FLAÅž FLAÅž FLAÅž ÅžİKEDE SON DURUM...?

Medyadan Haberler

Yetkili: Koray

FLAÅž FLAÅž FLAÅž ÅžİKEDE SON DURUM...?

İleti Koray » Pzr Arl 11, 2011 6:41 pm

EVET 3 TEMMUZDAN BERİ YAPILAN ÅžİKE SORUÅžTURMAISNDA VE İDDANEMSİNDE SONA DOÄžRU GELİNDİ YAPILAN ÇALIÅžMALARDA AÄžIR CEZA HAKİMİNİN VE UEFANINDA DESTEÄžİYLE FENERBAHÇE KÜLÜBÜ BAÅžKANI AZİZ YILDIRIMIN AÇIK AÇIK TELEFON KAYITLARIYLA FUTBOLCU TEHTİT ETMESİ FUTBOLCULARA PARA VERMESİ CAMERALARLA TESPİT EDİLMİÅžTİR BUNUNLA KALMAYIP SİVAS ANKARAGÜCÜ  ESKİÅžEHİR VE KARÜBÜK MAÇLARINDA YöNETİCİ VE AVUKAT SIFATIYLA FENERBAHÇEDE AS BAÅžKAN OLAN ÅžEKİP MOSTUROÄžLUNUN DA YAPTIÄžI TÜM ÅžİKE OLAYLARI ORTAYA ÇIKMIÅžTIR YAPILAN BU ÇALIÅžMALARDAN SONRA  BAÅžBAKANIN VE HÜKÜMET ADAMLARININDA FENERBAHÇENİN VE AZİZ YILDIRIMI SUÇLU BULMUÅžTUR İÅžTE TÜM BU OLAYLARDAN SONRA ADALETİN VERECEÄžİ KARARLAR KESİNLEÅžTİ BUNA GöRE...1 FENERBAHÇE KÜME DÜÅžÜRELECEK 2... AZİZ YILDIRIM VE ÅžEKİP MOSTUROÄžLU CEZA EVİNDEN ÇIKAMİYACAK...3... FENERBAHÇE KLÜBÜ 5 YIL UEFAYA KATILAMAYACAK VE ÇOK BÜYÜK BİR TAZMİNAT öDİYECEK...4...FENERBAHÇE YAYIN KURULUÅžLARINADA CEZA GELECEK...5... FENERBAHÇELİ SEZER öZTÜRK YENİ YASA ÇIKANA KADAR FUTBOL OYNİYAMİYACAK... BUNLAR SADECE FENERBAHÇEYE VERİLECEK CEZALAR ÅžİMDİ GELELİM BENİMDE AÅžIK OLDUÄžUM BEÅžİKTAÅž TAKIMINA EVET BİZLERİDE KENDİ OYUNLARINA ALET ETMEYE ÇALIÅžTI UEFA AMA BAÅžARAMADI BAÅžARAMİYACAKLARDA İÅžTE ADALETİN VE UEFANIN BEÅžİKTAÅž İÇİN DÜÅžÜNCELERİ...1... BEÅžİKTAÅž KESİNLİKLE KÜME DÜÅžÜRÜLMİYECEK...2...TAYFUR HAVUTÇU VE SERDAR ADALI SERBEST BIRAKILACAK...3 YAPILAN ARAÅžTIRMALARDA İBRAHİM AKININ İFADESİNİ DEÄžİÅžTİREREK BEN BEÅžİKTAÅžTAN SADECE TRANSFER SöZÜ ALDIM BAÅžKADA BİÅžEY ALMADIM4... BEÅžİKTAÅžA TÜRKİYE KUPASI İADE EDİLECEK...5 UEFA BAÅžKANI PLATİNİ BEÅžİKTAÅž İSTANBUL BÜYÜKÅžEHİR MAÇINDA PENALTILARLA ALINAN KUPA KESİNLİKLE ÅžİKE DEÄžİLDİR... ÅžİMDİ GELELİM DİÄžER TAKIMLARA...1 SİVAS  ESKİÅžEHİR BU İKİ TAKIMDAKÜMEYE DÜÅžÜRÜLECEK TRABZONADA HERHANGİ BİR CEZA VERİLMİYECEKMİÅž B UNLAR HERKES TARAFINDAN ARTIK SöYLENEN SöZLER BAKALIM İLERDE NE OLACAK ...

Koray
Yetkili

Ettiği teşekkür: 727
Aldığı teşekkür: 666

Medyadan Haberler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir