2 sonuç bulundu

Geri dön

kara

osmanli doneminde liman cuzdanini kayip eden kaptan yenisini cikratmak icin liman reisligine gitmis
Memur baslamis sormaya
adin ne
kara ali
nerelisin
karabigali
geminin adi ne
kara yunus
nereden geliyorsun
karadenizden
yükün ne
karalahana
nereye gideceksin
karamursele
memur ya sabir  demis
donusde bizimlimana ugricakmisin
hayir orada gemiyi karaya cekecegim karamanda karadagli karamustafayi görcem
memur lahavle cekmis
insallah oradan yüzünün akliyla donersin
yuzum ak mi kara mi cikar ancak kara topraga girdikten sonra belli olur
memur dayanamamis
zift mi kesildin be mübarek!!!!!

KARTAL
Pts Nis 01, 2013 1:40 am

Foruma git
Konuya git

Arabesk

koparma gülleriKoparma gülleri dalında kalsın Beni yaktın bir de bülbül yanmasın Duymuyorsun gönlümde ki feryadı Bir gün olur sende hasret çekersin Bir gün olur sende feryat edersin Bir heves diyorsun aşka sevgiye Böyle ise dünyada yaşamak niye Manasızdı sence tüm duygularım Hayatıma girdin söyle ne diye Gençliğimi yıktın söyle ne diye Belki bir gün beni hatırlayınca Yüreğin burkulur gözlerin dolar Kapılınca sen de bir vefasıza Baharı görmeden Gencligin solar.......

bana gerçekleri söyleAnlamadım bir türlü ne dertlerin var senin Bazen çatık kaşların bazen içli bakışların Bazen güler gözlerin bazen zehir sözlerin Bazen öldürüyor sözlerin Bana gerçekleri söyle Mutsuz musun benimle Çekilirim aradan Sevdalıysan birine Ben razıyım hayatın En acı darbesine Bunda senin suçun yok Ağlıyorum gençliğime İçin için ağlıyorsun Günden güne eriyorsun Eski sevginden eser yok Benden bir şey gizliyorsun Anlıyorum gözlerinden Beni artık sevmiyorsun Beni artık sevmiyorsun
KARTAL
Cum Nis 05, 2013 7:56 pm

Foruma git
Konuya git