382 sonuç bulundu

Geri dön

ARKADAŞ VE DOST KAVRAMI...

Arkadaş evinize geldiğinde misafir gibi davranır,
> > > >Dost geldiğinde buzdolabını açıp istediğini alır.
> > > >Arkadaş senin ağladığını görmez,
> > > >Dostunun omuzu ise senin gözyaşlarınla ıslanır.
> > > >Arkadaş davetine katılınca bir paket hediye ile gelir,
> > > >Dost sana yardım etmek için erken gelir toparlanman için geç gider.
> > > >Arkadaş, onu o yattıktan sonra ararsan rahatsız olur,
> > > >Dost neden bu kadar geciktiğini sorar, derdini anlatmak için,
> > > >Arkadaş bir kavgadan sonra her şeyin bittiğini düşünür,
> > > >Dost ise tekrar arar.
> > > >Arkadaş senin daima onun arkanda olmanı ister,
> > > >Dost ise her zaman senin arkandadır.
> > > >Arkadaş zaaflarınızı öğrenir ve onları kullanabilir,
> > > >Dost zevklerinizi öğrenir ve onlara hitap eder.
> > > >Arkadaş zayıflıklarınızı bilirse başınıza kakar,
> > > >Dost zayıflıklarınızı bilirse örtmeye çalışır.
> > > >Arkadaş sizi ikinci görmek ister,
> > > >Dost ikinciniz olmaktan şeref duyar
> > > >Arkadaş sıkıntınız olmadığında yanınızdadır,
> > > >Dost sıkıntınız olduğunda size koşar,
> > > >Arkadaşlarınıza siz huzur vermeye çalışırsınız,
> > > >Dostlarınız size huzur vermeye çalışır.
> > > >Arkadaş bu mesajı okur ve siler,
> > > >Dost okur ve dostlarına yollar...
Koray
Per Şub 09, 2012 7:08 pm

Foruma git
Konuya git

BANA '''' SENİ SEVİYORUM '''' DEME !!!

Bana " Seni Seviyorum " Deme !
Deme İşte Arkadaş ..
İnanırım, Güvenirim ..
Ve İllaki Benden de Duyarsın
Dudaklarımın Arasından " Bende Seni " Karşılığını . .
... ...
Ama Çok Merak Ediyorum ;
Sevişirken, Kaç Kişinin Kulağına Fısıldadın Bu Cümleleri ..
Kaç Kişiye Verdin Nefesini,
Kaç Dudak Islatıp, Isırdın Zevkden ..
Elin Kaç Saçı Okşadı Senin ?
Kaç Kişiyle Kan Ter İçinde Kaldın Günah Odasında !!

Hani " Farklıyım " Derdim ya ..
Galiba Tek ve En Büyük Farkım Bu Olsa Gerek;

" Ben Sevişmeden Sevdim Seni " ...[b][/b]
Koray
Per Şub 09, 2012 10:10 am

Foruma git
Konuya git

Re: ÖLÜM YAŞAMI ÖĞRETİR İNSANA..

EMEĞİNİZE YÜREĞİNİZE SAĞLIK GÜZEL PAYLAŞIMINIZ İÇİN...
Koray
Cum Şub 10, 2012 5:39 pm

Foruma git
Konuya git

VİZYONDAKİ YENİ FLİMLER...

Zengin bir ailenin oğlunun, ailesinin onun için çizdiği yoldan ayrılacak mı ayrılmayacak mı hikayesi. Bunu yaptıracak olanınsa aşk olduğunu biliyoruz. Asla kaçırmayından ziyade İzlenilebilecek bir film olmuş gibi. Çünkü bizim insanımız bu zenginliği değil Kemal Sunal filmlerinin de bize gösterdiği ve göstermeye de devam ettiği yoksulluğu yaşıyor. Onun için yabancı oldukları konular ama ilgi de uyandırabilir çünkü insan çoğu zaman kendinde olmayanı ister. Bunu bize filmin gişesi söyleyecek...

Bir Avuç Deniz
sayfasına git
fragmana aykutcanturk Dünya İstilası: Los Angeles Savaşı için demişkiBenzeri pek çok filmeden bir tanesi. Tamam bu tip filmleri seven biri olarak seyrettim ama bende düş kırıklığı yarattı. Özellikle posterleri ile içeriğin pek tutmaması rahatsız edici. İyi bir Mac ve orta halli bir kamera ile, yaratıcılığınız varsa, ve tanii Amerika'da yaşıyorsanız, çevirebileceğiniz türden bir film. Yine de vakit geçirmek için, meraklısına, iyi bir seçim.

Dünya İstilası: Los Angeles Savaşı
sayfasına git
fragmana git ulpi Saklı Hayatlar için demişkiÇok göz önünde olmayan; bir yabancının ''bu yüzyılda böyle nedenlerden ayrılık, kavga, hatta cinayet mi olur'' dedirten oysa kimsenin konuşmasa da herkesin bildiği, konuşsalar da olanın yine büyük umutlar besleyen küçük insanlara olduğu bir konuyu işlemiş film. Güzel mi işlemiş onu görücez..! İstanbul film festivalinde bu filme mutlaka giricem ama buruk bir şekilde. Çünkü; İlerde benim işlemek istediğim bir konuydu. Sizinde filmi izlemenizi tavsiye ederim...

Saklı Hayatlar
sayfasına git
fragmana TROLLJEGEREN... Vizyon Tarihi :27 Mayıs 2011Süresi :90 dak.Yönetmen :Andre OvredalTür :Aksiyon, Dram, Gerilim, Korku, MaceraSenaryo :Andre OvredalYapımcı :Trond G. Lockertsen, Marcus B. BrodersenGörüntü Yön. :Hallvard BræinMüzik :Henrik Hawor, Johan Husvik Yapım :2010, 2011 - NorveçOyuncular :Johanna Mørck, Tomas Alf Larsen, Gleen Erland Tosterud, Hans Morten Hansen, Knut Nærum, Otto Jespersen, Robert Stoltenberg
Koray
Pzr Şub 12, 2012 12:32 pm

Foruma git
Konuya git

Houston'un ölümüyle ilgili ünlülerin mesajı...

T24 - Dünyaca ünlü şarkıcı Whitney Houston'un otel odasında ölü bulunmasının ardından ünlüler dünyası Twitter'dan mesajlarını ilettiler.

HaberTürk'te Yağmur Yıldız'ın haberine göre, Grammy ödüllü şarkıcı ve oyuncu Whitney Houston 48 yaşında hayatını kaybetmesinin ardından ünlüler dünyası şoka girdi. Bir çok sanatçının idolü olan Whitney Houston, herkesi yasa boğdu. İşte dünyaca ünlü sanatçıların ve Türkiye'deki ünlü camiasının üzüntü dolu mesajları...

Twitter'da paylaşılan bazı mesajlar şöyle:

Ricky Martin

''Huzur içinde yat Whitney Houston. Ailesine ve dostlarına sevgilerimi, en derin üzüntülerimi gönderiyorum baş sağlığı diliyorum.

Lady Gaga

"Huzur içinde yat Whitney Houston. Ölmüş olabilirsin, ama asla unutulmayacaksın. Müziğin yaşayacak ve gelecek nesillere ilham verecek."

"Bu ölüm, uyuşturucuyla mücadele verenler için bir işaret olabilir."

"Hayat kıymetli. Bizler kırılgan ruhlarız. Birbirimize saygı ve sevgimizi gösterelim."

Rihanna

"Diyecek tek sözüm yok! Sadece ağlıyorum."

Christina Aguilera

"Bir efsaneyi daha kaybettik. Sevgim ve dualarım Whitney'nin ailesiyle"

Mariah Carey

"Eşi benzeri olmayan arkadaşımın şok ölümü yüzünden kalbim kırık ve ağlıyorum."

Justin Bieber

"Gelmiş geçmiş en iyi seslerden birini kaybettik. Huzur içinde yat Whitney Houston. Dualarım ailenle ve dostlarınla."

Kim Kardashian

"Kızı ve sevdikleri için dua ediyorum. Seni hep seveceğiz Whitney."

Katy Perry

"Çok üzücü bir haber. Seni her zaman seveceğiz Whitney."

Kelly Osbourne

"Seni tanımak bir şerefti. Umarım huzuru bulmuşsundur."

John Legend

"Umarım Grammy son anda bir anma konseri düzenlemeyi başarır."

Lenny Kravitz

"Senin gibi başka birisi olmayacak. Huzur içinde yat."

Jeniffer Lopez

"İnanılmaz bir kayıp. Dönemimizin en iyi seslerindendi. Ailesine dualarımızı yolluyoruz."

Işın Karaca

''İdol olmak kolay mı?.. Bugün idolümü kaybettim. Huzur içinde yat''

Harun Kolcak

'Müzik değişmez, insanlar müziği değiştirdiler. Müzik cennetten bir hediyedir' (Whitney Houston)

Nihat Odabaşı

''Whitney, seni her zaman hatırlayacağız...''

Armagan çaglayan

''Whitney Houston. Çok yazIk, hem de çok.''

Ece Erken

''Whitney Houston, 48 yaşında hayatını kaybetmiş.Müzik dunyasının altın kızı..Bütün şarkılarını ezbere bildiğim güzel yorum..Çok üzüldüm..''

Erol Köse

Yıkıldım, AMY'den sonra Whitney Houston'da göçmüş aramızdan, huzur içinde yat Whitney Houston, Seni daima seveceğiz tatlım, öpüyorum canım. Cennette bizi bekle.
Koray
Pzr Şub 12, 2012 12:00 pm

Foruma git
Konuya git

Erkekleri Eriten Kadınsal Davranislar...

1- Her ne kadar dudak parlatıcılarının yapışkanlığından şikâyet etseler de, ıslak görünümlü parlak dudaklar erkekleri cezbeder.

2- Çoğu erkek kadınların çantalarında taşıdıklarıyla dalga geçse de her duruma yönelik eşya taşımaları onları çok etkiler.

3- Erkeklerin çoğu evlerinde düzensizdir. Evlerini düzene sokan kadınlar erkekler için vazgeçilmezdir.

4- Bahaneye gerek duymadan sadece aklınızdan geçtiği için telefon etmeniz, kendi içlerinde itiraf edemeseler bile erkekler için etkileyicidir. Bu, onu düşündüğünüzü belli edecek özgüvene ve samimiyete sahip olduğunuz anlamına gelir.

5- Kadınların yumuşak ve mis kokulu elleri erkekler için vazgeçilmezler arasındadır. Ellerinizin her zaman bakımlı ve mis kokulu olmasına dikkat edin.

6- Kadınların koruyucusu gibi hissetmek erkekler için gurur verici bir davranış olduğundan, etkileyicidir.

7- Bakım için tonlarca para döktüğünüzden yakınsalar bile, kadının bakımlı olması erkekleri etkileyen en önemli faktörlerin başında gelir.

8- Kadınların eşyalarına gösterdikleri özen, erkeklerin gözünde sadakat ve özveri simgesidir. İlişkinize gösterdiğiniz özveriyle ne kadar sadık ve güvenilir olduğunuzu anlamasını sağlayabilirsiniz.

9- Kadınların bakımlı olmalarına dikkat ettikleri kadar, sade ve doğal olmalarına da dikkat ederler. Abartılı makyajlar veya giysiler, sade ve doğal haliniz kadar onları etkilemeyecektir.

10- Yaşantısının her alanında başarılı, ne istediğini bilen ve yardım sever kadınlar erkekleri cezbeder.

11- Çocuklarla iyi anlaşan ve onları seven kadınlar erkekleri etkiler.

12- Birçok erkek, gömleğini veya tişörtünü kadınların üzerinde görmekten çok hoşlanır.

13- Bazı erkekler, kadınların tırnaklarına özenle oje sürmesinin çok estetik ve etkileyici olduğunu düşünür.

14- Özel eşyalarını emanet ederek onlara duyduğu güveni belli eden kadınlar, erkekleri etkiler.

15- Her ne kadar kokulu mumlardan, ambiyanstan anlamıyor gibi gözükseler de birçok erkek böyle şeyleri baştan çıkartıcı bulur.

16- Bazen, erkeklerin kadınlarla kasten inatlaştıklarını unutmamak gerekir. Kimisi inatlaşan kadınları çok çekici bulurken, kimisi de çocuk gibi küsen kadınları çok şirin bulur.

17- Bacakları ve kalçayı her ne kadar çekici gösterse de çok yüksek topuklar sanıldığının aksine erkeklerin ilgisini fazla çekmiyor; özellikle de üzerlerinde durmakta zorlanıyorsanız.

18- Erkeklerin kalbine giden yol, boğazlarından geçer. Özenerek hazırladığınız yemekler, onlar için vazgeçilmez olmanızı sağlayabilir.

19- Eleştirmelerine rağmen kadınların duygusallıklarını yansıtabilmeleri onlar için önemlidir çünkü hiçbir erkek duygularını rahatça ifade edemez.

20-Giyimlerinden, yemeklerine kadar onlara özen gösteren kadınlar erkekler için etkileyicidir. Bu, ilişkilerine ne kadar özen gösterdiklerinin bir işaretidir.

21- Cinsel hayatınızda bastan çıkarıcı olsanız bile, erkeklerin aslında şehvetin habercilerinden (imalı bakışlar ve sözler gibi...) etkilendiklerini unutmayın.

22- Erkeklerin zevklerine ve alışkanlıklarına anlayış gösteren kadınlar, onlar için daha vazgeçilmezdir.

23- Birçok erkek, kadınları banyo yaparken izlemekten keyif aldığı gibi, onları banyo yaparken düşünmenin bile çok cezbedici olduğunu itiraf ediyor.

24- Hatırlamaları için erkekleri zorlamadığınız sürece özel anlarınıza dair tarihleri es geçmemeniz onlar için etkileyicidir.

25- Kadınların uzun sürede hazırlanmaları erkekler için işkencedir ancak kadınları soyunurken izlemeye bayılırlar.

26- Arkadaşlarının ve başkalarının yanında söylemediğiniz sürece, özel hitaplarla ona seslenmeniz erkekleri çok etkiler.

27- Her ne kadar kadınların ilgi alanlarından anlamasalar da, kadınların bu konulardaki sağduyusu birçok erkek için etkileyicidir.

28- İşte bir klasik: Erkeklerin çoğu ilk bakışta kadınların kalçalarından etkilenir.

29- Birçok erkek romantizmi yaşarken müziğin etkileyici olduğunu düşünür.

30- Bir erkek bir kadından gerçekten hoşlanıyor veya onu seviyorsa, onu uyurken izlemenin tarifsiz bir duygu olduğunu düşünür.

31- Beklenmedik sürprizler erkekler için her zaman etkileyicidir.

32- Evde temizlik veya yemek yaparken bile onların gözünde çekici olduğunuzu biliyor muydunuz? Sebebi gayet açık, doğal halinizlesiniz.

33- Erkeklerin her söylediğini dikkatle dinleyen kadınlara bayılırlar.

34- Sürprizler karşısında kadınların yüzünde beliren çocuksu tebessümler ve gözlerinin parıldaması erkekler için vazgeçilmezdir.

35- Onları her ortamda iyi temsil eden kadınlara daha çok bağlanıyorlar.

36- Bazı erkekler kadınların onları elleriyle beslemelerinden çok hoşlanırlar, onlara göre bu yakınlığın göstergesidir.

37- İhtiyaç duyduktan anlarda onları yalnız bırakmayan ve desteğini esirgemeyen kadınlar erkekler için vazgeçilmezdir.

38- Onlar için özenle seçtiğiniz iç çamaşırları baştan çıkarıcıdır.

39- Rahatlıkla her şeyi paylaşabildikleri, konuşabildikleri kadınları daha etkileyici bulurlar.

40- Erkekler hastalıkları boyunca yanlarından ayrılmayan kadınları severler.

ERKEKLERİ ÇİLEDEN ÇIKARAN DAVRANIŞLAR

Bazı kadınsal davranışlarınızın sizin aleyhinize döneceğini de unutmayın.

• Havanın soğuk olmasına rağmen, üşüyeceğinizi bile bile ince giyinir, üstüne üstlük mızmızlarınırsanız.

• Herhangi bir sebeple sinirlenip, ısrarla sebebini onunla paylaşmaz ve sizi anlayamamasından dolayı onu suçlarsanız

• Kavga anında, konuyu saptırıp geçmişteki hatalarını da yüzüne vurmaya kalkarsanız

• Rejim yaptığınızı söylerken, abur cubur yediğinizde iyiliğiniz için sizi uyarmaya kalktığında, fevrileşirseniz veya bunlara benzer davranışlar sergilerseniz, erkekleri çileden çıkarmayı başarırsınız
Koray
Pzr Şub 12, 2012 11:56 pm

Foruma git
Konuya git

Re: Erkekleri Eriten Kadınsal Davranislar...

BENCE ERKEKLERİN HAYATTA EN SAVUNMASIZ KALDIĞI ŞEY BAYANLARDIR VE BAYANLAR BU ÖZELLİĞİNİ ÇOK İYİ KULLANMAYI BAŞARIYOR BUNU ERKEKLER İÇİN AYNISINI DİYEMİYECEM AMA BENİM AÇIMDAN BAYAN NE OLURSA OLSUN Hasla la victoria siempre... gerçekçi olmalı ve imkansızı istemeli öncelikle hayatta bunları yaptınızmı zaten gerisi gelir...
Koray
Pts Şub 13, 2012 2:27 am

Foruma git
Konuya git

Re: Houston'un ölümüyle ilgili ünlülerin mesajı...

sadece türkiyedeki ünlüler değil bence dünyanın her yerinde bulunan sanatçı sinema insanlarıda çok üzgün çünü gerçekten o bir efsaneydi ve yanlış değilsem TİTANİK flimin müzğide ona ait ama işte malesef uyuşturucu ve kokain bir dünya yıldızını daha kaydırdı nur içinde yatsın...
Koray
Pzr Şub 12, 2012 12:10 pm

Foruma git
Konuya git

Re: Sende benim kadar gerçekleri görüyorsun

Artık geçmeLiyim tüm kaLmaların üzerinden

soL adımım sarhoş sağ adımım yorgun, artık gitmeLiyim bu hikayedeN,
sağ yanım bitkiN soL yanım vurgun::

hEpimiz birgüN tOpraK oLacagiz, yavaş yavaş biticez ölümsüz olan sevdalarmı yoksa öldüren sevdalarmı::.

.::Kız kULesi kadar güzel masum mu aşk yoksa yılanın can alıcı zehiri gibimi aşk::.

Bir sevda sokağında deLi bir sevdaLı.. Aşkı eLLerinde renkLi kalmaLı..
Minicik yüreğini sevdaLara yasLamaLı..
Aşık oLmak için mi yaşamaLı, yaşamak için mi aşık oLmaLı? BazeN zaman öyLe hızLı akar ki yeLkovanı tutup durdurmak isteriz... BazendE geçmesi için saniyeLeri sayarız::.

siz aşklarınızla meşklerinizle ugrasa dursun esas yılanın zehiride saatin yelkovanıda yolların yorgunluguda onlara vurmustur asıl caresiz asıl yoksun asıl yanlız onlardır...
.::İnsanı düşünceLere daLdıran ve bir o kadar da suratıNa bir tokat etkisi veRen bir kare::.
Koray
Cum Şub 10, 2012 5:38 pm

Foruma git
Konuya git

Sevgililer Günü E-Kartllık Resimler

http://www.ozgunresimler.com/data/media/85/08.jpg

http://www.ozgunresimler.com/data/media/85/sevgililer_1.jpg

http://www.ozgunresimler.com/data/media/85/sevgililergunu2.jpg

http://www.ozgunresimler.com/data/media/85/sevgililergunu10037.jpg

http://www.ozgunresimler.com/data/media/85/ozelgunler10009.gif
Koray
Pts Şub 13, 2012 9:51 pm

Foruma git
Konuya git

Re: SEVGİ KAYNAGI.....

emeğeinize yüreğinize sağlık harika bir paylaşım...
Koray
Pts Şub 13, 2012 8:59 pm

Foruma git
Konuya git

Re: Sen Beni Hiç Sevmedin

EMEĞİNE YÜREĞİNE SAĞLIK HARİKASIN HER ZAMANKİ GİBİ...
Koray
Pts Şub 13, 2012 8:53 pm

Foruma git
Konuya git

SİLİVRİ CEZA EVİNDE İKİNCİ DURUŞMA...

Şike soruşturması kapsamında Silivri Ceza İnfaz Kurumu'nda görülen davanın ikinci duruşması bugün yapıldı...

Aziz Yıldırım ve yöneticilirin de yargılandığı tarihi davanın ikinci duruşması, Silivri Ceza ve İnfaz Kurumu Yerleşkesi'nde bugün yapıldı. Dünküne göre daha küçük boyutlu bir salonda yapılan duruşmada iddianamenin okunması işlemi halen daha devam ediyor.

Türk Sporundaki tarihi davanın ilk duruşmasının yapıldığı salonda bugün Balyoz Davası'nın duruşması yapıldığı için, bugünkü duruşma yerleşke içerisindeki daha küçük bir salonda yapıldı. Bugünkü duruşma salonu dünkü salonun 4'te 1'i büyüklüğünde olduğu için, sanıklar da daha sıkışık bir düzende oturuyor. Ancak Aziz Yıldırım, dün olduğu gibi bugün de sanık sırasının en önünde ve sağ tarafında dosyalarıyla birlikte hazır bulundu.

Davanın dünkü duruşmasına göre bir başka farklılık da sanıkların salona düne göre daha geç getirilmeleri oldu. Saat 09.30'de salona getirilen sanıklar, oturma düzeninin sağlandığı yaklaşık 20 dakikalık sürede, yakınları ile selamlaşma ve avukatları aracılığıyla yakınlarıyla iletişime geçme imkanı buldu.

Duruşma salonunda Yıldırım'ın yakınlarından Acar Yıldırım ve Ali Yıldırım hazır bulundu. Yıldırım'ın diğer yakınlarının Silivri civarındaki bir otelde bulunduğu öğrenildi. Bu arada salona ilk olarak saat 08.45'te Asbaşkanlardan İlhan Ekşioğlu'nun eşi ile kızı Tauna geldi.

Tutuklu sanıklardan Bülent İşcan sağlık sorunları nedeniyle bugünkü duruşmaya da katılamadı. Mahkeme Başkanı Ekinci, İşcan'ın sağlık raporunun mahkemeye getirilmesini istedi.

''Futbolda şike'' iddialarına ilişkin görülen davada yargılanan bazı sanıkların, avukatlarına, ''koğuşlarında kaloriferlerin yanmadığını, sıcak su olmadığını, suların da zaman zaman akmadığını'' söylediği öğrenildi.
İstanbul 16. Ağır Ceza Mahkemesince, Silivri Ceza ve İnfaz Kurumları yerleşkesindeki küçük salonda görülen duruşma, verilen öğle arasının ardından, sesli ve görüntülü kayıt alan sistemin arızalanması nedeniyle yarım saat gecikmeyle başladı. Sistemin tamir edilmesinden sonra iddianamenin okunmasına devam edildi.

Tutuklu sanıklardan Coşkun Çalık, rahatsızlanması üzerine duruşma salonundan çıkarılarak ambulansta tedavi edildi. Çalık, tedavisinin ardından tekrar duruşma salonuna getirildi.

İddianamenin Aziz Yıldırım ile ilgili bölümü okunurken, Yıldırım'ın, bulunduğu yerden önündeki iddianame fotokopisi üzerinden takip ederek, kalemle bazı yerlerin altını çizip not aldığı görüldü.

-İDDİANAMEDEKİ ŞİFRELER GÜLÜŞMELERE NEDEN OLDU-
Yıldırım ile ilgili suç isnatlarının anlatıldığı bölüm okunduğunda salonda zaman zaman gülüşmeler duyuldu. İddianamede geçen ve şike için şifre olduğu iddia edilen ''tarla'' ve ''inşaat'' kelimelerinin okunduğu sırada Fenerbahçeli yöneticiler Murat Özaydınlı ve Ali Koç'un da güldüğü görüldü.

Davanın öğleden sonraki bölümü için salona girilirken Murat Özaydınlı, Aziz Yıldırım'ın kardeşi Acar Yıldırım'a, ''Gel ağabey, gidip biraz gülelim'' diye seslendi. Acar Yıldırım'ın da bunun üzerine, ''Yok ben gelmiyorum. Söylenenleri duyunca canım sıkılıyor'' dediği duyuldu.

-YILDIRIM: ''BOKSÖRLE Mİ GELDİNİZ?''
Duruşmaya verilen ara sırasında, davayı izlemeye gelen Fenerbahçe Kulübü Başkanvekili Nihat Özdemir, Asbaşkan Murat Özaydınlı ve yönetici Semih Özsoy'a el sallayan Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, iddianamedeki bir bölüme gönderme yaparak, ''Boksörle mi geldiniz?'' dedi. Yöneticilerin de bunun üzerine gülerek, ''evet'' dedikleri duyuldu.

Özaydınlı, tutuklu sanık İlhan Ekşioğlu'na, iddianamede yer alan ''...Yoğun şekilde çalışan bazı üyelerin mükafatlandırıldığı, örneğin; Ali Kıratlı'nın Kıbrıs'a tatile gönderildiği...'' bölümüne atıfta bulunarak, ''Beni Kıbrıs'a göndersene, gülmekten midemiz ağrıdı'' diye seslendi.

Tutuklu sanıklardan Cemil Turan'ın torunları Sanem ve Esma ile yeğeni Berfin'e sarıldığı görülürken, İlhan Ekşioğlu'nun kızı Tuana'nın da duruşmaya verilen aralarda babasının yanına giderek sarıldığı ve sohbet ettikleri görüldü.

-DURUŞMA SALONUNDA DİKKATİ ÇEKEN ZİYARETÇİ-
Fenerbahçe Kulübü Başkanvekili Nihat Özdemir'in yanında bulunan ve ABD'li olduğu öğrenilen siyahi Mark Peter Charles, gazetecilerden yoğun ilgi gördü. Charles'ın, Fenerbahçe-İnter maçını izlemek için geldiği İstanbul'da Aziz Yıldırım'la tanıştığı ve Yıldırım'ı görmek için Silivri'ye geldiği kaydedildi.

Bazı sanık avukatları, duruşma arasında gazetecilere, sanıkların kendilerine, ''koğuşlarında kaloriferlerin yanmadığını, sıcak su olmadığını, suların da zaman zaman akmadığını'' söylediğini ifade etti.

Bu arada, mahkeme heyetinin sanıkların savunmalarını, iddianamedeki sıraya göre değil, sanıklara yöneltilen suçlama konularına göre alacağı öğrenildi.

"ŞİKE DAVASI" SONA ERDİ
İstanbul 16. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen "Şike Davası" sona erdi. Yarın kalındığı yerden devam edilecek duruşmada bugün, iddianamenin 232. sayfasına gelindi.

Şike davasında iddianameyi dönüşümlü olarak okuyan TRT spikerlerinin, saat 17.00'de verilen aranın ardından iddianameyi daha hızlı bir şekilde okumaya başladıkları görüldü. Dün yapılan oturumda iddianamenin 120 sayfa okunmasını planladıklarını belirten Başkan Mehmet Ekinci, ancak duruşmaya katılanların yorulması nedeniyle 113'üncü sayfa okunurken duruşmayı sona erdirmişti.

İstanbul 16. Ağır Ceza Mahkemesinde görülen Futbolda Şike davasının bugün görülen duruşmasında da iddianamenin 220'nci sayfaya kadar okunmasının planladığı öğrenildi. Ancak saat 17.00'de duruşmaya ara verildiğinde iddianamenin henüz 197'nci sayfasına kadar okunduğu gözlendi. Saat 17.35'e kadar süren aranın ardından başlayan duruşmada TRT spikerlerinin, iddianameyi çok hızlı bir şekilde okudukları görüldü. Mahkeme Başkanı Ekinci'nin, TRT spikerlerine hızlı okumaları yolunda talimat verdiği iddia edildi.

Duruşmaya yarın devam edileceğini belirten Mahkeme Başkanı Mehmet Ekinci, "Yargılamaya önümüzdeki hafta Çağlayan'da bulunan İstanbul Adalet Sarayı'nda devam edeceğiz dedi.

Ekinci, "Bu hafta iddianamenin okunmasını tamamlayacağız. Önümüzdeki hafta Pazartesi Salı, Perşembe ve Cuma günleri ifadelerin alınması ile devam edeceğiz. Önce Olgun Peker'in ifadesiyle başlayacağız daha sonra iddianamede yer alan Peker grubunun ifadeleriyle devam edeceğiz. Daha sonra Aziz Yıldırım ve iddianamede yer alan grubunun ifadelerini de alacağız. Savunmalarınızı CD ortamında bizlere sunarsanız yargılama hızı açısından daha iyi olur. Yinede takdir sizindir" diyerek sanık ve sanık avukatlarını
duruşmanın işleyişi hakkında bilgilendirdi.

İŞTE DAKİKA DAKİKA YAŞANAN GELİŞMELER

17:50 Duruşma salonunda halen daha iddianame okunuyor...

16:35 Aziz Yıldırım, TRT spikerleri tarafından okunan iddianameyi, önündeki yazılı metinden takip ediyor.
16:00 İddianame'nin okunmasına devam ediliyor...

14:00 Kayıt cihazında yaşanan teknik aksaklıktan sonra duruşmanın ikinci oturumuna başlandı...

13:45 Verilen ara halen daha devam ediyor. Bu arada Fenerbahçe Başkanvekili Nihat Özdemir ve Murat Özaydınlı da Silivri'ye geldi...

13:25 Duruşmanın ikinci bölümünde, iddianamede Aziz Yıldırım'la alakalı olan bölümler okunacak...

12:15 Duruşmaya 1 saat ara verildi...

11:52 Fenerbahçe Yönetimi'nden şu ana kadar 2 yönetici Silivri'ye geldi. İstanbul 16. Ağır Ceza Mahkemesi'nce 23'ü tutuklu 93 sanık hakkında açılan davanın duruşmasına devam edilirken, Asbaşkan Ali Koç ve Yönetici Ünal Uzun Silivri Ceza İnfaz Kurumları Yerleşkesi'ne geldi.

11:45 İddianame'nin 137. sayfası geride kaldı...

11:20 Davada yargılananlar arasında bulunan Giresunspor eski yöneticilerinden Coşkun Çalık'ın, iddianame okunurken geçirdiği kısa süreli rahatsızlığın ardından duruşmaya ara verilmişti. İddianame yeniden okunmaya başlandı...

11:10 Duruşmaya ara verildi

10:40 İddianamenin okunduğu sırada Aziz Yıldırım'ın sık sık önündeki dosyalara bakarak bazı notlar aldığı gözlemlendi.

10:20 Gazeteciler ve izleyiciler salonun en arkasında. LCD ekranla görüntü arkaya veriliyor

10:10 Avukatlar, cuma gününe kadar iddianamenin okunacağını, Çağlayan'daki duruşmada hareketli saatlerin yaşanacağını belirtiyor.

09:53 Silivri'deki ikinci duruşma başladı.

09:30 Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım, duruşmanın yapılacağı salona elinde 2 klasörle geldi.
Koray
Çar Şub 15, 2012 9:04 pm

Foruma git
Konuya git

Re: DOSTLUGA İHANET KATMAMAK..VEFA..

Koray
Çar Şub 15, 2012 8:18 pm

Foruma git
Konuya git

Re: Metin Şentürk'ün Eşine Kanser Kanser Teşhisi Konuldu

ALLAHTAN ACİL ŞİFALAR DİLİYORUM İNŞALLAH BU TALİHSİZ HASTALIĞI SİZDE YENERSİNİZ...
Koray
Per Şub 16, 2012 10:02 am

Foruma git
Konuya git

Metin Şentürk'ün Eşine Kanser Kanser Teşhisi Konuldu

http://images.beyazgazete.com/haber/2012/2/15/20120215_metin-senturk-un-esine-kanser-kanser-teshisi-konuldu.jpg

Amerikan Hastenesi 'nde yapılan kontroller ve biopsi sonucunda eşine 'Kanser'teşhisi konulması ünlü müzik adamını çok üzdü. Metin Şentürk ile Halis-Meziyet Kalkavan çiftinin kızları olan Fulya hanım 10 Mayıs 2006 'da Kalkavan ailesinin karşı çıkmasına rağmen dünya evine girmişler ve Şentürk zaman geçtikçe kendisini eşinin ailesine sevdirmeyi başarmıştı.

Teşhis konulmasından sonra trioid bezi ameliyatla alınan Fulya Şentürk 'ün moralini yüksek tuttuğu ve yanından hiç ayrılmayan eşinin desteğiyle iyileşeceğine dair inancını hep koruduğu belirtiliyor. Doktorlar 'İyot Tedavisi'uygulanan Fulya Şentürk 'ün moralinin yüksek olmasının hastalıkla mücadelede çok önemli olduğunu vurgularken Metin Şentürk eşinin hastalığının ortaya çıkmasından sonra tüm konser ve ekstra işlerini iptal ettirdi.

ARZUM ONAN AYNI HASTALIĞI YENMİŞTİ
Ünlü manken ve oyuncu Arzum Onan 2005 yılında önce Lenf kanserine yakalanmış, tümör bir yıl sonra Trioit Bezi 'ne sıçramıştı. Peş peşe iki operasyon geçiren ünlü manken kanseri doktorlarının ilgisi ve eşinin gösterdiği sevgiyle yendiğini söylemişti
Koray
Per Şub 16, 2012 9:56 am

Foruma git
Konuya git

Re: BUNLARI BİLİYORMUYUZ....

PAYLAŞIMLARINIZIN HEPSİNİ DİKKATLİ BİR ŞEKİLDE TAKİP EDİYORUM VE BEĞENİYORUM EMEĞİNİZE YÜREĞİNİZE SAĞLIK...
Koray
Cum Şub 17, 2012 2:06 pm

Foruma git
Konuya git

Re: kuş tüyü...

Koray
Cum Şub 17, 2012 2:07 pm

Foruma git
Konuya git

Yazıyorum... İçimden Gelen Her Şeyi...

Yazıyorum….İçimden geçen her şeyi. Düşündüklerimi…Hissettiklerimi…Söyleyemediklerimi. ..

Elimdeki kalem “ben” oluyorum,kağıt da beni yargılamadan, eleştirmeden dinleyen ve anlayan kadim dostum.

Bazıları çok beğeniyor yazdıklarımı…Bazıları ” Eh! Fena değil, ama çalışman lazım .” diyor. Bazıları daha acımasız ” 20 yaş altı yazmak , gerçeklere hakarettir .” diyor.

Haklılar belki…Belki yazmamalıyım artık…En azından içimdeki çocuk büyüyünceye kadar, yazdıklarım yaşımı gösterinceye kadar, duygularım, düşüncelerim olgunlaşıncaya kadar yazmamalıyım belki…Koca koca adamlar gibi, koca koca laflar edebilinceye kadar yazmamalıyım…Hep kendimle konuşmalıyım belki…Hep kendimle dertleşmeliyim…Kimseler görmemeli içimi…Depressif anlarımı, çocuksu yanlarımı kimselere göstermemeliyim…

Boş işlerle uğraşmamalıyım belki…Mesela yazmak gibi, okumak gibi…”Bu kadar kitap okuyorsun da ne oluyor peki?” diye soranlara gülüp geçmemeliyim belki…Yaşıma uygun kelli felli cevaplar vermeliyim…Sadece empati kurup onları anlamaya çalışmamalıyım…

Sevmemeliyim belki…Yazdığım her şiir, her yazı bir dalga gibi kalbime vurup aşındırmamalı onu…Hep bir kaya gibi sert olmalı belki kalbim…Sevdayla, gözyaşıyla eriyip gitmemeli, çocuksu duygularla yumuşayıp da sertliğini kaybetmemeli…

Ellerimi yüreğime kelepçelemeli, dilimi mühürlemeliyim…Müebbede mahkum etmeliyim duygularımı, gerçeklerin zindanında…Ve belki korkularım duygularımı boğmalı orda…

[size=150][b][size=150][size=150][/size][/size][/b][/size]
Koray
Cmt Şub 18, 2012 2:40 pm

Foruma git
Konuya git

Bilgisayarınızın Güvenligini Ele Alın...

Bilgisayarınızın Güvenligini Ele Alın
Selam öncelikle..

İlk önce yapmanız gereken güvenlik duvarını kurmaktır,bu virüslere şu anda kapıyı açmış ve gelmelerini bekliyorsunuz.
Özellikle WORM virüsüne engel olmak için kurmanızı kesinlikle öneriyorum.
Güvenlik duvarı güvenlik konusunda en önemli noktadır,ne kadar programlarda kullansanız windows güvenlik duvarını kurmadıktan sonra size yararı olmıyacaktır.Güvenlik yamaları için yapmanız gereken windows update sitesine girip KRITİK GÜNCELLEMELER bölümüne gireceksiniz buradaki sizin bilgisayarınızda eksik olan tüm yamaları yüklemelisiniz.

Bu aşşagıda anlatıcaklarım sizlerin bir çok sorununa çare olacaktır.

1) windows XP türkçe için : http://www.vindovs.com/WindowsXP-KB823980-x86-TRK.exe

windows XP ingilizce için : http://www.vindovs.com/WindowsXP-KB823980-x86-ENU.exe

windows XP almanca için : http://www-pc.uni-regensburg.de/syst...80-x86-DEU.exe

windows 2000 türkçe için : http://www.vindovs.com/Windows2000-KB823980-x86-TRK.exe

windows 2000 ingilizce için : http://www.vindovs.com/Windows2000-KB823980-x86-ENU.exe

windows 2000 almanca için : http://www-pc.uni-regensburg.de/syst...80-x86-DEU.exe

İşletim sisteminize göre olanı seçin ve indirin ve kurun bilgisayarınız yeniden başlıyacaktır.
Ve mutlaka bunu Harddiskin başka bir bölümüne ( format atılmıyacak bölgeye ) kaydedin,yeni işletim sistemini her kurdugunuzda bunuda kurun internetten önce..

2) Bu verecegim adresten FİXBLAST'ı indirin ve internetten çıkın,start'a basın genel bir tarama yapsın bitinceye kadar internette kesinlikle girmeyin.
http://securityresponse.symantec.com...r/FixBlast.exe

3)W32.sasser.b.worm virüsünü temizlemek için önce bu verecegim yamayı kuracaksınız.

Türkçe win. XP : http://download.microsoft.com/downlo...32-x86-TRK.EXE

Ingilizce win. XP : http://download.microsoft.com/downlo...32-x86-ENU.EXE

Almanca win. XP : http://download.microsoft.com/downlo...32-x86-GEU.EXE

4) Bu verecegim adresten SASSER FİXBLAST'ı indirin ve internetten çıkın,start'a basın genel bir tarama yapsın bitinceye kadar internette kesinlikle girmeyin.

http://securityresponse.symantec.com...r/FxSasser.exe

5)Virüs programı olarak tavsiye etmedigim programların başında NORTON gelmektedir,işletim sisteminize bir yüktür ve zaten dogru dürüstte virüs görmemektedir.
2.işletim sistemi gibi sisteminizden kolaylıkla kalmaz,sorun çıkartır vs. Ben kaspersky öneriyorum ( bkz.1100 kişi indirmiş ) ve hepsi çok memnun,hatta Norton veya başka virüs programı kullananlar orda sistemlerinde virüs çıktıgınıda eklemişler.

Kaspersky anti-virüs hakkında Ayrıntılı bilgi ve FULL download için : http://www.forumtrportal.com/showthread.php?t=788

6) Virüs programını yüklediginiz ve tarama yaptınız herşey tamam,şimdi yapmanız gereken temizlenmiş olan işletim sisteminizi WINDOWS UPDATE yapmak ve kırıtik yamaları sitesinden yüklemek ( bunlar açıkları kapatacaktır )

7)Şimdi sıra geldi firewall programına,ben firewall kullanmıyorum ama size önermiyecegim anlamına gelmez.Mutlaka sistemde bulunması gerekir diyede düşünüyorum.Zone alarm kurmanda fayda var onunda adreslerini veriyorum.

Download için : http://www.zonelabs.com/store/content/home.jsp

Zone alarm türkçe açıklama ( okuyun kurarken ) : http://www.forumtrportal.com/showthread.php?t=3617

8)Eğer illegal sitelere giriyorsanız ( *****,serial,adult vs. ) gibi bilgisayarınızda bir SPY programı olmasında yarar var,ad-aware veya spy bot gibi programlar işinizi kolaylaştıracaktır.

SPYBOT Download ( öneririm ) : http://download.com.com/3000-2144-10...age&tag=button

Ad-adware ise forumda bir çok yerde full olarak verilmiş onlardan yararlanabilirsiniz.

9)Dialup ( telefonla bağlananlar ) için ve *****,adult,serial gibi illegal sitelere girenlere önerim,mutlaka ama mutlaka sisteminizde anti-dialer programı bulundurun,böylece ay sonunda süpriz faturalardan kurtulmuş olursunuz.

Anti-dialer download : http://www.pcwelt.de/public/yaw35setup.exe

NOT: Eğer mail adresinizi virüslerden kurtarmak istiyorsanız outlook express'de mail adresinizi açmanız gerekmektedir.Böylece daha güvenli şekilde mail adresinizi konturol ediceksiniz.

Virüs programı konusunda kesinlikle yönlendirme yapmıyorum,sizler istediginizi kullanın ben sadece fikrimi yazıyorum.Kullanıp kullanmamak sizin elinizde..[b][size=150][/size][/b]
Koray
Cmt Şub 18, 2012 10:09 am

Foruma git
Konuya git

Re: Hukuk Nedir?

EMEĞİNE YÜREĞİNE SAĞLIK ADMİNEM AMA TÜRKİYEDE HUKUK ADALET DENEN BİŞEY YOK MALESEF ZENGİNİ DAHA ZENGİN FAKİRİ İSE DAHA FAKİR OLUYOR... EKMEK ÇALANA MÜEBBET TÜRKİYEYİ ****** MADALYA MİSALİ...
Koray
Pzr Şub 19, 2012 1:04 am

Foruma git
Konuya git

Re: METANETLİ OLMAK.......

Koray
Cum Şub 24, 2012 5:10 pm

Foruma git
Konuya git

*BİR YERLERDE TIKANIP KALDIYSA HAYAT... *

*BİR YERLERDE TIKANIP KALDIYSA HAYAT... *

*Bir yerlerde tıkanıp kaldıysa hayat, soluk almak güçleştiğinde,*

*Yüreğin susup, mantığın sürüklemeye başladığında ayaklarını,*

*Dağlara dönmeli yüzünü insan.*

*Yeni patikalar, yeni yollar seçmeli, yüreğini ferahlatacak;*

*Yeni insanlarla tanışmalı, yeni kesifler yapacak....*

*Hep isteyip de, bir gün yaparım diye ertelediği ne varsa,*

*Gerçekleştirmeyi denemeli!*

*Her geçen gece, ölüme bir gün daha yaklaştığını;*

*Zamanın bir nehir, kendisinin bir sal olup da,*

*O dursa da yolculuğun devam ettiğini anlamalı.*

*Baş döndürücü bir hızla geçiyorsa birbirinin aynı günler,*

*Her aksam aynı can sıkıntısıyla eve giriliyorsa,*

*Değiştirmeye çalışmalı bir şeyleri;*

*Küçük şeylerle başlamalı belki; örneğin, bir kaç durak önce inip*

*Servisten, otobüsten; yürümeli eve kadar, yüreğine takmalı güneş gözlüklerini;*

*Gördüğünü hissedebilmeli!*

*Sağlığını kaybedip, ölümle yüz yüze gelmeden önce,*

*Değerli olabilmeli hayat!*

*İlla büyük acılar çekmemeli, küçük mutlulukları fark etmek için!*

*Başkasının yerine koyabilmeli kendini;*

*Ağlayan birine "gül", inleyen birine "sus" dememeli!*

*Ağlayana omuz, inleyene çare olabilmeli !!!*

*Şu adâletsiz, merhametsiz dünyaya ayak uydurmamalı;*

*Sevgisiz, soysuz kalarak!*

*Dikeni yüzünden hesap sormak yerine gülden,*

*Derin bir soluk alıp, hapsetmeli kokusunu içine...*

*Güneşin doğuşunu seyretmeli arada bir, seher yeli okşamalı saçlarını...*

*Karda yağmurda sevincine, coşkusuna;*

*Fırtınada boranda öfkesine, isyanına ortak olabilmeli doğanın!*

*Bir çocuğun ilk adımlarında umudu; bir gencin düşlerinde geleceği;*

*Bir yaşlının hatıralarında geçmişi görebilmeli!*

*Çalışmadan başarmayı, sevmeden sevilmeyi,*

*Mutlu etmeden mutlu Olmayı beklememeli!*

*Ama küçük, ama büyük; her hayal kırıklığı, her acı;*

*Bir fırsat yaşamdan yeni bir şeyler öğrenebilmek için; kaçırmamalı!*

*Çünkü; hiç düşmemişsen, el vermezsin kimseye kalkması için,*

*Hiç çâresiz kalmamışsan, dermanı olamazsın dertlerin;*

*Ağlamayı bilmiyorsan, neşesizdir kahkahaların;*

*Merhaba dememişsen, anlamsızdır elvedaların...*

*Ne, herkesi düşünmekten kendini, ne kendini düşünmekten herkesi unutmamalı!*

*Bilmeli çok kısa olduğunu hayatın; hep vermek ya da hep almak için...*

*Sadece, anlatacak bir şeyleri olduğunda değil,*

*Söyleyecek bir şey bulamadığında da dinleyebilmeli!*

*Aklı ve kalbiyle katılabilmeli sohbetlere...*

*Hafızası olmalı insanın; hiç değilse, aynı hataları,*

*aynı bahanelerle tekrarlamaması için!

*Soruları olmalı, yanıtları bulmak için bir ömür harcayacak!*

*Dostları olmalı, ruhunun ve zihninin sınırlarını zorlayacak!*

*Herkese yetecek kadar büyük olmalı sevgisi;*

*Ama, kapasitesi sınırlı olmalı yüreğinin ki, hakkını verebilsin sevdiklerinin;*

*Zaman bulabilsin;*

*Bir teşekkür, bir elveda için...*

*Yaşam dedikleri bir sınavsa eğer;*

*Asla vazgeçmemeli sevmek ve öğrenmekten;*

*Ama, herkesi sevemeyeceğini de her şeyi bilemeyeceğini de fark

edebilmeli insan.*

*Tıpkı, her şeye sahip olamayacağı gibi...*

*Zamanın ninnisiyle, uykuda geçirmemeli hayatı...! *
Koray
Pzr Şub 26, 2012 2:12 pm

Foruma git
Konuya git