49 sonuç bulundu

Geri dön

sensiz hayat

ÇOK BİRŞEY İSTEMİYORUM SENDEN ÖNCE SAĞLIK SONRA HUZUR EN SONDA MUTLULUK....HERZAMAN SABIR DİLEDİM VE HEP DE SONUNU OLUMLU ANLAMDA ALDIM.GENE SABRIMIN SONUNUN OLUMLU OLMASINI İSTİYORUM SENDEN.YAŞANANLARDAN HERKES KENDİNCE BİR DERS ÇIKARSIN ONA GÖRE DAVRANSIN ÖYLE OLMASINI DİLİYORUM.HEP GÜÇLÜ OLDUM HİÇ KİMSE YIKAMADI ÖYLE DE OLACAK YAŞADIKLARIM OLGUNLAŞTIRDI BENİ VE HEP SANA KARŞI ÇIKTIM BENİ HİÇBİR ZAMAN HAKİMİYETİN ALTINA ALAMADIN ALAMAYACAKSIN DA... SANA HERZAMAN BAŞKALDIRMAYA DEVAM EDECEĞİM HAYAT!.... BU SÖYLEDİKLERİMİN HEPSİ SANAYDI. .
CeLilom
Per Nis 18, 2013 6:49 pm

Foruma git
Konuya git

Re: sensiz hayat

yüregim aglamak ister,,, gözlerim izin vermez...! gözlerim görmek ister,,, kader izin vermez...! gönlüm kavusmak ister,, yollar izin vermez...! seni yüregimden silmeye,, RAB¨¨imden baska....! kimsenin gücü yetmez....! bir yürek nelere yeterse,, bir can bir canıne kadar severse...! damardan ne kadar çok kan gecerse....! yasam bir ölüme nasıl degerse....! sende benim için o kadar degerlisin....!
CeLilom
Per Nis 18, 2013 6:58 pm

Foruma git
Konuya git

sakın

Sakın bi aptallık edipte birini unutmak için başkasıyla olma.
Unutma! külün üstûnde ateş yanmaz.
CeLilom
Cum Nis 19, 2013 4:23 am

Foruma git
Konuya git

sen

dalgalar     nasıl  taşlara     çarpıp     özür  dilemiyorsa,,nasıl  güneş     batarken   ve  dogarken  dogadan  izin almıyorsa    bende seni   senden izinsiz  seviyorum     ve  özür   dilemiyorum
CeLilom
Cmt Haz 29, 2013 7:37 pm

Foruma git
Konuya git

bu tutku ablama ve yeşil evren ailesene

Bir tutkudur YÜREĞİM deki. . SEVDAMIN adını "SEN" koydum. . Fırtınalar kopan şu hayatım da. . . Umutlarımın adını "SEN" koydum. . . Nice karlar yağdı üzerime. . . Bedenimi ısıtan güneşin adını "SEN" koydum. . . Eridim aktım bir su misali. .... . Sel olup aktığım denizin adını "SEN" koydum. . . Gecelerim yalnızlığım ile daha karardı. . . Dilek tuttuğum yıldızın adını "SEN" koydum. . . SEN'sizliğe kapandı gözlerim. . . Gördüğüm rüyaların adını "SEN" koydum. . . Baktığım boş duvarlar teselli değil artık. . . Söylediğim şarkıların adını "SEN" koydum. . . Hasretin ile yandı kavruldu YÜREĞİM. . . Yazdığım şiirlerin adını "SEN" koydum
CeLilom
Cmt Ağu 10, 2013 1:35 pm

Foruma git
Konuya git

sormuşlardı bana

SorduLar ßana "Senin İçin Acı Nedir?"Diye KüfLenmiş AnıLarın Kokusunu İçine Çekmek"dedim. Peki Hiç Acı Çektin mi?" DediLer....... "Evet,Ta Kendisiyim Hatta"Dedim...SorduLar ßana "Senin İçin YaLnızLık Nedir?"Diye.KaLabaLıkLarın İçersind...e,ßinLerce Hiç Kimse OLmak"Dedim..."Peki Hiç YaLnız KaLdın mı?"DediLer. ...Evet,Annesiz ßir Çocuk Gibi KaLdım"Dedim... SorduLar ßana "Senin İçin Umut Nedir?"Diye. Hiç Yağmayacak YağmurLarı ßekLemek"Dedim...Peki Hiç UmutLandın mı?"DediLer. ...Evet,ßekLerken GözyaşLarımdanYağmurLar Yarattım"Dedim.SorduLar ßana "Senin İçin Hayat Nedir?"Diye. UyuyabiLdiğin Kadar Rüyadır."Dedim. Peki Hiç HayatLa KarşıLaştığın oLdu mu?"DediLer. Evet,Ama Tanıştığıma Memnun oLmadım."Dedim... SorduLar ßana "Senin İçin Zaman Nedir?"Diye. Her CanLının öLmesi İçin KuruLan,ALarm Saati."Dedim... Peki Hiç Zamanın Durduğu oLdu mu?.DediLer. "Evet,PiLimin ßittiği VakitLerdeyim." Dedim...
CeLilom
Cmt Ağu 10, 2013 1:28 pm

Foruma git
Konuya git

büyüklük sizde kalsın

Bana Çocukluğumu Verin , Oyunda Kavga Edeyim HAYATLA Değil..!
Kendimi Kaybetmeden Saklanbaç Oynayayım Sobelediğim BENİM Olsun..!
Kalp Yarası Yerine Dizlerim Yaralansın..!
Acıyı Sadece Biberde Bileyim YÜREĞİMDE Değil..!
Bana Çocukluğumu Verin BÜYÜKLÜK Sizde Kalsın

CeLilom
Cmt Ağu 10, 2013 1:45 pm

Foruma git
Konuya git

sustum

Sustum... Tam Acılarımı Haykıracaktım ki Sustum.... Ne Kadar Susulacaksa O Kadar Sustum...... Bir Çığlık Kanıyor Demedim En Derininde Yüreğimin, İçimdeki Volkanları Boğarak Sustum.... Acımadan Kimselere Yüreğime Hançeri Sadece Kendime Saptladım ve Sustum..... Hüznü Yüzümde Acıları Gözlerimde Topladım Ve Sustum.... Sustum Dudağımdaki Şarkı,Gözlerimdeki Şiir, Yaralarıma Değen Rüzgar..... Sokaklarında Kaybolduğum Şehir..... Gözlerim Konuşuyor Şimdi YANLIZ YAPAYALNIZ....!!
CeLilom
Cmt Ağu 10, 2013 1:43 pm

Foruma git
Konuya git

senin yoklugun

Sen Yokluğun Ne Demek Olduğunu Bilirmisin;... Gecenin Herhangi Bir Izdırabında Başını Yastığa Koyarken Ağlamasını...!Hıçkırıklarını Yüreğini Kezzap Niyetine Akıtmasını...!Kimsesiz Olduğunu Düşünüp Öğle Hayallere Sarılmasını...!Saatlerce Kapının Eşiğine Bakıp Bir Umutla Beklemesini...!... Her Saat Başında Öğle Dalgın Dalgın Duvarlara Bakmasını...!Her Mutluluk Şiirinde Arafta Kalmasını...!Nefesinin Bile Sana İhanet Edip Seni Terk Etmesini...!Yarına Dair Umut Kurmanın Sana Acı Vermesini...!Kendine Susup Yüreğinin Sana Ağır Gelmesinin,Ne Demek Olduğunu Biliyormusun...!Biliyorsan Eğer;Hadi Çık Gel Ben Seni Çok Özledim Be CANCAĞAZIM.
CeLilom
Cmt Ağu 10, 2013 1:41 pm

Foruma git
Konuya git

BENİMLE YAŞLANIRMISIN

BenimLe YaşLanırmısın..?Kitap Okurum, Çay DemLer Şiir Yazarım Sana..Ha Birde, Her Sabah Yanında Olduğum İçin Şükrederim,Sonra GözLerine Bakar "AMİN" Derim..Amin,Bu Günde Gördüm Seni, Bu Günde GüzeL Geçecek Demek ki..Ben Herkes Gibi DeğiLde, Duam Gibi Severim Seni,KaLbimden, GönLümden Kopan GizLi SakLı SözLer Gibi..Kim Duasını Sevmeden DiLer ki..?
CeLilom
Pts Ağu 12, 2013 9:15 am

Foruma git
Konuya git

yürekten gelen bir hikaye

Bir yolcu gemisi yolculuk esnasında kopan bir fırtınada batar ve içindekilerden sadece iki adam küçük ve ıssız bir adaya yüzmeyi başarırlar.Ne yapacaklarını bilemeyen bu iki kazazede Allah'a yalvarmaktan başka çarelerinin olmadığına karar verirler. Fakat kimin duasının daha güçlü olduğunu anlamak için adayı ikiye bölmeye karar verirler ve adada karşılıklı olarak yaşamaya başlarlar.İlk diledikleri şey yiyecektir. Ertesi sabah, birinci adam kendi tarafında dalları meyve dolu bir ağaç bulur ve ağacın meyvelerinden yer. Diğer adamın alanı ise hala çoraktır!Bir hafta sonra, birinci adam yalnız olduğu için kendisine bir eş diler. Ertesi gün bir kadın yüzerek birinci adamın tarafına gelir. Diğer tarafta yine hiçbir şey yoktur!Hemen sonra birinci adam bir ev, giysiler ve daha fazla yiyecek diler. Sihirli bir değnek değmişçesine tüm istedikleri kendisine verilir. Fakat ikinci adam hala hiçbir şeye sahip olamamıştır!En sonunda birinci adam bir gemi diler böylece karısıyla birlikte adayı terk edebilecektir. Sabahleyin kendi tarafına demirlenmiş bir gemi bulur. Birinci adam karısıyla birlikte gemiye biner ve ikinci adamı adada bırakmaya karar verir. Onun hiç bir dileği gerçekleşmediği için Allah'ın nimetlerine layık biri olmadığını düşünür.Gemi kalkmak üzereyken birinci adam cennetten yankılanan bir ses duyar, "Neden arkadaşını adada bırakıyorsun?""Bana gönderilen nimetler sadece bana aittir çünkü onlar için ben dua ettim," diye cevap verir birinci adam. "Onun duaları kabul edilmedi o yüzden o hiçbir şeyi hak etmiyor.""Yanılıyorsun!" diye azarlar ses birinci adamı. "Onun sadece tek bir dileği vardı ve kabul ettim. Eğer etmeseydim sen gönderdiğim nimetlerin hiç birine sahip olamazdın.""Allah'ım ne olur söyle bana" dedi birinci adam, "Ne diledi de ona minnettar olmam gerekiyor?""Senin tüm dileklerinin gerçek olmasını diledi."Hepimizin bilmesi gerekir ki; Bize gönderilen nimetler sadece bizim dualarımızın sonucunda değil bizim için dua edenler sayesinde de gerçekleşir.Bu göz ardı edilemeyecek kadar güzel bir hikâye...Benim bugün sizin için duam, tüm dualarınızın gerçekleşmesidir."Başkası için yaptığınız şeyler kendiniz için yaptıklarınızdan daha önemlidir."
CeLilom
Sal Ağu 13, 2013 11:42 am

Foruma git
Konuya git

Celilom'dan..

sana ördügüm düşlere alıcı çıktı

Haberin olsun sana büyüttüğüm düşlere alıcı çıktı...
Zararına bekletmektense iyi bir geleceğe satmayı düşünüyorum. "Bunu düşünüyorsan sevmiyorsun demektir" demeye kalkma aşk yumağından ördüğüm kaç umut kazağını ellere giydirdin sustum. Yürek bu hep cepten yeyince devren satlık tabelası yapıştırdım. Sakın almayada kalkma! Seni bilirim kaporayı verirsin,bekletirsin alacak yürek yok sende.
O yüzden inanmam sana artık gelsende..

İHANETİN BEDELİ YOKTUR Yasattigin Acilardan Bir Yol cizdim Yüregime.. Artik Dönsende Olur Dönmesende.. Birgün Bu yürek Bu Bedene Agir Geldiginde.. Senide Unuturum Sevginide.. Alacaklarim kaldi Sende! ! Biraz SevgiBiraz Gurur.. Gün Gelir Oda Kurur.. Sana ihanetin Adini Sordugumda Adi Yok Demistin. Simdi Ben Son Sözümü Söylüyorum.. UNUTMA! Ihanetin Adi Yoksa AFFIDA YOKTUR...

BU ALEMDE KRAL TANIMAM

Sen hiç ölümün gölgesinde özgürlügü yaşadınmı Bir garibanın elinden tutupta hiç kadere rest çektinmi Alçağın adisine ispiyoncusuna kurşun yağdırdınmı Dedim ya gülüm ben bu alemde kral tanımam Sen zevkini sefanı sürerken ben hayat okulunu okuyordum Sen elin cilalı mermer taşlarında kibar beylerlen dans ederken Ben hergün azraillen dans ediyordum Dedim ya gülüm ben bu alemde kral tanımam Sen sıcak yatağında rahat uyurken Ben ise parçalanmış vucudumun acısıyla mahkeme duvarlarına Yaslanmış,gelmeyi bilmiyen karanlığı bekliyordum Dedim ya gülüm ben bu alemde kral tanımam İdam sehpasında bir mahkum yaşamayı ne kadar çok istiyorsa Bende seni o kadar çok seviyorum.. Aşıma katmadım haram,güzel çirkin aramam Yanlış yapanı tanımam... bu senin içinde geçerlidir gülüm Dedim ya gülüm ben bu alemde kral tanımam..!

nice bayramlara

IYI BAYRAMLAR HERKESE
Öyle büyük şeylerde gözümüz yok hiç, küçük mutluluklar diliyoruz; küçücük...... Bir çocuk saflığında gülüşler, Islanmış çimenlerin kokusu, Çimenlerdeki çıplak ayaklar, Bahçedeki gül ağacı,mis kokulu çiçekler, Gıcırdayan salıncak, Çocukken oynadığımız oyunlar tadında sımsıkı sarılışlar, Ruhumuza dokunan şarkılar, Akordu bozulmayan bir yaşam bestesi, Maskelerden arınmış yüzler, Sımsıcak kahkahalar, Çatılmayan kaşlar, Gün doğumları, Hepsi bu...!
YÜREGINIZDE BAYRAM SEVINCI EKSIK OLMASIN YETERKI desinyo

LAKİN AC idik yedik karanfil parasını

Bizde Bilirdik
Bilirdik el ele tutmayı
Gözgöze bakmayı bilirdik
Yürüyüp sahil boyu şiir okumayı
Çiçek almayı
Üzerine bir dipnot sevgi düşmeyi bilirdik
doluydu ellerimiz kalplerimiz dolu
köşe başları siyaset tartışmalarından fırsat düşmezdi
biz de bilirdik yağmurda yürümeyi
ama parkamız taşımazdı incecik yağmuru
sızardı tenimize
rüyalar görmeyi de bilirdik
gecemiz işgal edilmişti karabasanlarca
dünde sallanır günde sallanır
bilirdik hisli şarkıları armağanı birbirimize bir borç
ondan olacak ki
türküler çağırdık geceler boyu
bilirdik şarap rengi denizin kokusunda
ay ışığı yakmayı
lakin yasaktı
bilirdik güneş altında sıhhate haiz olmayı
küf kokulu karanlıklar öğretti gençlikte solmayı
bilirdik tatmayı dünya mutfağında nice eşsiz lezzeti
lakin güneşi yoğurup koyduk aşımıza
bizde bilirdik sevgiliye karanfil almasını
lakin aç idik yedik karanfil parasını...

yanınıdayız celilom

SorduLar ßana "Senin İçin Acı Nedir?"Diye KüfLenmiş AnıLarın Kokusunu İçine Çekmek"dedim. Peki Hiç Acı Çektin mi?" DediLer.... ... "Evet,Ta Kendisiyim Hatta"Dedim... SorduLar ßana "Senin İçin YaLnızLık Nedir?"Diye. KaLabaLıkLarın İçersinde, ßinLerce Hiç Kimse OLmak"Dedim..." Peki Hiç YaLnız KaLdın mı?"DediLer. ... Evet,Annesiz ßir Çocuk Gibi KaLdım"Dedim... SorduLar ßana "Senin İçin Umut Nedir?"Diye. Hiç Yağmayacak YağmurLarı ßekLemek"Dedim... Peki Hiç UmutLandın mı?"DediLer. ... Evet,ßekLerken GözyaşLarımdan YağmurLar Yarattım"Dedim. SorduLar ßana "Senin İçin Hayat Nedir?"Diye. UyuyabiLdiğin Kadar Rüyadır."Dedim. Peki Hiç HayatLa KarşıLaştığın oLdu mu?"DediLer. Evet,Ama Tanıştığıma Memnun oLmadım."Dedim... SorduLar ßana "Senin İçin Zaman Nedir?"Diye. Her CanLının öLmesi İçin KuruLan,ALarm Saati."Dedim... Peki Hiç Zamanın Durduğu oLdu mu?.DediLer. "Evet,PiLimin ßittiği VakitLerdeyim." Dedim

her sevene

'Her senin için ölürüm diyene 'öl' deseydik keşke. Yalnız kalırdık belki ama; en azından ortalık çöplükten arınırdı."

mesafe
MESAFENİN ÖNEMİ YOKTUR . . . BURNUNUN DİBİNDE OLSA NE OLACAK, SENİ ANLAMIYORSA . . . BİRİSİ VARDIR Kİ , DÜNYANIN ÖBÜR UCUNDA, EN İHTİYAÇ DUYDUĞUN ANDA . . . İKİ SATIRIYLA BİLE OLSA, BİR ÇIRPIDA YANI BAŞINDA, MESAFE UZAKLIKLARDA DEĞİL . . . MESAFE FEDAKARLIKTA . . . !"

üsütümü örtermisin

Üstümü örter misin? Yanımda olmayabilirsin. Gerçekten sevmiyor olabilirsin. Gerçekten sevmemiş olabilirsin. Başkalarıyla olabilirsin. Başkalarını öpüyor olabilirsin. Başkalarına aşık olmaya başlıyor olabilirsin. Hala aşıksındır diyemiyorum ama aşık olmuş olabilirsin. Şuan yanımda olmuyor olabilirsin ama. Kalbim böyle yalnız uyumaya hiç alışık değil. Zaten uzak olmak en kolayı En zoru yalnız uyumak. Neyse ben uyuyorum. Üstümü örter misin? Kalbim çok üşüyor da..

bir eşi olmalı insanın

Bir Eşi Olmalı İnsanın!!! Bakarken yüreğinin kabardığı, Gözlerinden gözlerine yüreğinin aktığı.. Aşık olduğu bir eşi olmalı! Sabah gözlerini açtığında, yanında olduğunu görüp, Şükürler etmeli Yaradana. Koklamalı saçlarını Uyuyan eşine şefkatle bakıp, ... Usulca dokunmalı yüzüne, Bir eşi olmalı insanın!!! Varlığını hissedebilmek için. Parmakları titremeli, incitirim korkusuyla. Sürekli çağlayan bir pınar olmalı gönlü... Kramplar girmeli midesine, Onsuzluk aklına geldikçe! Bir eşi olmalı insanın!!! Rüzgar onun kokusunu getirmeli, Yağmur O’nun sesini. Elleri yanmalı ellerini tutabilmek için. Akşam onu görecek diye, pırpır etmeli yüreği. Kelebekler gibi olmalı insanın kalbi. Ayakları birbirine dolaşmalı heyecandan, eve dönerken eşi. Beklemek asırlar gibi uzun gelmeli. Gelişi ile sonsuz bir nur dolmalı içine.(

hep yazmak isterdim

Kavgayı, bir yaprağın üzerine yazmak isterdim sonbahar gelsin yaprak dökülsün diye.
Öfkeyi, bir bulutun üzerine yazmak isterdim yağmur yağsın bulut yok olsun diye.
Nefreti, karların üzerine yazmak isterdim güneş açsın karlar erisin diye. ...

asi bir küheylanım..

ASİ BİR KÜHEYLANIM Aşiret çocuğuyum Adım küheylan Zemheri yaylasında doğmuşum Koyaklarda kartal uçurmuşum Kurt kovalamışım, Adam vurmuşum Onursuz yaşanmaz demişim Rezil rüsva etmemişim kendimi Böceklere Yavri yavri Bu yüzden dik bakarım adamın yüzüneBu yüzden hoyrattır duruşum.. Asi bir küheylanım Anam rüzgar,babam aşiretBin yıldır bu koğuştayım.. Diz çöktürmez beni hasret... Seni sevdim Bir kekliğin sesini üzmekten Süakınır gibi Seni sevdim Gururlu dağ çiçeklerini Göğsüme takınır gibi Ben sazımı kıl çadırların Boynuna astım da geldim buraya Yavri yavri Ölürsem iradi ölürüm Harlanmış bir kılıca Alnımla dokunur gibi.... Asi bir küheylanım Gözlerini benden ayırma Kırılıp düşerim sonra Kimse bakmaz yarama... Bana ne getirdin çiço Karda çürümüş sümbül soğanları mı Yoksa toz kaldıran taylarımı. O göçebe sevdamızın yamacına.... Şimdi kimler konuyor........ Söyle Yavri yavri Söyle Kınalı kuzum nerde Onu hangi namerdin sürüsüne kattın Asi bir küheylanım Mahmuz vurma döşüme Delerim bu duvarları Jandarma kavuşmaz peşime... Ben ki dipsiz uçurum boylarında Kovalanmış,iflah etmemişem... Ben ki huysuz nehir yataklarında Dinlenmiş,ıslah olmamışam Nasıl sığarım düşündün mü Şu altı adımlık Tosbağa oltasına şimdi Yavri yavri Dağları çıldırtan öykümü Ben bu demirlere dişlerimle Yazmışam Asi bir küheylanım El süremezler yeleme Bırak yırtılayım artık bırak Gem vurma dilime Hüznün duvarlarında Sıvasız dökülmüş bir yer vardır... Bilir misin yavri...... Bilir misin çiçekler çentik çentik solar Bu gavur ölüsü akşamlarda Bırak.. Gözyaşlarımın oyduğu çukurlar Öylece betonda kalsın Dolansın peşime Bir metelik etmez bu sırtlan adımları DolansınYavri yavri Şapkam namusumdur Koma buralarda, Koma... Tesbihim dağılmasın Asi bir küheylanım Kesmez beni bu acılar Beni vursa da bu puştlar Ancak arkamdan vururlar...desinyo

cesaretin varmı??

CESARETİN VARSA____ _Tut elimden sevdiğim Sil akan yaşları yanağımdan....! ______ Sar yüreğimi, yüreğindeki ateşle...! _____ Sil geçmişin tüm yüklerini, doldur boşalan yeri varlığınla. ....! ____Güldür gülmeyen kaderimi...! ______ Tut yarim elimden bugünüm ol, yarınım ol, umudum ol, gören gözlerim ol, hissettir varlığını varlığıma....! _______ Gel yarim.....!!! CANIMA CAN, YÜREĞİME YÜREK OL.! CESARETİN VARSA....______ SEN________ kalemimin ucundan damlayan yürek sesim.. !!! _____nasıl başladığına bilemediğim.. çözemediğim gönül bağım.. !!!! ____bir kıvılcımla yüreğimi yakan bir sevda yangınım.!! ________SEN__________ gitmek isteyipte gidemediğim şehir.. ______dokunmak istedikçe uzaklaşan bir hayal özlemlerle örülü bir orman yangınım..!!!! ___ yaktıkça yakan sevda ateşim.. ! _________SEN________ tadına doyulamayan bir ömür meyvesi.. kimi zaman zamanlarımdan çalışlarım.. zaman hırsızım.. !!! ____tadına doyamadığım.. cennet mevsimim.. ! _______SEN___________ cesaretsizliğim, korkaklığımla ördüğüm..! dönmeyi başaramadığım hayat yolum.. sonum.. ilklerim.. hece hece ezberim.. ! _______ SEN_______ yüreğimdeki son durağım.. benim ol diyemediğim.. kaybetmeyi istemediğim huzur limanım..! evet.. ________SEN..! işte SEN..! sadece sustuğum.. her sustuğumda bir kelam beklediğim.. !!!! ___SEN..! SEN..! işte öyle.. ! sadece SEN...ÖLÜRÜM SANA...

desinyoma gelsin

Güldü yine herzmanki gibi tatLı tatLı ve gizemLi.. Aşkım. dedim Efendim. dedi GüLüşünde ne sakLıyorsun ki dedim bu kadar tatLı ve gizemLi Seni. dedi. ...-NasıL yani diye sordum tekrar... ve şu cevabı aLdım.. Benm güLüşLerimde 'sen' sakLısın sen oLmassan böyLe tatLı tatLı güLemem hani bi söz var biLirsin beLki çikoLata dişLerimi sen düşLerimi çürüttün diye.. senin için o sözü çizip yeniden yazıyorum '' çikoLata agzımı sen hayatımı tatLandırdın'' dedi.. Yeniden aşık oLdum

kırık bir aşk

....Kırık Bir Aşk..............Hikayesi Bu... ...Umutsuzluklarla........ve hüzünle dolu... Güneşinden yoksun; umut, bulutlar ardında gökyüzü kapkaranlık ve biz burada ışıksızız yollar aşılamaz türden, ufuklar bizden uzak .bugünler mutsuz ve yarınlar çok umutsuz ..amaçlar belirsiz ve araçlar çok yetersiz ...görüşebilmek zor, görüşmemek zor. .......sevebilmek ve de sevilebilmek, ..........ne kadar mümkün sence? .............ne kadar olası bu düş? ................birleşebilir miyiz? .....................sen-ve-ben .......................Bir Gün!.

senden çok şikayetçiyim hayat

Şikayetçiyim Senden Hayat...! Bir Yudum Sevgi Dedim.... Koskoca Bir Yalnızlık VerdiN..... Avuç İçi Kadar Mutluluk Dilendim Izdırapla Yoğurdun Beni..... Doğan Güneş Umudum Olsun Dedim.... Karanlığa Boğdun Beni.... Ne Fırtınalar Kopardın İçimde, Anlatsam Rüzgarımla Savrulursun,,,, Öfkemi Paylaşsam Kaskatı Kesilirsin,,,, Sele Verdim Şimdi Tüm Hayallerimi ; Okyanuslara Saldım Umutlarımı..... Vazgeçiyorum Senden Hayat....! YÜREĞİME DOKUNDUN.!!

adı sevda işte

Adı Sevda İşte..! Kolay Olmuyor...Acıyor.. ... Acıtıyor...Yakıyor... Kanatıyor...Sız lıyor...Vazgeçilmiyor..! Diş Ağrısı Gibi, Zamansız Tutan Bir İnce Sızı...!!! Adı Sevda...! Çözümü Zor Bilmece Ama Sadece İki Hece...! Renginde Hem Hüzün Var Hem de Tutku...! Hem Acı Var Hem de Coşku..!Belki Bu Yüzden Rengi Gül Kurusu..! Yani,Ne Onunla Oluyor Ne de Onsuz..! Tıpkı, Senin Gibi.

yine yaktım sigaramı

Yine Yaktım Sigaramı Aklıma Sen geldin sevgili...! Gözlerim Doldu Ağlayamadım...! Adını Anmak İstedim Dilimde Yüreğim İzin Vermedi...! Sigara Dumanım Gibi Seni İçime Çektim...! Özlemleri İşledim Her Tütüşteki Dumanına Yüreğimde...! Gözyaşlarımla Büyütmüştüm Oysa Yalnızlıklarımı...! Hepsine Bir Bir Anlam Yükledim Yokluğunda...! Gelecek Diye Bekledik Oysa İkimiz Birimiz Ağlarken Diğerimiz Yanardı...! Çok Özledim Sevgili...!Hani Bana Baktığında Gülümseyen Yüzünü, Bana Gülücükler Yollamanı...! İkimizi Birleştirip Biz Demeni Çok Özledim Sevgili...! Beklemeyi Bile Seviyorum Gelişini Hatırlatıyorlar Bana...! Hani '' Yarınlar Bizimdi'' Derdin Ya; Ben Ondan Bugünü Hiç Yaşamıyorum...! Hep Yarına Özlemim, Yarındaki Sana Özlemim Sevgili...! Bak Sigaram Bitmek Üzere Yavaştan Külleniyor...! Hadi Uzat Elini Göz Kapaklarım Kapanıyor Yokluğunda Dirhem, Dirhem...! Ben Seni Çok Özledim Be Sevgili.. Ve dostluğu ve sevgiyi, yeni doğmuş tüm bebeklerin yüreğine yazmak isterdim onlarl...a birlikte büyüsün bütün dünyayı sarsın diye...

mrb özledigim adam

Merhaba Özlediğim Adam. Merhaba eksik yanım. Bu Sana gönderemediğim birçok Mektuptan yalnızca herhangi biri. Sana milyonlarca defa yazabilecek kadar cesurken, bir kere bile gönderemeyecek kadar korkağım. Nasıl gidiyor hayat, iyi bakıyorlar mı sana, alıştın mı yokluğuma ? Biz seninle ayrı dünyaların insanları değildik ; yalnızca başka hayatları yaşıyoruz , başkalarıyla paylaşıyorsun. Defalarca söz
verdim kendime seni unutacağıma dair, yeminler ettim, küfürler ... savurdum. Gözden uzak olan gönülden uzak olmuyor. Daha fazla özlüyorsun uzak kalınca , daha fazla batıyor göğsüne yalnızlık paslı bir çivi gibi. Her şeyin fazlasını hissetmeye başlıyorsun; bir kişi eksik olunca her şey fazlalık oluyor hayatında. Ve sen çok eksiksin benden. Seni hala nasıl sevebildiğimi sorma sakın. Seni sevmek bana en güzel hediyesidir Allah’ın… Sevdiğim , bir şeyleri düzeltmeye çalışmıyorum, artık bizim bir telafimiz yok. Bir gün bana ihtiyacın olduğunda ilk günün telaşı ve heyecanıyla yanında olacağım, ne zaman istersen arayabilirsin. Ne zaman istersen gelirim. Seni tarifsiz bir şekilde özlediğimi bil. Kendine iyi bak, bir yanımı yüreğinde Unuttuğum Adam. . . .!!!

desinyoma gelsin

Hani Demiştin Ya, Sevgilim Gidersem Üzülürmüsün Diye ? Ne Üzülecem Be Yatarım Tabutumu Bakarım Rahatıma...

bir masal işte
Bir masal biter... Sessizlik başlar... Kalbini okşar uyutursun... Gözlerin dolar... Avuçların terler... Bir yalan söyler avutursun, avunursun... Yerle bir olmuş bu yıkık dökük şehre bir şarkı söyler susturursun... ACIYA , ACIYA , ACITA , ACITA , KENDİNİ ACIYA DOLAYA DOLAYA... Bir kalbi kanata kanata unutursun ; Sanki hiç olmamış gibi "UNUTURSUN"...!____

bu söz kendini 3 kruşa satanlara gelsin

Bazen ''ACIMASIZ'' da Olmak Gerekiyormuş... Söylemediğin Sözlerin ''PİŞMANLIĞIYLA'' Kıvranıp Durmamak İçin.. Bazen ''YÜZ GÖZ'' Olmakta Gerekiyormuş ''VEFASIZLARLA''... Ve Olabildiğince ''GÜÇLÜ''...''BİTMEZ'' Denilen ''SEVGİ'' Bittikten Sonra ''AYNADA'' Kendi Yüzüne ''GURURLA'' Tekrar Bakabilmek İçin... Sevginle ''ŞIMARANI'' Yokluğunla ''TERBİYE'' Etmek Gerekiyormuş... Ve İşte Bu Yüzden; Karşındakinin ''VEFASIZLIĞINDA'' Daha Fazla Üzülmemek İçin... Senin O'ndan Önce ''EYVALLAH''... Demen Gerekiyormuş... ''FEDAKARLIKLARLA'' Büyüttüğün... ''KALBİNE KOYDUKLARININ ÜSTÜNE BASIP EZİP GEÇMEK GEREKİYORMUŞ'' ... Bir Parça Kıymet Görmek İçin.

yüregin varsa eger

YÜREĞİMDEN YÜREĞİNE sözler akıtıyorum şimdi.. Eğer biraz YÜREĞİN varsa inceden inceden bir ACI saplanır KALBİNE... önce yutkunamassın sözler boğazına düğümlenir sonra NEFES almakta güçleşirsin sonra yanağının ıslandığını ve GÖZLERİNİN SESSİZCE AĞLADIĞINI hissedersin... sen AŞK dersin ACI hatırlatıverir kendini AŞK ACIDIR der gibi.. Sonra dalarsın onunla yaşağın günlerin hayaline... bazen APTALCA ...gülümsersin bazen İnceden inceye sızlar YÜREĞİN yağmur gibi yağar GÖZ YAŞLARIN anlayamassın ve kendini ÇARESİZLİĞİN EN DİBİNDE bulursun.... birisi AŞK dese ACIR İÇİN İÇTEN İÇE... O başkası ile gününü gün ederken sen sadece HER GÜNÜNÜ ZEHİR EDER BİR ÇARESİZLİĞİN İÇİNDE HEP ÖLÜMÜ Beklersin... AŞK İşte ÖLÜMÜNE SEVERSİN

nedenmi vaz geçtim

İHANETİN BEDELİ YOKTUR
 Yasattigin Acilardan Bir Yol cizdim Yüregime.. Artik Dönsende Olur Dönmesende.. Birgün Bu yürek Bu Bedene Agir Geldiginde.. Senide Unuturum Sevginide.. Alacaklarim kaldi Sende! ! Biraz SevgiBiraz Gurur.. Gün Gelir Oda Kurur.. Sana ihanetin Adini Sordugumda Adi Yok Demistin. Simdi Ben Son Sözümü Söylüyorum.. UNUTMA! Ihanetin Adi Yoksa AFFIDA YOKTUR...

CeLilom
Çar Ağu 14, 2013 9:21 am

Foruma git
Konuya git

Celilom'dan..

Dürüstlükten bahsedip " İKİ YÜZLÜ " olanlara, Sadakatten bahsedip " İHANET "edenlere, Merhametten bahsedip, " ACIMASIZ" olanlara,Adaletten bahsedip, " HAK " yiyenlere, Gururdan bahsedip, "YALAKALIĞIN " dibini vuranlara,... Aldığı paranın helalinden bahsedip, onun bunun sırtından geçinen " PARAZİTLERE" Allah korkusundan bahsedip menfaati uğruna " İFTİRA ATANLARA" Dostluktan bahsedip, dakikasında Arkadaşını "SATANLARA" MERT'im deyip, " DANSÖZ " gibi " KIVIRTANLARA "Canınız Cehenneme Diyesim Var.
Ah be yar..

AH YÂR, BİR BİLSEN SEVGİMİN BÜYÜKLÜĞÜNÜ !Ah yarr bir bilsen içimdekileri Kâğıda kaleme dökemediklerimi... Gözyaşlarımla yazmaya cesaret etmeden sildiklerimi Bir bilsen sevgimin büyüklüğünü Bir bilsen Bilsen bırakıp gider miydin sen Hani sevdiğini düşünür ya insan Her yerde onu görür ve hisseder ya Ahh yar günümde sen gecemde sen Esir olmuşum hayalinle gözyaşım ve ben Özlüyorum yarr özlüyorum seni ve sevgini Arafdayım sen gittin gideli Ne olur söyle bir daha dönmezmisin geri Eyy can düştün ya yine aklıma ateşi suzan oldun yanık sineme Ahh yar sen gittin gideli saatlere bakar oldum Acaba nerde ne yapıyor diye... Seni düşünmek çile olsan da gönlüme Düşünmeyi seviyorum kendimce Düşünürüm yar düşünürüm bazen saatlerce ilacını aldımı başı ağrıyor mu diye Hani geçen gece yine geldin ya düşlerime Küsmüydün yar neden bakmadın yüzüme Bilmez misin bu yürek bir bakışa hasret Bilmez misin bir bakışın bir can verir bu âcize Bilmez misin yar dargın olman zulüm olur gönlüme Gözyaşı olur boğar beni günlerce Ah yarr bana sorardın aşkın tarifini nasıldı diye Gülerdim ben mecnuna sor diye Unuttum yar unuttum Leylada severmiş diye leyla sevmese kays mecnun olmazdı diye Şimdi biliyorum aşkı ama tarife hacetim yok Aşkın tarifi düşünce dilime gözyaşı da yoldaş oluyor gözlerime Bu aşk hiç yalnız gezmez mi şöyle Gözyaşından başka yoldaşı yok mu neden bu beraberlik böyle Söyle yar bazen acı bir burukluk içini kemiren İç çekmek belki söylenmemiş sözlere Çekindiğim için söyleyemediklerime Artık söylüyorum yar söylüyorum Çekindiklerimi kalemle defterime söylüyorum Ey benim candan ötem Sessizlik düştü sevgimize Sükût düştü yanık yüreğimize Artık sükûtumuz haykırış olsun bizim gibi sevip de kavuşamayan yüreklere Ahh yar sevgin içimde bir alev yakıyor yüreğimi Ahh yarr özlüyorum seni :(

Diyorsunki bana..
Diyorsunki Ben Sana '' G Ö N L Ü M Ü '' Verdim..!İyide '' G Ö N Ü L '' Dediğin Nedirki Ey Sevgili.?BEN SANA GÖNLÜMÜ VERMEM.Çünkü GÖNÜL Dediğin Toprağa Girince Toz Olur,Toprak Olur.Ben SANA '' R U H U M U '' Veririm.ÇÜNKÜ '' R U H '' SENDE SONSUZLUK OLUR 

Kral tanımam..
Sen hiç ölümün gölgesinde özgürlügü yaşadınmı Bir garibanın elinden tutupta hiç kadere rest çektinmi Alçağın adisine ispiyoncusuna kurşun yağdırdınmı Dedim ya gülüm ben bu alemde kral tanımam Sen zevkini sefanı sürerken ben hayat okulunu okuyordum Sen elin cilalı mermer taşlarında kibar beylerlen dans ederken Ben hergün azraillen dans ediyordum Dedim ya gülüm ben bu alemde kral tanımam Sen sıcak yatağında rahat uyurken Ben ise parçalanmış vucudumun acısıyla mahkeme duvarlarına Yaslanmış,gelmeyi bilmiyen karanlığı bekliyordum Dedim ya gülüm ben bu alemde kral tanımam İdam sehpasında bir mahkum yaşamayı ne kadar çok istiyorsa Bende seni o kadar çok seviyorum.. Aşıma katmadım haram,güzel çirkin aramam Yanlış yapanı tanımam... bu senin içinde geçerlidir gülüm Dedim ya gülüm ben bu alemde kral tanımam..!
Hayat bize mutlu olma şansı vermedi be güzelim..
.hayat bize mutlu olma şansı vermedi sevgili biz kendimizden başka herkesin üzüntüsünü üzüntümüz, acısını acımız yaptık çünkü. Dünyanın öbür ucunda hiç tanımadığımız bir insanın göz yaşı bile içimizi parçaladı. Kedilere ağladık, kuşların yasını tuttuk... Yüreğimizin zayıflığı kimi zaman hayat karşısında bizi zayıf yaptı. Aslında ne güzel şeydir insanın insana yanması sevgili... Ne güzeldir bilmediğin birinin derdine üzülebilmek ve çare aramak. Ben bütün hayatımda hep üzüldüm, hep yandım. Yaşamak ne güzeldir be sevgili...Sevinerek, severek, sevilerek, düşünerek... Ve o vazgeçilmez sancılarını duyarak hayatın...
Farklıyız güzelim..
farkLıyız GüzeLİm birbirimizden apayrı dünyanın insanlarıyız tek suçu doğupta yaşamak olan bir anlık hevesin kurbanlarıyız Sen Senin oLacak Şeyi Seversin bEnse YALNIZ SENİ SENİ Severim Sen ALLAHTAN NELer NeLer iSterSin bEnSe YaLnıZ SENİ SENİ İSterim Dedimya GÜZELİM FARKLIYIZ BİRBİRİMİZDEN..!

CeLilom
Çar Ağu 14, 2013 10:07 am

Foruma git
Konuya git

SEN HALA NEYİMSİN BİLEMİYORUM

Sen neyimsin bilemiyorum. Sen biliyorsan bir ses ver bana. Kocaman bir sessizlikti yaşamlarımız. Çoğu zaman kimse birbirinin sesini duymadı. Aslında duyuyor dediklerimiz bile çok uzaktaydı. Ben, bir tek sana sesleniyorum tüm gücümle ve şimdi duymanı istiyorum, ne olur dur dinle. Kaç mevsim sığar bir ömre, ya da bir ömür kaç mevsimliktir? Sen, yaşadığım en güzel dört mevsim, yüreğime ekip göz yaşlarımla beslediğim en büyük sevdasın. Bazen kilometrelerce uzak, bazen aldığım nefes kadar yakınsın. Uzak diyarlardan gelen sesinin merhabasıyla gelir konar yüreğime kelebekler. Engin denizlerin ortasında yarışır bulurum kendimi. Korkutmaz suların rengi ve derinliği, tıpkı sana duyduğum sevgi gibi. Nice bir zaman sonra dans ettiğim beyaz köpüklü dalgalar bilmediğim bir çölün kızgın kumlarına bırakır beni. Kervanlarla yolculuk ederken bulurum kendimi. Sen neyimsin hala çözemem. Bir an bir dua sesi getirir kendime beni. Kurduğum hayal sona erer gerçeğe dönüşür duygular, sen yoksun. Yaşadığım hayal kırıklığıyla hüzün yine kapımı çalar. Gözlerimde dolu misali birikir yaşlar ve sen bilmezsin. Yüreğime yağmurlar yağar. Yağan yağmurlarla gelen sonbaharda, daracık bir patika yolunda yürür bulurum kendimi. Ağaçlar yapraksız kalmış yine, sensiz ben gibi. Üzerine basmaya kıyamadığım sarı, kırmızı yaprakların sesleri alır götürür geçmiş zamanlara beni. Düşen bir dal parçasıyla boğazımda düğümlenir tarifsiz duygular ve gözlerimde birikir yaşlar. Yüreğime yeniden yağmurlar yağar. Bir dağ başı yalnızlığı yaşıyor yüreğim. Dağ başı yalnızlığı ölümden beter. Yumruklarımı sıkıyor, avazım çıktığı kadar bağırıyorum. "SENİ ÇOK SEVİYORUUMM". Sesimin yankısıyla çığlar düşüyor eteklerime. Yollarımda karlar, yollarımda kara yazım var. Gel desem, gelemezsin. Gel desen ayaklarımda buzdan prangalar. Gözlerime hapsettiğim yaşlar ve yüreğime yeniden yağmurlar yağar. Mevsimler geliyor ve geçiyor hayatımdan.Bir yarım hep eksik, bir yanım hep sensiz kalıyor.Görmüyorsun...!Duymuyorsun...!Yüreğime yağmurlar yağıyor...!Yağmurlar yüreğime ağlıyor...!VE SEN HALA NEYİMSİN BİLEMİYORUM........
CeLilom
Per Ağu 15, 2013 5:03 pm

Foruma git
Konuya git

Re: Bu çekime yasak konurmu..?

tutku  abla    hala    lale   devrinde  yaşayanlar  var    beyinleri   hala  adı  üstünde  kuş   beyni)))     yüregine  saglık

CeLilom
Per Ağu 15, 2013 5:10 pm

Foruma git
Konuya git

ŞİKAYETÇİYİM SENDEN HAYAT

Bir Yudum ''SEVGİ'' Dedim.. Koskoca Bir ''YALNIZLIK'' Verdin..Avuç İçi Kadar ''MUTLULUK'' Dilendim "IZDIRAPLA'' Yoğurdun Beni.. Doğan Güneş ''UMUDUM'' Olsun Dedim.. "KARA NLIĞA'' Boğdun Beni.... Ne Fırtınalar Kopardın ''İÇİMDE''...Anlatsam Rüzgarımla Savrulursun.."ÖFKEMİ'' Paylaşsam ''KASKATI'' Kesilirsin..."SELE'' Verdim Şimdi Tüm ''HAYALLERİMİ'' Okyanuslara Saldım ''UMUTLARIMI'' Vazgeçiyorum Senden ''HAYAT''. . . .!!!
CeLilom
Cum Ağu 16, 2013 7:03 pm

Foruma git
Konuya git

Re: ŞİKAYETÇİYİM SENDEN HAYAT

bizde    marka   belliii     eskiler   tanır   yeinler  örnek  alırlarr

CeLilom
Cmt Ağu 17, 2013 5:20 pm

Foruma git
Konuya git

aglama babam

Aglama Baba Seref Aglamaz Bugün Benim Dügünüm Var Hey Anam Hey Hilal Düsmüs Kanim Üstüne Aglama Baba Seref Aglamaz Gayri Ruhum Bayraktir Benim Dalgalanir Vatan Üstüne Yesil Irmagi Firata Denizi Dicleye Kavusturur Erciyesi Agriyla Kackari Torosla Maden Dagini Ulus Dagiyla Bulusturur Bu Bayrak Türküdür Baba Rizede Cay Ispartada Gül Kokulu Aydin Naza Ipek Erzurumda Dadas Türküler Antepte Sahin Kör Oglunun Huzuruna Karsi Durmaya Dadalogluyum Avsar Ellerini Yeniden Kurmaya Aglama Baba Seref Aglamaz Neden Ay Yildiz Nazlidir? Cünkü Hep Cocuktur Bir Yanimiz Hep Al Kinaliyiz Simdi Sehitim Anamin Eline Birakilan Boynu Büykük Künyeyi Yarali Bir Yurtum Yasasam Yine Mehmetin Oglu Ali Olurdum Aglama Baba Seref Aglamaz Özlediginizde Beni Künyemi Kaldirin Bayraga Dogru Al Safaklarda Yüzen Al Sancak Tadinda Türküler Söyleyin Aglamayin Gönlünüz Türkülerle Dolsun Son Sözüm Bu VATAN SAG OLSUN !
CeLilom
Pzr Ağu 18, 2013 4:12 am

Foruma git
Konuya git

DİL GİBİYİM

Kimsenin konuşamadığı bir "DİL" gibiyim... Kimsenin inanmadığı bir "DELİ"... Yazarının bile okumadığı bir "KİTAP"... Hiç çalmayan bir "ŞARKI"... Hiç vatandaşı olmayan bir "ÜLKE"... Cevapı olmayan bir "SORU"...Atmayan bir "KALP" gibiyim... Sen yoksun ya işte ben böyleyim...
CeLilom
Pzr Ağu 18, 2013 4:07 am

Foruma git
Konuya git

Re: Bu yılın insan hakları ödülünü alan Videosu...İNSANLIK.

selam   öncelikle  bizde seni  çok  sevdik   ama   bu   veda   böyle  erken  olmamalıydı   çünük  bizim  sizin  gibi    iyi  güleryüzülü  sevecen insanlara    ihtiyacımız  vardı  her  zaman   sizi   ve sizn gibi  düşünlere  kapaımz açık  sonuna kadar  ben   kendi  adıma  sizlere  karşı  bir      kötü  süzümüz  olduysa  af  ola      sende  kib  aeo   yeşil  evren  ailesinin   en  afacan    çocugu  kib  aeo   seni  aramızda tekrar  görmekten  mutluk  duyarızzzz    görüşmek  üzere
CeLilom
Sal Ağu 20, 2013 7:18 pm

Foruma git
Konuya git

benim kısa künyem

Hayatım boyunca,kendi çıkarlarım menfaatlerim uğruna,insan satmadım..Hiç bir zaman benciL olmadım..Bana taş atana ben el verdim..Kırdılar üzdüler,canımı yaktılar ama,yinede onlara gülümsedim,hep affettim..İçtiğim bir bardak suyun,yediğim bir lokma ekmeğin,aldığım bir gram sevginin,hakkını sonuna kadar verdim asla nankör olmadım olanada tahammül etmedim..Ne kimseye başımı eğdim nede haksızlık ettim..Sadece çok fazla değer verdim,kendimden çok ödün verdim,kendimi değersiz kıldım..Hatır gönül bildim kimseye saygısızlık etmedim bana inanan güvenen herkesi asla yarı yolda bırakmadım sarsmadım..İnsanların hep yalanlarını gördüm sustum,salağa yattım görmezden geldim,korktuğum için mi? HAYIR,sadece yüzlerine vurup rencide etmek istemedim..Hayatım boyunca,hiç mi? hata yapmadım,tabiki yaptım belki her insan kadar,hatalar insanlara mahsustur insan beşer_ül şaşar hataya düşebilir.Ama,hiç bir zaman yüzümü kızartacak başımı yere eğecek hata yapmadım asla...Herkesi kendim yüreğim gibi bildim hep inandım kandım,iyi olabileceklerini düşündüm ama,yanıldım..Şimdi tüm bunları yaptığım için kaybettim mi? hayır aksine kazandım neyimi?İNSANLIGIMI.Ben hiç insan kaybetmedim,kaybeden beni kaybetti,biçoğu farkına varıp döndü,yada biçoğu sonradan farkına varacak,ama, asla bir ben olmayacağım..Bir daha asla kimsenin canımı yakmasına izin vermeyeceğim,beni kırmak için bile bulamayacaklarrrrr....
CeLilom
Çar Ağu 21, 2013 4:49 pm

Foruma git
Konuya git

Re: İnsanlar vardır..

tebriklerrrrr  emeginize saglık

CeLilom
Cmt Ağu 24, 2013 5:44 pm

Foruma git
Konuya git

beni güzel hatırla

Beni güzel hatırla!Bunlar son satırlar...Farzet ki, bir rüzgârdım, esip geçtim hayatındanya da bir yağmur sel oldum sokağındasonra toprak çekti suyu...Kaybolup gittim, belki de bir rüya idim senin için. Uyandın ve benbittim...Beni güzel hatırla! Çünkü; sevdim seni ben, herşeyini...Sana sırdaş oldum, dost oldum,koynumda ağladın.Yüzüne vurmadım hiçbir eksikliğini, beni üzdün, kınamadım.Alışıktım vefasızlığa, el oldun aldırmadım... Beni güzel hatırla!Sayfalarca mektup bıraktım sana.Şiirler yazdım her gece, çoğunu okutmadım.Sakladım günahını, sevabını içimdesessizce gittim...Senden öncekiler gibi sen de anlamadın. Beni güzel hatırla!Sana unutulmaz geceler bıraktımsana en yorgun sabahlar...Gülüşümü, gözlerimi, sonra sesimi bıraktım.En güzel şiirleri okudum gözlerine baka baka,söylenmemiş "Merhaba"lar sakladım her köşeye vedalar bıraktımduraklarda.Ne ararsan bir sevdanın içindefazlasıyla bıraktım ardımda. Beni güzel hatırla!Dizlerimde uyuduğunu düşün,saçını okşadığımı, üşüyen ellerini ısıttığımı,mutlu olduğun anları getir gözünün önüne.Alnından öptüğüm dakikaları...Birazdan kapını çalan kişi olabileceğimi düşün şaşırtmayı severimbiliyorsun.Bu da sana son sürprizim olsun.Şimdi, seninle yaşanan günleri ateşe veriyorumbeni güzel hatırla....
CeLilom
Pzr Ağu 25, 2013 2:54 pm

Foruma git
Konuya git

ACI NEDİR??

SorduLar ßana "Senin İçin Acı Nedir?"Diye KüfLenmiş AnıLarın Kokusunu İçine Çekmek"dedim. Peki Hiç Acı Çektin mi?" DediLer....... "Evet,Ta Kendisiyim Hatta"Dedim...SorduLar ßana "Senin İçin YaLnızLık Nedir?"Diye.KaLabaLıkLarın İçersinde,ßinLerce Hiç Kimse OLmak"Dedim..."Peki Hiç YaLnız KaLdın mı?"DediLer. ...Evet,Annesiz ßir Çocuk Gibi KaLdım"Dedim... SorduLar ßana "Senin İçin Umut Nedir?"Diye. Hiç Yağmayacak YağmurLarı ßekLemek"Dedim...Peki Hiç UmutLandın mı?"DediLer. ...Evet,ßekLerken GözyaşLarımdanYağmurLar Yarattım"Dedim.SorduLar ßana "Senin İçin Hayat Nedir?"Diye. UyuyabiLdiğin Kadar Rüyadır."Dedim. Peki Hiç HayatLa KarşıLaştığın oLdu mu?"DediLer. Evet,Ama Tanıştığıma Memnun oLmadım."Dedim... SorduLar ßana "Senin İçin Zaman Nedir?"Diye. Her CanLının öLmesi İçin KuruLan,ALarm Saati."Dedim... Peki Hiç Zamanın Durduğu oLdu mu?.DediLer. "Evet,PiLimin ßittiği VakitLerdeyim." Dedim..
CeLilom
Pzr Ağu 25, 2013 2:57 pm

Foruma git
Konuya git