32 sonuç bulundu

Geri dön

Senem cee

Senem
Pts Şub 17, 2014 2:04 pm

Foruma git
Konuya git

SUSUYORUM

ZeHRA__
Per Ağu 21, 2014 7:55 pm

Foruma git
Konuya git

Anlamı yok

Gitme zamanı gelmişse 'dur' demenin;

Zaman geçmişse 'dön' demenin.

Ve aşk bitmişse 'yeniden' demenin;

Hiçbir anlamı yoktur...

ZeHRA__
Per Ağu 21, 2014 9:22 am

Foruma git
Konuya git

Şehitlerimiz Geliyor...

Şehitlerimiz Geliyor

Yıldızını parlat, güneşini yakAçıl ey gökyüzü, şehitlerim geliyorCenneti Âlâ’yı lûtfeyledi HakKat kat yarıl, yol ver, şehitlerim geliyor

Bulutuna söyle yas bağlamasınIslanmasın koçum, gök ağlamasınKuşların ötüşüp can dağlamasınGoncamı aşkla der, şehitlerim geliyor

Alnına şehadet damgası basmışBoynuna şefaat mühürü asmışBöyle gelen yiğit has oğlu hasmışYollarına gül ser, şehitlerim geliyor

Nur inmiş yüzüne, seyre doyulmazGören hangi yürek o an bayılmazBirbiri ardınca ikram, sayılmazLebinde şerbet var, şehitlerim geliyor

Süreyya selamın versin şahanaFirdevs kapıların açsın ol hanaSığamaz arslanım yedi cihanaYeryüzü ona dar, şehitlerim geliyor

Sırtında delinmiş kanlı parkasıÇıkarıp giyecek atlas hırkasıMelekler kolunda teşrif fırkasıHuzura bekler Berr, şehitlerim geliyor...

KaIp
Pts Ağu 03, 2015 11:04 am

Foruma git
Konuya git

Re: Şehitlerimiz Geliyor...

Ağlama Anne

Anne ,Oğlun Öldü Deseler,Al Bayrağa Sarsalar,Gurur Duy, Oğlum Şehit DeAğlama Anne...9 Çocuk Doğurdun, 9 Asker Oldular9 Asker 9 Oğuz Soydular1 İnin Adını Şehit Koydular,Başını Dik Tut Ağlama Anne... Elimde Silahımla Nöbet Tutmadım MıDağlarda Hainlere Kurşun Sıkmadım MıGece Gündüz Hasretinle Yanmadım MıHakkın Çok,Ağlama,Hakkını Helal Et Anne...Yaşarken Gariptim, Ölürken Şehit,Yaşarken Yalnızdım, Ölürken Ordu,Selam Edin Nazlı Yare,Nazı Bize Şerbet OlduKavuşmadan Şehit Oldum Ağlama Anne...Bin Canım Olsa Şu Vatana Feda Olsun,Al Bayrağın Yanına Silahım KonulsunNamustur Bayrağım Başımda DursunAl Bayrağı Görünce Gurur DuyAğlama Anne
KaIp
Pts Ağu 03, 2015 11:10 am

Foruma git
Konuya git

Re: Şehitlerimiz Geliyor...

Bayrak
 “ O şiir bir daha yazılamaz. Onu kimse yazamaz. Onu ben de yazamam. Onu yazmak için o günleri görmek, o günleri yaşamak lazım. O şiir artık benim değildir. O milletin malıdır. Allah, bu millete bir daha İstiklal Marşı yazdırmasın.” - Mehmet Akif ERSOY -

Bayrağın Rengi Şehitlerin Kanı…Bayrak namus, bayrak şeref, bayrak şan,Bayrağın rengi şehitlerin kanıdır, asil kan,Alçakların en alçağıdır bayrağa dil uzatan,Bayrak namus, bayrak şeref, bayrak şan…Vurulup tertemiz alnından, şehit yatanlar,Allah’ın katındadır, uğrunda kan akıtanlar,Canınız cehenneme bayrağa dil uzatanlar,Bayrak namus, bayrak şeref, bayrak şan…

Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır, Toprak, eğer uğrunda ölen varsa vatandır. 

Tüm Şehitlerimze Allahtan Rahmet , Ailelerine ve yakınlarına sabır dilerim...
Kalp 
KaIp
Pts Ağu 03, 2015 11:26 am

Foruma git
Konuya git

Re: Yeter....Yeter....Yeter.............

Yaşanan Acıları Gören Sen... Yaşatanları da Bilen Sen..Acı düşen Ocaklara Sabır ver... Acıya Sebeb Olanlara da Layığını Ver ... 

Seni kuranların, kurduranların, destekleyenlerin, zerre kadar dahi olsa sempati duyanların, sana mali destek verenlerin, sana taşeronluk yapanların, seni kullananların, seni yönlendirenlerin, seni yönetenlerin, seni yaşatanların, seninle işbirliği yapanların, seninle iş tutanların, sana silah temin edenlerin, sana rol biçenlerin, seninle türkiye'ye ayar vermeye kalkanların, bu ülkenin evlatlarını ve kaynaklarını seninle heba edenlerin, sana katılanların, seni övenlerin, senin propogandanı yapanların, senin eylemlerinden siyasi çıkar sağlamaya kalkanların, seni kürtler için mücadele ediyor sananların gelmişini, geçmişini, yedi ceddini, yurdunu, yuvasını kahhar ve cabbar olan yüce mevla'ya havale ediyoruz, cehennemin dibine kadar yolunuz var.......
KaIp
Sal Eyl 08, 2015 9:03 am

Foruma git
Konuya git

Bekle

Zaman geçsin diye bekle, zamanı gelsin diye bekle.Anlatmak için bekle, anlaşılmak için bekle.Bulmak için bekle, bulunmak için bekle, buluşmak için bekle.Başlasın diye bekle, bitsin diye bekle.Sabahı bekle, geceyi bekle, baharı bekle, yazı bekle, yarını bekle, yeni yılı bekle.Daha iyisi için bekle, daha yenisini bekle.Sabırdan bekle, çaresizlikten bekle, panikle bekle, vazgeçerken bekle.Plan yap bekle, hayal kur bekle.Değişsin diye bekle, dönüşsün diye bekle.Bir bekle, iki bekle.Hayat geçsin önünden geçip gitsin, sen bekle.

Senem
Pts Eyl 14, 2015 12:12 am

Foruma git
Konuya git

Re: Bekle

Bazı arkadaşlarınız zaaflarınızı öğrenmeye çalışır, bulur ve kullanır..
Bazı arkadaşlarınız da zevklerinizi tespit eder, onlara hitap etmeye uğraşır.
Bazı arkadaşlarınız zayıflıklarınızı görür başınıza vurur...
Bazı arkadaşlarınız da zayıflıklarınızı bilir, örtmeye çalışır.
Bazı arkadaşlarınız hazlarınızı kullanarak, sizden menfaat bekler. Bazı arkadaşlarınız da hazlarınızı öğrenerek sizi memnun etmeye kalkışır.
Bazı arkadaşlarınız ayağınız taşa değdiğinde sizi terk eder. Bazı arkadaşlarınız da ayağınıza diken batsa yüreğinden kan damlar.
Bazı arkadaşlarınız cebinize yakındır. Bazı arkadaşlarınız da yüreğinize...
Bazı arkadaşlarınız sizi ortak olduğunuz her amaçta ikinci görmek ister. Bazı arkadaşlarınız ise omuzlarına çıkarır, ikinciniz olmaktan şeref duyar.
Bazı arkadaşlarınız sıkıntınız sorununuz olmadığında yanınızdadır. Bazı arkadaşlarınız sıkıntılarınızı paylaşmaya koşar.
Bazı arkadaşlarınızla sofrayı paylaşırsınız. Bazı arkadaşlarınızla kavgayı...
Birinciler arkadaştır, ikinciler ise dost... Ve bilir misiniz, her zaman birincileri tercih eder, ikincileri aşağılarız... Ve bilir misiniz, o yüzden hakiki dostluk yok denecek kadar az olur.
Senem
Pts Eyl 14, 2015 12:56 am

Foruma git
Konuya git

Re: Bekle

Sabret 

Sustuğum şeyler var,Hiç konuşmadıklarım...İçimde kaybolduğum şehirler,Ve içimde kaybolup giden insanlar...Eskisi kadar kafama takmasam da bazı şeyleri,Bazen yine de içimin almadığı haksızlıklar var...Hak ettiklerimle vazgeçtiklerimi ayırdığım günden bu yana,Solumu sevdiklerime, yolumu ise; Allah'a bıraktım...O ki; varacağım yeri de benden daha iyi biliyor.Ve biliyorum ki;Sabreden kullarına, en hayırlısından veriyor...

Herkesin bendeki değeri,kendi verdiği kadardır.Kimi aklıma geldiğinde tebessüm olur, Dua ederim.Kimi canımı sıkar, Allah'a havale ederim .

Emeğine sağlık Senem...
KaIp
Pts Eyl 14, 2015 2:02 pm

Foruma git
Konuya git

Mutlu Bayramlar...

İyi Bayramlar
Bayram sabahları, demli bir çay, su böreği, bayram şekerleri, şeker isteyen çocuklar, kurbanlık hayvanların sesleri, bir telaş bir koşturmaca. Köprü hep kalabalık, bayram programları, kolonya ikramları, bayram harçlıkları, uzun bayram tatilleri, ev gezmeleri, kısa hal hatır sormalar, el öpenlerin çok olsunlar ve daha bir dolu küçük ayrıntı. Hayatın üzerindeki 'pause' düğmesine dokunun... Kısa bir süre için hayatı durdurun. Mutlu bayramlar... 

Yürüdüğüm o yollardan,Geçtiğim o yıllardan,Aldığım o yaşlardan..Bir bayram sabahı getir bana anne..Şekerlerim olsun, sütlü kahveli,Ninem okşasın başımı pamuk elleriyle,Dedem doldursun mendilimi demir paralarla,Uyuyayım yine başucumda ayakkabılarımla..Sen uyandır beni o sabahlara..Çocukluğuma götür beni anne..Ne güzel günlermiş o günler..Yaşarken bilinmeyen kıymetler..Acemi telaşlara denk gelmiş sevinçler..Ah annem ah..Minicik yüreğimin büyük mutluluklarıymış onlar..Şimdi ise kocaman yüreğimde;Ilık ılık sancılar..Tut elimi anne !Çocukluğumu özledim..

Kalp
KaIp
Çar Eyl 23, 2015 6:44 pm

Foruma git
Konuya git

İnsan...

İnsan en büyük zulmü hep yüreğine yapmıştır. Ya inanmayarak, ya da inandığını uygulamayarak…

Tutku
Per Ekm 29, 2015 2:08 pm

Foruma git
Konuya git

Re: 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı

Cumhuriyet demek hürriyet demek bu hürriyeti bize armağan eden en büyük komutan en büyük Türk izindeyiz seninleyiz 92.ci yıl dönümümüz coskuyla kutlu olsun daha nice nice yılları kutlayabilmek nasip olsun NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...
Kalp
KaIp
Per Ekm 29, 2015 10:22 am

Foruma git
Konuya git

Re: 10 Kasım ATATÜRK

UNUTMADIK  UNUTTURMAYACAĞIZ...

30 Ağustos zaferinden sonra Atatürk'ün cephedeki eşyaları Ankara'ya taşınacaktır.. Atatürk, savaş sırasında okumak için cepheye götürdüğü kitapların masanın üstünde durduğunu görünce bunun nedenini askere sorar.. Boş sandık beklenildiği yanıtını alınca dışarı çıkar ve içi mermi dolu sandıklardan birini yere boşaltarak askere uzatır.. Herkes şaşkınlık içinde bakarken, Atatürk şunu söyler:"Kitapları buna koyun, asıl savaşımız bundan sonra başlıyor".. Biz, o siperde tutunduk mu? Biz, kitap okuyarak avuçlarımıza aldığımız ışığı karanlığa taşıdık mı?. Biz, Atatürk'ün "asıl savaş" dediği cehaletin, bilgisizliğin üstüne kitapla, bilimle, sanatla yürüdük mü?. Atatürk bu sorulara verilen yanıtlarımızda ya gömülü ya da hâlâ nefes alıyor!.. Kitap okudukça, gösterdiği cephede direndikçe, Atatürk yaşayacaktır.. Anısına sonsuz saygı ve hiç dinmeyen bir özlemle..

SAYGIYLA VE SEVGİYLE ANIYORUZ.HERŞEYE VE HERKESE  İNAT ; OLMASAYDIN OLMAZDIK.......
KALP
KaIp
Sal Kas 10, 2015 10:22 am

Foruma git
Konuya git

BATAK LOBİSİNİN AÇILIŞI

UZUN BİR AYRILIKTAN SONRA BATAK LOBİMİZ TEKRAR HİZMETE AÇILMIŞTIR TÜM BATAK SEVERLERE DUYRULUR

asi_krall
Cmt Oca 16, 2016 8:51 pm

Foruma git
Konuya git

Aldırmıyorum...Ben buyum...

Aldırmıyorum

Aldırmıyorum...Kim ne düşünmüş ne söylemiş hakkımda umurumda değil.Dört dörtlük değilim elbet kimsenin de olamayacağını biliyorum.Herkesle konuşabilecek kadar fikrine saygılı,kendi söylediklerimin ardında duracak kadar tecrübeliyim diyorum.Öyle dürüstlük, yalan, samimiyet,kimse beni anlamıyor naralarıyla da dolaşmıyorum etrafta.Çünkü biliyorum en az onlar kadar benim de yanıldıklarım,güvenini kırdıklarım,samimiyetsiz olduklarım var.Herkesin yaşadıkları farklıyken,sen şu'sun ben bu'yum gibi hayatı sadece ben biliyormuş havasına da bürünemem.Her insan farklıdır,her insan yanılmıştır.Her insan kişiye göre doğru kişiye göre yanlıştır çoğu zaman.Aldırmıyorum yani.Kim sevmiş kim sevmemiş yada o şöyle biriymiş...Kim ne derse desin.Ben buyum.Olduğum gibiyim yani.Artık nasıl kabul ederseniz...

Kendini bulmak, başkalarının seninle ilgili ne düşündüklerinden kurtulmaktır.

Çocuk gibiyim şimdi,Aklımda anne nasihatları...İyi arkadaşlar ediniyorum kendime...Ağlamak yok,Düşünce, kalkıp siliyorum dizlerimi, geçiyor…!!
Kalp
KaIp
Pts Ekm 02, 2017 10:32 am

Foruma git
Konuya git

CEP TELEFONU OLMAK İSTERDİM..

CEP TELEFONU OLMAK İSTERDİM

Karı ve koca bir akşam yemeklerini bitirdikten sonra, yorgun argın oturma odasına geçerler. Kadın ilkokul öğretmenidir. Öğrencilerine verdiği ‘ne olmak istersiniz’ başlıklı kompozisyon ödevini notlandırmak için masaya geçer. Kocası da eline cep telefonunu alıp, koltuğuna yerleşir. Nihayet yorgun bir günün ardından dinlenebilecektir.Kadın, tüm kompozisyonları notlandırıp işinin bittiğini düşünürken, kenarda kalmış bir ödevin gözünden kaçtığını fark eder ve not vermek için okumaya başlar.Kağıtta yazansa şudur:'Benim dileğim, akıllı bir telefona dönüşmektir. Dileğim bu çünkü annem ve babam telefonlarını gerçekten çok seviyorlar.Annem ve babam sadece telefonlarına dikkat gösterirler, hatta bazen de beni unuttukları olur.Annem ve babam işten yorgun döndüklerinde, vakitlerini telefonlarıyla geçirirler, benle değil. Önemli bir işle meşgul olsalar dahi, eğer telefonları çalarsa, anında yanıt verirler. Ama aynısını benim için yapmazlar, ağlasam bile…Annem ve babam cep telefonlarında oyun oynarlar, benimle değil. Telefonda konuşurken, heyecanla yanlarına gidip bir şey paylaşmak istesem, hemen beni susturup, yanlarından gönderirler. Bu yüzden cep telefonu olmaktır, dileğim. Çünkü belki de ancak o zaman beni telefonları kadar severler.’Kadın göz yaşları içerisinde kompozisyonu okur. Kocası sorunun ne olduğunu sorar, kadın ödevi kocasına verir. Adam hızlıca okuduktan sonra hangi mutsuz öğrencisinin bu kompozisyonu yazdığını sorar.Ancak ondan sonra kadın, bu fazladan ödevin nereden çıktığını anlar. Çünkü o fark etmeden araya konmuştur. “Kompozisyonu yazan öğrencilerimden biri değil” diye cevap verir kadın. “Onu yazan oğlumuzmuş”

"Kendine sanal duygular kurgulayan, sonra bunları yaşamak sanan koca kalabalık değil miyiz artık; nemize lazım gerçek bizim!"
Kalp
KaIp
Pzr Ekm 22, 2017 12:40 am

Foruma git
Konuya git

İnsan en çok kimi severse ona kırılır...

Yara derinse Allah Kerimdir

İnsan en çok kimi severse ona kırılır...En çok sevdiğine yarım kalırsın her zaman. En çok onun eksikliği kırar kolunu kanadını. Kimi en çok seversen en büyük tavizleri ona verirsin, en çok ona küser, onu affedersin...Haklı bile olsan özür dilersin saçmasapan bir tartışmada. En büyük kavgaları kendi içinde verir, en çok ona susarsın...Kaybetmek istemezsin çünkü... Dilinin ucuna gelir onca şey, ama birbir hepsini yutarsın.Sırf onun için!Sırf o kırılmasın, aman o üzülmesin, aman incinmesin diye diye kendini harcar bitirirsin...Sonra bir bakmışsın gitmiş...Hem de tek kelime etmeden, bittiğini bile söylemeden gitmiş...Şimdi sen söyle, hiç acımaz mı insanın içi? Kahrolmaz mı?Üzülmez mi verdiğin onca tavize, ziyan olan onca emeğe?Üzülür ya, elbette üzülür...Ama sen yine de içini ferah tut.Senin bile unuttuğun tüm hesapları hatırlayan biri hep var.Bir gün elbet bütün hesaplar görülür...Sükut bürünmüşse dillere yara derindirYara derinse Allah kerimdir...

Ah gönlüm...Aşka düşmek, sevda çekmek senin neyine.Belkide haddin olmayan birini sevdiğin içindi bunca çektiğim cefam.Sığmadın sığmadın bir yüreğe...Akrebi kırık yel kovanı bozuk bir saat gibi...Sen hep onda durdun...Onda vuruldun...
Kalp
KaIp
Pts Arl 11, 2017 11:09 pm

Foruma git
Konuya git

Ve işte böyle böyle iyileşiyorsun…

Ve işte böyle böyle iyileşiyorsun

Beklemeyince, ummayınca, vazgeçince hafifliyor hayat: Kocaman bir yük kalkıp gidiyor üzerinden… Kendi kendine kalınca, kimseden beklentin olmayınca, oluruna bırakınca kolaylaşıyor…Hayatın dümeninin elinde olmadığını anladığında, vitesi boşa aldığında, rüzgara karşı durmadığında, her şeyi kontrol edemeyeceğini kanıksadığında, bazı konularda kadere güvenip boşverebildiğinde güzelleşiyor…
Kendini anlatmayı bıraktığında; insanları anlamaya çalışmadığında, buluttan nem kapmadığında, anlamsız savaşlardan kaçındığında sakinleşiyor…
Fedakarlıktan vazgeçip kendine döndüğünde, önce kendini önemsediğinde, o kadehi kendine kaldırdığında anlamlaşıyor…
“Gidemem” dediğin yerden gittiğinde, “Yapamam” dediğin sulardan geçtiğinde, kendine yolculuk ettiğinde, herkesin geçtiği o kalabalık yollardan geçmeyip sana özel patikalardan yürüdüğünde, farklılaşıyor…
O kadar da önemli olmuyor o zaman yok yere üzüldüklerin… O beklediğin huzur geliveriyor birden… “Otur” diyorsun kendine, “Konuşalım, neler geçti başımızdan…” Kendini kendine itiraf ediyorsun, günah çıkarır gibi… Anlatmak iyi geliyor; ağlamak daha da iyi… Değil mi ki insanı en iyi kendisi anlıyor? Böylece kendi sırtını sıvazlamayı da öğreniyorsun… Otomatik pilota alıp hayatı, biraz arkana yaslanıyorsun; yavaşlıyorsun… Yavaş yavaş anlıyorsun; sen aslında kimdin, hatırlıyorsun… Başkalarını çok sevmeyi bırakıp, narsistleşmeden kendini sevmeyi de öğreniyorsun…Ve işte böyle böyle iyileşiyorsun…

Uçmaya heveslendirip, kanadını kırdığınım ben...Hatırladın mı?
Kalp
Kalpp
Per Oca 25, 2018 9:01 pm

Foruma git
Konuya git

Bir güzellik yap hadi kendine...

BİR GÜZELLİK YAP HADİ KENDİNE

Bir şarkın olsun. Senin olsun. Hayatına her giren insana “bu benim şarkım bak” diye dinlet. Bir gün o kişinin hayatından çıktığında bir radyoda denk gelirse, seni hatırlasın.
Tek bir parfümün olsun. Özdeşleşmek iyidir. Dünya bu illa ki bir tek sen kullanmayacaksın. Öyle bir sana ait olsun ki, bir yabancıda bile duysa “acaba burda mı” diye kokuyu duyanın gözü seni arasın.
Bir tane en yakın arkadaşın olsun. Sadece kötü günde değil, iyi günde de aradığın ilk kişi olsun. Birlikte düşün, birlikte kalkın. Birbirinizi toparlayın. Yaralarınızı sarın. Herkes gittiğinde “şanssızlığınıza” biraz gülün, biraz ağlayın.
Bir tane çok büyük aşkın olsun. Rakıya bahane olsun. Bir dönem çok sevmiş ol, bi dönem nefret etmiş. Her şey küllendikten sonra tebessümle hatırla. Biraz da bi yanın acıyarak. “O olsaydı nasıl olurdu acaba hayatım?” diye sorgulayarak. Artık bir şey hissetmesen de “başına bir şey gelse yine de ilk ben koşarım” diyecek kadar. Unutma, masallar mutlu sonla, Efsaneler kavuşamamakla biter.
Bir evlat edin. Bir kedi olur, bir köpek de. Ama olsun. Kapılarını aç. Senden olmayan ama senin ilgine bakımına muhtaç bir kalbin atışlarını ellerinde hisset. Bir canlının hayatını değiştirmek acayip bir şey. Birinin kahramanı olmak istersen bundan büyük fırsat olamaz. Sevmek çok güzel. Hele bir de her koşulda sevilmek.
Bol bol kitap oku biri seni derinden etkileyene kadar oku. Onu bulduğunda kimseyle paylaşma. O hikaye senin. Beğenmediğin sayfayı yırt sevdiğin yerleri yıldızlarla donat. Başucunda dursun. Belki bir gün biri gizlice o sayfaları keşfeder. Seni daha iyi tanıma imkanı olur.
Salaş bir restaurant edin. Patronundan garsonuna kadar tanı. Kafan mı bozuk, mekan dolu mu, sana yer açacakları kadar müdavimi ol. Bir masan olsun hep oturduğun. Bir başına gitsen bile başına bir şey gelmeyeceğini bil. Bir gün belki kapanır ya da yıkılır. Ama sen önünden her geçtiğinde “burda eskiden hep bi yerim vardı” dersin.
Bir hobin olsun. Kaçmak için. Hiçbir şey düşünmediğin. Dünyadan uzaklaşabildiğin. Onunla övün. En iyi yaptığın şey olsun. İnsanlar şaşırsın. Senin icin çocuk oyuncağı olsun.
Bir şey iste. İmkansız olsun. Peşinden koş. Yorul. Defalarca vazgeç. Defalarca dene. Susmanın çaresizliğini de yaşa bağırmanın da. Uykuların kaçsın. Düşündükçe saç diplerin bile uyuşsun. Her ne ise bu istediğin, Aşk da olur iş de. Bağrına taş bas gerekirse. Yeter ki gece yatağına yattığında “ben elimden geleni yaptım” de. Bazen kazanamamış olsan da, yapabileceklerinin ya da bir şeyi delice istemenin limitini görmek de zaferdir.
Vakit ayırdığın bir ailen olsun. Yarın kaybettiğinde keşke daha çok zaman ayırsaydım demeyeceğin. Pişmanlık kötüdür. Bir daha geri getirmeye gücünün yetmedikleri içinse, işkence. Kıymetini bil. Yarın ne olacağı belli değil. Kalp krizi dediğin bir kaç saniye. Kalp kırma.
Sınırların olsun aşılamayacak. Duvarların olsun yıkılamayacak. Herkes bilsin. Ona göre davransın.
Bir alanın olsun metre karesi dert değil. Kapısını kapattığında gercek sen olabildiğin. Dört duvardan birininin dibine çöküp ağlayabildiğin. Güçsüzlüğünü yaşayabildiğin. Sonra daha güçlü kalkabildiğin. Kaldığın yerden devam edebildiğin. İnsan en çok kendini özlüyor çünkü.
Bir sevdiğin olsun tabi. Belki hayallerindeki gibi olmaz koşullar ama bir şeyleri birlikte var etmenin tadı bi başka. Para amaç değil araç olsun mutluluğuna. Olmadığı zaman da elindekini cömertçe paylaşabil. En çok onla gül. Saatlerce muhabbet edebil. Birbirinize ulaşamadığınızda, “başka biriyle mi acaba” diye değil “başına bir şey mi geldi” diye endişelen. İlişkini başkalarıyla kıyaslama. Biri sevdiğini çok söyler, Biri daha çok gösterir. Sen de biri eksikse bu seni daha az seviyor demek değildir.Telefon karıştırmakla ömür geçmez. Bir insan bir şey yapmak isterse yapar. Kalbin temizse, sen araştırmadan da karşına çıkar korkma. Sonuna kadar güven. Bir gün kırılırsa kalp yenisini inşa eder.
VEKalbini temiz tut. Çevreni de. Unutma yaptığın her iyilik bir gün sana geri döner.

Kalp
Kalpp
Pts Şub 12, 2018 11:48 am

Foruma git
Konuya git

Re: ☆.¸¸.•*` *•.★İyiki Dogdun Efe Adminim ☆.¸¸.•*` *•.★

Sağlıklı Mutlu Sevdiklerinle Beraber  Nice Güzel Yaşlara

Efe Adminim.

Elif__
Sal May 01, 2018 7:22 pm

Foruma git
Konuya git