8 sonuç bulundu

Geri dön

ARİFLER YOLUNUN EDEPLERİ

இܓ R ..
Allahım !!! Şu an kimin nerede bir sıkıntısı varsa, Sen onu gider..
Allahım !!! Şu an kimin nerede çaresiz bir derdi varsa, Sen ona çare ol..
Allahım !!! Şu an kim nerede acıdan inlemekteyse, Sen ona rahmetinle yetiş..
Allahım !!! Sevdiklerimi Sen de sev ve onlara bâki huzur ve neşe ver…
Allahım !!! İman ve ahlakın en güzelini yerleştir o sevdiğin yüreklere..
Allahım !!! Sen Sana edeple geleni geri çevirmezsin, dualarımızı salihlerin duası eyle... (Amin)
Ebru____
Pts May 28, 2012 10:40 pm

Foruma git
Konuya git

Forum Kuralları

FORUM KURALLARI

Forum için yazılmış olan aşağıdaki kurallar herkesin lehine olup forumun seviyesini ve okunabilirliğini koruyup geliştirmeyi amaçlamaktadır:

-Forumda kesinlikle mp3 oyun film linki verilmicektir .

-Forumda siyasi propaganda genel ahlaka aykırı küfürlü yazı hakaret benzeri yazılar yazılamayacaktır. Aynı şekilde başka bir forum katılımcısını ya da üçüncü bir şahsı küçültücü veya hakaret edici yazılar yazılamaz. Siyasi Propaganda belirli bir partiyi veya ideolojiyi savunmak ve başakları üzerine empoze etme amaçlı çalışmadır. Bununla beraber bölücü fikirlerin yazılması ve suç unsuru olabilecek tüm yazılar yasaktır. Yazan kulanıcılar uyarı cezası alacaklardır.

-Foruma yazılan her mesaj yazanın sorumluluğu altındadır. Hiçbir şekilde forum yöneticilerine sorumluluk yüklenemez.

-Adminler her yazılan mesajı yönetemeyebilirler. adminler den önce uygunsuz bir mesajla karşılaşanlar lütfen bunu forum operatörlerine bildiriniz.

-Adminler yazılan yazının konusuyla ilgili olmayan bir bölümde yazıldığına karar verirlerse yazıyı uygun bölüme aktarır veya silerler. Bu nedenle itiraz türü yazıların da silinmesi veya cevaplandırılması operatör yetkisindedir.

-Forum Yönetimi tarafından aynı kişinin birden fazla rumuz veya isimle farklı kişilermiş gibi aynı konuda görüş belirttiğinin tespit edilmesi durumunda kişinin tüm mesajları silinir ve foruma girişi yasaklanır.

-Forumda Türk hukuk kanunlarına aykırı yazılar görüldüğü anda silinmeye çalışılacaktır fakat geç kalınan veya gözden kaçan mesajlar hakkında kanuni takibat yapılması gerektiği hallerde yazı sahibinin IP adresi ve kişisel bilgileri kanuni mercilere teslim edilecektir.

-Forumun işleyiş ve kuralları konusunda katılımcıları bilgilendirmek forumun veya moderatörlerin görevi değildir. Katılımcılar bu kuralları okuyup uymak zorundadır.

-Forumdaki adminler forum içinde verilen linklerden ve bu sitelerin içeriklerinden sorumlu değildir.

-Hicbir katilimci kendisine ait kullanici hakkini ve şifresini bir baskasina devredemez kullandıramaz ve baskasi adina foruma yazı yazamaz.

-Bir mesajı sadece ilgili tek alana gönderiniz. Birden fazla alanla ilgili gözüken mesajlarınız en çok ilgili bulunduğu alana gönderiniz birden fazla alana göndermeyiniz. Aksi takdirde ilgisiz alanlara yollanan mesajlar silinecektir.

-İhraç edilmiş bir kullanıcının affedilmesi ancak moderatörler arasında yapılacak oylama ile belirlenir. Forum içerisindeki diğer kullanıcıların bu konuları gündeme getirmeleri yasaktır.

-Forumlar üzerinden siteyi temsil etmeyen illegal buluşma ve organizasyonların duyurulması kesinlikle yasaktır.

-Site içerisinde yöneticilerden habersiz başka bir site/organizasyon haberi verilemez ilan edilemez* reklamı yapılamaz.

-Site tek bir kişinin malı değildir.
adminler sorumluluğu altındadır. Lütfen problemlerinizde bu arkadaşlara gerek özelden gerekse başka yollar ile ulaşınız.

- Forum tek bir takımdır. İçerisinde ayrı oluşumlar ve gruplar ortaya çıkmasına ve çıkartılmasına kesinlikle izin verilmez. Bu tarz yaklaşımlar içinde bulunan üyeler uyarılırlar ve devamı halinde üyeliklerine son verilir.

---Not:Bu kurallar forumun düzeni için vardır.Bu kurallar yol göstericidir yani moderatörlerin bilgi kaynağıdır. Kurallardada yerine göre esnek davranmak veya katı davranmak forum yöneticisinin yetkisi dahilindedir. Eski kullanıcılar veya yani kullanıcılar diye bir ayrım gözetmeksizin bu kurallar herkes için geçerlidir.

İkaz ve Üyelik İptali Gerektiren Haller

1) Küfür içeren mesajlar yazanlar uyarılacak uyarı dikkate alınmadıysa ihraç edilecektir.

2) Toplu gidiş veya dönüşlerde başkalarını zor durumda bırakacak hareketler yapan kişi uyarılacak uyulmadığı takdirde ihraç edilecektir.

3) Forum içerisinde başka siteler ile ilgili kötü yorumlar yapılmayacak ve yapanlar uyarılacaktır.

4) Site içerisinde kendi menfaatleri doğrultusunda farklı bir oluşum yaratmaya çalışan kişi uyarılacak gerekiyorsa ihraç edilecektir.

5) Forum kullanıcıları hiç bir şekilde diğer kullanıcıların kişilikleri yazmış oldukları yazıları veyahut sormuş oldukları soruları hakkında alay eder ifadeler ile rencide edici davranamaz aksi halde uyarı cezası alırlar.

6) İhraç cezası alan bir kullanıcı farklı nickler ile girip yazı yazamaz.Bu tarz bir durumda o nick derhal iptal edilir ve foruma tekrar geri dönme şansı yok olur.

YÖNETİCİ YETKİLERİ

1) Forum yöneticileri kurallara uymayan mesajları değiştirme ve silme hakkına sahiplerdir. Ayrıca gereğinden fazla uzayan veya amacından sapan konular kapatılabilir. Forum kurallarına uymayan üyeler yöneticiler tarafindan uyarılır tekrarında foruma yazmaları yasaklanır ve üyelikleri iptal edilir. Forum kurallarının güncellenme veya yenilerinin eklenmesi hakkı forum yöneticilerinde saklıdır ve üye olan herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.

2) Foruma yazdığı yazı veya hareketlerden dolayı bir ay içerisinde iki defa uyarı alan üyeler forumdan uzaklaştırılır.

3) Bu kurallar forum düzeni için vardır. Bu kurallar moderatörlerin bilgi kaynağıdır. Kurallarda ve yaptırımlarda esnek veya katı davranmak forum yöneticisinin yetkisi dahilindedir.

4) Adminler yazılan bir yazının konusuyla ilgili olmayan bir bölümde yazıldığına karar verirse o yazıyı uygun bölüme aktarma veya silme hakkına sahiptir.

5) Adminler yukarıdaki kurallara uymayan mesajları silme değiştirme ve kilitleme haklarına sahiptir
Almira
Pts Oca 16, 2012 8:26 pm

Foruma git
Konuya git

Re: Forum Kuralları

BÖYLE ÖNEMLİ BİR KONUYU SEVGİLİ SİTEDEKİ ÜYELERİMİZE VE FORUMDAKİ ARKADAŞLARIMIZA DUYURDUĞUN İÇİN SANA BİR KEZ DAHA TEŞK EDİYORUM... VE BENCEDE SİTEDEKİ SEVGİLİ ÜYELERİMİZ FORUMDAKİ ARKADAŞLARIMIZ YAYINLADIĞIN BU ÖNEMLİ KONUYU BİR KEZ DAHA OKUMALARINI TAVSİYE EDİYORUM SAYGILARIMLA...
Koray
Çar May 30, 2012 4:29 pm

Foruma git
Konuya git

Re: Forum Kuralları

Forumda paylaşım yapan arkadaşların forum kurallarını bir kez daha okumalarını önemle tavsiye ederim...

-Forum Yönetimi tarafından aynı kişinin birden fazla rumuz veya isimle farklı kişilermiş gibi aynı konuda görüş belirttiğinin tespit edilmesi durumunda kişinin tüm mesajları silinir ve foruma girişi yasaklanır.
ZiCan
Çar May 30, 2012 3:21 pm

Foruma git
Konuya git

Re: Duy Sesimizi Yönetimmm...

Öncelikle herkeze selamlar arkadaşlar....

Tüm arkadaşların yazdıklarını ve sıkıntılarını teker, teker okudum ama anlamakta zorluk çektim inanın ki neden bu kadar rakatsız olduğunuzu anlyamadım...

Yazdıklarınızda haklılık payınız var elbete ama arkadaşların ileti sayısına baktığımda 3 yada 5 en fazla 20 mesaj atılmış tamam formumuzun kulanımı zor zorlanıyosunuz ama düzelmiycek bişi değil ama kulananlara neden kızıyosunuz onu anlamış değilim sonuçta ileti atılarak tıklanma sayısı artıyo ve forma aynı zamanda siteye üye kazandırmaya yardımcı oluyo bu sizi neden rahatsız ediyo?...

Eğer sorun kurallara uyulmasıysa zaten konuların buraya açılması zaten kural dışı site yönetimi var şikayetler bölümü var ayrıca formumuzda daha birçok bölümümüz vardır emek verilerek açılmış birçok bölüm vardır Sanalkahve Sohbet & Eğlence Sanalkahve Müzik Sanalkahve Kültür & Sanat Sanalkahve Spor Sanalkahve Yaşam Sanalkahve Teknoloji Sanalkahve Medya gibi..........

-Adminler yazılan yazının konusuyla ilgili olmayan bir bölümde yazıldığına karar verirlerse yazıyı uygun bölüme aktarır veya silerler. Bu nedenle itiraz türü yazıların da silinmesi veya cevaplandırılması operatör yetkisindedir.
-Bir mesajı sadece ilgili tek alana gönderiniz.

- Forum tek bir takımdır. İçerisinde ayrı oluşumlar ve gruplar ortaya çıkmasına ve çıkartılmasına kesinlikle izin verilmez. Bu tarz yaklaşımlar içinde bulunan üyeler uyarılırlar ve devamı halinde üyeliklerine son verilir.

---Not:Bu kurallar forumun düzeni için vardır.Bu kurallar yol göstericidir yani moderatörlerin bilgi kaynağıdır. Kurallardada yerine göre ESNEK davranmak veya katı davranmak forum yöneticisinin yetkisi dahilindedir. Eski kullanıcılar veya yani kullanıcılar diye bir ayrım gözetmeksizin bu kurallar herkes için geçerlidir.

Arkadaşlar lütfen forumu kişiseleştirmeyelimm.... Hiç olmazsa verilen emeklere ve iyi niyetlere saygı duyalım....

AYRICA BEN FORUMDAKİ VE TÜM SİTEDEKİ TÜM YETKİLERİMİ BIRAKTIM BU SİTEYE BUNDAN ÖNCEKİ SİTELERE YAKLAŞIK 10 SENEDEN FAZLADIR ÇOK EMEK VERDİM İNŞ İYİ BİŞİLER YAPMIŞIMDIR....

HAKKINIZI HELEL EDİN____________
Almira
Per May 31, 2012 9:54 am

Foruma git
Konuya git

Re: Hep gülsün istediğin gözlerimde ...Özlemsin Babam

Hep gülsün istediğin gözlerimde
Yağmur bulutları birikiyor
Sana söz
Yağmayacağım
Toprağın üşümesin
Sen rahat uyu babam

Ben Seni cok Seviyorum ve özlüyorum BABACIGIM
Duygulandim Emegine, Yüregine Saglik Nerissa Paylasim icin tesekkür ederim ablacim
Asri_Saadett
Cum Haz 01, 2012 8:34 am

Foruma git
Konuya git

HER ŞEY PARA DEĞİLMİŞ

ANAHTAR (mutlaka okuyun)
Anne kızına sorar?
-Beğendin mi dün seni istemeye gelen çocuğu?
-Evet anne.
-Sen kolay kolay beğenmezdin.
-Bu beğenilmeyecek gibi değilki anne. Anahtarı var.
-Evi mi var yani?
-Hayır.
-Arabası mı var yok?
-Hayır anne.
-Yoksa bankada kasası mı var?
-O da yok anne. Olan varlığı 5 vakit namazı.
-Ne alaka anahtar canım?
-Bilmiyor musun anne? NAMAZ; CENNET'in anahtarı. Gözü yükseklerde yani. Markadı; CEMAL'e erişmek boşvermiş dünyayı.
-Nerden anladın canım?
-Lisanından dökülen sözler iman kokuyordu. Mesela; beğendin mi beni dedim.
Başını yerden kaldırdı ve şunu dedi;
"Rabbim siretini ve suretini yüreğime ısındırdı."
Ebru____
Cum Haz 01, 2012 10:55 pm

Foruma git
Konuya git