INSANLARIN HAYATLARINA DAİR KESİTLER

INSANLARIN HAYATLARINA DAİR KESİTLER

İleti SILA » Cmt Haz 29, 2013 2:52 am

Çıkmıyor hiçbir yol sonuna… Zaten bir müddet sonra unutuyorsun çıkışı bulmanın amaç olduğunu. Son’u bekleyerek geçer mi bir ömür? Sen onu bıraktığın an, hayat da senin elini bırakıveriyor. Amaçlar, senden beklenenler, görevler, zorunluluklar,inançlar, saplantılar, hurafeler, alışkanlıklar… Kendinin şoförü olduğun hayatını ne zaman sürmeye başlayacaksın? Seni bağımlı kılan ne? Ne zaman yeni doğan gün seni tekrar heyecanlandıracak?


Herkes gibi görünerek bambaşka biri olmaktır aslında mutluluk. Gürültü patırtı içinde sükunetle kendi yolundan gidebilmek. Kimsenin ulaşamayacağı saklı bir cennet yaratmak zihninde ve her yıkıntıda koşarak oraya sığınmaktır.


Labirent hayatlar sardı her yanımızı. Yaşanan her güne/haftaya/aya ufak ufak heyecanlar, sürprizler, yenilikler, hedefler, sevinçler, beklentiler eklemek gerek. Bunlara ulaşabilmek motive etmeli insanı, yaşamı daha değerli ve katlanabilir kılmalı. Atmak gerek gözlerimizi katarakt misali kaplayan miskinliği. Artık labirentin duvarları değil de, hızla ilerleyen zamanla köşe kapmacalar kaplamalı gözlerimizi. Bitsin artık şu “yarın olur, bir gün olur” lar. Olsa ne olur olmasa ne olur, hazır olanın tadını çıkarmayı öğrenmeli önce.
Evet, yavaş yavaş eriyor gözümde labirentin tüm duvarları ve önümde hiçbir engel kalmadan hevesle, sevinçle ilk adımımı atıyorum. Nedir sınırlarım, en son nereye kadar gidebilirim, keşfetmek istiyorumFotoğraf


Bu mesaj için SILA adlı kullanıcıya teşekkür eden:
Ena (Cmt Haz 29, 2013 2:12 pm)
Değerlendirme: 4%
 

SILA
 
İleti: 4
Kayıt: Per Oca 12, 2012 1:23 am
Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 5

Re: INSANLARIN HAYATLARINA DAİR KESİTLER

İleti Ena » Cmt Haz 29, 2013 2:14 pm

Sıla Ablam ne güzel sizleri forumda görmek Emeğine


yüreğine sağlıkEna
 
İleti: 23
Kayıt: Çar Haz 26, 2013 10:07 am
Ettiği teşekkür: 16
Aldığı teşekkür: 42


Duygusal Paylaşımlar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir

cron