30 sonuç bulundu

Geri dön

Sanalkahve Forum yenilendi

Saygılar cengiz bey

elbette en iyi için uğraşmaktasınız forum da arka plan rengi olsa

ve ana sayfa da açılan konulara her yazılan yorum dan sonra üst sıraya çıksa o yazı

daha güzel olurdu Teşekkürler

CanFeda_
Sal Mar 26, 2013 5:14 pm

Foruma git
Konuya git

AŞK DOSTLUK ve GÜVEN

Bir zamanlar üç arkadaş varmış.
AŞK DOSTLUK ve GÜVEN
Üçü bir arada olduğumu harikaymış herşey
Gün gelmiş aşkın işi çıkmış eh meslek bu kolaymı?Ama dostlarından ayrılmadan önce söz vermiş onlara.
Beni özlediğinizde gelin demiş uzaklarda olmayacağım ...
Nerde birbirlerine bakan bir çift göz görürseniz ben ordayım ve ayrılmış yanlarından....
Peki demiş DOSTLUK GÜVENE madem öyle bende yoluma düşeyim görev çağırır ama merak etme nerde birlikte ağlayan iki insan görürüsen bilki ben ordayım
GÜVEN
Ağzını açamamış veda etmek için ama
DOSTLUK
ayrılmış arkadaşının yanından onun sözünü dinlemeden ve sessizce gitmiş uzaklara.
GÜVEN
Sessizce içinden geçirmiş elinde olmadan
BENİ
Kaybederseniz bir daha asla bulamazsınız....

CanFeda_
Sal Ekm 01, 2013 8:58 am

Foruma git
Konuya git

SaNaL Dedikleri

Sanal Dedikleri

Ne ismi,ne adresi belli İş,okul,sorma sakın mesleğini Kesinkes üniversiteli Atar bir isim, der ismim Ali Yaşını da doğru sözlemez ki Yirmi beşindedir her dem, olsa da elli Acaba bekar mıdır? evli mi ?Bekarım diyecek tabi ki Olsa da torun sahibi Dostça başlar herşey önceleri,sizli bizli
Başbaşa kalınca kaçınılmaz sevda sözleri Canısı, aşkısı,göz görmez başka kimseleri Aşık olursun sözlerine, o birtanesi En güzelidir şaşı da olsa gözleri Belki de kaba saba biri, bilemezsin ki Görmek istersin şeklini, şemalini

Gönderir katalogtan bir mankenin resmini Ateş düşer yüreğe bir kere, neylemeli O da sever Allah için, dört eder iki kere iki Gün gelir kesilir ses soluk, acaba nerdedir ki Her gece yanındayken, yoktur artık eseri O şimdi, yepyeni nik li Tümüyle değiştirmiş kimliğini Sen günlerce bekle gelir belki Uğrar arada sana da canı istedimi Atar bir sürü geçersiz bahaneleri Bilirsin, yalandır her kelimesi

Yine anlatır bir sürü aşk hikayeleri Seninleyken bile başka masada aklı fikri Ya mesaj yazar ya, açmıştır msn i Sakın ha sakın sitem etmemeli Anında vurur en iğneli sözleri Ah sanal alem ah, sana ne demeli Seninle yaşanıyor aşk ların en güzeli Acılar senden gelir bal kaymak misali Her tatlı söz bozduruyor tüm tövbeleri Kimin eli kimin cebinde belli değil kiBu gün sen, yarın gelecek başka birileri Senin de ondan farkın ne ki Aşk böyle değildi, kim icat etti ekranda sevmeleri Ah sanal alem ah, sana ne demeli Kabul eyle sitemlerimizi... vahhhhhh vahhhhh ...sanal alem dedikleriiii.

Sanal değil gerçek DOST ' lar bulmanız dileği ile

CanFeda_
Çar Ekm 02, 2013 5:37 pm

Foruma git
Konuya git

Etme -Mevlana (Tuncel Kurtiz'in Sesinden),

Allah rahmet eylesin usta.
mekanın cennet olsun

DeSTaN

CanFeda_
Pts Eyl 30, 2013 8:50 am

Foruma git
Konuya git

YARIM

Ben YARIM, Sen YARIM..Her sey YARIM..Sevdik YARIM...Kaldık YARIM..Seven YARIM, Sevemeyen YARIM...
Bir alem ki, anlayan da anlamayan da,insan gibi yaşayan da yaşamayan da YARIM, caresiz ve aciz...
Dertler sırada...Gam,lar ardında..
Bir hayat ki, ya sevmişsin, beklemekten, özlemekten tükenmişsin...ya da cok sevilmişsin, lakin deger bilmemiş...Ya deger bilecek insan henüz yememiş aklını, ya da deger veren sen, bilememişsin insan denilen mahlukun degerbilmezliğini...Gün gibi bitmeye, solmaya yüz tutmus hayatlar da sen uslanmamışsin...Her gidene üzülmüssün de gidenlerin hicbiri el sallamamış sana veda ederken...
Sevdiklerine üzgünüm derken sen, sevdiklerin güle güle demiş sana hic düşünmeden...Bir hayat ki, sen yorarken birilerini, hayat da yorulmadan oyunlarını oynamış sana... hic usanmadan, hic bikmadan...Şimdi işler kalmış YARIM..cözülmek ister lakin, kader denilen talim, terbiye eder seni... koyar nice engel önüne nitekim...öyle ki,
kalmak ve savasmak icin cok gec...gitmek icin se erken ..diye söylenir olmus yürekler...

CanFeda_
Pzr Ekm 06, 2013 9:33 am

Foruma git
Konuya git

Re: Kurban Bayramımız KutLu OLsun

Teşekkürler Efe adminim

CanFeda_
Çar Ekm 16, 2013 4:02 pm

Foruma git
Konuya git

Sonunda ögrettiniz

Hayallerin bittigi yerde Günlügümü okuyup geçmişi bir film şeridinde sorguluyorum.Ve anlıyorum ki !!Hayatıma giren bir parça alıp götürmüs benden.Her gidenle birlikte bir parça eksilmis sevgi dolu benligimden.Üzülen hep ben olmusum,yıkılan hep ben olmuşum.Üzülmüş, ara ara kızmışım amaAşkla,özlemle aramışım uzun süre Kazık atarak terk edip gidenleri, kinle nefretle degil hep saygı sevgiyle anmışım.Ruhumu bedenimden sökerek Ölmenin ne demek oldugunu ögrettinizDuygularimi katlederek.

Sonunda ögrettiniz bana da Sevmenin güvenmenin hep kaybetmek Sevilmeninse Boş oldugunu oldugunuYalama olmuş duygularınızı göstererekşimdi Sadece acıyorum .Gidenlerin ardından Haykırdıgım acı dolu özlem çıglıklarına.Sadece acıyorumHak edilmeden verdiğim,Dönek duygularından dolayı.Artık Ağlamak yoküzülmek,acı çekmek yok gidenlerin ardından Özleyecegim belki,Belki Acı bir tebessüm belirecek gözlerimde Ama geceleri yogunlaşıpAglayarak acı içinde kıvranarak ödemeyecegimAşkın sevginin bedelini Çünkü anladım kiiiYAŞANMIŞLIKLAR SADECE ANILARDA KALIYOR !!!

CanFeda_
Cmt Ekm 19, 2013 10:56 am

Foruma git
Konuya git

Re: Sonunda ögrettiniz

Teşekkürler Fisun

CanFeda_
Cmt Ekm 19, 2013 6:16 pm

Foruma git
Konuya git

Re: Sonunda ögrettiniz

Teşekkürler Efe adminim

Tuanna

CanFeda_
Cmt Ekm 19, 2013 4:59 pm

Foruma git
Konuya git

Re: İçinde Yaşattığını Özlermi İnsan?

Teşekkürler  Asi_Kral

Muzikde benden olsun sakıncası yok ise

Atacak yeni bir adımı olandır,
Yıpranmayı değil,yıpratmayı değil,
Yüreğini dolduran kelimeler,yüreğinde kalandır…

CanFeda_
Sal Ekm 22, 2013 9:21 am

Foruma git
Konuya git

Aglamayı Bilmeyenler

Ne çok şey anlatır gözyaşları...Bazen söylenemeyen sözlerin sesi, bazen bir pişmanlığın diyeti,bazen de bir sevda nefesi...Sessizliğin çığlıklarıdır aslında gözyaşları...Anlatılamayanı anlatmak ister karşısındakine...Eğer anlayabilirse...Sevinir ağlarüzülür ağlarhasret çeker ağlarkavuşur yine ağlar. Kelimeler kifayetsiz kaldığında
Ama bazen gözpınarlarından aşağı süzülemez Gözyaşları.. Göz kapaklarınızın alev alev yandığı, Boğazınıza bir şeylerin düğümlendiği, Burnunuzun direğinini sızladığı an.! Neden kaçırırız buğulanan gözlerimizi Başkalarından?Bakın ağlıyorum işte! Utanmıyorum kimseden...O kadar içime akıttım ki gözyaşlarımı!...Artık zapdedemiyorum içimdeki çağlayanı....
Ağlıyorum  Vefasızlar için
Ağlıyorum Özlediklerim için
Ağlıyorum İhanet dedenlereAğlıyorum özleyip de Kavuşamadıklarım içinAğlıyorum içimi acıtan kalp kırıklıklarım içinAğlıyorum Kalbimi kırdıkları içinAğlıyorum unutulmaması gerekenleri unutanlar içinAğlıyorum unutamadığım içinAğlıyorum yaklaştıkça uzaklaştıklarımaAğlıyorum tanıdıkça çirkinleşenlereAğlıyorum kıymet bilemeyenlerAğlıyorum sevsem de yüz bulamadıklarımaAğlıyorum ziyan olan yıllarıma
Ağlıyorum bir ömür ağlayamadıklarıma!!!

CanFeda_
Sal Ekm 22, 2013 6:37 pm

Foruma git
Konuya git

Re: Yarın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız

Teşekkürler Ece Adminim

BENİM NACİZ VUCUDUM
ELBET BİR GÜN TOPRAK OLACAKTIR.
FAKAT TÜRKİYE CUMHURİYETİ
İLELEBET PAYİDAR KALACAKTIR...
Mustafa Kemal ATATÜRK

CUMHURİYET BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN

CanFeda_
Çar Ekm 30, 2013 7:25 pm

Foruma git
Konuya git

Yüreksiz sevdalar

İnsan dosdoğru sevmeli.. dürüstçe, hesapsız..Sevebileceği kadar konuşmalı aşka dair..Seviyorum demek o kadar kolay,Yüreksiz sevdalar o kadar çok ki…Keşke bir defa da ben yorulsaydımDediklerimden ben utansam,mahçup olsam"Seni seviyorum" ağır cümledirHerkese söylenmez…Bazen yıllarca aranır,Bazen yıllarca beklenir o bir çift söz için.Dili yakar, dudağı yakar,Bedeni kavurur, lime lime eder.Velhasıl yürekli işidir.
Bir ömür pahasına bir defa söylenir.Keşke bana günde bin defa söylemeseydin,ve sonra her bedene uygun bir hırka gibiÖnüne gelene giydirmeseydin…Şimdi aşklar ucuz..Şimdi aşklar ucuz be gülüm..Üstelik emeksiz, zahmetsiz!Taşımak istediğin kadar taşıyorsunSonra bırakıyorsun orta yerde pervasız..Keşke buna başka bir ad verseydik..Macera deseydik,tutku deseydik..Leylalara Mecnunlara haksızlık etmeseydik..

Dedim ya,insan dosdoğru sevmeli..dürüstçe,hesapsız..Sevebileceği kadar konuşmalı aşka dair..Seviyorum demek o kadar kolay,Yüreksiz sevdalar o kadar çok ki…Dilin kemiği yok ki…

CanFeda_
Per Kas 07, 2013 1:25 pm

Foruma git
Konuya git

Re: 10 Kasım''ATAMIZI''Saygıyla Anıyoruz

Teşekkürler Ece güzel paylaşım için

CanFeda_
Pts Kas 11, 2013 6:08 pm

Foruma git
Konuya git

Nice Yıllara

Arkadaşlarına güven,
Sevgine sarıl..
Yeniyıl senin başarılarının anahtarıyla tüm kapıları açacaktır..
Mutlu Yıllar olsun!!

Düşsüz büyük şeyler yapılamaz. 2014 yılında tüm düşlerinizin gerçekleşmesi dileğiyle

Yeni yıl hepimize kutlu olsun Kırgınlıklar unutulsun Tüm İnsanlıklar dost olsunHepimize neşe dolsun Hergünümüz böyle olsun

Gül için dikene razı olur musunuz,
Yoksa dikeni de gülü de red mi edersiniz?
Yeni yıllarda güllerle dolu günlerin dikenleri sizi düşmanları koruyan çitler olsun.  
Mutlu Yıllar!!

CanFeda_
Per Oca 02, 2014 4:00 pm

Foruma git
Konuya git

Teşekkürler

Teşekkürler

Senem Adminem

Nice Yıllara

CanFeda_
Per Oca 02, 2014 4:07 pm

Foruma git
Konuya git

Nerdeyim

Ellerine sağlık  süper süperr

Rengarenk rüyalarım toz pembe hayallerim

CanFeda_
Sal Oca 07, 2014 11:26 am

Foruma git
Konuya git

Bulamasınlar Beni

Teşekkürler

HayaT YaşandıĞı KadardıR, GeriSi Ya HatıralarDa BiR iZ YaDa HayallerDe BiR uMuttuR..!

CanFeda_
Sal Oca 07, 2014 11:35 am

Foruma git
Konuya git

Gittin!...

Emegine Yüregine Saglık

Seven bir insan bile bile ardından

Çok üzüleceğini ağlayıp

Gene de gidiyorum ben diyebilir mi?
Sevgi her şeye rağmen

Sevdiğinin yanında olmak değimliydi?

CanFeda_