Sistem saati: Cum Nis 19, 2024 12:37 am

News News of Özel Günler ve Kutlamalar

Site map of Özel Günler ve Kutlamalar » Forum : Özel Günler ve Kutlamalar

Seni Seviyorum Ayı

daha önce sadece 14 şubattı ama artık bütün ay seni seviyorum ayı olacak galiba Laughing ayıları da üzmüşüz zaten.. baksanıza videoda nasıl da boyun bükmüşler garibanlar.. ee yıllarca sevgililer gününde ayıcık mı alınırmış ya çok klasik falan dediler dediler bu hale geldi olay. bundan sonra geleneğe dönüşsün bu iş bence. herkes ayı alsın Laughing #SeniSeviyorumAyı

Read more : Seni Seviyorum Ayı | Gösterim : 293 | Cevaplar : 0

** ANNE**

<3 ...

Read more : ** ANNE** | Gösterim : 1324 | Cevaplar : 0

**KADINLAR GÜNÜYMÜŞ**

...

Read more : **KADINLAR GÜNÜYMÜŞ** | Gösterim : 1760 | Cevaplar : 2

**KADIN**

"Kadınlar göğün yarısıdır "

...
Read more : **KADIN** | Gösterim : 931 | Cevaplar : 0

Tum Annelermizin Anneler Gunu Kutlu Olsun....

KeIimeIerIe anIatıIamayan fedakarIık ve karşıIıksız sevgiyi, tarif et deseler bana herhaIde sadece “ANNE” derdim....
Tum Annelermizin Anneler Gunu Kutlu Olsun....

Read more : Tum Annelermizin Anneler Gunu Kutlu Olsun.... | Gösterim : 1562 | Cevaplar : 1

Sevgililer Günü Neden Kutlanır?

Kökeni, Roma Katolik Kilisesi'nin inanışına dayanan bu gün, Valentine ismindeki bir din adamının adına ilan edilen bir bayram günü olarak ortaya çıkmıştır. Bu sebeple bazı toplumlarda "Aziz Valentin Günü" (St. Valentine's Day) olarak bilinir. Valentine kelimesi, Batı medeniyetlerinde hoşlanılan kişi veya sevgili anlamlarında da kullanılır. Günümüzde, bazı toplumlarda sevgililerin birbirine hediyeler aldığı, kartlar gönderdiği özel bir gün olarak devam etmektedir. Tahminlere göre 14 Şubat günü, tüm dünyada 1 milyar civarında kart gönderilmektedir. Bunun yanı sıra ...

Read more : Sevgililer Günü Neden Kutlanır? | Gösterim : 1343 | Cevaplar : 0

29 Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun

29 Ekim Cumhuriyet Bayramınızın  

91. Yılı Kutlu Olsun

Read more : 29 Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun | Gösterim : 1363 | Cevaplar : 0

Oturum Aç

İstatistik

Toplam ileti 26267 • Toplam konu 14459 • Toplam üye 4