Son Dakika Magazin Haberleri

Erkeklerin girmesi yasaktır...

Son Dakika Magazin Haberleri

İleti sabunkopugu » Çar Kas 26, 2014 11:50 am

Son dakika magazin haberleri turumuzda konumuz şıklar ve rüküşler. Birçok yabancı magazin sitesi kırmızı halıda karşımıza çıkan gelmiş geçmiş en rüküş kişileri derlemiş. Hepsine tek tek baktım ve kendi listemi oluşturdum. Özellikle 1-2 kişi gerçekten berbat modacılarla çalışıyor olmalı. Hani 1-2 kere kazara korkunç gece elbiseleri giydin de hep böyle gidilir mi davetlere, törenlere ya. Üstelik aralarında Oscar alıp sahneye de o rüküşlükte çıkanlar var. Haydi böyle elbise modelleri ile kırmızı halıdan apar topar yürüdün de koca kürsüde elinde altın heykelcikle hangi kameradan saklanacaksın? Bu konuda favorim Tilda Swinton. Pes diyorum kadın sana! Listenin devamında ise Susan Sarandon, Kelly Osbourne, Jennifer Lopez, Geena Davis, Gwyneth Paltrow, Demi Moore ve Britney Spears var. Evet bu kişilerin bazılarının hali hazırda moda ikonu olduklarını düşünebilirsiniz am geçmiş yıllara şöyle bir göz gezdirdiğinizde korkunç gerçeği fark ediyorsunuz. O gece kıyafetleri evde bile giyilmez, o saç stilleri için para bile verilmez. Bir de bu halde kırmızı halıda yürüyorsunuz. Çıkmadan hiç aynaya bakmadınız mı acaba?

sabunkopugu

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Bayanlara Özel

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir