Kaspersky Antivirus | Internet Security | Total Security 201

Bilgisayar Programları

Yetkili: cengiz

Kaspersky Antivirus | Internet Security | Total Security 201

İleti J0K3R » Per Mar 17, 2016 1:15 pm


 


En popüler antivirüs programlarından biri olan Kaspersky, en son sürümü olan 2016 sürümü ile karışınızda.


Önceki sürümüyle aynı güçlü motora sahip olan yeni Kaspersky virüslere, solucanlara, Truva atlarına ve diğer zararlı yazılımlara karşı sisteminizi korumak için kullanabileceğiniz en güçlü koruma araçlarından biridir.


Yeşil ve beyaz renklerle yeniden tasarlanmış arayüzü, acemi kullanıcılar için bile kolay kullanılır ve anlaşılır durumda. Daha deneyimli ve bilgili kullanıcıların ihtiyaçları da düşünülerek kapsamlı yapılandırma ayarları da arayüze dahil edilmiş. Arayüzdeki genel bölümler şunlar: Taramalar, Veritabanı Güncelleme, Sanal bir klavye ve Karantina Alanı.


Kaspersky üç tip sistem taraması içeriyor. Bunlar: Tam, Kritik Alanlar ve Güvenlik Açıkları için Tarama. Program tüm dosya sisteminiz üzerinde gerçek zamanlı bir koruma sağlamakla birlikte, e-posta alımı, internette gezinme ve hatta anlık mesajlaşmalar esnasında sezgisel tabanlı monitörü sayesinde olası tehditleri tespit edebiliyor.


Program aynı zamanda Kaspersky Security Network olarak adlandırılan ve anonim kullanıcılardan elde edilen bilgilerle oluşturulmuş güçlü bir çevrimiçi servise de sahiptir.


http://bc.vc/vEN7yE


http://bc.vc/OLNrma - Internet Security


http://bc.vc/5tAajn - Total Security


J0K3R
 
İleti: 34
Kayıt: Çar Mar 16, 2016 12:10 pm
Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 0

Bilgisayar Programları

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir

cron