Öyle Bir Geçer Zaman ki 61. Bölümü

Yetkili: Koray

Öyle Bir Geçer Zaman ki 61. Bölümü

İleti DiLay__ » Pts Şub 13, 2012 6:27 am

Resim

Öyle Bir Geçer Zaman ki 61. Bölüm Özeti
Kanal D’nin en çok seyredilen dizilerinden Öyle Bir Geçer Zaman ki rüzgar Caroline için tersten esmeye başlıyor. Öyle Bir Geçer Zaman ki 14 Şubat Salı akşamı 61. Bölümü ile Kanal D ekranlarına geliyor.


Öyle Bir Geçer Zaman ki’nin geçen hafta ekrana gelen bölümünde Aylin’in hamile olduğu gerçeği ortaya çıkmıştı. Ali, bu hamileliğe büyük tepki gösterse de Cemile kızından yana olmuştu. Cemile, Ali’ye doğacak bebeğin Aylin için çok önemli olduğunu anlatmaya çalışmıştı. Aylin ise hamile olduğunu Soner’den saklamakta ısrarlıydı. Aylin’de Soner’e karşı aşk ve nefret duyguları bir aradayken Berrin de kızı Zehra’yı yanına alıp götürme derdindeydi. Mete, nihayet Nihal’i bulmuş ve onun yaşadığını öğrenmişti. Nihal’le konuşmaya çalışan Mete, Nihal’in yaptığı evliliğin zoraki olduğunun farkındaydı. Kenan ise Kemal’le büyük bir iş çevirmenin planlarını yapmaktaydı.
Öyle Bir Geçer Zaman ki’nin bu hafta ekrana gelecek olan yeni bölümünde rüzgar bu kez Caroline’in aleyhine esmeye başlıyor. Caroline, Kenan ile öpüşürken akrabalarının kızına yakalanıyor ve karşılığında ağır bir tehdide maruz kalıyor. Diğer taraftan Aylin, yeni tanıştığı doktorun da etkisiyle çocuğunu doğurma kararı veriyor. Cemile ise Nedim’le önemli bir iş yemeğindedir; karşısındaki adam onu derinden etkileyecektir.
Öyle Bir Geçer Zaman ki 61. Bölümü ile 14 Şubat Salı akşamı Kanal D’de!
Dizinin Künyesi:
Dizinin adı: Öyle Bir Geçer Zaman ki
Yayımlandığı Kanal: Kanal D
Yayımlanan Son Bölüm: 61 (2. Sezon)
Yayın Yılı: 2011 - 2012
Yönetmeni: Zeynep Günaytan
Senarist: Coşkun Irmak

Bu mesaj için DiLay__ adlı kullanıcıya teşekkür edenler: 2
Hacegan__ (Pts Şub 13, 2012 8:33 am) • efe_19 (Pts Şub 13, 2012 7:13 am)
Değerlendirme: 8%
 

DiLay__
Yetkili
 
İleti: 33
Kayıt: Per Oca 12, 2012 1:23 am
Ettiği teşekkür: 90
Aldığı teşekkür: 66

Yerli Diziler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir

cron