yaşanmış hikayeler

yaşanmış hikayeler

İleti fisun » Çar Tem 03, 2013 4:24 pm

Sanki Geleceksin


Çıkacaksın bir yerlerde karşıma... Yüzüne hasret bıraktığın günler geride kalacak. Gözlerine bakıp yine eskisi gibi gülümseyeceğim sana. Hiç bir şey olmamış gibi... Eski güzel günleri hatırlayacak belki dolacak gözlerimiz ama kavuşmanın mutluluğu susturacak ikimizi. Kız kulesini, gezdiğimiz sahilleri, hiç kimseyi umursamadan sevgiye dair ne varsa, ne yaşadıysak hepsini tekrar tekrar yaşayacağız.


Sanki geleceksin...


Unuttuğum yüzün vefasız gözlerin bakacak bana yeniden. Bıraktığın o küçük kız büyüdü artık göreceksin. Hesap sormak bile zor gelecek bana. İçimde büyüttüğüm onca acıya rağmen göreceksin, hissedeceksin o büyük, o saf sevgiyi yüreğimde.


Sanki geleceksin...


Pişman olup af dileyeceksin benden. Kaybettirdiklerini anlayacaksın belki ama çok geç olacak biliyorsun. Ya senin kaybettiklerin? Hiç kimse sevemeyecek seni benim seni sevdiğim kadar. Hiç kimse savaşamayacak yıllarla benim gibi ve hiç kimse benim kadar özlemeyecek seni... Anlayacaksın vefasız sevgili...


Sanki geleceksin...


Sileceksin yılların özlemini. Bir şans, son bir şans dileneceksin benden. Senin bana vermediğin o şansı benim sana vermem için yalvaracaksın. Ben yaptım şimdi sen yapacaksın, sen alacaksın gururunu ayaklar altına. Tadacaksın bu acıyı derinden. Ve öğreneceksin sevgili aşkta gurur olmayacağını.


Sanki geleceksin... Çıkacaksın karşıma...


Yürekse yürek, sevgiyse sevgi... Ben ağladım yıllarca şimdi sen ağla karşımda. Acıysa acı hemde en büyüğü. Ben öğretemedim sana sevgiyi.silemedim kalbinden nefreti. Taşlaşmış o kalbinin duvarlarını benim sevgim yıkamadı. Evet sanki geleceksin ve bana yanıldığımı göstereceksin taş kalpli sevgili.


Bir gün evet bir gün geleceksin...


Geleceksin kendi ayakların getirecek seni bana. Hayal değil, rüya hiç değil, boş umut değil ve bu bekleyişim boşuna değil. Sen sanıyorsun ki hala seviyorum seni. Hala deli gibi tutkunum sana. Ama haklısın sevgili. Kendime bile söyleyecek cesaretim olmasada doğru olan bu. Ama farketmez artık yosun gözlüm. Onca acıyı unutmadım. Daha hesabını soramadım. Geleceksin biliyorum ve ben bekliyorum... Nasıl birşey anlamıyorum, seviyorum hemde ölesiye nefret ediyorum.


Sanki geleceksin... Sanki çıkacaksın biryerlerde karşıma...bekliyorum vefasız sevgili....
 

Bu mesaj için fisun adlı kullanıcıya teşekkür eden:
Ece (Çar Tem 03, 2013 5:12 pm)
Değerlendirme: 4%
 

fisun
 
İleti: 8
Kayıt: Per Oca 12, 2012 1:23 am
Ettiği teşekkür: 35
Aldığı teşekkür: 14

Re: yaşanmış hikayeler

İleti Ece » Çar Tem 03, 2013 5:13 pm

Fisun abla emeklerine sağlık süper paylaşım olmuş


Bu mesaj için Ece adlı kullanıcıya teşekkür edenler: 2
Hayalim_sin (Çar Eyl 25, 2013 10:44 am) • fisun (Sal Eyl 10, 2013 12:41 pm)
Değerlendirme: 8%
 

Ece
 
İleti: 413
Kayıt: Cum Nis 05, 2013 12:33 am
Ettiği teşekkür: 606
Aldığı teşekkür: 935


Fıkralar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir

cron