Liposuction ile Yeni Bir Görünüm Kazanın

Liposuction ile Yeni Bir Görünüm Kazanın

İleti fbacker » Sal Şub 13, 2018 12:01 pm

Liposuction (Yağ Aldırma) diğer bir adı ile yağ aldırma operasyonudur. Egzersiz ya da diyete rağmen kilo veremeyen insanlar için uygun olan Liposuction kesinlikle bir zayıflama cerrahisi olarak tanımlanamaz. Bu yüzden kilosu fazla yüksek olan kişilere uygulanamaz.


Kilonuz normal vücut ağırlığına yakınsa, kilonuz 6 ay veya daha uzun süredir sabitse, karın, bel, iç ve dış uyluklar, kollar, dizler ve boyun gibi diyet ve egzersize dirençli bölgelerdeki yağ birikimlerinin alınmasını istiyorsanız, deri tonunuz ve elastikiyeti iyiyse, derinizde gevşeme ve sarkma bulunmuyorsa, ruhsal problemleriniz yoksa Liposuction ameliyatı olabilirsiniz.


Liposuction işlemi öncesinde doktorunuz ile birlikte bir ön görüşme yapmanız gerekir. Bu görüşmede istekleriniz değerlendirir. Genel sağlığınız hakkında konuşmalısınız. Geçirdiğiniz hastalıkları ve kullandığınız ilaçları mutlaka estetik cerrahınız da bilmeli. Ayrıca bu operasyondan beklentileriniz çok üst sınırlarda olmamalı. Çünkü bu uygulama sadece vücut kontürünüzü değiştirmeye yarar. Belirli bir yağ alma limitine sahiptir ve bu limit kişiden kişiye göre değişiklik gösterir.


fbacker
 
İleti: 2
Kayıt: Pts Haz 06, 2016 2:24 pm
Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Diyet - Sağlıklı Beslenme

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir

cron