DeLiK@NLı SöZLeR

Baylara Özel bölüm bayanlarin girmesi yasaktır..

Yetkili: Koray

DeLiK@NLı SöZLeR

İleti systeam » Çar Eyl 16, 2009 4:31 am

• gι∂єη gιтмιşÑ‚ιя!gιтιğι αη !вιтмιşÑ‚ιя вєη gι∂єηι ∂єgιℓ gι∂єη вєηι кαувєтмιşÑ‚ιя!
  • Dünya unutursa dönmeyi, Rüzgar unutursa esmeyi, Aşıklar unutursa sevmeyi, Belki o zaman unuturum seni..
  • *Dünya bir gündür, o da bugündür!
    *Sen, sen ol! Asla biz olma..
    *Sakın 30 yıl hukukun olmayan birine, sakın deme!
    *Azdan az, çoktan çok gider.
    *sadece şahlar hamleleri önceden sezer.
    *hayat, ölümle kumar oynama sanatıdır
    *özgürlük, sonu meçhul bir firardır..
    *Bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri oluşuyorsa orada güneş batıyor demektir.
    *Eğer birisi seni aldatmışsa bu onun suçudur. Eğer o kişi seni pek çok kere aldatmışsa bu senin suçundur.
    *Asla birilerinin umudunu kırma, belkide sahip oldukları tek şey o’dur.
    *bela, kişinin sevdiklerinden gelir..
    *HERGÜN SENİ DÜÅžÜNMEK VE YOKLUGUNU FARKETMEK NASIL ACI VERİYOR BANA BİLİRMİSİN..BİR GÜN SENDE SEVERMİSİN
    SENİ SEVMEK İSTİYORUM KALBİM DURANA KADAR PEÅžİNDEN KOÅžMAK İSTİYORUM DİZLERİM ÇÜRÜYENE KADAR SENİNLE KONUÅžMAK İSTİYORUM DİLİM TUTULANA KADAR SENİ öPMEK İSTİYORUM DUDAKLARIM KURUYANA KADAR SENİNLE ÇIKMAK İSTİYORUM SONSUZA KADAR CAVEBINI BEKLİYORUM öLENE KADAR
    SEN VARYA SEVGİLİM. AVRUPA KADAR MODERN. AMERİKA KADAR GÜZEL. AFRİKA KADAR SICAKSIN. NE VARKİ SEVGİLİM . ANTARTİKA KADAR UZAKSIN..
    *Oyun bitince şah da, piyon da aynı kutuya konur…
    *Beklemesini bilenin her şey ayağına gelir..

*suskunLuğumu hafife aLma … konuÅžursam kaLdıramazSın !
    *
    ALEMDE NAMIMIZ KARKOLDA ADIMIZ İKİ BİLEMEDİN 3 KIZDA NUMARAMIZ TEK FARKIMIZ AÄžASARLI OLMAMIZ

*ELLERİ CEBİNDE YANLIZ DOLAÅžAN KADERE KÜSMÜÅž HALİ PERİÅžAN HERGÜN SENİ DÜÅžÜNMEKLEN UÄžRAÅžAN BİR AÅžIK GöRÜRSEN BENİ HATIRLA SAHİLDE OTURMUÅž DENİZE BAKAN YAKASIZ GöMELEÄžİNE KIRAVAT TAKAN CİGARASINI TERSİNE YAKAN BİR SARHOÅž GöRÜRSEN BENİ HATIRLA

*DUR BE BABA ARTIK YETER. SEVMEYENE VERME BU KADAR DEÄžER. GİDEN GİDER BIRAK BOÅž VER.SENİN ASALETİN YETER

*Kız diye önem verenin, güzel diye kaşar sevenin, para diye dost satanın: kral olsa tahtını, mafya olsa mekanını, devlet olsa ecdadını……

*Ateş olursak düştüğümüz yeri yakarız aşık olursak yüreğimizi parçal

*SOYTARILAR KRAL OLMUÅž FAHİÅžELERDE KRALİÇE.. AMA ÅžUNU UNUTMAYIN Kİ SİZİN MARKA OLDUGUNUZ YERDE ETİKETİ BEN KOYARIM….

*

• PaRaSIZ KaSaNIN, RaKISIZ MaSaNIN, MeRMiSiZ SiLaHIN, eSRaRSIZ SiGaRaNIN, uZaMaYaN YoLLaRIN, KaDINSIZ YaTaGIN, GüLMeYeN SuRaTIN,SeNSiZ GeCeN HaYaTIN ta....
  • LAF SOKMAYA KALKIÅžMA KAPAK OLUR$UN .YAVÅžAMA; KöPEK OLUR$UN..UÄžRAÅžMA; ETİKET OLUR$UN.ARKAMDAN KONUÅžMA SEREFSİZ OLUR$UN ..KENDİN OL BELKİ O ZAMAN YANIMDA OLUR$UN.
  • *Kral Gİbİ YaÅžayip İt Gİbİ ölmektense İt Gİbİ YaÅžayip Kral Gİbİ ölÜrÜm

*Hayat Bİr Sinav İse Ben Sadece Adimi Yazar Çikarim.

systeam

Ettiği teşekkür: 0
    Aldığı teşekkür: 0

Baylara Özel

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir