29 sonuç bulundu

Geri dön

Re: Kırıldım

Guzel paylasimlarin icin tskler,  emeginize. Yureginize saglik...

sensizliginGozyasi
Cum Oca 10, 2014 2:50 pm

Foruma git
Konuya git

Beni Unutma

BirGünGelirDe Unuturmuşİnsan

Bir gün gelir de unuturmuş insan En sevdiği hatıraları bile Bari sen her gece yorgun sesiyle Saat on ikiyi vurduğu zaman

Beni unutma

Çünkü ben her gece o saatlerde Seni yaşar ve seni düşünürüm Hayal içinde perişan yürürüm Sen de karanlığın sustuğu yerde

Beni unutma

O saatlerde serpilir gülüşün Bir avuç su gibi içime, ey yar Senin de başında o çılgın rüzgar Deli esiverirse bir gün

Beni unutma

Ben ayağımda çarık, elimde asa Senin için su yollara düşmüşüm Senelerce sonra sana dönüşüm Bir mahşer gününe de rastlasa

Beni unutma

Hala duruyorsa yeşil elbisen Onu bir gün benim için giy Saksıdaki pembe karanfilde çiğ Ve bahçende yorgun bir kuş görürsen

Beni unutma

Büyük acılara tutuştuğum gün
Çok uzaklarda da olsan yine gel Bu ölürcesine sevdiğine gel Ne olur tanrıya kavuştuğum gün

Beni unutma

Ümit Yaşar OĞUZCAN
BiLeMeZSiN__
Cum Oca 10, 2014 8:08 pm

Foruma git
Konuya git

Gidemedim

GİDEMEDİM

Saçlarımdan tırnaklarıma

yanlız seni sevdim

Gözlerimde geziyorsun

sensizlik ölümüş bilmedim

Nedendir bu ansızın gidişin

bende çözemedim

Kördüğüm olmuşken senin

için atan kalbim

Git dedin de gönül

kapından gidemedim

Azdırapla çileyi kendime

kardeş seçtim

Atılan her tokata açıları

sineme çektim

Düşe kalka geldim yolarına

isyan saymadım

Göz yaşlarım sel oldu da

elimi atıp silemedim

Git dedin de gönül

kapından gidemedim

Baktıkça resimlerine içim

eriyor

Bendeki sevda ateşi canımı

yakıyor

Aldı zaman seni ömrümden

çalıyor

İstesem de kanayan yaram

dinmiyor

Git dedin de gönül

kapından gidemedim

Ebedi mahkum oldu

gözlerim gözlerine

Anılarla yaşarım ben

kahrolsam kimene

Delisin derdin ya deliyim

ben sevgine

Kalbine bir mezar kazı göm

beni içine

Git dedin de gönül

kapından gidemedim

BiLeMeZSiN__
Cmt Oca 11, 2014 1:26 pm

Foruma git
Konuya git

Ben Seni Öyle Sevdim

Adına Aşk Dedim Ben

Aşık yanım Kalp ağrım Sancıyan yarım Gizli yaram Sana dair kimbilir kaçıncı sayıklayışım Kaçıncı iç çekişim Ve kaçıncı kaçıklığım Avuçlarıma hapsolmuş harflerimi kaçıncı sıkışım Gözyaşlarımın değdiği kaçıncı üç noktalı cümlelerimin acıyışı Sayfamın tenine değen kalemimin kaçıncı kırılışı

Ellerimin arasında can bulan şakaklarımın kaçıncı atışı Ve kaçıncı ağrışı düşlerimin Akla ziyan hallerimin kaçıncı halsiz kalışı Bir bilsen sevgili Ah bir bilsen Sahi? Seni bu denli özlerken, dindirebilir misin acılarımı? Sarabilir misin kanayan yaramı?

Aklıma SEN düşünce Dilimde ıslanan sana dair biriktirdiklerim susar olur Seni anlatamayan harflerim utanır karşında Katleder gözyaşım seni yazamayan mürekkebi Anlatamadığım, yaşayamadığım otuzuncu harfim Sahi? Damarlarımda dolaşan sen, akabilir misin mürekkebe karışıp Sen kokan sayfadan, silebilir misin suretini

Yüreğime SEN değince Telaşlarım çocukluğuma karışır Bir serçe ürkekliğiyle ürperirim Titreyen dudaklarım parmaklarımda asılı kalır Üşür avuçlarım, yalnızlığımın elini tutar Sahi? Çırılçıplak sana gelsem, giyinebilir misin beni? Isıtabilir misin üşüyen hayallerimi?

Düşüme SEN düşünce Gözlerinde tutuklu kalır yüreğim İçinde "sen" olmayan düşümü düşürürüm düşümden Prangaya vurulmuş ayaklarımı sürüklerim peşinden Ömrümü ömrüne katarım her bir adımda Sahi? Yüreğime vurduğun kelepçeyi çözebilir misin? Sensizliğin esaret olduğunu bile bile salıverir misin beni?

Dert yanışım Dağılışım Savruluşum Ve biraz da aldanışım Adına "aşk" dedim Aşk'a geldim sevgili Yani sana Sana susamış beni, serdim ayaklarına Hadi, Sarılsana...! Bir bilsen Ne denli sevildiğini ve özlendiğini ah bir bilsen Sevgili Sahi? Sen de sevmiştin beni değil mi?

Şiir: Alıntı
BiLeMeZSiN__
Cum Oca 10, 2014 7:52 pm

Foruma git
Konuya git

Quiet Voice paylaşım için tşkrler

Emeklerinize sağlık

Efe
Sal Oca 07, 2014 2:50 am

Foruma git
Konuya git

Sözcükler anlamsız kaldı bugün. Kelimeler yetmedi sevgimi anlatmayaİnanmadın belki de yanlış anladın. Düğüm attı yüreğime sözlerin Kalbim yorgun gözlerim buğulu. Küsmedim ama kırıldım sana bugün Uzağındayım artık herşeyin Aşkının sevginin sesinin Kaderime sebep sevdan. Rüyaların en güzeli yaşanan Unut ne varsa dünden kalan. Küsmedim ama kırıldım sana bugün Özlem sevmekti yokluğunda Hayalinse özlemimdi sensizliğimde Seni sensiz de yaşarım ben hasretinle Küsmedim ama kırgınım sana.
Courage
Sal Oca 07, 2014 3:43 am

Foruma git
Konuya git

Gittin!...

Gittin..Bir kez daha beni parçalara bölerek ve her bir parçamı uçsuz bucaksız toparlanamayacak yerlere savurarak gittin.Saniyeler önemliydi oysa benim için tek oksijenim nefesindi "Bilerek beni savurarak gittin sevgili"

Bitirdin neyim varsa Türlü türlü acılarla Bir kaderle bitmiyor Kavgam hala sürüyor

Seninle her yola yolcuyum yanımda sen ol yeter dedim sevgili.Her şarkı sözlerinde her sözümde sen ol istedim yanımda.Yüreğimin en büyük kıyısında taşırım seni dedim.Penceremin kenarındaki çerçevemde resmimiz olsun dedim.Resmin yerine hatıran kalmasın istedim.Bilerek aldırmadın çerçeveyi kırıp gittin sevgili

Bilmediğim her yolu Denedim senden sonra Güzel ne varsa seninle var

Kurban ettin umarsız tabularına bizi.Her sözün yüreğime kerpeteni olmayanbir çivi gibi çakıldı

ve artık gelmemeye ant içerken zehirli bir şişenin içinde sensizliği sundun.Kendi ellerinle içirdin onu bana Bilerek beni ölümlere attın sevgili

Gel dön artık deli olma!

Öyle bir acı bıraktınki bana giderken sevgiliher yaktığım sigaranın külü oluyorum kimi zamanda küllerle kaybolup gidiyorum bir çöp kutusunatekrar var olamama umuduyla ama tekrar doğuyorum içimde aynı yaralarımkaybolan yıllarım ve gün geçtikçe kokusu dahada artan resimler Bilerek kanattın beni sevgili

Yok taşıyamam bu yükü Yok yüreğin sesi gücü Öldürecek inan bu inat ikimizi

Sessizliğimle ne çok kal dedim sana oysa

KAL SEVGİLİ GİTME BİR KEZ DAHA BIRAKMA BENİ BİR BAŞIMA...

Ne çok bağırdım sana en çığlık sessizliğimle.Bir kez daha duymak istemedin sevgili.Kalman için girmediğim

masal kahramanı kalmamıştı oysa sen çok severdin masalları Bilerek beni duymadan gittin sevgili :...

BiLeMeZSiN__
Pts Oca 06, 2014 11:41 pm

Foruma git
Konuya git

Re: Gittin!...

emeğine yüreğine sağlık harika bir paylaşım olmuş...

Koray
Pts Oca 06, 2014 11:52 pm

Foruma git
Konuya git

Gittin!...

Emegine Yüregine Saglık

Seven bir insan bile bile ardından

Çok üzüleceğini ağlayıp

Gene de gidiyorum ben diyebilir mi?
Sevgi her şeye rağmen

Sevdiğinin yanında olmak değimliydi?

CanFeda_
Sal Oca 07, 2014 4:08 pm

Foruma git
Konuya git

Nerdeyim

Bilmiyorum Nerdeyim

Bilmiyorum nerdeyim ne haldeyim ben kimim? Ayrılırken kimliğim adresim sende kalmış Tebessümü yüzüme çok görüyor matemim Güldüğümü gösteren tek resim sende kalmış

Akların kaybolduğu renğin
ahenk bulduğu Toprağın kadehine ab-ı hayat dolduğu Bir gül için bülbülün saçlarını yolduğu Aşkın harman olduğu o mevsim sende kalmış

Nerede o çocuksu o şımarık hallerim Saçlarına hasreti tanımayan ellerim Rengarenk rüyalarım toz pembe hayallerim Tekmil neş'em sevincim hevesim sende kalmış

Dostlar da muhabbeti
kestiler,luzumda yok Zaten senden ziyade sohbetim sözüm de yok Sen dönmeden kimseye bakacak yüzüm de yok Aynalarda kendimi göresim sende kalmış

Allahım düşmanımı düşürmesin
bu za'fa Sanki her noksanımı mecburum itirafa Hangi şarkıya girsem notalar do re mi fa Sol! diyorum sana sol! sesim sende kalmış

Sende kalmış umudum saadet

çağım sende Sende kalmış huzurum tüten ocağım sende Sende hayat kaynağım duygu membağım sende Can diyorum sana,can-kafesim sende kalmış

Gel Tanrıya borcunu teslim etsin

bu yürek Tez gel ki enkazımı kapatsın kazma kürek Kelime-i şahadet getirmem için gerek Son diyorum sana son nefesim sende kalmış...

BiLeMeZSiN__
Sal Oca 07, 2014 12:52 am

Foruma git
Konuya git

Bana Geri Ver

Seneler önce rastladım sana Hayatımda senle ilk defa Aşık oldum uçarcasına Bana söz verdin o akşamın sonunda Sana inandım bir dua gibi Sana bağlandım bir çocuk gibi Nasıl aldandım yalan sözlerine Sen beni benle tek bıraktın Bana geri ver ıslanmamış gülen gözlerimi Bana geri ver kararmamış güzel günlerimi Bana geri ver tükenmemiş büyük sevgimi Bana geri ver her şeyi geri ver Uçurumlarda bir dal gibiyim Sokaklarda yalnız biriyim Nasıl aldandım yalan sözlerine Sen beni benle tek bıraktın
BiLeMeZSiN__
Sal Oca 07, 2014 10:45 pm

Foruma git
Konuya git

Sen Her Şeyimsin Benim...

Sen karanlık dünyamda ışıksın sanki Seninle olmak unutturuyor dertlerimi Sen yaşama sevincim,umudum,yarınım... Seninle varım ben havam,suyum,diğer yarım... Sende bütün umutlar,hayaller Sende o içi parlayan güzel gözler Seninle varım ben, adın bir dua oldu dilimde Senin adınla yaşıyorum ben... Sen varsın hep aklımda, Nereye baksam seni görüyorum Sen varsın hep düşlerimde Her sabah hayalinle uyanıyorum... Aşkın en yücesini seninle yaşamak istiyorum Ellerin ellerimde, seninle yaşlanmak istiyorum Seninle varım ben gözlerimden silemem seni, Sevginle yaşıyorum, yüreğimden söküp atamam seni SeN HeRşeYimSiN BeNiM...
BiLeMeZSiN__
Sal Oca 07, 2014 9:43 pm

Foruma git
Konuya git

Koray...

Yarım kalan bir hikayeyiz artık seninle Ayrı yollara yürüyoruz Hayat bu Serseri bir rüzgar gibi estin sen şimdi uzaklara Ben göğsümde solgun bir gülle yaşarım yıllarca Yaşamaksa bu Ayrı akşamlara yatıp Ayrı sabahlara uyanırız bundan sonra Hataları aşk sanıp Başka tenlerde avunuruz boşuna Ve gizli yaralanırız Şunu bilki Ben,engüzel yeri hatırana saklarım Talan olmuş gönül bahçemde Saçlarımda tel tel hüzünlerle Gözlerimde azalan güneşlerle Ben hep seni beklerim bu şehirde Bir gün dönersin diye KİB ey sevgili.... Yolun açık olsun demek isterdim boğazım düğümlü sözlerim kayıp bir daha ömrümce kimseyi sevmem çünkü bu beden de yüreğim KAYIP...
Koray
Cum Oca 10, 2014 6:03 pm

Foruma git
Konuya git

Re: Koray...

/ Ver Elini "YÜREĞİM" Gidiyoruz.Hep Bilindik mi Olacak Sandın Adım Attığımız Yollarda Sonumuz.İzle Bizi "HAYALLERİM" Gidiyoruz.Umudunu Kırma Sanma Ki Ömür Boyu Hep Böyle Kırılıyoruz. "HİSLERİM" Sen Önden Yürü Bu Kez Gittiğimiz Yolu Planlamıyoruz."KALEMİM" Sensiz Olmaz Biliyorsun...Az Neşelen Her şeyi Baştan Yazıyoruz.______//
semson
Cmt Oca 11, 2014 6:39 pm

Foruma git
Konuya git

Re: Biraz GüLeLim...!!!

)))))))))

Efe
Pzr Oca 12, 2014 2:23 am

Foruma git
Konuya git

Koray...

senin için hayatındaki kadını aldatan erkek, yarın bir başkası için de seni aldatır.İhanet ve sadakat duygu değil, karakter meselesidir...Koray

Koray
Çar Oca 29, 2014 9:35 pm

Foruma git
Konuya git

Re: Koray...

herşey ne zaman güzel olacak biliyormusunuz? umut satanların,kandıranların, yasaklarla yasalarla senden aldığı vergilerin hesabını sana vermeyenlerin saltanatını yıktığımız gün. kader deyip susmayan kabullenmeyen, kadere teslim olmayan bir toplum kurduğumuz gün...Koray

Koray
Çar Oca 29, 2014 10:23 pm

Foruma git
Konuya git