10 sonuç bulundu

Geri dön

Tut Ellerimden

Soğuk bir kış günü,gözlerimi mutluluk için açtığımda üşümeye başladığım yalnızlığımBeni o kadar çok mu sevdinki bir türlü peşimi bırakmadın!Sessizlik lütfen!Bir kadeh daha sessizlik alayımSusun,konuşmayın bu kadehin de tadını çıkarayım,Bu kadeh sizlerin şerefine olsun sevdiklerim,Sevenim bilip sevilemediklerimDuyuyor musunuz sessizliğimi?Görüyormusunuz yok olup gidişimi!Bitişimi...Ah be zalim hayat,ipini çektim seninİdâm sehpan oldu şu küçücük yüreğimBen artık acılar deniziyim İnadına çılgın,inadına asiHadi,gücün yetiyorsa durdur beniNe olur durdur beni!Durdur beni,durdur kalbimi...Ben zaten hiç yaşamadım bu kahrolası hayatıTaaki seni tanıyana kadarNefesim oldun doldun ciğerlerimeTaht kurup oturdun kalbimeBu bana nede iyi gelmiştiNeden gittinki?Bilemedin mi sensizliği çekemeyeceğimi?Dayandım.Yandım yandım dayandımAma artık kalmadı gücümBak,nasılda eriyip bitiyor sevdiceğin!Hani bana kıyamazdın,hani beni çok özlerdinSesin nefesimdir derdin ya haniNefesin senden sonra sustuBiliyormusun artık dolamıyorum ciğerlerine!Yetemiyorum kendime ve bunu anlatamıyorum hiç kimseye!Bulutların arasından bir yağmur tanesi düştü elimeBen zaten kabullendim de sende mi ağlıyorsun kaderime?Dalmak istiyorum,bir daha hiç uyanamayacağım bir uykuyaKolların yastığım olsa,tenin yorganımUyusam,hiç uyanamasam!İnan artık çok yorgunum...Hadi tut ellerimden ve çek al yanına beni...
Metincee
metincee
Cmt Nis 06, 2013 7:48 pm

Foruma git
Konuya git

Re: Güncel haberleri takip ediyormuyuz??

TÜRK bayragı ve TÜRK milleti kavramları sorgulanıyor degişmelidir noktasına gidiliyor.........

Emeğine yüreğine sağlık canım . 

ZiCan
Pzr Nis 14, 2013 1:36 pm

Foruma git
Konuya git

Re: Gözlerinin Kıyılarında Büyümek Öylece

Bu güzel paylaşım taa yüreğinin derinlerinde açan gülü öyle güzel anlatmış ki o güzel yüreğine sağlık kardeşim.Derinlerde açan gül su ister,sevgi ister ve sen eminimki onu beslemek için yüreğini feda ettin...

metincee
Pts May 27, 2013 9:24 pm

Foruma git
Konuya git

Benim Kalbime Bişey Olmuş.!

İnsanların yaptıklarına şaşırmamaya, umursamamaya, etkilenmemeye, hayal kırklığına uğramamaya, kimseyi kaybetmekten korkmamaya başladım. Sanki benim o duygusal ve kırılgan kalbimi söktülerKısa zaman öncesine kadar sevdiğim, güvendiğim, inandığım insanlardan gelen düşüncesizlik, kötülük, hainlik ve hatta utanmazlık temalı aksiyonlar beni fena incitirdi. Sonra birden; Sinan Akçıl’ın şarkısında dediği gibi “Benim kalbime bişey oldu”!
Benden sonrası tufan!Kimsenin yaptığı hiçbir şeye şaşırmamaya, umursamamaya, etkilenmemeye, hayal kırklığına uğramamaya, kimseyi kaybetmekten korkmamaya başladım. Sanki benim o duygusal ve kırılgan kalbimi söktüler, yerine de “Amaaan çok da umrumdaydı, benden sonrası tufan!” diye atan bir şey koydular.Bir yandan insanlardaki “hayal kırıklığına uğratma” potansiyeline karşı gamsız olmaktan memnunum... Karşılaştığım kötü ve olumsuz ne varsa su gibi akıp gidiyor üzerimden... Öte taraftan hayatı boyunca duygusal takılmış bu Hayalet’in dönüştüğü hali garipsiyorum. Bundan sonra hep böyle mi yani? Masum duygular ve herkesi kendi gibi sanan iyi niyetler olmayacak mı?
Masumiyet bir kez gidiyor...William Blake’in “Deneyim yitirdiğimiz masumiyetimizdir” sözü takıldı gözüme... Oradan aklıma geldi anlattıklarım... Hayatımıza ortak ettiğimiz bazı insanlar o kadar acımasız ve arsız olabiliyor, verdiğimiz değeri hak etmediklerini bize öyle deneyimler yaşatarak gösterebiliyorlar ki bir noktada masumiyet ister istemez tükeniyor. Hayal kırıklıklarını ve başkalarından kaynaklanan mutsuzlukları da yanına katıp bizden gidiyor, üstelik bir kez gitti mi bir daha dönmesi mümkün değil! Bu olgunlaşma işi böyle işliyor da iyi mi oluyor kötü mü, işte onu bilemedim!
TeLmA
Pts Arl 30, 2013 3:15 pm

Foruma git
Konuya git