23 sonuç bulundu

Geri dön

Re: CUMHURiYETiMiZ KUTLU OLSUN...!!!

29 ekim cumhuriyet bayramıının 94.yılı.kutluyorum ulu önderimiz mustafa kemal atatürk.

husran
Cmt Ekm 28, 2017 1:05 pm

Foruma git
Konuya git

Re: vazgeçmek

Ellerine emeklerine yüreğine sağlık .gitmek yok abim yazmaya devam.vazgeç...

husran
Cum Kas 03, 2017 5:21 pm

Foruma git
Konuya git

Mutluluğun şiiri

Bir şiir yaz bana uzun olmalı,saçların gibi kafiye şart deil ama düzgün olmalı türkçe'si ve bana seni anlatmalı, derinden dnerine.bir şarkı söyle bana sesinden okyanusların fisiltisi... notaların arasında bulmalıyım seni ve bir gam içinde.bin gam eritilmeli ama sen en iyisi, bir resim yap bana öyle " mutluluk"gibi bir iddiamız yok güneşli bir gün olsun yeter.yanı ağlayan bir ışığından çok fazlası... geleceğimizi anlatmalı, o resim ipuçları vermeli. Ve mümkünse,biraz da bana kendimi anlatmalı.
husran
Sal Kas 07, 2017 12:41 pm

Foruma git
Konuya git

HERŞEY SENDE GİZLİ

yerin senin çektiği kadar ağırsın.kanatların çırpındığı kadar hafif... kalbinin attığı kadar canlısın gözlerinin uzağı gördüğü kadar genç... sevdiklerin kadar iyisin nefret ettiklerin kadar kötü. ne reng olursa olsun kaşın gözün karşındakinin gördüğü kadar rengin. yaşadıklarını kar sayma yaşadığın kadar yakınsın sonuna. nekadar yaşarsan yaşa, sevdiği kadardır ömrün.... gülebildiğin kadar mutlusun üzülme bil ki ağlattığın kadar güleceksin sakın bitti sanma herşeyi, sevdiğin kadar sevileceksin. güneşin ddoğuşundandır doğanın sanaverdiği değer ve karşındakine verdğin değer kadar insansın birgün yalan söyliyeceksen eğer bırak karşındaki sana güvendiğn kadar kadar insansın.ay ışığından sevgiliye duyulan hasret ve sevgiline hasret kaldığın kadar ona yakınsın. unutma yağmurun yağdığı kadar  ıslaksın güneşin seni ısıttığı kadar sıcak. kendini yanlız hisettiğin kadar yanlızsın ve güçlü hisettiğn kadar güçlü. kendini güzel hissettiğin kadar güzelsin.... işte budur hayat işte budur yaşamak bunu hatırladığın kadar yaşarsın. bunu unuttuğunda aldığın her nefes kadar üşürsün ve karşındakini unuttuğun kadar çabuk unutursun çiçek sulandığıı kadar güzeldir kuşlar ötebildiği kadar sevimli bebek ağladığı kadar bebektir ve herşeyi öğrendiğin kadar bilirsin bunu da öğren, sevdiğin kadar sevilirsin  CAN YÜCEL.
husran
Cum Kas 10, 2017 8:48 am

Foruma git
Konuya git

10 kasım

1881-1938   benim naçiz vücudum elbet bir gün toprak olacaktır. ancak Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır. KEMAL ATATÜRK saygı  ve özlemle anıyoruz.

husran
Cum Kas 10, 2017 7:49 am

Foruma git
Konuya git

Anlamlı sözler

Acıların bir kum tanesi kadar küçük, mutlulukların nisan yağmuru kadar bol olsun... hayatta bir kere ağlarsan o da mutluluktan olsun dostum...

husran
Pzr Kas 12, 2017 12:47 pm

Foruma git
Konuya git

Yok boyle sözler

Kusursuz sevgiyi sevmiyorum.bir insanın seni en kusurlu halinle sevmeli.hani saçın başın dağınık burnun akıyorken belki.kilo aldığın vakit belki en çok çekilmez olduğun an birbirinizi en berbat haliyle taşıyabiliyorsan bence gerçekten seviyorsun.

husran
Sal Kas 14, 2017 9:25 am

Foruma git
Konuya git

Öğretmenler günü

24 kasım öğretmenler günü başta mustafa kemal atatürk olmak üzere tüm öğretmenlerimizin öğretmen gününü kutluyorum.

husran
Cum Kas 24, 2017 10:21 am

Foruma git
Konuya git

Sessiz konuşuyorum

Yağmur olmak var şimdi,usul usul toprağa karışmak sessizce... aslında sessizlik, en güzel sestir duyabilene ve anlıyabilene... artık birazda sessizliğin konuşsun diyorum kendime... harfsiz bir lisanım var artık içimde,her cümlemde... sessiz konuşuyorum artık sadece anlayabilenlerin dilinden!
husran
Sal Arl 19, 2017 6:02 pm

Foruma git
Konuya git

Zamanı var

Uzak deilim dalıp gidişlerim var.kumbara değilim ama birikintilerim var bozuk para değilim harcanmiş zamanlarım var. Klapsiz değilim güvensizliğim var.dilsiz deilim suskunluklarım var.kamçı değilim ama vurgunlarım var.. susuyorum Ama her şeyin bir yeri zamanı var.

husran
Pzr Arl 24, 2017 10:31 am

Foruma git
Konuya git

Hayırlı cumalar

Ömrünüze ömür katılsın,gönlünüze meltem saçılsın. Bu mübarek gününde melekler dört bir yanınızı sarsın dertlerimize derman evlerimize bereket gönüllerimize huzur dolsun. HAYIRLI CUMALARIMIZ olsun.

husran
Cum Arl 29, 2017 9:16 am

Foruma git
Konuya git

Re: YENi YILINIZ KUTLU OLSUN...!!!

Teşekkür ederim  .

husran
Cmt Arl 30, 2017 12:03 pm

Foruma git
Konuya git

yok böyle sözler

matematik gibi olacaksın; etrafındaki iyi insanları topliyacaksin...çevrendeki kötü  insanları  hayatımdan çıkaracaksın. ..ekmeğini, aşını  dostlarınla  bölüşeceksin...

husran
Sal Şub 06, 2018 7:22 pm

Foruma git
Konuya git

Bir varmış bir yokmuş

Düşlerin masallarinda gibiyim.Bir varmışım bir yokmuşum Umut dünyalarindan çıkıp, çaresizliklerin kavraminda yok olmuşum. Yarınlarını bulayım derken Mazimin dünlerinde kaybolmuşum. Sevgilere susamış gönlüne Gözyaşı olup hıçkırıklarla doğmuşum Ağlamaları masallarında gibiyim Bir varmışım bir yokmuşum. ..
husran
Sal Mar 06, 2018 2:30 pm

Foruma git
Konuya git

8 Mart Dünya Kadınlar Günü

Her yer kadınla güzeldir. Kadın her yaşta güzeldir   dünya  kadınlar günü kutlu olsun. 

husran
Per Mar 08, 2018 1:06 pm

Foruma git
Konuya git

UĞRAŞMA BOŞUNA

Uğraşma hiç boşuna, Kimseyi memnun edemezsin hayatta. .Ne verirsen yürekten. ..Bulurlar mutlaka, Bir eksik, ya fazla Kadir, kıymet bilmeyen kim varsa, İşte "O"en değerli bu dünyada. .En iyisi mi ? Sen kendini yorma. .Bırak Seni sen olduğun için Seven insanlar olsun yanında. ...

husran
Pts Nis 16, 2018 11:32 am

Foruma git
Konuya git

Yorgunum

çok yorgunum beni bekleme kaptan.Seyir defterini başkası yazsın .çınarlı,kubbeli mavi bir liman. çıkaramazsın beni o limana. ..                         NAZIM Hikmet RAN 

husran
Pzr Nis 15, 2018 11:22 am

Foruma git
Konuya git

İYİ OL İYİ HATİRLAN

Bir gün bazı insanlar için sadece bir anı olacaksınız...Elinizden gelenin en iyisini dürüstçe yapın ki güzel hatırlanın...

husran
Cum Nis 20, 2018 9:11 am

Foruma git
Konuya git

DOSTLARA

Gönlü sevgi dolu dostlara...Dostluğu dost gibi bilenlere...Güzelliği sevgi ile yoğuranlara... Gönül dolusu Sevgiler...Mutlu,Huzurlu Günler.Yeni Güne,Yeni Haftaya hayata yüreğİ Güzel DOSTLARA SELAM olsun  GÜNAYDIN

husran
Pts May 07, 2018 8:24 am

Foruma git
Konuya git