19 sonuç bulundu

Geri dön

gittinya

Resim
birgul
Pts Haz 11, 2012 2:05 pm

Foruma git
Konuya git

Bayragım...

Birsu__
Per Haz 12, 2014 6:17 am

Foruma git
Konuya git

ÖZÜR DİLİYORUM...

KENDİMDEN ÖZÜR diliyorum... Yaşadığım süre boyunca hep MERHAMETİMİN arkasından yürüdüm, beklentilerimi arkada BIRAKTIM. Kimseden bir şey BEKLEMEDİM, doğrusu bu sanıyordum çünkü. Yaşadıklarımı yaşayamadıklarımı İÇİMDE sakladım, SUSTUM bastırdım olsun dedim İNSANLIK bende kalsın. Verdim, hep VERDİM karşılığını alıp alamadığıma BAKMADAN, aslında güçlü olmak değildi istediğim, ama olmak ZORUNDAYDIM ve oldum...... Kendimi hep ERTELEDİM. Kimsenin beni anlamadığını bildiğim halde hayatıma girenleri bana verilmiş KUTSAL bir görev olarak gördüm. Herkesi mutlu etmek zorundayım ZANNETTİM. Benimde mutlu olmam gerektiğini UNUTMUŞUM.. Görevim neyse en iyisini yapmalıydım ki VİCDANIM rahat etmeliydi. Birilerinin de bana karşı GÖREVLERİ olduğunu hiçe saymışım oysa... NE YAZIK Kİ; Karşımdakilerin EKSİKLERİNİ tamamlamaya çalışırken, onların HATALARINI görmeye vaktim kalmamış SANKİ. Beni ÜZMELERİNE bakmadan, karşılığında ne ALDIĞIMA ne hissettiğime ALDIRIŞ etmeden hep VERDİM.. Kendimi nasılda UNUTMUŞUM.. unutturmuşlar aslında. PARAMPARÇA olmuş KALBİME, doğruları söylemeye çalışan BEYNİME, mutsuz YÜZÜME hep SUS dedim. Sen SUS.. Kendime HAKSIZLIK ettim, kimseye etmediğim kadar. Kendime Geldiğimde ise YORGUN, yılgın, bitkin bir köşede saklanıp ağlayan ÇOCUK olarak buldum. Ve ona elimi uzattım diyebildiğim tek şey " GEÇTİ ", bir daha seni kimse ÜZEMEYECEK. Şimdi senden ÖZÜR diliyorum. Seni bu kadar HİÇE saydığım için, insanların seni bu kadar ÜZMELERİNE müsade ettiğim için, seni hiç bir zaman DİNLEMEDİĞİM için, üzerine bu kadar SORUMLULUK yüklediğim için, hakkın olan bütün duyguları sana YAŞATAMADIĞIM için... Şimdi tekrar SÖYLÜYORUM. İNSANLIĞIMDAN, KALBİMDEN, DUYGULARIMDAN, ÇOCUKLUĞUMDAN, HİSLERİMDEN çok ÖZÜR diliyorum... ! Galiba ben almadan vermenin ALLAH'a mahsus oldugunu UNUTMUŞUM....    
Elis_
Çar Tem 02, 2014 10:14 am

Foruma git
Konuya git

BATAÄžIN USTALARI BELLİ OLDU

[quote="OGUZ54-54"]

Batakta  uzun zamandan beri yapılan araştırmalarda Ustalar belli oldu OGUZ54-54 &rokoko61 batağın kitabını yazacak kadar tecrübeli oldukları kanaatına varıldı en son delilde * Bu 5 oyunluk eli 150 puan alarak OGUZ54-54 & rokoko61 kazandı. Kaybedenler ise IRMAK__& BULUT ve YAÄžMUR

[/quote]

öhö öhö ustalar derken yendikleriniz batağın yıllandıkça iyice acemileşen çırakları (: 

ayrıca o puana kopi yazılmaz ama yinede tbr edek (:

asi_krall
Pts Ekm 24, 2011 5:24 pm

Foruma git
Konuya git

BATAÄžIN USTALARI BELLİ OLDU

Batakta  uzun zamandan beri yapılan araştırmalarda Ustalar belli oldu OGUZ54-54 &rokoko61 batağın kitabını yazacak kadar tecrübeli oldukları kanaatına varıldı en son delilde * Bu 5 oyunluk eli 150 puan alarak OGUZ54-54 & rokoko61 kazandı. Kaybedenler ise IRMAK__& BULUT ve YAÄžMUR

OGUZ54-54
Çar Ekm 26, 2011 9:47 am

Foruma git
Konuya git

Re: BATAK SALONUMUZ AÇILMIŞTIR...!!!

Batak Salonu Tekrar Eski Dostlarla Beraber Kardeşlik İçinde Faaliyette Olmasına Vesile Olan Kinem70 Kardeşime Teşekkür Ederim..

OGUZ-54
Sal Kas 04, 2014 8:01 am

Foruma git
Konuya git

BATAK SALONUMUZ AÇILMIŞTIR...!!!

BATAK SALONUMUZ AÇILMIŞTIR..!!!

kinem70
Pzr Kas 02, 2014 6:19 pm

Foruma git
Konuya git

DOÄžUM GÜNÜ

sevgili Rokokoooooooo...

1 ocak 2012 deymiş doğumgünün..bugün haberim oldu...doğum gününü

en içten dileklerimle kutluyor sana sağlıklı mutluluk dolu huzurlu nice

yaşlar ve yıllar diliyorum...

iyiki varsın batakta..kib

kirazz
Pts Oca 02, 2012 10:36 am

Foruma git
Konuya git

DOÄžUM GÜNÜ

Sanalkahvenin Batak Lobisindeki Adminlerinden Rokooooko nun Doğum Gününü Kutlar ailesiyle vede bizlerde bir ömür boyu sağlık mutluluklar diler burada tanıdığım Ender kişilerden biridir nice yıllara ...

OGUZ54-54
Pts Oca 02, 2012 10:36 am

Foruma git
Konuya git

DOÄžUM GÜNÜ

rokoko dostum yeni yaşın da tüm sevdiklerinle ve sevenlerinle

sağlık ve mutluluklar temennieder doğum gününü kutlarım.

gulumse-yarna
Pts Oca 02, 2012 9:28 am

Foruma git
Konuya git

DOÄžUM GÜNÜ

SAÄžLIKLI MUTLU NİCE YILLARA ROKOKO ARKADAÅžIM.

seyit1071
Pzr Oca 01, 2012 5:41 pm

Foruma git
Konuya git

DOÄžUM GÜNÜ

sen doğduğunda herkes gülerken sen ağlıyordun öyle bir hayat yaşa ki sen öldüğünde herkes ağlarken sen gül doğum günün kutlu olsun

Filiz33
Pzr Oca 01, 2012 5:39 pm

Foruma git
Konuya git

DOÄžUM GÜNÜ

Hayatta hep gülümse böyle içten böyle derinden. Hiç şeyin seni üzmesine izin verme güçlü ol olabildiğince. Dostların da yanın da unutma. İyi doğdun…ROKOOOOO

demirhan_
Pzr Oca 01, 2012 10:12 am

Foruma git
Konuya git

ANNELER GUNU KUTLAMASI

___ LaughingTÜM ANNELERİN ANNELER GÜNÜ KUTLU OLSUNLaughing____

KANEK0
Pzr May 08, 2016 9:00 am

Foruma git
Konuya git

Mutluluğun şiiri

Bir şiir yaz bana uzun olmalı,saçların gibi kafiye şart deil ama düzgün olmalı türkçe'si ve bana seni anlatmalı, derinden dnerine.bir şarkı söyle bana sesinden okyanusların fisiltisi... notaların arasında bulmalıyım seni ve bir gam içinde.bin gam eritilmeli ama sen en iyisi, bir resim yap bana öyle " mutluluk"gibi bir iddiamız yok güneşli bir gün olsun yeter.yanı ağlayan bir ışığından çok fazlası... geleceğimizi anlatmalı, o resim ipuçları vermeli. Ve mümkünse,biraz da bana kendimi anlatmalı.
husran
Sal Kas 07, 2017 12:41 pm

Foruma git
Konuya git

10 kasım

1881-1938   benim naçiz vücudum elbet bir gün toprak olacaktır. ancak Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır. KEMAL ATATÜRK saygı  ve özlemle anıyoruz.

husran
Cum Kas 10, 2017 7:49 am

Foruma git
Konuya git