5 sonuç bulundu

Geri dön

Re: İÇİMİZDEKİ DÜŞMAN.

Çamur atmak, leke bırakmak ve uğraştırmak ve daha kötüsü ele güne rezil rüsva etmek çabasıyla yoğrulmuş, insan kötüsüdür bunlar. Seviyesizdirler, sadisttirler.Biliyor görünen zır cahildirler. Toplumun pislikleridirler. Toplum için şer kaynağıdırlar. Tipik halk düşmanıdırlar.

Pirim vermemeli. Bilinçli olmalı.
Yaptıkları yüzlerine tükürülmelidir ki; toplum zehirlenmesin, daha çok zarar görmesin.Selam ve dua ile Hacegan................BUMUDUR BUDUR İŞTE BU KİMİN ARKADAŞI HACEEEEE ÇOK TŞKLERRR NE GÜZEL ANLATMIŞSIN İÇİMİZDE NANKÖR KADİR KIYMET BİLMEZLERİ MAALESEF VAR BÖYLELERİ ALLAH HEPİMİZİ BU TÜR İNSAN GÖRÜNÜMÜ ALTINDAKİ ŞEYTANLARDAN KORUSUN.
Tutku__35
Sal Nis 10, 2012 5:19 am

Foruma git
Konuya git

Re: CAN DOSTUM

CANDOST NE GÜZEL BİR KELİME HELE HACEGAN TARAFINDAN BÖYLE GÜZEL CÜMLELER KURULMASI CAN DOSTA ÇOK GÜZEL BİR DUYGU OLSA GEREK BENCE ÇOK ŞANSLI BİRİ
Tutku__35
Cum Nis 13, 2012 3:05 pm

Foruma git
Konuya git

Re: Gönül Huzuru

sayın asri hnm arada yazılarınızı takip ediyorum güzel konular seçiyorsunuz öncelilke emeğinizden dolayı tşk ediyorum ancak benim fikrime göre siz ne dersiniz bu düşünceme bilmem yazılarınız çok uzun oluyor haceganda dahil bu deddiğime inaının sizi takip edip hepsiniz okumak istiyorum fakat okuyamıyorum çünki vakit yok braz kısa kısa tutarsanız sanırım çok rahatlıkla zaman ayırırcak hepsiniz takip edicez sevgiler saygılar. Gönül huzuru; herkesin aradığı ama her arayanın her zaman bulamadığı bir değerdir Çünkü çokları bir inci mesabesinde olan gönül huzurunu hiç olmayacak yerlerde aramaktadır
Aslında gönül huzuru, neyin nerede aranacağını bilmek, aradığını bilince de bulduğunun farkına varmaktır.
Tutku__35
Çar Nis 25, 2012 8:55 am

Foruma git
Konuya git

Re: YA OLDUGUN GİBİ GÖRÜN YADA KAYBOL......

ooyyyy oyyda gene oyy işte hacegan süper bir yazı sağol sen hep varol işallah
Tutku__35
Pzr May 06, 2012 8:03 pm

Foruma git
Konuya git

Re: mevlam herkese böyle ölüm nasip eder inşallah.

çokkk çok tsk ederim paylaşımnız için hüzünlü aynı zamanda ders çıkartılması gereken bir hayat hikayesi eğer izniniz olursa bu yazyı bende paylaşmak isterim sizin imzanız altında olarak:=(
Tutku__35
Pts Haz 04, 2012 10:40 am

Foruma git
Konuya git