25 sonuç bulundu

Geri dön

Beni Unutma

BirGünGelirDe Unuturmuşİnsan

Bir gün gelir de unuturmuş insan En sevdiği hatıraları bile Bari sen her gece yorgun sesiyle Saat on ikiyi vurduğu zaman

Beni unutma

Çünkü ben her gece o saatlerde Seni yaşar ve seni düşünürüm Hayal içinde perişan yürürüm Sen de karanlığın sustuğu yerde

Beni unutma

O saatlerde serpilir gülüşün Bir avuç su gibi içime, ey yar Senin de başında o çılgın rüzgar Deli esiverirse bir gün

Beni unutma

Ben ayağımda çarık, elimde asa Senin için su yollara düşmüşüm Senelerce sonra sana dönüşüm Bir mahşer gününe de rastlasa

Beni unutma

Hala duruyorsa yeşil elbisen Onu bir gün benim için giy Saksıdaki pembe karanfilde çiğ Ve bahçende yorgun bir kuş görürsen

Beni unutma

Büyük acılara tutuştuğum gün
Çok uzaklarda da olsan yine gel Bu ölürcesine sevdiğine gel Ne olur tanrıya kavuştuğum gün

Beni unutma

Ümit Yaşar OĞUZCAN
BiLeMeZSiN__
Cum Oca 10, 2014 8:08 pm

Foruma git
Konuya git

Gidemedim

GİDEMEDİM

Saçlarımdan tırnaklarıma

yanlız seni sevdim

Gözlerimde geziyorsun

sensizlik ölümüş bilmedim

Nedendir bu ansızın gidişin

bende çözemedim

Kördüğüm olmuşken senin

için atan kalbim

Git dedin de gönül

kapından gidemedim

Azdırapla çileyi kendime

kardeş seçtim

Atılan her tokata açıları

sineme çektim

Düşe kalka geldim yolarına

isyan saymadım

Göz yaşlarım sel oldu da

elimi atıp silemedim

Git dedin de gönül

kapından gidemedim

Baktıkça resimlerine içim

eriyor

Bendeki sevda ateşi canımı

yakıyor

Aldı zaman seni ömrümden

çalıyor

İstesem de kanayan yaram

dinmiyor

Git dedin de gönül

kapından gidemedim

Ebedi mahkum oldu

gözlerim gözlerine

Anılarla yaşarım ben

kahrolsam kimene

Delisin derdin ya deliyim

ben sevgine

Kalbine bir mezar kazı göm

beni içine

Git dedin de gönül

kapından gidemedim

BiLeMeZSiN__
Cmt Oca 11, 2014 1:26 pm

Foruma git
Konuya git

Ben Seni Öyle Sevdim

Adına Aşk Dedim Ben

Aşık yanım Kalp ağrım Sancıyan yarım Gizli yaram Sana dair kimbilir kaçıncı sayıklayışım Kaçıncı iç çekişim Ve kaçıncı kaçıklığım Avuçlarıma hapsolmuş harflerimi kaçıncı sıkışım Gözyaşlarımın değdiği kaçıncı üç noktalı cümlelerimin acıyışı Sayfamın tenine değen kalemimin kaçıncı kırılışı

Ellerimin arasında can bulan şakaklarımın kaçıncı atışı Ve kaçıncı ağrışı düşlerimin Akla ziyan hallerimin kaçıncı halsiz kalışı Bir bilsen sevgili Ah bir bilsen Sahi? Seni bu denli özlerken, dindirebilir misin acılarımı? Sarabilir misin kanayan yaramı?

Aklıma SEN düşünce Dilimde ıslanan sana dair biriktirdiklerim susar olur Seni anlatamayan harflerim utanır karşında Katleder gözyaşım seni yazamayan mürekkebi Anlatamadığım, yaşayamadığım otuzuncu harfim Sahi? Damarlarımda dolaşan sen, akabilir misin mürekkebe karışıp Sen kokan sayfadan, silebilir misin suretini

Yüreğime SEN değince Telaşlarım çocukluğuma karışır Bir serçe ürkekliğiyle ürperirim Titreyen dudaklarım parmaklarımda asılı kalır Üşür avuçlarım, yalnızlığımın elini tutar Sahi? Çırılçıplak sana gelsem, giyinebilir misin beni? Isıtabilir misin üşüyen hayallerimi?

Düşüme SEN düşünce Gözlerinde tutuklu kalır yüreğim İçinde "sen" olmayan düşümü düşürürüm düşümden Prangaya vurulmuş ayaklarımı sürüklerim peşinden Ömrümü ömrüne katarım her bir adımda Sahi? Yüreğime vurduğun kelepçeyi çözebilir misin? Sensizliğin esaret olduğunu bile bile salıverir misin beni?

Dert yanışım Dağılışım Savruluşum Ve biraz da aldanışım Adına "aşk" dedim Aşk'a geldim sevgili Yani sana Sana susamış beni, serdim ayaklarına Hadi, Sarılsana...! Bir bilsen Ne denli sevildiğini ve özlendiğini ah bir bilsen Sevgili Sahi? Sen de sevmiştin beni değil mi?

Şiir: Alıntı
BiLeMeZSiN__
Cum Oca 10, 2014 7:52 pm

Foruma git
Konuya git

Gittin!...

Gittin..Bir kez daha beni parçalara bölerek ve her bir parçamı uçsuz bucaksız toparlanamayacak yerlere savurarak gittin.Saniyeler önemliydi oysa benim için tek oksijenim nefesindi "Bilerek beni savurarak gittin sevgili"

Bitirdin neyim varsa Türlü türlü acılarla Bir kaderle bitmiyor Kavgam hala sürüyor

Seninle her yola yolcuyum yanımda sen ol yeter dedim sevgili.Her şarkı sözlerinde her sözümde sen ol istedim yanımda.Yüreğimin en büyük kıyısında taşırım seni dedim.Penceremin kenarındaki çerçevemde resmimiz olsun dedim.Resmin yerine hatıran kalmasın istedim.Bilerek aldırmadın çerçeveyi kırıp gittin sevgili

Bilmediğim her yolu Denedim senden sonra Güzel ne varsa seninle var

Kurban ettin umarsız tabularına bizi.Her sözün yüreğime kerpeteni olmayanbir çivi gibi çakıldı

ve artık gelmemeye ant içerken zehirli bir şişenin içinde sensizliği sundun.Kendi ellerinle içirdin onu bana Bilerek beni ölümlere attın sevgili

Gel dön artık deli olma!

Öyle bir acı bıraktınki bana giderken sevgiliher yaktığım sigaranın külü oluyorum kimi zamanda küllerle kaybolup gidiyorum bir çöp kutusunatekrar var olamama umuduyla ama tekrar doğuyorum içimde aynı yaralarımkaybolan yıllarım ve gün geçtikçe kokusu dahada artan resimler Bilerek kanattın beni sevgili

Yok taşıyamam bu yükü Yok yüreğin sesi gücü Öldürecek inan bu inat ikimizi

Sessizliğimle ne çok kal dedim sana oysa

KAL SEVGİLİ GİTME BİR KEZ DAHA BIRAKMA BENİ BİR BAŞIMA...

Ne çok bağırdım sana en çığlık sessizliğimle.Bir kez daha duymak istemedin sevgili.Kalman için girmediğim

masal kahramanı kalmamıştı oysa sen çok severdin masalları Bilerek beni duymadan gittin sevgili :...

BiLeMeZSiN__
Pts Oca 06, 2014 11:41 pm

Foruma git
Konuya git

Nerdeyim

Bilmiyorum Nerdeyim

Bilmiyorum nerdeyim ne haldeyim ben kimim? Ayrılırken kimliğim adresim sende kalmış Tebessümü yüzüme çok görüyor matemim Güldüğümü gösteren tek resim sende kalmış

Akların kaybolduğu renğin
ahenk bulduğu Toprağın kadehine ab-ı hayat dolduğu Bir gül için bülbülün saçlarını yolduğu Aşkın harman olduğu o mevsim sende kalmış

Nerede o çocuksu o şımarık hallerim Saçlarına hasreti tanımayan ellerim Rengarenk rüyalarım toz pembe hayallerim Tekmil neş'em sevincim hevesim sende kalmış

Dostlar da muhabbeti
kestiler,luzumda yok Zaten senden ziyade sohbetim sözüm de yok Sen dönmeden kimseye bakacak yüzüm de yok Aynalarda kendimi göresim sende kalmış

Allahım düşmanımı düşürmesin
bu za'fa Sanki her noksanımı mecburum itirafa Hangi şarkıya girsem notalar do re mi fa Sol! diyorum sana sol! sesim sende kalmış

Sende kalmış umudum saadet

çağım sende Sende kalmış huzurum tüten ocağım sende Sende hayat kaynağım duygu membağım sende Can diyorum sana,can-kafesim sende kalmış

Gel Tanrıya borcunu teslim etsin

bu yürek Tez gel ki enkazımı kapatsın kazma kürek Kelime-i şahadet getirmem için gerek Son diyorum sana son nefesim sende kalmış...

BiLeMeZSiN__
Sal Oca 07, 2014 12:52 am

Foruma git
Konuya git

Bulamasınlar Beni

bulamasınlar beni çıkaramasınlar kalbinden unutmayasın sana olan aşkımı nefesin olayım içine çek sakla beni yar

gelmiyor içimden başkasını sevmek hele aşk kelimesinin basitleştiği zaman ALLAH korusun aman aman vur kır parçala hırpala beni

ama sev sadece sev
söyleyelim bizde aşk şarkılarından dolaşalım el ele kimseleri umursamadan lüzumu yok bir efsane olmanın

sen bana bende sana yetiğim ben seni sevdikçe sende beni sev ağlayınca güldür beni dur gitme

yüreğimi at gitsin sokağa öldür beni yada al birleştir kalbinle kurtar beni

BiLeMeZSiN__
Sal Oca 07, 2014 12:35 am

Foruma git
Konuya git

Bela Çiçeğim

Bela Çiçeğim

Iyiki Sen Varsin Su Hayatimda Gunumde Gecemde Ruyalarimda Omrumun En Deli Ucurumunda Adina Ask Dedigim Bela Cicegim

Ne Zaman Sehirde Yagmur Baslasa Kus Olur Yuregim Kanar Yarama Usulca Opersin Uykularimda Adina Ask Dedigim Bela Cicegim

Seni Koyup Gitmem Ote Zamana Ellerim Toprakta Gul Olur Sana Al Beni Tak O Gur Saclarina Adina Ask Dedigim Bela Cicegim

BiLeMeZSiN__
Sal Oca 07, 2014 12:18 am

Foruma git
Konuya git

Sen Her Şeyimsin Benim...

Sen karanlık dünyamda ışıksın sanki Seninle olmak unutturuyor dertlerimi Sen yaşama sevincim,umudum,yarınım... Seninle varım ben havam,suyum,diğer yarım... Sende bütün umutlar,hayaller Sende o içi parlayan güzel gözler Seninle varım ben, adın bir dua oldu dilimde Senin adınla yaşıyorum ben... Sen varsın hep aklımda, Nereye baksam seni görüyorum Sen varsın hep düşlerimde Her sabah hayalinle uyanıyorum... Aşkın en yücesini seninle yaşamak istiyorum Ellerin ellerimde, seninle yaşlanmak istiyorum Seninle varım ben gözlerimden silemem seni, Sevginle yaşıyorum, yüreğimden söküp atamam seni SeN HeRşeYimSiN BeNiM...
BiLeMeZSiN__
Sal Oca 07, 2014 9:43 pm

Foruma git
Konuya git

Ay Yüzlüm

AY YÜZLÜM Aciyorum senden ayri kalan bedenime Aciyorum hissedemedigin butun dusuncelere Aciyorum yoklugunda titreyen ellerime Aciyorum sevgilim bu garip yetim halime

Yok degil bu sana kizmak sana kusmek Yok degil bu seni unutmak seni gormemek Yok degil bu sevgini yuregimde hissetmemek Yok degil bu sevgilim her geceye bin ahh etmek

Yarinimdasin dunum bugunum

sensin zaten Yarinimdasin dogan her gunesle doguyorsun Yarinimdasin her umutsuzlugumu unutturuyorsun Yarinimdasin sevgilim usudugumde beni sariyorsun

Üzulmem kahretmem yoklugunda aglarim sadece Üzulmem kotulemem kaderimi sen yoksun diye Üzulmem gizli bahcelerde bulusamadik diye Üzulmem sevgilim cunku varligin hep yuregimde

Zalim degil bu yalan dunya sadece bize dusman Zalim degil geceler yoklugun siksada yuregimi Zalim degil saatler her saniyesinde bir aman Zalim degil sevgilim zaten hersey yalan yalan...

Lanet ettim soguk aksamlarda soguk yorganima Lanet ettim gun agarirken gozumu actigimda Lanet ettim yastigimin diger tarafinda olmadigina Lanet ettim sevgilim gunessiz yasadigim her ana

Ümidim var son deminde hayatin kosacagim yanina Ümidim var solugunu yuregimde hissedecegim zamana Ümidim var biliyorum evet biliyorum en sonunda Ümidim var sevgilim kavusacagimiz o mutlu son'a

Mutluluk seninle olsun ben eger olursam yureginde,hislerinde Mutluluk yuregini titretsin kaybetmek korkusu olmasin sende Mutluluk bize yakisir be gulum en cokta senin guzel yuregine Mutluluk sevgilim benden sonra tek dayanagin olsun kalbinde
BiLeMeZSiN__
Sal Oca 07, 2014 7:58 pm

Foruma git
Konuya git

Bana Geri Ver

Seneler önce rastladım sana Hayatımda senle ilk defa Aşık oldum uçarcasına Bana söz verdin o akşamın sonunda Sana inandım bir dua gibi Sana bağlandım bir çocuk gibi Nasıl aldandım yalan sözlerine Sen beni benle tek bıraktın Bana geri ver ıslanmamış gülen gözlerimi Bana geri ver kararmamış güzel günlerimi Bana geri ver tükenmemiş büyük sevgimi Bana geri ver her şeyi geri ver Uçurumlarda bir dal gibiyim Sokaklarda yalnız biriyim Nasıl aldandım yalan sözlerine Sen beni benle tek bıraktın
BiLeMeZSiN__
Sal Oca 07, 2014 10:45 pm

Foruma git
Konuya git

Re: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ne Gözümü Alabildim, Ne Göze Alabildim... Ƹ̵̡Ӝ

Çok güzel, emeğinize yüreğinize sağlık, teşekkürler

BiLeMeZSiN__
Cum Oca 10, 2014 5:39 pm

Foruma git
Konuya git

Re: Tut Ki Gecenin Alacakaranlığında Düşlemişim Seni

Tek kelimeyle muhteşem, emeğinize yüreğinize sağlık, paylaşım için teşekkür ederim.

BiLeMeZSiN__
Cum Oca 10, 2014 5:35 pm

Foruma git
Konuya git

Faili BEN... Meçhulü SEN...

Faili BEN... Meçhulü SEN...

Gidişimin ardından sessizlik çaLacak kapıLarını.. Tek başına kalacaksın hayatın dikenli yollarında.. Batacak,canın acıyacak.. SoracakLar sana beni,nerede diye? BişeyLer söyLemek isteyeceksin.. Boğazına takılan hıçkırıktan söyleyemeyeceksin.. SUSACAKSIN! Gidişimin ardından arayacaksın beni.. Ama bulamayacaksın. Benzin atacak,gözLerinin feri kaçacak, yere düşeceksin.. Gidişimin ardından ağLayacaksın için için, yoksun diye... Gidişimin ardından mahvolacak tüm hayatın.. ZamanLarın ikişer ikişer atLayacakLar,tarihten kopartacaksın bensizLiği.. SoracakLar neyin var? diye.. SuçLu yanın daLganacak tüm benLiğinde.. PişmanLığın saracak o gece renkLi gözLerini. Rengini kaybedecek göz bebeklerin.. ANLATAMAYACAKSIN..

Gidişimin ardından yıLgın rüzgarLar esecek,yağmurLar yağacak.. AnLamsız kalacaksın tüm bu hüzünLere.. Hiç dinmeyecek göz yaşların,giden bana ağLayacakLar ADİCE... Gidişimin ardından anıLar canLanacak bellegin de, kovacaksın gitmeyecekLer.. Oturup düşüneceksin yanLışını.. Savaşacaksın içindeki benLe.. Kendini başka şeyLerLe oyaLamaya çaLışacaksın fakat akLından çıkamayacağım.. ÖLüme yakLaşacak ruhun, öLümü hak edemeyeceksin! BensizLiğine. AĞLAYACAKSIN..

Gidişimin ardından zamanLar hızLı gecicek, sen unutmaya yüz tutmuş anılarımızı susturacaksın.. "O" sana dokundukça sen kaçacaksın, "Hadi bana şarkı söyLe güzeL sesinLe"diyecek, sen söyLemeyeceksin! Yapamayacaksın "O"nsuz..Sesim Sessizliğin olacak. KONUŞAMAYACAKSIN..

Gidişimin ardından seLe kapıLacaksın şehrinde.. Kurtaran oLmayacak yaLancı bedenini.. Kimsesiz kaLacaksın.. SokakLar küs,kaLdırımLar ısssız,sen yaLnız ve bensiz.. Saranın oLmayacak... ÜŞÜYECEKSİN..

Gidişimin ardından seneLer geçecek, ve sen UNUTTUM sonunda diyeceksin.. Ve bir gün teLefonun çaLacak..Bir ses! beni hatırLatacak ve sen işte o gün... ÖLECEKSİN..

Sebep; UNUTAMAMAK... Zanlı; HAYALIM... Faili BEN... Meçhulü SEN...
BiLeMeZSiN__
Çar Haz 25, 2014 7:45 pm

Foruma git
Konuya git

Re: BAZEN GİTMEKTİR SEVMEK

Çok güzel emeklerinize sağlık

BiLeMeZSiN__
Per Haz 26, 2014 5:21 pm

Foruma git
Konuya git

Sevemezsin!...

Sevemezsin benden başkasını buna emin ol ,

Seni delicesine seven ben varken...

Başka sevgililer avutamaz seni boşuna.

Başka gözlere de bakamazsın doya doya.

Başka elleri de tutatamazsın haramdır sana,

Bir başkasına sevgiyle sarılıp ağlayamazsın.

Başka dudakların da tadı olmaz senin için...

Zehir tatmış gibi.

Rüyalarına giremez seni benim kadar sevmeyen,

Sevemezsin ,seni ölürcesine seveni bırakıp.

Seversen ahlarım peşine düşer salkım saçak,

Seversen için daralır ,nefes alamazsın,

Tadı olmaz bensiz tattığın yemişlerin.

Öyle kararır ki dünyan,bir daha doğmaz güneşin,

Baharı göremezsin bensiz, hep kış olur mevsimlerin.

Bir başka türlü yanar yüreğin benim için,

Tüm dertleri unutturur sana sevdamın hasreti.

Ankara dar gelir sıkar, sıkar seni gündüz ve geceleri.

Velhasıl...

Sevemezsin benden başkasını buna emin ol!!!
BiLeMeZSiN__
Per Haz 26, 2014 10:59 am

Foruma git
Konuya git

Re: Faili BEN... Meçhulü SEN...

Çok teşekkür ederim Koray, okuyan gözlerinize, yorumlayan yüreğinize sağlık.

BiLeMeZSiN__
Per Haz 26, 2014 10:54 am

Foruma git
Konuya git

Beni Unutma!...

BirGünGelirDe Unuturmuşİnsan

Bir gün gelir de unuturmuş insan En sevdiği hatıraları bile Bari sen her gece yorgun sesiyle Saat on ikiyi vurduğu zaman

Beni unutma

Çünkü ben her gece o saatlerde Seni yaşar ve seni düşünürüm Hayal içinde perişan yürürüm Sen de karanlığın sustuğu yerde

Beni unutma

O saatlerde serpilir gülüşün Bir avuç su gibi içime, ey yar Senin de başında o çılgın rüzgar Deli esiverirse bir gün

Beni unutma

Ben ayağımda çarık, elimde asa Senin için su yollara düşmüşüm Senelerce sonra sana dönüşüm Bir mahşer gününe de rastlasa

Beni unutma

Hala duruyorsa yeşil elbisen Onu bir gün benim için giy Saksıdaki pembe karanfilde çiğ Ve bahçende yorgun bir kuş görürsen

Beni unutma

Büyük acılara tutuştuğum gün
Çok uzaklarda da olsan yine gel Bu ölürcesine sevdiğine gel Ne olur tanrıya kavuştuğum gün

Beni unutma

Ümit Yaşar OĞUZCAN
BiLeMeZSiN__
Pts Tem 07, 2014 11:12 pm

Foruma git
Konuya git

Re: Yemin Ettim

Çok güzel, emeğinize sağlık, paylaşım için teşekkür ederim.

BiLeMeZSiN__
Pts Tem 07, 2014 11:02 pm

Foruma git
Konuya git

Sana Ben Söylemedim mi?...

Sana ben söylemedim mi

Seni benim kadar kimse sevemez diye Sana ben söylemedim mi
Söylemedim mi ?

Demek ki sen bana hiç inanmamışsın Demek ki sen bana hiç güvenmemişsin Oysa ben oysa ben ne çok sevmiştim seni Gecenin gündüze kavuştuğu an gibi sevmiştim ben seni Nasıl yanmıştım ben sana hemde nasıl yanmıştım Vezüv yanardağı benim yanğınlığımın yanında Sanki zemzem suyuyla yıkanan bir yürek olurdu herhalde Ve sen gittin gittin Arkana bile bakmadan gittin

İşte o an bir ateş düştü sanki gökten yüreğimi dağladı Cigerime yapıştı nefes alamıyorum gögsüm acıyor
Allah için

Vallahi billahi boğazım dügümleniyor O an elimi sokup bağrımı söküp atmak istiyorum Avucuma yapışıyor avuçlarım yanıyor Nefes alamıyorum canım yanıyor Bize ne oldu allah için ne oldu bize Bize hüzün gömlegi giydirip başka gönüllere meylettin Sana beddua etmek istiyorum dilim varmıyor Bagırıp çagırmak istiyorum gönlüm varmıyor Koşup kapına gitmek istiyorum ayaklarım ayaklarım gitmiyor

Kısacası sana söylemiştim ya Seni benim kadar kimse sevemez diye
Yine söylüyorum kimse ama kimse benim kadar sevemez seni

Bazen uykudan fırlıyorum bakıyorum etrafıma sen yoksun İşte o an işte o an işte o an içime işte o an içme ağlıyorum Göz yaşlarımı saklamaya çalışıp kimsenin görmez tarafından

Ellerimle silip içime akıtıyorum ve sonra diyorum ki O seni hiç ama hiç sevmemiş Ve sonra diyorum ki olsun ben onu ben onu çok sevdim ya Saplasada kör bıçağı sırtıma O degil benim sevgim büyük aslında Artık alıştım unuttum kaç zamandır unutum ha Unuttum koltukta yatmayı ve artık alıştım senin yokluğuna İnan artık üzülmüyorum eskisi gibi desemde… Kocaman bir yalan Bak söyleyemiyorum senin gibi yalanı bile söyleyemiyorum Senin bana yıllarca söyleyebildiğin benim için çok zor ama senin için o kadar kolay yalanlar Unutmadım unutamadım vallahi billahi yine idda ediyorum ki Seni benim kadar hiç kimse sevmedi hiç kimse sevemeyecek Sen beni hiç bir zaman sevmeyecek olsan bile yine iddia Ediyorum ki seni benim kadar hiç kimse ama hiç kimse Sevmeyecek.

BiLeMeZSiN__
Pzr Haz 29, 2014 6:29 pm

Foruma git
Konuya git

Re: Yalnızlığın Hangi Harfine Sakladın Kendini..

Forumların en beyefendi insanı, yine harikalar yaratmışsınız, emeğinize ve o güzel yüreğinize sağlık, paylaşım için teşekkür ederim.

BiLeMeZSiN__
Cmt Eyl 19, 2015 9:24 pm

Foruma git
Konuya git

Re: Ben Çoktan Vazgeçtim Kendimden,Ama Senden Asla Kadınım!

Tek  kelimeyle  muhteşem bir paylaşım, kelimeler yetersiz  kalır, emeğinize  yüreğinize  sağlık, çok güzellll

BiLeMeZSiN__
Cmt Oca 17, 2015 1:19 pm

Foruma git
Konuya git