5 sonuç bulundu

Geri dön

bizde ihanet olmaz

Bir Gün Bana "Oda Seni Sevmişti"Derlerse, Onunki Sevgi Değil HevestiDerim."Yıkıldın mı ? Derlerse, BeniKimse Yıkamaz Yıkılan HayallerimdiDerim."Boşver Bir Gün ÜzüntünBiter Derlerse, Sevenin ÜzüntüsüAncak Ölünce Biter Derim."Sen BuHallere Düşmezdin Derlerse" . . .. . . Düşmez Kalkmaz Bir ALLAH'tırDerim. Neden Sen Ona AynısıYapmadın Derlerse....Benim Kitabımda "İ H A N E T"-Yazmaz Derim ! . .
LaKe_televizyonda
Pts Ekm 14, 2013 6:37 pm

Foruma git
Konuya git

Re: Mekanın Cennet Olsun Büyük Usta...

celilom   ve  bende   kucak   dolusu  tşkler  allah  büyük   ustanın   mekanın   cennet   eylesin

LaKe_televizyonda
Cmt Kas 23, 2013 6:10 pm

Foruma git
Konuya git

bazen yanmak gerekir

Birbirini Çok Seven 3 KelebekBirgün Ateşin Ne Olduğu Üzere Tartışmışlar.İlki Ateşe Uzaktan Bakmış Ve:"AYDINLATIR",Demiş.İkincisi Biraz Daha Yaklaştığında "ISITANDIR",Yanıtını Vermiş.Sonuncusu İse Hızla Ateşin İçine Girmiş.Ateşin Gerçekten Ne Olduğunu Bir O Anlamış;Ama Gelgör Ki Bunu Hiç Kimseye Anlatamamış...Sevgi ve Bağlılıkta Ateşe Benzer.Anlamak İçin Ne Bakmak,Ne de Yakınlaşmak Yeterli Değildir.YANMAK GEREKİR
LaKe_televizyonda
Pts Kas 25, 2013 5:22 pm

Foruma git
Konuya git

oda yukarıdan bakardı topraga

Aynı yolu beraber yürüdüğümüzü sandığımız insanlar, aslında bize sadece gidecekleri yere kadar eşlik ediyor.. nereye gideceğini bilmiyorsan, nereden gideceğinin önemi yokturgüzeli , güzel yapan edeptir edep; ise güzeli sevmeye sebeptir...HERKES DOĞRU İNSANI ARAR AMA KİMSE DOĞRU İNSAN OLMAK İÇİN UĞRAŞMAZİnsanın başına ne gelirse merakından gelir demiş eskiler. Baktım olmuyor. Ben seni merak edeyim, sen de geliver.Asla başarısız olmak istemiyorum, ama kapıdan adımımı her attığımda başarısız olmayı göze almak istiyorum.Bak İBRET Al... Yere Düşen Yaprağa O Da , Eskiden Yukarıdan Bakardı Toprağa .
LaKe_televizyonda
Pts Kas 25, 2013 5:18 pm

Foruma git
Konuya git

hoşçakal kahramanım

Hoşçakal KAHRAMANIM! Sonu getirilmemiş ne kadar cümle varsa Biriktirdim içimde.. Azatlığın hükmü verildi Duygularımın kalemi kırıldı bir kere.. . . . Geri dönüş yok..! Geliş yok..! Gidiş yok..! . . . Sayfa sayfa ayırdığım yarınlarımın sahibi Sanadır azatlığım.. Sanadır ölümlerim.. Sensizlik kokan dirilişlerimin faydası yok..! Ölümüm seni getirecekse bana Daha fazla yaşamamın anlamı yok..! . . . Ben razıyım aşkın uğrunasenin uğruna ölmeye.. Sen razı mısın peki Uğrunda öldüğüm sevdamı görmeye? . . . Rızan olmadan düşüyor cümlelerim yine kağıda İznin olmadan düştü sevdan gönlüme Dünyamı tersine çeviren bir hızla..! . . . Sevdim seni.. Sonunu göre göre sevdim.. Olmayacağını bile bile sevdim.. Hesabım kendimle Cezamı ben kestim..! . . . Vakit gitme vakti Girdiğim yola ister ?ölüm ? de İster ? intihar ? Bil ki bu yüreğimin aldığı son karar Senli kalmak imkansızsa Senli yaşamak bana haramsa Bana düşen yazgıma boyun eğip gitmektir.. Dedim ya vakit gitme vaktidir Zaman Ölümlerimi emanet ettiğim saatlerin yolunu kaybetmiş saniyeleridir? Geride bıraktığım gözü yaşlı gölgem kabulünse senindir? Hoşçakal kahramanım Hoşçakal adı bende saklım
LaKe_televizyonda
Pts Kas 25, 2013 5:11 pm

Foruma git
Konuya git