382 sonuç bulundu

Geri dön

Re: Okey nasıl oynanır?

BENDE OKEYDE ACEMİYDİM EMEĞİNE YÜREĞİNE SAĞLIK ADMİNEM )))
Koray
Pzr Şub 26, 2012 10:48 pm

Foruma git
Konuya git

Re: SEÇİM YAPTINIZMI.. ?

EMEĞİNİZE YÜREĞİNİZE SAĞLIK GÜZEL PAYLAŞIMINIZ İÇİN...
Koray
Pzr Şub 26, 2012 10:55 pm

Foruma git
Konuya git

Re: Dekorasyon Sözlüğü

EV ALIRSAM DEKORASYONU SEN YAPACAKSIN ONA GÖRE EMEĞİNE YÜREĞİNE SAĞLIK...
Koray
Cum Şub 24, 2012 5:11 pm

Foruma git
Konuya git

Re: HUZUR KAYNAĞIMIZ İMAN.....

İnsanın huzur ve mutluluğunun ana kaynağı imandır I
Huzur ve mutluluk, herkesin özlediği bir sevgili ve uğrunda her fedakârlığa katlanılan, yüce bir gayedir. İn­sanlar arasında mutlu olmak istemeyen bir tek fert yoktur. Ancak saadet nasıl elde edilir? İşte üzerinde durulması gereken asıl nokta budur.

İnsanların ferdi hayatlarını tetkik ettiğimizde, ayet ve hadis meallerini araştırdığımızda gördük ki, mane­viyatsız, mutlu bir hayat yaşanamaz. Öyleyse imanı­mızda eksik bir şeyler varsa, vakit geçirmeden, ciddi­yetle üzerine eğilip, takviye yapılması lazımdır. Çünkü iman, en büyük huzur ve kuvvet kaynağıdır. Allahü Telâ'nın biz insanlara lüt­fettiği sayısız nimetlerin en önemlilerinden biridir.

Ruh hastalıkları çoğunlukla manevi çöküntüden, iman eksikliğinden kaynaklanmaktadır. Diyebiliriz ki sağlık, mutluluk ve huzurun ana kaynağı yüksek moral ve ma­neviyat, yani inançtır. İmanın kökeni, Kur'an-ı Kerim, Resulullah (a.s.m.) ulü-l azm peygamberlerdir. Bu iki kay­nak üzerinde, ciddi bir araştırma yapmadan, insan gerçek imana kavuşamaz. Çünkü bir şeye inan­mak; onu yakinen bilmek, tanımak, sevmek, bağlan­makla mümkün olur. Ancak bilinçli bir sevgi, köklü bir inanca - imana sevk eder; iman da, saadete kapı açar.

İnsan hayatında, inanç kadar önemli bir şey yoktur. Çünkü iman, hem dünya, hem de ahiret hayatını sağlayan çok önemli bir manevi kuvvettir. Her başarının sırrı, doğru bir inançtan sonra, hak yolda sabırla ve azimle çalışmak­tan geçer. İnanmak, insanı yüceltir. Peygamberler, büyük devlet adamları, muzaffer olmuş kumandanlar, büyük sa­natkârlar, büyük düşünürler ve âlimler, inançlı ve imanlı zümrelerden çıkmıştır. Aksine bütün küçüklükler ve ah­lâksızlıklar da, hep inançsız, güvençsiz cemiyetlerde or­taya çıkmıştır.

Aziz okuyucularım iman, büyük bir değer hazinesidir. Cemiyette ancak inanana inanılır, inanana güvenilir. Allah'a inanan, Allah'tan korkar. Allah'tan korkandır ki o yükseltici, cesaret verici ruh sayesinde, maddenin esaretinden kurtulur ve onu kendine yardımcı kılar. Bugün, insanlığın içinde çırpındığı buhranların vebali; iman temelini sarsanların, mukaddesat yıkıcılarının olduğu kadar, iman anlayışında, birliğe ulaşmaktan kaçanların boyunlarındadır.

İmansızlığı, bir ilerilik şiarı saymak veya sanmak, insanlığın asırlar boyunca, iman azmi ve azim imanıyla, çalışarak elde ettiği muazzam neticeye hakaret olur.

Değerli okuyucular, cemiyetin temeli imandır. Terbiyenin mevzuu iman, ideallerin özü imandır. Hakiki ve elemsiz lezzet, yalnız imandadır. Aile imanla ayakta durur; iman olmazsa milletler sarsılır. İmanın kuvvetine göre hadisatın tazyıkatından kurtulur.

İman, insanlığı koruyan gerçek aşıdır, aksini iddia eden, şaşıdır. Bu husustaki akıl, nakillerin, şaşmaz ayar taşıdır.

İman, şahsı, şahsiyet, kemiyeti, keyfiyet haline getirir. Hakiki insanı, diğer mahlûkattan ayıran bir sırdır.

Gerçek iman; hayat aktüalitesi ve insanlık realitesidir. Öyle bir çağda yaşıyoruz ki, duran düşer, düşen ezilir. Hayat bir koşudur. Atılan kazanır. Atılma hızı imandır. Hayat bir yarıştır ve hedefe herkesten önce varıştır. Bilim devrinin insanlarıyız. Hayat koşusuna, dava yarışına çocuk misali, tahta atlarla giremeyiz. Uydu asrının nesliyiz. Uzaya uçurtma ile ulaşamayız. Bu hususta hızımızı, azmimizi, cehdimizi imandan almaya mecburuz. Cenab-ı Hak, Kuran-ı Kerim'de: "Adem oğullarını, (insanları) değerlendirdik. (onları izzet ve şerefe nail ettik; hürmet edilir bir dereceye çıkardık)" diyor. (İsra-70)

Asıl insan bu değerlenen, izzet ve şeref bulan, hürmet edilen bir dereceye, çıkan kimsedir. O değer ve derece imandır. Başka bir ifade ile insan, ancak iman şuuruna erdiği, nispette insandır. İnsan istatistik malzemesi, bir kalabalık parçası değil, yığınağa canlılık, karanlığa aydınlık, harekete hedef, lafza mana getiren bir unsurdur. İnsan bu vasfı ancak imanla kazanır.

İnançsız insan, hayvanı natıktır. (Konuşan hayvan gibi, bir mahlûktur.) Kuran-ı Kerim'de, "Ey iman edenler, Allah'ın yardımcıları olunuz!" buyruluyor. (Saff-14) İman ederek Allah'a adeta yardımcısı olanların da yardımcısı Allah'tır.

[size=150][color=#BF0000][/color][/size]
Koray
Sal Şub 28, 2012 4:27 pm

Foruma git
Konuya git

Re: Rasulumden Nasihat(özlü Sözler Hadis)

Koray
Çar Şub 29, 2012 2:52 pm

Foruma git
Konuya git

Re: KANDIRILMA ÜZERİNE..

EMEĞİNE YÜREĞİNE SAĞLIK GÜZEL PAYLAŞIMIN İÇİN SANA ŞUNUDA SÖYLEMEK İSTERİM BURDADA SANA CANIM CİĞERİM DOSTUM DER ARKANDAN FARKLI NİCKLERLE GELİP SENİ KÖTÜLER BUNU ÖZELİKLE 101 LOBİSİNDE GÖRÜYORUZ BUGUNDE GÖRDÜK AMA BURDAKİ ÜYELERDE APTAL DEĞİL BURDA NELER DÖNDÜĞÜNÜ KİMİN NE YAPTIĞINI HERKES BİLİYOR VE GÖRÜYOR...
Koray
Per Mar 01, 2012 12:58 pm

Foruma git
Konuya git

İYİKİ TANIMIŞIM SENİ...

Sana baktığımda gözlerinde başka hiç kimse de olmayan pırıltıyı gördüm
Sanki hayata yeniden merhaba diyerek başlıyordum
Sen de bir şeyler vardı ve ben o şeyin peŞine düştüm
İçim bir tuhaf oluyordu nefes alıp vermek zorlaşıyordu
Aşk mıydı bu duygu ewet aşktı çünkü hep sen hep sen ol istiyordum Ya da ben sen olsaydım
İlk başlarda bir hayaldin sen benim için
O kadar yabancıydın ki aslında nasıl sana teslim olabilirdim ben
Ama teslim oldum sana
We sen hayal değildin en gerçek sendin benim için
Hayatıma girmenle her şey değişti
Seninle başka yaşanıyormuş hayat ben bunu öğrendim sayende Artık sende mutluluğu buldum bu mutluluğun adı sensin
Sewmek önceden zordu sen hayatıma girene kadar
Şimdi ise sewmek kadar güzel bir şey yok çünkü ben seni bende bulduğum için sewiyorum
Bana aşkı yaşattığın için teşşekür ederim
Bana aşkı tattıran sensin,bu satırları yazmama neden olanda sensin Seninle yaşadığım her günü özel bir güne dönüştürdüğün için seni çok ama çok sewiyorum……

Hayatımın tek anlamı sen oldun…

İyiki varsın ,can sende son bulsun…

Sen gecelerimi aydınlatansın
Koray
Pts Şub 13, 2012 8:51 pm

Foruma git
Konuya git

Re: Yinede Seviyorum Seni

Fırtınalı bir hayatın ortasında birleştik. Sen, kendine yakın bulduğun insanların sana yaptığı hatalardan şikayet ediyordun., bense uzun yıllar acısını çektiğim bir aşkın yaralarını sarmaya çalışıyordum.

İyi birer dosttuk, her şeyi paylaşır olmuştuk. Bu yakınlaşmamızın kısa bir sürede olmasına rağmen zamanım öyle tatlı, öyle güzle geçiyordu ki ben içimdeki kıpırdanmalardan habersizdim.

Sanki rüyadaydım, gözlerimi açtığımda dostluğun yerini aşk almıştı. Kendimi tutamamıştım işte. Duygularıma hakim olamamıştım. Sen benim aşkım, bense senin dostundum artık. Sana aşık olduğumdan habersizdin. İçimdeki volkan öyle taşmıştı ki patlamak için sabırsızlanıyordu.

Sonunda o gün gelip çatmıştı. Bütün duygularımı bütün hislerimi açıklamıştım ben sana. Sense bana sadece şaşkın bir ifadeyle bunların yalan ve şakadan ibaret olması için yalvarmıştın.

Bende sana bunların ne şaka ne de yalan olduğunu üstüne basa basa vurgulamıştım. İçim rahatlamıştı. Çünkü bir insana "seni seviyorum" demek kolay bir iş değildi. Yürek isterdi. Ben bu işi becerememiştim ama sonucuna da katlanmak elimde değildi. Çünkü asıl olan benim için bugündü ve ben bugün sana söylemem gereken şeyleri yarına bırakmamıştım. Yarın böyle bir fırsatın elime geçeceğini düşünerek bütün her şeyi açıklamıştım.

Dünya fani her an her şey olabilir bizim dünyamızda... Şimdi içim çok rahat ama bir o kadar da huzursuzum. Çünkü bunları sana anlatınca suçlu ben oldum. Şimdi o eski günleri arıyorum, hiç sebepsiz, ani ayrılışın şokunu üzerimden atamamamın sonucundandır. Ve zaman eskiden öyle güzel öyle tatlı geçerken şimdilerde, bin bir azap bin bir acıyla geçiyor.

O günün üstünden çok zaman geçti. Şimdi ben senden benim olmanı değil bana biraz hak vermeni istiyorum. Bana duyduğun nefreti duygularımın üstünden çekmen için yalvarıyorum. Bana ne kadar kızsan ne kadar nefret etsen de ben seni yine de seviyorum. Duydun değil mi? Seni seviyorum...
Koray
Pts Şub 13, 2012 8:49 pm

Foruma git
Konuya git

Sen Vurdunda Ben Ölmedim mi?

Sen Vurdunda Ben Ölmedim mi?
Yokluğunda ne ateşleri hasretimle yaktım da
Bir seni yakamadım, beni yaktığın gibi
Çölde su, mahpusta gün, oruçta ekmek gibi bekledim seni
Sense araya korkular koydun.
Yasaklar koydun...
Bitmez tükenmez engeller koydun
Şimdi nerdesin diye sakın sorma
Sen çağırdın da ben gelmedim mi?

Sen varken darılmazdım çiçeksiz baharlara,
Yağmurlu havalara...Bu kasvetli akşamlara
Sen varken
Bakıp içlenmezdim tren istasyonlarına
Otobüs duraklarına...
Sen varken ayrılanlara ağlamazdım...
Yıkılmazdım biten sevdaların ardından
Gidenlere küsmezdim
Kalanlara acımazdım...
Sen varken böyle üşümezdim-titremezdim
Masumdum, çocuklar gibi
Böyle delirmezdim-küfretmezdim...

Hele ölmeyi hiç düşünmezdim.
Şimdi soruyorum sana
Adı sevdaysa bu cehennemin
Sen yaktın da ben yanmadım mı?

Biliyorsun
Bütün acılarına 'yeşil ışık' yaktım olmadı
Bütün korkularına'arka çıktım'olmadı
Dağlara merdiven dayadım olmadı
Haziranda kar oldum yağdım avuçlarına olmadı
Sevdim olmadı -yandım olmadı-Ne yaptıysam olmadı
Benden artık pes
Bu aşkın biletini istediğin gibi kes
Nasılsa gidiyorsun
Biliyorum git...

Ama ardında
Ağlayan bir çift göz
Paramparça bir yürek
Ve yıkılmış bir dağ görmek istemiyorsan
Çek silahını-daya sırtıma
Titrersem namerdim...
Sen vurdun da ben ölmedim mi?
[size=150][color=#000000][/color][/size]
Koray
Cum Mar 02, 2012 3:16 pm

Foruma git
Konuya git

Re: Hoşçakal...

EMEĞİNE YÜREĞİNE SAĞLIK GÜZEL KARDEŞİM BENİM... GÜZEL PAYLAŞIMIN İÇİN TEŞKLER
Koray
Cum Mar 02, 2012 2:27 pm

Foruma git
Konuya git

Re: Sofra Düzeni

EMEĞİNE YÜREĞİNE SAĞLIK ADMİNEM GÜZEL PAYLAŞIMIN İÇİN...
Koray
Pzr Mar 04, 2012 8:39 am

Foruma git
Konuya git

Re: "dostluk bir kasa ise"

Koray
Pts Mar 05, 2012 7:10 am

Foruma git
Konuya git

Re: YEŞİL EVREN 101 de Kompozisyon Yarışması

HER YÖNÜYLE ÇOK HARİKA BİR PAYLAŞIM VE DÜŞÜNCE FORUMDA BÖYLE GÜZEL PAYLAŞIMLAR GÖRMEK BENİ MUTLU EDİYOR EMEĞİNİZE YÜREĞİNİZE SAĞLIK TUTKU ADMİNEM...
Koray
Pts Mar 05, 2012 7:09 am

Foruma git
Konuya git

Re: BEYAZ İLE KARA'NIN HİKAYESİ...

Koray
Pts Şub 27, 2012 11:41 am

Foruma git
Konuya git

Re: Ne zaman adam gibi adam oluyor insan;

Adam gibi adam...Adam olmak çokmu zor..?
Bakımlıyız.Com - Adam gibi adam...
Adam olmak deriz ya hep, neye göre ve kime göre adam olmak için söyleriz bunu hiç düşündünüz mü acaba. Ben son günlerde düşünür oldum. Ne anlama geldiğini ve ne işe yaradığını çözmek için aklımca kurcalıyorum bu deyimi.

Bazen yolda yürürken önümüzde yürüyen insana çarparız nedenli nedensiz ve “ulan adam olsana, yolda yürümeyi bilmiyorsan yürüme” deriz. Bazen de “okuyup, büyüyecek benim oğlum-kızım, ilerde büyük adam olacak” deriz. Demeyiz diyen var mı içiniz de yok.

Ben çoğunlukta hayırları duyar gibiyim. Kimimize göre insanlıkla alakalı, kimimize göre de okumakla alakalı bir durum. Yalnız okumakla da adam olunamayacağını pek çoğumuz uzun süredir fark etmiştir sanırım. Dünyanın bütün kitaplarını yalayıp yutsanız da, en iyi üniversitelerinde okusanız da adam olmayı bu şekilde beceremezsiniz.

İstisnalara kaideyi bozma tabi. Ona bir sözümüz yok. Peki aileden gelen adam olmak nasıldır. O da verilen terbiye ile alakalı bir durumdur. Boşuna dememişler atalarımız ağaç yaş iken eğilir diye. Gerçekten de o hesap siz daha doğduğundan itibaren doğru olarak edindiğiniz tecrübeleri ve insanlığı verememişseniz, belli yaştan sonra ne yapsanız ne etseniz boştur bence.

Çünkü daha küçük yaşlarda eğitilmeye başlayan beyin hücreleri ne yazık ki belli yaştan sonra bazı şeyleri algılayamaz duruma geliyor. Algılasa bile işine gelmiyor o saatten sonra. Çünkü bir adam sendecilik hakim olmuştur benliğimize ve “aman boş ver, bu saatten sonra adam olup da ne yapacağız, olmuşum olacağım kadar bana yeter, olmayanlar düşünsün” deriz. Demedim diyenler bir adım öne çıksın hani. Ben çoğu zaman demişimdir kendi kendime. Tamam sesli değil ama içimden de olsa en az bir iki kere.

Adam olmak, insan olmak, karşındakine adam gibi yaklaşıp adam gibi muamele görmek istemez mi hiç insanoğlu. Elbette ister.

Ama sen karşından bir şey istediğinde “ver lan” dediğinde “ne diyon lan” ya da yukarda verdiğimiz örnekte yürürken önümüzdeki bir insana çarptığımızda “afedersiniz, istemiyerek oldu” dediğinizde “ önemli değil veya “sorun değil” gibi cevaplar almak elbette mümkündür.

Çünkü bu tamamen insanoğlunun davranışlarına bağlı olarak gelişen bir durumdur. Sana yapılmasını istemediğini sen de başkasına yapmazsan, ya da başkasından duymak istemediğini sen de söylemezsen, istediğin gibi davranış ve sözlere hak kazanırsın.

Hak kazanmak elbette adam olmakla yakından ilgili bir durum olduğu içinde önce adam olmayı hak etmelisin. Sonra ben adamım demelisin…

Adam gibi adam olmak deyimi de bunun ispatı değil midir sizce !...

Adamlığımızı ve insanlığımızı kaybetmediğimiz nice gün
GÖZLERİNİZDEKİ KORKU DİLİNİZDEKİ YALANI ÇIKARTIR...
EMEĞİNE YÜREĞİNE SAĞLIK KARDEŞİM...
Koray
Cum Mar 02, 2012 4:28 pm

Foruma git
Konuya git

Re: Hani bizim''Sevda'mız''?

Koray
Çar Şub 15, 2012 8:17 pm

Foruma git
Konuya git

Re: Kadir İnanır kansere yakalandı!

İLK DUYDUĞUMDA ŞOK OLMUŞTUM OTURDUĞUM KOLTUKTA GÖZ YAŞLARINA BOĞULDUM ÇÜNKÜ GERÇEKTEN ONUN HASTA OLDUĞUNA İNANMAK İSTEMİYORDUM ÇÜNKÜ O BÜ ÜLKE İÇİN İNANILMZ BİR EKOLDU BİR DEĞERDİ HER YÖNÜYLE KARAKTERİYLE ADAM GİBİ ADAMDI ALLAHIM SANA ACİL ŞİFALER VERSİN KADİR ABİ SEN ÇOK GÜÇLÜ BİR İNSANSIN HER ŞEYLE MÜCADELE ETTİN BEDEL ÖDEDİN BU HASTALIĞIDA YENECEĞİNE TÜM KALBİMLE İNANIYORUM ALLAHIM SANA ACİL ŞİFALAR VERSİN ...
Koray
Sal Mar 06, 2012 3:07 pm

Foruma git
Konuya git

Kadir İnanır kansere yakalandı!

http://www.kadinlaralemi.com/wp-content/uploads/kadirinanir.jpg

Selvi Boylum Al Yazmalım, Dila Hanım, Bodrum Hâkimi, Katırcılar, Tatar Ramazan, Karılar Koğuşu gibi klasiklerle Yeşilçam’ın efsanevi isimlerinden biri olan Kadir İnanır, akciğer kanserine yakalandı.

Yakın dostu Saffet Ulusoy’un cenazesine katılmayan İnanır’a geçen hafta rahatsızlığı nedeniyle hastanede biyopsi yapıldı.

Doktorların hastalık haberiyle Kadir İnanır’ın sevgilisi Jülide Kural ve aile fertleri şoke oldu. Tedavi için Üsküdar’da özel bir hastaneye yatan İnanır’ın yakınları, sanatçının moralinin çok iyi olduğunu ve bu hastalığı yeneceğini söylediğini belirtiyorlar.

İnanır’ın tedavi için yurtdışında bir hastaneye gitmesinin şu anda söz konusu olmadığı da öğrenildi.
Koray
Sal Mar 06, 2012 2:43 pm

Foruma git
Konuya git

Mutlu Olmak İcin...

Biraz daha mutlu bir insan olmak istiyorsanız, sevmek için geç kalmış sayılmazsınız. İşe en kolayından başlayın. Baharda açan çiçekleri görmek için etrafınıza bakmanız yeterli. Daha sonra çok az bir çaba sarf edeceğiniz adım atın. Mesela pencerenizin önündeki serçeye biraz ekmek verebilirsiniz. Sonra bir gün bir bakmışsınız ki deniz kenarına gidip martıları besliyorsunuz ya da sadece sizin olacak bir evcil hayvan almışsınız. İçinizdeki sevgi yavaş yavaş büyüyüp taşar hale geldiğinde, komşularınıza veya her gün ekmek aldığınız bakkala karşı daha sevecen olabilir, en azından her sabah hatırlarını sorabilirsiniz. Bu halkalar birleştikçe içinizdeki sevgi kırıntıları çoğalacak çok daha fazla sevecek, sevilecek, çok daha mutlu bir insan olacaksınız. Yeter ki sevmeyi ve sevginizi paylaşmayı bilin.

[b][/b]
Koray
Cum Mar 09, 2012 7:13 pm

Foruma git
Konuya git

SAYGINLIK...

1) Saygınlığını, içinde yaşadığın ortam belirler. Karakteri, inandığın doğrular. 2) Saygınlık, sandığın şeydir. KARAKTER olduğun şey 3) Saygınlık fotoğraftır KARAKTER ise yüz 4) Hayatınızın en değerli günü doğduğunuz gün ile neden doğduğunuzu öğrendiğiniz gündür 5) Tüm başarı ve mutlulukların ortak paydası diğer insanlardır 6) Beyaz yalanlara düşkün olanlar, kısa zamanda renk körü olurlar 7) Hayattaki başarınız geçmişte olan şeylere değil, gelecekte olabilecek şeylere bağlıdır 8) Kötü bellek yoktur, eğitilmemiş bellek vardır 9) Herkesin elinde bir mum olsaydı sözlerindeki aykırılık olmazdı 10) Zekayı yaşatan bilgi, dostluğu yaşatan ilgidir 11) Elma nasıl yontunlamadan kusursuz olmazsa, İnsan da acı çekmeden olgunlaşmaz 12) Çalışmak bizi kötü alışkanlıklar ve yoksulluktan kurtarır 13) Korku bilgisizlikten doğar 14) Yıpranmak, paslanmaktan iyidir 15) Yenilmesi gereken ilk düşmanlar: Öfke ve umutsuzluktur 16) Büyük insanların amaçları, diğer insanların heves ve arzuları vardır

[b][/b]
Koray
Cum Mar 09, 2012 7:09 pm

Foruma git
Konuya git

Re: Sen Giderken

giderken dudaklarim muhurlu kalbim ise hala acti,

sana veremedigim duygular kalbimde,

dudaklarimda ise hala soyleyemedigim cumleler vardi.

sebebsiz degildi;o anda konusamamam,gozlerimin cook uzaklara dalmasi.

sen beni sevdigim insandan ayri yasamaya mahkum ettin,

sen beni gelecege dair en guzel ruyalarimdan uyandirdin,

ama bu ruyalar sadece benim degildi ki;

gulum: sen bendeki kendine de ihanet ettin.

yasadigim en guzel anlardi,yanimda oldugun zamanlar omrume kiyasla,

artik inanmiyorum karsimda gulen bir cift goze bile bu zamanda.

inan yasamiyorum kayboluyorum resimlerindeki bakislarinda,

birgun anlarsin zamaninda verdigim sevginin degerini aciyla tada tada

sen her gittiginde istinasiz yagmur yagiyordu buralalara,

kalbim okadar sicakti ki o zamanlar savasiyordum her dusen damlayla.

ama bu gidis farkliydi kalbimi acitan dusen yagmur damlasimi

yoksa yoksa goz yaslarim mi?

giderken yanina hic birsey almadigini soyledin,

anladim degeri yoktu, onemi de yoktu zaten sende kalanlarin.

birak o sehirde kalsin resimler,mektuplar bana o da yeter;

gulum:senin kalbin nerede bana ondan haber ver.

biraktigin resimler,mektuplar o sehirde benle birlikte unutulur gider,

unutma simdi yasadigin hayatta yalanci kalbim hine seninle devam eder.

o ihani kalbinde koca mazi nerede bana ondan haber ver,

gulum:yasanmisti bitti,unuturum deme,cikar onlarda elbet bir zaman gun yuzune.

bensiz gelecek sende,senli ruyalar bende,

gule gule yolun acik olsun arzuladigin gelecekte.

bu arada beni de dusunme bunca hevesin icinde,

ben yasarim dolu senli gunlerin umidiyle…
Koray
Cum Mar 09, 2012 9:40 pm

Foruma git
Konuya git

Re: Geçmiş Zaman Olur ki!..

EMEĞİNE YÜREĞİNE SAĞLIK ADMİNEM GÜZEL PAYLAŞIMINIZ İÇİN...
Koray
Cmt Mar 03, 2012 2:13 pm

Foruma git
Konuya git

Re: Elveda demeden gitmişsem eğer...

Koray
Pzr Mar 11, 2012 1:24 am

Foruma git
Konuya git

Re: Koray...

Erkeğin fazla para harcayarak elde ettiği kadınla Kadının fazla makyaj yaparak elde ettiği adam aynı sezonun MALLARIDIR............
Koray
Çar Mar 14, 2012 6:26 pm

Foruma git
Konuya git

Koray...

Hata Da Yaparım Doğru da Severim de Sevilirim de Üzerim de Üzülürüm de.. İşte ßen ßuyum.. Bu Yüzden Mutluyum.. Kendimi, Hatalarımı, Duygularımı, Gelmişimi, Geçmişimi Seviorum.. Hatalarımdan Gocunmuyorum Doğruları Öğreniyorum Geçmişi Siliyorum Sadece Ama Sadece Bu Güne Bakıyorum ve De Geleceğe..Tecrübe Ediniyorum Hatalarımdan Ders Alıyorum Hayatı Tanıyorum Güvenmemeyi Öğreniyorum..Hatalar İnsanlar İçindir İnsan Hata Yapmadan Doğruyu Bulamaz.. Geçmiş: Adı Üstünde Geçmiş.. Beni Bugünümle Kalbimle vede Kalbiyle Değerlendirecek İnsanlara Şans Veriyorum.. Arkamdan Konuşanlar: Sizin için Ancak Konuşulacak Konu Olurum.. Beni Yargılayanlar: Devam Edin.. Edin ki Kendi Hatalarınızı Örtün Bakalım ne Yanlışımı Bulabileceksiniz.. Silinmeyi Hak Edenler: Merak Etmeyin Silinmediniz.. Yeriniz Kalbimde Hep Hazır Bana Birer Ders Birer Tecrübe Olarak En Güzel Yerde Silinmemek Üzere Kazındınız.. Benle Uğraşanlar: Siz de Aynen Devam.. Ne Kadar Önemli Ne Kadar Değerli Olduğumu Bi Kere Daha Hissettiriosunuz Bana ve De Nekadar doğru.. Sonuç mu? Sonuç: Bu Hayat benim.. Gelene de Gidene de Eyvallahım var Gelmişe de Geçmişe de Saygım.. Kimsenin Hayatı Beni İgilendirmez Benimki de Kimseyi…Bunun İçin Yaşanılan Herşeye Bunda Emeği Yüksek Olan Herkeze Tesekkür Ederim..
Koray
Çar Mar 14, 2012 4:58 pm

Foruma git
Konuya git