139 sonuç bulundu

Geri dön

Teşekkür

Güzel yorumun için çok teşekkür ederim sevgili arkadaşım.

gezgin_07
Cmt Mar 26, 2016 9:52 pm

Foruma git
Konuya git

teşekkür

Bu güzel paylaşım için teşekkürler arkadaşım,emeğine sağlık Smile

gezgin_07
Per Mar 31, 2016 9:51 pm

Foruma git
Konuya git

Re: VE ALLAH KADINI YARATTI...

Emeğine sağlık KaIp,paylaşım için teşekkürler.
gezgin_07
Çar Nis 27, 2016 8:49 pm

Foruma git
Konuya git

Re: Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun

Paylaşım için teşekkürler KaIp,emeğinize sağlık.
gezgin_07
Sal May 03, 2016 2:21 am

Foruma git
Konuya git

İstanbul'un Fethi'nin 563.Yılı Kutlu Olsun

Bugün 29 Mayıs 2016, İstanbul´un Fethi´nin 563. yılı. Bizans İmparatorluğu´nun başkenti olan İstanbul (Bizans)‚ Fatih Sultan Mehmet tarafından 53 gün süren bir kuşatmadan sonra 29 Mayıs 1453´te fethedilmiştir. Tarihin çeşitli dönemlerinde birçok devlet tarafından 28 defa kuşatılmalara karşı koyan İstanbul´un aşılması güç olan ünlü surları‚ 29 Mayıs 1453 tarihinde aşılmış ve İstanbul (Bizans) fethedilmiştir. İstanbul’un Fethi’nin, dünya tarihinde birçok etkileri olmuştur : -Fetihle birlikte Bizans İmparatorluğu tarihe karışmıştır. -Bundan böyle Sultan Mehmet‚ Fatih Sultan Mehmet olarak anılacaktır. -Osmanlı Devleti‚ İmparatorluk olma yolunda önemli bir adım atmıştır. -Geçmişte Bizans İmparatorluğu´nun egemen olduğu yerlerde ve çok daha fazlasında‚ -30 Ekim 1918 yılında yıkılışına kadar geçen 600 küsür yıl gibi -uzun bir süre, Osmanlı İmparatorluğu egemen olacaktır. iSTANBU'UN FETHi'NiN 563.YILI KUTLU OLSUN.
gezgin_07
Pzr May 29, 2016 10:23 am

Foruma git
Konuya git

teşekkür

Beğeni ve sunuma katkıdan dolayı çok teşekkür ederim değerli arkadaşım.Smile

gezgin_07
Pzr May 29, 2016 6:27 pm

Foruma git
Konuya git

tebrik

Emeğine sağlık KaIp

gezgin_07
Çar Ağu 17, 2016 6:47 pm

Foruma git
Konuya git

Re: Ben Karşılık için Sevmedim ki ...

Paylaşım için teşekkürler KaIp,emeğine sağlık...

gezgin_07
Çar Ağu 24, 2016 5:53 pm

Foruma git
Konuya git

Re: Çevremizdeki Ethem amcalara dikkat edelim...

Bu anlamlı Paylaşımlar için teşekkürler arkadaşlar.

Kurban Bayramınızı en güzel dileklerimle kutluyorum bu arada.

gezgin_07
Pzr Eyl 11, 2016 7:16 pm

Foruma git
Konuya git

Re: Çay deyip geçme !

Emeğine sağlık arkadaşım.Smile

gezgin_07
Cum Kas 25, 2016 11:46 am

Foruma git
Konuya git

Re: SENEM ADMiNiM BASINIZ SAGOLSUN.

Başınız sağolsun Senem Hanım

gezgin_07
Per Arl 01, 2016 8:20 am

Foruma git
Konuya git

Re: Öper ve geçer...!

Paylaşım için teşekkürler kaIp,güzeldi

gezgin_07
Çar Oca 25, 2017 10:20 pm

Foruma git
Konuya git

Re: Aşk; bedel ödemektir Ey Sevgili !

Emeğinize sağlık KaIp,çok güzel bir paylaşımdı,teşekkürler.

gezgin_07
Pts Mar 13, 2017 1:44 pm

Foruma git
Konuya git

ÇANAKKALE GEÇiLMEZ...

Dur yolcu! Bilmeden gelip bastığın Bu toprak, bir devrin battığı yerdir. Eğil de kulak ver, bu sessiz yığın Bir vatan kalbinin attığı yerdir. Bu ıssız, gölgesiz yolun sonunda Gördüğün bu tümsek Anadolu'nda, İstiklal uğrunda, namus yolunda Can veren Mehmed’in yattığı yerdir. Bu tümsek, koparken büyük zelzele, Son vatan parçası geçerken ele, Mehmed’in düşmanı boğdugu sele Mübarek kanını kattığı yerdir. Düşün ki, haşrolan kan, kemik, etin Yaptığı bu tümsek, amansız, çetin Bir harbin sonunda bütün milletin Hürriyet zevkini tattığı yerdir. Necmettin Halil ONAN
gezgin_07
Çar Mar 15, 2017 5:47 pm

Foruma git
Konuya git

Re: KANDİLİMİZ MÜBAREK OLSUN ...

Emeğinize sağlık KaIp,çok güzel bir paylaşımdı,teşekkürler.

gezgin_07
Per Mar 30, 2017 6:08 pm

Foruma git
Konuya git

BiRLiKTeN KuVVeT DoĞaR...

BiRLiKTEN KUVVET DOĞAR

gezgin_07
Pts May 22, 2017 3:48 pm

Foruma git
Konuya git

♡ Tüm Babaların "Babalar Günü" Kutlu Olsun ♡

Sana, çiçekler getirdim baba, Sana, torunlarından sevgiler İğde kokularını getirdim sana, Hanımeli ballarını… İyot kokusunu Ege"nin... Toprağın kokusunu örtmek için, Bebek kokusu getirdim sana. Bak üçüncü pazarı geliyor Haziranın, Ezgisi yanık türküler getirdim sana Yılların söndüremediği Yangın alanı yürekte, Özlemlerimi getirdim sana. Toprağın karanlığını kaybetmek için, Sevginin ışığını getirdim sana. Babam, yarım kalmış bir öykünün Hazan yapraklarını getirdim sana Bugün hergün gibi senin günün Bugün hergün gibi senin özlemin Babalar günün kutlu olsun. Alıntıdır. Tüm Babaların "BABALAR GÜNÜ" Kutlu Olsun...
gezgin_07
Pzr Haz 18, 2017 9:46 am

Foruma git
Konuya git

☪ RaMaZaN BaYRaMıNıZ MüBaReK OLsUN. ☪

Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun.

gezgin_07
Cmt Haz 24, 2017 12:56 pm

Foruma git
Konuya git

♥ Afrin'de Allah Ordumuzu Muzaffer Eylesin ♥

Elimde tüfek, gönlümde iman, Dileğim iki: Din ile vatan. Ocağım ordu, büyüğüm sultan, Sultana imdad eyle ya Rabbi! Ömrünü müzdad eyle ya Rabbi! Yolumuz gaza, sonu şehadet, Dinimiz ister sıdk ile hizmet, Anamız vatan, babamız millet, Vatanı ma'mur eyle Ya Rabbi! Milleti mesrur eyle ya Rabbi! Sancağım tevhid, bayrağım hilal, Birisi yeşil, ötekisi al, İslam'a acı düşmandan öc al, İslamı abad eyle ya Rabbi! Düşmanı berbad eyle ya Rabbi! Kumandan, zabit babalarımız, Çavuş, onbaşı ağalarımız, Sıra ve saygı yasalarımız, Orduyu düzgün eyle ya Rabbi! Sancağı üstün eyle ya Rabbi! Cenk meydanında nice koçyiğit,, Din ve yurt için oldular şehit, Ocağı tütsün, sönmesin ümit, Şehidi mahzun etme ya Rabbi! Soyunu zebun etme ya Rabbi! Şiir : Ziya GÖKALP
gezgin_07
Pzr Oca 21, 2018 12:36 pm

Foruma git
Konuya git

⭐⭐⭐ Çanakkale Geçilmez ⭐⭐⭐

Dur yolcu! Bilmeden gelip bastığın Bu toprak, bir devrin battığı yerdir. Eğil de kulak ver, bu sessiz yığın Bir vatan kalbinin attığı yerdir. Bu ıssız, gölgesiz yolun sonunda Gördüğün bu tümsek Anadolu'nda, İstiklal uğrunda, namus yolunda Can veren Mehmed’in yattığı yerdir. Bu tümsek, koparken büyük zelzele, Son vatan parçası geçerken ele, Mehmed’in düşmanı bogduğu sele Mübarek kanını kattığı yerdir. Düşün ki, haşrolan kan, kemik, etin Yaptığı bu tümsek, amansız, çetin Bir harbin sonunda bütün milletin Hürriyet zevkini tattığı yerdir. Necmettin Halil ONAN
gezgin_07
Cmt Mar 17, 2018 9:08 pm

Foruma git
Konuya git

♥♥ Cihanı Yakarım Da Ellere Bırakmam Seni ♥♥

Ödül müsün bana ders misin dert mi Bu hain dudaklar beni dün öpmedi mi? Ziyan mısın bana gül müsün diken mi? Seni günahlarınla kabul etmedim mi?.. Bir dokunup bir çektin, Ateşten korum sanki, O büyük yangınını, Ben dindirmedim mi? Yapma, silmesinler izlerimi... Dilek tutmaya bile , Değmesin kirpiğine, Sarılmasın kimse, Uyurken beline, Bilirsin nasıl çılgın, Sevmişim sırılsıklam, Canım bana emanet elini bırakmam, Canını yakarım da ellere bırakmam... Yasak mısın bana? Ders misin? Dert mi? Zehrini seve seve elinden içmedim mi? Cihanı yakarım da ellere bırakmam SeNi ESER : MaVi
gezgin_07
Pts Şub 11, 2019 11:39 am

Foruma git
Konuya git