4 sonuç bulundu

Geri dön

101'in eskitemedikleri

SÜPER SİN ABLA EMEYİNESAGLIK EMEKLİ OLMAMA SEVİNDİM DE OYAÅžTA HAYATI YAÅžASAKMI))))))9

AsLaN_
Çar Oca 11, 2012 9:50 pm

Foruma git
Konuya git

101 ADMİNLERİ COCUK OLURSA..

SENEM

ELİF

CEMRE

öZLEM

ERKEK ADMİNLER TOPLU RESİM

BORA025

ASLAN

Kyle

EFE 19

ADALAR

NAZ

DJ TÜRK

DJ CALI

ELİF İSTANBUL YOLARINDA

SENEM ASLANABAKIYO

ALMİRA

LİANNA

AsLaN_
Sal Oca 10, 2012 6:05 am

Foruma git
Konuya git

SİTE YöNETİMİNE ARTIK BİZİDE GöRÜN

senem hanım dogru bir konuya el atmışsın kaklısın sanalkah ve ailesi büyükbir aile  bukonuyla cengiz beyin de ilgilenecegine eminim tşkler

AsLaN_
Sal Arl 13, 2011 7:07 pm

Foruma git
Konuya git

sevgililer gunu

Hıdır Abi, benim, Vakkas. Abi, bu krizde sevgilimizin olmaması ne güzel değil mi abi?! Çiçek alma derdi yok. Ne ısmarlasam derdi yok. Ne şanslıyız di mi abi. Rumuz: Züğürt Tesellisi.

Asuman, Didem beni terk etsin ki seni çok seviyorum. Yani, yalanım varsa Pınar'ı bir daha görmek nasip olmasın. Canan'dan ayrılayım ki, doğru söylüyorum kız. Daha ne diyeyim?! Sadık yarin Sadık.

Dün saat 14.32'de Kadıköy iskelesinde yanımıza yaklaşarak gül satmaya çalışan çiçekçi kıza "Sağol canım. Evde reçeli var" diyen sevgilim Ziya Zayi Olmuş, tarafımdan terk edilmiştir. Yeni sevgili bulunacağından eskisinin hükmü yoktur. Pervin.

Ceyda biz ayrı dünyaların insanıyız. Senin boyun 1.85 benim ki 1.45 Yanında kendimi makyaj çantan gibi hissediyorum. Bi de arada durup belden aşağı konuşma demiyor musun?! Çıldırıyorum. Kızım ne yapayım, anca beline gelebiliyorum tabi belden aşağı konuşurum ya.. Rumuz: Fındık Kurdu.

Kıskanç sevgilim benim. Seni terk ederim blöfünü görüp "Git, bana kız mı yok, elimi sallasam ellisi" deyince iki elimi de bileğimden kırman hiç hoş değildi. Sayende 2 haftadır alçıdayım. Ama yılmıycam işte. Gidersen git. Bana kız mı yok. Hem ben ayağımı sall.... neyse... Tırsak Münir.
AsLaN_
Sal Şub 14, 2012 12:16 am

Foruma git
Konuya git