33 sonuç bulundu

Geri dön

BiR ADIN KALMALI ...!!!

Emegine sağlık Efe adminim

DeSTaN
Sal Oca 14, 2014 7:59 pm

Foruma git
Konuya git

Niye Kaybettik

Niye KAYBETTİK biliyor musunuz..?İçtenlikle, SEVDİĞİMİZİ
 Söylediğimiz için kaybettik.. Her TARTIŞMA' nın ardından; HAKLI' da olsak,... ÖZÜR DİLEDİĞİMİZ
için kaybettik.. Her ALLAH' ın günü; O' nun ne kadar ÖZEL olduğunu anlatan, upuzun mesajlar yazıp, yolladığımız için kaybettik.. YOL' da yürürken;İki EL' imizde tıklım tıklım doluyken üstelik, o mesaj atar da, geç
 CEVAP veririm diye, TELEFON' u neredeyse başımızın üzerinde, taşıdığımız için kaybettik..ŞİİR' ler yazıp,ŞARKI' lar
 paylaştığımız için........ kaybettik.. O dinlenmek için RAHAT bırakılmayı isterken, Biz, en YORGUN anımızı bile, O' nunla dolu dolu geçirmek istediğimiz için kaybettik.. O' nun GURUR' u incinmesin diye, Kendi
 GURUR' umuzu
 zaman zaman da olsa, Hiçe saydığımız için kaybettik.. Bizim HASTA' lığımız O' nun umrunda bile değilken, Biz o İYİLEŞSİN diye
 DUA' lar edip, GÖZYAŞLARI' na 
 boğulduğumuz için kaybettik..
  TEBRİK EDERİZ.. O' nlar kazandı..Gelsinler de, MADALYA' larını verelim..!!

DeSTaN
Sal Oca 21, 2014 11:57 am

Foruma git
Konuya git

Niye Kaybettik

Teşekkür ederim

ASKIN_ begendiğin için

DeSTaN
Sal Oca 21, 2014 12:28 pm

Foruma git
Konuya git

Sevgililer Günü

Sevgiyedir benim saygım... O halde Sevgiye,
Sevebilenlere Sevginin değerini bilenlere sevilenlere ... Sevgiyi kaybetmemek dileğiyle
  .
On dördünde Şubat’ın, perçinlenir sevgiler Hediyeler alınır, düzenlenir övgülerNe hoş sevmek sevilmek, karşılıklı anlayışKişileri sevgiyle, birbirine bağlayışSevgi daim olmalı, biteninden olmasın Söylemesi hoş değil, aman Allah bozmasınİki kişi bir gibi, olmalı ki yaşasın Zorlukları birlikte, sevgi ile aşasın
Hoş görülü olalım, kalmayalım darlara Söndürmesi zor olur, düştün müydü korlara?
Seviyorum deyipte, sevmeyenler yok değil Gerçekten ölümüne, sevenler de çok değilBazen yazık oluyor, ters dönüyor sevgiler Bu defa hediye, karşılıklı yergilerSevgililer sizlere, olsun kutlu gününüz Yıpranmasın sevgiler, dolu geçsin ömrünüz.

DeSTaN
Pzr Şub 16, 2014 9:44 am

Foruma git
Konuya git

Re: Sevgililer Günü

Teşekkürler

DeSTaN
Pzr Şub 16, 2014 6:11 pm

Foruma git
Konuya git

Re: CAN YÜCEL-GİTMEK

Emegine yüregine Sağlık

DeSTaN
Pzr Şub 23, 2014 10:48 am

Foruma git
Konuya git

Aşk, Dostluk ve Güven...

Hiçbir zaman GÜVEN’i yitirmemeniz dileğiyle…
Sevgi ve hoşgörü ile sağlıcakla kalın...

DeSTaN
Pts Şub 24, 2014 1:15 pm

Foruma git
Konuya git

Re: Aşk, Dostluk ve Güven...

Teşekkürler

Efe

ASKIN

DeSTaN
Pts Şub 24, 2014 4:25 pm

Foruma git
Konuya git

Re: Aşk, Dostluk ve Güven...

Teşekkürler Dünya

DeSTaN
Sal Şub 25, 2014 10:48 am

Foruma git
Konuya git

Lekesiz ve Sessizce Olmalı Ayrılıklar

Yaşamın bana öğrettiği,  Kötü kokular geliyorsa Zorlamamalı.
İnat edilirse sonuç, felaketçe bir kopuş…Oysa ayrılıklar da başlangıçlar gibi sessiz olmalı… Araya girdiyse ötekiler,  Başladıysa kar çiçekleri güneşle dansa, Yalanlarla grileştiyse mavi, Üşümeye başlayan ruhların Ne ilacı vardır ne hekimi…

Buz gibi olduysa yürekler yararı yoktur geri dönüşün.. Bir şans daha denirse başlar titreme nöbetleri.. Ne niçin,”keşke”lerde dolanmak  Öfke
Kin
İntikamla

suçlar üremek daha da yaralar ayrılıkları..Yaşanmışları güzelliğince oldugunca bırakmak varken  Kirletmek neden ve niye?
Bir zamanlar “sevdiğim, herşeyim” dediğinde
 kara bir leke gibi kalmak hem de kendi sürdüğün bir leke verilen bir hakmı ve kime niye_? O yaşanan ve yaşatılan,güzel,doyumsuz anlar  eğer kibir suçsa hataysa  Tek kişilik degildi işlenirken oysa

Tükenişe geçildiyse vazgecmek gerek saygıyla bir zamanlar“vazgecilmezim”denilenden, daha da karartmadan maviyi sunulan güvenle verilmiş Yasam defteri sonlanınca,üşüyüp yoruldugunda; ruh nasıl tertemiz beyazlar içinde bırakıp gidiyorsa bedeni; onur,gurur zedelenmeden suclamaya girmeden Lekesiz ve sessizce olmalı ayrılıklar…

DeSTaN
Cum Şub 28, 2014 9:04 pm

Foruma git
Konuya git

Re: Lekesiz ve Sessizce Olmalı Ayrılıklar

Haklısın ASKIN 
Emeğine sağlık arkadaşım; güzel bir paylaşım olmuş... Yalnız lekesiz ve sessiz olmaz ayrılıklar bir taraf daha çok kanar herzaman...

Belki de ayrılık,yeterince sevmeyenler için bir sondur.
Çünkü,'Bittiğinde gitmek kolay;ama aşk ayrılıkta belli olur'..

DeSTaN
Cmt Mar 01, 2014 9:49 am

Foruma git
Konuya git

Bir Atatürk'üm daha varmış

HANGİ PARTİDEN OLURSAN OL!
HANGİ İNANIŞTAN OLURSAN OL!
BU TOPRAKLARDA DOĞDUYSAN !
BU TOPRAKLARDA EKMEK YEDİYSEN EĞER
 LÜTFEN AMA LÜTFEN 16 DAKİKA'NIZI AYIRIN VE BU VİDEO'YU İZLEYİN!GÖZ YAŞLARINZA BOĞULANLARINIZ OLACAKTIR.
BİR SİGARA YAKIP KEDERLENENLERİNİZ !
YADA BİRAZ DAHA UYANIP YETER BENDE BİR ŞEYLER YAPMALIYIM DİYENLERİNİZ OLACAK
DeSTaN
Çar Mar 26, 2014 1:06 pm

Foruma git
Konuya git

Senem Adminim Doğum Günün Kutlu Olsun...

Doğum Gününüz Kutlu Olsun,Nice Mutlu Yıllara

Ailenle sevdiklerinle sağlıklı huzurlu yıllara

DeSTaN
Çar Nis 29, 2015 10:21 am

Foruma git
Konuya git

Sanalkahve

Sanalkahve'li

Olmak ayrıcalıktır...
El ele vermektir beraberce...
Var oluştur...
Dostluk kardeşliktir...
Arkadaşlıktır...
Sevgi saygıdır...
En zor anlarda bile birlikteliktir...
İmkansızlıkları aşmaktır...
Mutluluktur

Tutkudur

Hayattır

Var oluştur...

DeSTaN
Pzr Tem 05, 2015 8:15 pm

Foruma git
Konuya git

Re: Şehitlerimiz Geliyor...

Emeğinize Sağlık Bu Anlamlı Paylaşım İçin Teşekkürler

11701183_801880599928641_4559222149342409648_n[1]

DeSTaN
Pts Ağu 03, 2015 1:14 pm

Foruma git
Konuya git

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI

Bizlere Bağımsızlığımızı Armağan Eden Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK Ve Silah Arkadaşları Şehitlerimizi Saygı İle Anıyor, Tüm Ulusumuzun 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı En İçten Dileklerimle Kutluyorum.

DeSTaN
Pzr Ağu 30, 2015 10:22 am

Foruma git
Konuya git

Re: Yeter....Yeter....Yeter.............

Senin Boynunu Bükenlerin , Boyunları Kopsun ANAMM

Teşekkürler Kalp

DeSTaN
Sal Eyl 08, 2015 3:32 pm

Foruma git
Konuya git

Bayramınız Kutlu Olsun

Bayram Gününde

Gül açsın, diken solsun, Yürekler sevgi dolsun, Gönüller huzur bulsun,Kullar nefsini yıksın, Hak yolunda yarışsın, Küsülüler barışsın,Fatihalar okunsun, Kabirde yatan gülsün, Büyük eli öpülsün,Gurbet elde olanlar, Hasretlik çeken canlar, Kavuşsun ayrılanlar Rabbim afet vermesin, Canlar kederlenmesin, Feryat, figan etmesin,Sönsün Dünya'da ateş,Dinsin gözlerdeki yaş,Gülsün mazlum her kardeş,Şifa bulsun hastalarEngelli yol olsun düz, Sevinsin garip, öksüz,

DeSTaN
Çar Eyl 23, 2015 6:50 pm

Foruma git
Konuya git

Terörü Lanetliyoruz!!!

DeSTaN
Cmt Ekm 10, 2015 1:55 pm

Foruma git
Konuya git

Öğrendim Ki ;

ÖĞRENDİM Kİ; Bir insanı sevmekle başlıyor hayat, doğmakla değil! ÖĞRENDİM Kİ; Değer verme konusunda fazla cömert olunca,  Nankörlük ayyuka çıkıyor karşı tarafta. ÖĞRENDİM Kİ; Birine evet derken, kendine söylediğin hayır,törpülüyor ömrünü ince ince...
ÖĞRENDİM Ki; Her tatlı dil samimi değil. Bazı insanlar arı gibi, ağzından bal damlıyor ama iğne saklıyor en gizli yerinde. ÖĞRENDİM Kİ; insan "asla yapamam" dediği çok şeyi, yapmadan ölmüyor. ÖĞRENDİM Kİ; Affetmek, karşındakinden çok seni hafifletiyor. Uzun ömrün sırrı, biraz da bencil olmaktan geçiyor. ÖĞRENDİM Kİ; Anlaşılmadığın yerde konuşmak, kendini yormaktan başka bir şey değil. Sevmekten daha önemli, güvenmek! ÖĞRENDİM Kİ; Ne servet, ne şöhret. Bedenindeki sağlık, evinde ki huzur gibisi yok. ÖĞRENDİM Kİ; Dünya bir okul,  Hayat öğretmen,  Biz öğrenci. Son nefesimize kadar,  Vermeye devam ediyor dersimizi...

DeSTaN
Per Ekm 15, 2015 5:29 pm

Foruma git
Konuya git

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı

BENİM NACİZ VUCUDUM
ELBET BİR GÜN TOPRAK OLACAKTIR.
FAKAT TÜRKİYE CUMHURİYETİ
İLELEBET PAYİDAR KALACAKTIR...
Mustafa Kemal ATATÜRK

DeSTaN
Çar Ekm 28, 2015 6:43 pm