11 sonuç bulundu

Geri dön

Koray...

Huzurluyum. Mutluluk benim için hiçbir zaman önemli olmadı. Daha çok raslantı gibi yaşadım mutluluğu. Kısa anların hediyesi gibi. Yaşamın karşıma çıkardığı bazı anlar benim için mutluluk demekti, o kadar.''

Koray
Cmt May 18, 2013 6:28 pm

Foruma git
Konuya git

Re: Git demiyorum Sadece gelme..

Sen benim “İmkansızımsın” demeseydin de, “Seninle her imkansıza göğüs gererim” deseydin… Belki tüm imkansızlıkları yok ederdim seninle… Söylemedin ki… Sen benimsin” demeseydin de “Ben sana aidim” deseydin… Başka yüreklerde olsan da varlığını hissedebilirdim, bana ait olan hep bende kalır diye… Söylemedin ki…
Koray
Sal Arl 10, 2013 6:23 pm

Foruma git
Konuya git

Git demiyorum Sadece gelme..

Biraz Uzak Dur Benden Bugün Hic Bir Söz Söyleme, Duymasın Kulaklarim Dediklerini Bakma Gözlerime Öyle, Götürme Beni Uzaklara, Hayaller Ucusmasin, Umutlar Dogmasin Yeniden.. Gülmek Istemiyorum Bugün, Icimden Gelmiyor Iste Öylesine Gülümsemek... Sadece Biraz Sessizlik, Sadece Biraz Sensizlik Aslinda.. Acma Gönlümün Penceresini, Yine Gelip Oturma Kalbimin Bas Kösesine.. Sadece Sus Biraz Öyle Ve Bakma.. Yine Gideceksin Cünkü O Yüzdendir "Gelme" Deyişim. Zor Oluyor Artik Imkansiz Gibi Aci Veriyor... Gidisinin Ardindan Kendimi Avutamamak Zoruma Gidiyor Birine Baglanmak; Benim Olmadigini Bile Bile Benimsemem Gücüme Gidiyor Farkindayim, Aci Olan Bu: Herseyin Farkindayim Ben Sana Aidim Ama Biliyorum ki Sen Bana Ait Degilsin Gitmek Istediginde "Dur" Deme Lüksüne Sahip Degilim Ben Ama Geldigin de Gidecegini Bildigim Halde, Kendimi Biraz Daha Bitirecegimi Bildigim Halde, Sana "Git" ' de Diyememek Agir.. Gelme Diyemem, Biliyorsun Ama Anla! Gelme ki Yine Gitmeyesin... Bakma ki Gözlerini Yine Benden Cekmeyesin.. Gülümseme ki Bir Daha Beni Gülüsünle Kandirmayasin Git Demiyorum Sadece Gelme...
Koray
Sal Arl 10, 2013 6:18 pm

Foruma git
Konuya git

Ümidini yitirme..

Ümidini yitirme!“Bir çocuğun elinden şekerlemesini alırsanız,o hırsından geriye kalanları da fırlatır!”Yaşamında yeni bir sayfa açmayı beceremeyenlerin en büyük hatası budur işte!Geçmişlerinden ötürü bütün hayatlarını mahvetmeye çalışanların…Nasıl tevbe edeceklerini bilmeyenlerin…Nedir o hata?İşlenen günahların ceremesini bütün hayata ödetmek!Kendini kendinden ötürü cezalandırmak!Kısaca, gelecekten ümid kesmek!Gelecekten, yani O’ndan!Hakkın rahmetinden! .Dücane Cündioğlu

Tutku
Çar Arl 11, 2013 8:06 am

Foruma git
Konuya git

baba uyan

Anneminsiz iç çekişleriyle uyanmaya başlamıştım Annemin gündüzleri yüzü gülmüyor Her gece ağlıyordu. Saçlarımı oksuyor‚ gözlerime bakıyor Kadersizim diyordu Kadersizim kızım Bahtı karalım benim. Ama ne kadar sorsamda niye ağladığını söylemiyordu Daha küçüksün yavrum Büyüyünce anlayacaksın. Babama koşuyordum‚ Babam mutfakta sigara içiyor‚ Hadi salona git kızım duman seni hasta eder diyordu. Sen niye içiyorsun o zaman baba Sigara senin sağlığına da zararlı deyimli yani Yorgun gözleriyle Öyle ya doğru söylüyorsun kızım deyip gülümsüyordu. Dudak kıvrımlarında kaybolan sanki yaralı bir gülümsemeydi Acı bir gülümseme Oysa benim babam böyle gülümsemezdi Gözlerime acı acı bakıp Hadi sen salona geç demezdi. Hem nedense son zamanlarda babam çok öksürüyor Annemde hep ağlıyordu. Annemin sessiz iç çekişleriyle uyanmaya başlamıştım Ne çizgi filimleri seviyordum artık ne barbie bebekleri Babamın yüzü gülmüyor‚ annem hep ağlıyordu Beşbuçuk yaşındaydım. Üstelik günler hiç geçmiyordu. Herkez dah küçüksün derken altı yaşım bir türlü gelmiyordu. Sabahları erken kalkıyorduk Annem beni komşuya bırakıyor Babamla yan yana yürüyüp kayboluyorlardı sokağın öbür başında Oysa annem çalışmıyordu Babamda erkenden niye nereye gider söylemiyordu Pencerenin önünde dönüşlerini bekliyordum. Geldiklerini uzaktan taa uzaktan görünce Dünyalar‚ dünyalar benim oluyordu. Sonra yaz geldi Doğum günüme iki gün kalmıştı Herkes ne istersin diyordu Ben susuyordum İçimden hiçbir şey istemek gelmiyordu. Sonra ne olduysa o gece oldu. O gece annemin sessiz hıçkırıkları depreme dönüştü sanki Ben odamdan çıkarken içerden sesler geliyordu Hem ev ne çok kalabalıktı Halamlar ağlıyor‚ büyük annem ağıt yakıyordu. Dedem kuran okuyor ........ Yani artık baban geceleri rahat uyacak dedi Annem sonra bayıldı Ben öleydim yavrum dedi büyük annem Ölmüş babamın yorganına sarıldı Babamın yüzünü zorla gösterdiler Koştum sarıldım boynuna Baba uyan dedim Baba ne olur uyan Uyan baba ben sensiz ne yaparım Uyanda gülme istersen bana Hem kime sokulurum akşam olunca Baba uyan yarın doğum günüm benim Baba‚ baba altı yaşıma giriyorum uyan Hiçbir şey istemem sözz Gürültü yapmam‚ seni hiç üzmem Söz baba‚ Baba söz Hadi bir gün daha dayan baba Baba aç gözlerini hadi uyan Babamı doğum günümde toprağa verdik Doğum günümü öyle kutladı babam‚ Sigarasıyla çakmağı hala bende durur O beni babamdan‚ babamı bende ayıran Her doğum günümde beni hıçkırıklara boğan‚ Küçücük dünyama kıyamet olup yağan Baba‚ baba nerdesin Nerdesiniz babalar Babalar uyanın
CeLilom
Cum Eyl 20, 2013 6:21 pm

Foruma git
Konuya git

hoşçakal kahramanım

Hoşçakal KAHRAMANIM! Sonu getirilmemiş ne kadar cümle varsa Biriktirdim içimde.. Azatlığın hükmü verildi Duygularımın kalemi kırıldı bir kere.. . . . Geri dönüş yok..! Geliş yok..! Gidiş yok..! . . . Sayfa sayfa ayırdığım yarınlarımın sahibi Sanadır azatlığım.. Sanadır ölümlerim.. Sensizlik kokan dirilişlerimin faydası yok..! Ölümüm seni getirecekse bana Daha fazla yaşamamın anlamı yok..! . . . Ben razıyım aşkın uğrunasenin uğruna ölmeye.. Sen razı mısın peki Uğrunda öldüğüm sevdamı görmeye? . . . Rızan olmadan düşüyor cümlelerim yine kağıda İznin olmadan düştü sevdan gönlüme Dünyamı tersine çeviren bir hızla..! . . . Sevdim seni.. Sonunu göre göre sevdim.. Olmayacağını bile bile sevdim.. Hesabım kendimle Cezamı ben kestim..! . . . Vakit gitme vakti Girdiğim yola ister ?ölüm ? de İster ? intihar ? Bil ki bu yüreğimin aldığı son karar Senli kalmak imkansızsa Senli yaşamak bana haramsa Bana düşen yazgıma boyun eğip gitmektir.. Dedim ya vakit gitme vaktidir Zaman Ölümlerimi emanet ettiğim saatlerin yolunu kaybetmiş saniyeleridir? Geride bıraktığım gözü yaşlı gölgem kabulünse senindir? Hoşçakal kahramanım Hoşçakal adı bende saklım
LaKe_televizyonda
Pts Kas 25, 2013 5:11 pm

Foruma git
Konuya git

Koray...

Yarım kalan bir hikayeyiz artık seninle Ayrı yollara yürüyoruz Hayat bu Serseri bir rüzgar gibi estin sen şimdi uzaklara Ben göğsümde solgun bir gülle yaşarım yıllarca Yaşamaksa bu Ayrı akşamlara yatıp Ayrı sabahlara uyanırız bundan sonra Hataları aşk sanıp Başka tenlerde avunuruz boşuna Ve gizli yaralanırız Şunu bilki Ben,engüzel yeri hatırana saklarım Talan olmuş gönül bahçemde Saçlarımda tel tel hüzünlerle Gözlerimde azalan güneşlerle Ben hep seni beklerim bu şehirde Bir gün dönersin diye KİB ey sevgili.... Yolun açık olsun demek isterdim boğazım düğümlü sözlerim kayıp bir daha ömrümce kimseyi sevmem çünkü bu beden de yüreğim KAYIP...
Koray
Cum Oca 10, 2014 6:03 pm

Foruma git
Konuya git

Hoş Geldin 2014...

YENİ YILIN ÜLKEMİZE ÖNCELİKLE SAĞLIK HUZUR VE MUTLULUK GETİRMESİNİ TEMENNİ EDERİM VE UMARIZ Kİ 2014 YILI  2013 GİBİ REZİL BİR YIL OLMAZ YENİ YIL BİZE YOLSUZLUK SAVAŞSIZ SÖMÜRGESİZ BARIŞ DOLU KARDEŞLİK DOLU BİR YIL GETİRSİN...

Koray
Cum Oca 03, 2014 9:49 am

Foruma git
Konuya git

Bela Çiçeğim

Bela Çiçeğim

Iyiki Sen Varsin Su Hayatimda Gunumde Gecemde Ruyalarimda Omrumun En Deli Ucurumunda Adina Ask Dedigim Bela Cicegim

Ne Zaman Sehirde Yagmur Baslasa Kus Olur Yuregim Kanar Yarama Usulca Opersin Uykularimda Adina Ask Dedigim Bela Cicegim

Seni Koyup Gitmem Ote Zamana Ellerim Toprakta Gul Olur Sana Al Beni Tak O Gur Saclarina Adina Ask Dedigim Bela Cicegim

BiLeMeZSiN__
Sal Oca 07, 2014 12:18 am

Foruma git
Konuya git

Günün Sözü...

Cam kırıkları gibidir bazen kelimeler,

Ağzına dolar insanın....

Sussan; Acıtır....

Konuşsan;Kanatır.

Quiet-Voice
Cmt Oca 11, 2014 6:13 pm

Foruma git