   hepiniz  hakkınızı   helal  edin  yaşama    veda  ettim   hoşçakalın  hepiniz  sagolun by

LaKe_televizyonda

Ettiği teşekkür: 8
Aldığı teşekkür: 5

Re: BEN TUTKU ABLAYI ÇOK SEVDİM

İleti Leyl-i_Lal » Sal Arl 03, 2013 4:10 pm

Sakkın.. Allahım korusun..herşey yalan olurda insanın hissttirdikleri kalır..Sende benim kardeşimsin...Canı veren Allah..alan da  O olmalı..Telin yok bende ..servis resetledi...arardım yoksa..

Leyl-i_Lal

Ettiği teşekkür: 91
Aldığı teşekkür: 52

Re: BEN TUTKU ABLAYI ÇOK SEVDİM

İleti Leyl-i_Lal » Çar Arl 04, 2013 9:43 am

Konuyla ilgili  merak edip soran arkadaşlar için yazıyorum..Deli Kadir gayet iyi kendisiyle görüştüm..Sağlıklı..selamları var  tanıyıp merak eden arkadaşlara..

Leyl-i_Lal

Ettiği teşekkür: 91
Aldığı teşekkür: 52

SanalKahve 101 Okey

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir