2 sonuç bulundu

Geri dön

Kırıldım

O kadar kırıldım ki, tükendi kelimelerim Şimdi susma zamanlarım Beşinci mevsimi yaşıyor yüreğim Yağmur damlalarınla birleşti kirpiklerim Benden geriye kalan, sadece aynalardaki izlerim Aklandı yürek, gizlendi ilk sevmelerim Şimdi susma zamanlarım Kelimeleri bitirmeliyim Kırıldım… O kadar kırıldım ki, tükendi gülmelerim Şimdi gözyaşı zamanlarım Beşinci mevsimi yaşamaya alışmalıyım Yalanı tanıyışım.. ilk aldanışım Aşktan geriye kalan, sadece gerçeği arayışım Bu kadar kolaymıydı, ilk harcanışım Savurup , parçalanışım Kırıldım… O kadar kırıldım ki, tükendi tüm zamanlarım Aylarım.. günlerim.. haftalarım Kış bitti.. bahar bitti.. hazan bitti.. yaz bitti Şimdi beşinci mevsimi yaşamaya başladım Ne yağmur var ne soğuk nede sıcak Sadece koyu bir yalnızlık, birde kırılmış bahar dalları Açmıyor bu mevsim bahçelerde aksam sefaları Sarmayacak sarmaşık gülleri, sevdalı gönülleri Dönüşü olmayacak yolcululuklar başladı Okunmayan şiirler yazıldı Söylenmeyecek aşk şarkıları Dedim ya bu beşinci mevsim
Quiet-Voice
Sal Oca 07, 2014 1:42 am

Foruma git
Konuya git

Re: Kırıldım

''''Gitmek kolay; Yürek yanar, gönül ağlar...'''' içimde fırtınalar kopar, bilmezsin... Gözlerimden yağmurlar boyu yaşlar akar, Görmezsin...

Oysa ben hiç sıradan sevmedim kimseyi... dostumu, annemi, babamı, arkadaşlarımı Ve birde
sevgiliyi...

Kırıldım işte...
Öyle çok ve içten kırıldım... Canımı yakanlara hesabımı soracak Bir tek kelime bile bulamadım...

Quiet-Voice
Sal Oca 07, 2014 1:52 am

Foruma git
Konuya git