32 sonuç bulundu

Geri dön

☆.¸¸.•*` *•.★İyiki Dogdun Efe Adminim ☆.¸¸.•*` *•.★

EFE ADMİNİN DOGUM GÜNÜMÜYMÜŞ

PASTAMIZDA HAZIR 

HEDİYELERİMİZDE HAZIR OHHH

TÜM DOSTLAR TOPLANDIK

☆.¸¸.•*` *•.★İyiki Dogdun Efe Adminim ☆.¸¸.•*` *•.★
Senem
Sal May 01, 2018 4:31 pm

Foruma git
Konuya git

Senem Adminim Dogum Gunun Kutlu Olsun...

Senem Adminim Üstadım Doğum günün kutlu olsun. Sağlıklı nice güzel yıllar dilerim tüm sevdiklerinle...

.

.

Efe
Pzr Nis 29, 2018 12:00 am

Foruma git
Konuya git

YENi YILINIZ KUTLU OLSUN...!!!

Her yeni yıl bir başka güzel.. 2019 yeni yıl sizlere hayatınız boyunca unutamayacağız güzellikler yaşatsın. Yeni yılınız kutlu olsun. Sağlık ve Huzur Dileriz.             SANALKAHVE YÖNETİMİ...

..

Efe
Pts Arl 31, 2018 1:23 pm

Foruma git
Konuya git

Sayamadığım o kadar çok ahım var ki sana..

Tırnağın kırılsa beni hatırla

Şimdilik acı çekiyorsam, üzülüyorsam ve özlüyorsam seni hala; yokluğuna hemen alışamayacak kadar çok sevdiğimdendir. Yani sen kalbimi kırıyorsun ya, benim kırılganlığım sana olan sevgime aslında. Emin ol o da zamanla son bulacak. Ama unutma, Bir gün o kadar mutlu olacağım ki, o kırıklar en çok sana batacak... Senden sonra… Aslında senden sonrası hiç olmadı… Ne yaşadığımı bildim, ne sevdiğimi ne de sevildiğimi… Öyle bir boşluğa ittin ki beni değil bir çıkış yolu bulmayı, kendimi bile bulamıyorum hala… Kurtulmaya çalıştıkça daha da battım. Yeni bir başlangıç diye diye gömülüp kaldım her seferinde geçmişe. Sevdiğim en güzel kadının(adamin) mezarını ellerimle kazıp yüreğime gömdüm Arkasından sövdüm, Arkasından sevdim, Arkasından özledim, Arkasından ağladım… Farklı birileriyle her şeye yeniden başlamayı da denedim. Bunun sebebi de yine sensin ama bu da olmadı… Kime sığındıysam seni daha çok hatırladım. Kime sarıldıysam en çok senin kokun değdi burnuma, en çok senin saçlarını sevdim, en çok seni düşündüm. Öyle ya, en çok sen acıttın içimi… Dilerim ki en mutlu olduğun anda kırılsın umudun... Sana kıyamadığım kadar çok kırıl, incin Benim gibi ol, eksik kal, hep biraz yarım, hep eksik... Ağla sevgilim, ağla! Sayamadığım o kadar çok ahım varki sana, Tırnağın kırılsa beni hatırla..

Kalp
Kalpp
Sal Oca 29, 2019 10:07 pm

Foruma git
Konuya git

.•:*¨`*:•. Yinede Susarsın .•:*¨`*:•.

Dar sokaklardan geçiyorum bu günlerdeKırık kaldırım taşlarına basıyorum çaresizİzbe köşe başlarına çıkıyor hep yollarımsoğuktan kavruluyor Yanıyor yanıyor Ve yandıkça yine kendi dumanımda boğuluyorumBeyazdan bir sayfa olsa da ömrüm Hayat yaramaz bir çocuk gibi hoyratça dağıtmış ciltlerimi bir türlü toplayamıyorum
Hani kimsenin bilmediği hüzünler vardır yaGecenin derinliğinde çıkıp geliverirler ansızınHani kaçamazsın onlarla olmaya da alışamazsın Ve bir girdabın içine düşer savrulur da savrulursun Güneşi doğmayan gün gibi kısalır ömrün Hep gecede giden bir taşıta kesilir sanki biletin Bir çıkış ararsın Bir ışık rotana bir pusula Bulamazsın Bu sonsuz Bu anlamsız koridorda Yapayalnız kalırsınAma yine de susarsın…
Senem
Pzr Şub 03, 2019 12:36 am

Foruma git
Konuya git