86 sonuç bulundu

Geri dön

Re: İstiklal Marşı'nın Kabulünün 93 Yılı Kutlu Olsun...

emeğine yüreğine sağlık harika bir paylaşım olmuş her zamanki gibi...

Koray
Cmt Mar 15, 2014 2:50 pm

Foruma git
Konuya git

Re: 14 Mart Tıp Bayramı Kutlu Olsun...

Sağlık hayatımızın herşeyidir sağlıkçılarda öyle doktorundan tut tüm personeline kadar bu özel ve önemli gününü paylaştığın için çok mutlu olduğumu söylemek istiyorum harika bir paylaşım olmuş dünya emeğine yüreğine sağlık...

Koray
Pzr Mar 16, 2014 4:42 pm

Foruma git
Konuya git

Re: Bayramın Kutlu Olsun KORAY

ne diyeceğimi ne yacağımı bilmiyorumki yine her zamanki gibi mahçup ettin beni çok büyük bir süpriz oldu benim için gerçekten herzamanki duyarlılığını göstermişsin yine çok teşk ederimmm sağlık dediğim gibi hayatımızın herşeyidir önce sağlık bende tüm sağlık çalışanlarının tıp bayramını kutlarım emeğine yüreğine sağlık dünya...çok mutlu oldum... 
Koray
Pzr Mar 16, 2014 4:47 pm

Foruma git
Konuya git

Re: Bayramın Kutlu Olsun KORAY

türkiyenin en yaşlı amcalarından biri olan 128 yaşındaki hastamızla hatıra bir resim dünya:)

Koray
Pzr Mar 16, 2014 4:55 pm

Foruma git
Konuya git

Sevmek Seni Sevmek...

Sevmek, seni sevmekYüreğimin her atışında varlığını hissetmekYokluğunda ölüp ölüp dirilmekMısra aralarına iliştirdiğim mavi sevdamLüğatımda ki! tüm kelimeleri eksik kalanSevmek,seni sevmekBir kuş gibi özgür olmakVe bir o kadar hapis olmak sanaKelebeğin o eşsiz dans edişiGökyüzün maviliğiGecenin mavisindeki yıldızSevmek,seni sevmekÇöllerde sussuz kalmak Bir yudum su yerineDudaklarından suyumu içmek için seni aramak Sevmek ,seni sevmekKutuplarda üşüyüpAteş yerine senin teninin sıcaklığını istemekSevmek seni sevmek...
Koray
Per Mar 20, 2014 4:27 pm

Foruma git
Konuya git

Re: Çanakkale Zaferi

emeğine yüreğine sağlık bu önemli ve anlamlı paylaşımı yaptığın için bir kez daha seni tebrk ediyorum çanakkale zaferini paylaştığın için nur içinde yatsınlar onların yeri mekanı cennettir...

Koray
Çar Mar 19, 2014 9:33 pm

Foruma git
Konuya git

Re: Çanak Okey Lobimiz...

dünyam harika olmuş emeğine yüreğine sağlık ben çok beyendim 10 numaradevamı gelirse seviniriz keyifli bişi olmuş...

SiYaH_ZaMBaK
Cmt Mar 22, 2014 9:14 pm

Foruma git
Konuya git

emeğine yüreğine sağlık harika bir paylaşım olmuş...

Koray
Cmt Mar 22, 2014 8:54 pm

Foruma git
Konuya git

Re: Işığı Yanan Evler...

çok inatçısın diyorlar...aslında inatçı değilim...hırslıyım ve mucadeleciyim.hayat bana buyur hadi hazıra kon demediğindendir belki...emeğine yüreğine sağlık bu güzel paylaşımın için dünya...

Koray
Cmt Mar 22, 2014 5:24 pm

Foruma git
Konuya git

Re: Gerçekten Değermi...

üç şeyden artık vazgeçtim , sorun olan yerde kalma ısrarımdankendimden cok başlarını önemsemekten, sevmediğim birşeyi hatır için yapmaktan,Üç şeye hala devam ediyorum , insan gibi insan olmayamutlu olduğum her anı yaşamaya , başarmak için korkmadan risk almaya...! emeğine yüreğine sağlık Dünya harika bir paylaşım olmuş...
Koray
Cmt Mar 22, 2014 5:21 pm

Foruma git
Konuya git

DUNYA__ CANIM GÖZÜM SAYFADA TAKILI KALDI ACABA NELER HAZIRLAMIŞ DÜNYAM YİNE DİYE BAKIYORUM ARADA .. HARİKASIN...

SiYaH_ZaMBaK
Pts Mar 24, 2014 3:46 pm

Foruma git
Konuya git

Hayırlı uğurlu olsun..Başarılar hep sizlerle olsun..Eğlencenin tadına vararak sürsün birlikteliğiniz..Emek veren arkadaşlarımızın yüreğine sağlık..

Sevgiler..
Tutku
Sal Mar 25, 2014 7:39 am

Foruma git
Konuya git

resimler cok hoş emeğine saglık tşkler :)

Malkocoglu_
Pts Mar 31, 2014 6:16 pm

Foruma git
Konuya git

Re: Çanak Okeye Giden Yol.....:))

ellerine saglık cok güzel olmus :)

Malkocoglu_
Cmt Nis 05, 2014 9:27 am

Foruma git
Konuya git

Bir Kadını Ağlatmak

Bir kadını ağlatmak çok zor değildir aslında.Kadınlar her şeye ağlayabilir;bir filme, bir şarkıya, bir yazıya…En az erkekler kadar yani!Ama bir kadını yürekten ağlatmak zordur.Eğer bir kadın yürekten ağlıyorsa,ağlatan onun yüreğine ulaşmış demektir.Ama o yüreğin değerini bilememiş olacak ki ağlatan,gözünü bile kırpmadan teker teker batırır iğnelerini yüreğe!İşte o zaman koca bir yumruk gelir oturur boğazına kadının. Yutkunamaz, nefes alamaz;çünkü o koca yumruk canını çok acıtır.Gözleri buğulanır kadının sonra.Ağlamayacağım, der içinden. Ama engel olamaz işte.Çünkü yüreğine ulaşmıştır birileri ve iğneler saplamaktadır.. Bu acıya ne kadar karşı koyabilir ki bir kadın. İnce ince süzülür yaşlar gözünden; önce birkaç damla, sonra bir yağmur seli… Ve kadın ağlar; hem de çok!Sanmayın ki gidene ağlar kadın!Gidenin giderken koparttığı yerdir onu ağlatan,orada bıraktığı yaradır.O yaranın hiç kapanmayacağını,kapansa bile izinin kalacağını bilir kadın;o yüzden ağlar.Ama bilir misiniz, ağlamak kadınları olgunlaştırır.Her damla, daha çok kadın yapar kadınları.Her damla bir derstir çünkü.Bazen kadınlar ağladığında çoğu insan, ağlama niye ağlıyorsun ki, değmez onun için derler. Bilmediklerindendir böyle demeleri.Çünkü yürekleri acıyan kadınlar ağlamazlarsa, ölürler.İçlerindeki zehirdir onları öldüren!Ağlayarak o zehirden kurtulur kadınlar,o irini temizlerler yaralarındaki!Çünkü bilirler, o irin temizlenmezse iltihaba dönüşür yaraları.Dönüşmemesi lazımdır oysa. O yüzden de bolca ağlarlar.Zaman geçer sonra. Kadınlar kendilerine sarılmayı öğrenirler. Umarım öğrenirler,yoksa ruhlar sapkın yollara çarpar kendini.Sapan ruhların doğru yolu bulması da yeni acılar demektir.Bunu bilir kadınlar,o yüzden eninde sonunda öğrenirler kendilerine sarılmayı…Çok ağlayan kadınlar, bir çok şeyden vazgeçen kadınlardır aslında. Her damla olgunlaştırır kadınları evet amaolgunlaştıkça o safça inandıkları aşk gerçeği onların gözünde küçülür.Küçüldükçe değerini yitirir ve işte o zaman kendilerine sarılıp,yeni bir kadın yaratırlar kendilerinden.Güçlü, yenilmez, mağrur ve aşka inanmayan…İnsanlar soruyorlar çoğu zaman ;neden bu kadar çok bekar kadın var diye;hepsi kariyer derdinde olan.Çünkü inançlarını yitirdi o kadınlar.Zamanında yüreklerine o kadar çok iğne saplandı ki, o kadar çok ağladılar ki! Artık kendilerinden başka bir doğru olmadığına inanıyorlar, o yüzden kendilerine sarılıyorlar.Çünkü biliyorlar ki sarıldıkları adamlar onları hak etmedi;hem de hiçbir zaman!Hep bir çıkarları oldu sarıldıkları adamların.E.. o zaman niye sarılsınlar ki!Niye sarılalım ki!Etrafınızda yürekten ağlayan bir kadın varsa bilin ki olgunlaşıyordur.Bilin ki, gerçekleri kabul etmeye başlamıştır.Bilin ki, artık aşkın olmadığına inanmıştır.Bilin ki, sarılacak tek bir doğrusu kalmıştır.O da kim, ne diye sormayın artık.Çok ağlayan kadınlar,eninde sonunda kendilerine sarılırlar çünkü!
Sibel
Cum Nis 11, 2014 11:40 pm

Foruma git
Konuya git

Re: Bir Kadını Ağlatmak

Aslına bakarsanız kadınlar çok güçlüdür.Öyle herşeyden yılmaz,kolay kolay yıkılmazlar.Onları yıkmak isteyenler bir de bakarki kendileri darmadağın oluvermiş...
Kadınlar çok inatçıdır.Eğer birşeyi çok istiyorlarsa ve hakettiklerini düşünüyorlarsa sonuna kadar mücadele ederler istekleri uğruna...
Kadınlar çok zekidir aslında.Bazen aptalı oynarlar çünkü karşılarındaki insan onları küçümserken onlar ağır ağır hedeflerine yaklaşmanın verdiği hazzı sonuna kadar yaşarlar...
Kadınlar hem güçlü hem zeki hem inatçı hem de çok duygusaldır.Bu öyle bir duygusallıktır ki onları güçsüzleştirmek yerine daha bir kazançtır aslında.Çünkü kadınlar duygularına hakimiyet kurabilirler ve onlara hükmetmek isteyenlere çaresizliği yaşatarak kadınlara ne denli ihtiyaçları olduğunu hatırlatırlar...
Kadınlar...Ah bu kadınlar,gözlerinden akan her damla yaşta sessiz bir çığlık haykırır duymasını bilene...
Emeğinize sağlık,güzel bir paylaşım olmuş...
Ege_can
Cmt Nis 12, 2014 8:40 am

Foruma git
Konuya git

Özlediğin, Özlediğim...

ÖZLEDİĞİN...BAZEN KENDİNİ HİÇ SEVİLMEMİŞ SANARSIN YA O ZAMAN KİMİ ÇOK SEVDİĞİNİ DÜŞÜN, SIĞINACAK LİMANIN KİM ….?İŞTE O ZAMAN ANLARSIN SEVGİYİ, SEVMEYİ HANİ BAZEN AĞLAMAK İSTERSİN YA GİT O ZAMAN DELİ DELİ AKAN BİR DEREYE ODA AĞLAR EMİN OL DENİZLERİNE BAZEN BOĞARYA HAYAT SENİ İŞTE O AN BAK BİR BEBEĞİN GÖZLERİNE, NE UMUTLA BAKAR GELECEĞİNE, BAZEN SIKILIRSIN YA HER ŞEYDEN BİR PARÇA EKMEK TUT AVUÇLARINDA KALDIR ELİNİ GÖK YÜZÜNE UMARSIZCA KONAR SERÇELER AVUÇLARINA, BAZEN ÇOK ÖZLEM DUYARSIN YA DURGUN BİR DENİZ DÜŞÜN İÇİNDE SENİNDE BİR DAMLA OLDUĞUN SENİN YANINDAKİ DAMLADIR ASLINDA ÖZLEDİĞİN...
Koray
Cmt Nis 12, 2014 4:32 pm

Foruma git
Konuya git

Başım Dik Yüremeyi Öğrendim...

Susmayı öğrendim çok konuşanlardan... Alçak gönüllü olmanın erdemini tattım çok bilmişlere inat.. Gerçekten bilenlerin az konuştuğuna şahit oldum sessizce... Her yaşananın sadece bir deneyim olduğunu kavradım.. Değmeyenlere çok anlam yüklemenin ruhuma verdiği zararı keşvettim.. Kendim olmayı seçtim başkalarından alınmış parçalardan oluşmayı değil.. kendi hayatlarını YÖNETEMEYENLERİN diğer hayatlara müdahelelerine güldüm sadece. Kokuşmuş zihniyetlerin yalan gülümsemelerin içinde yer almaktansa uzaktan onlara seyirci kalıp İNSANLIĞIMI korumayı öğrendim.. Varlığımı hakedenleri hayatıma dahil etmeyi haketmeyenlere HOŞÇAKAL demeyi, Bu uzun yolda yalnız ama başım dik yürümeyi öğrendim...Koray
Koray
Çar Nis 16, 2014 4:45 pm

Foruma git
Konuya git

Affet Beni Yarabbim Onu Çok Sevdim...

Affet Beni Yarabbim Onu Çok Sevdim

Affet beni yüreğim... Açtırdım kapılarını seni sevmeyenederinlerdeki güzellikleri görmeyene...Sevgisizliklerine hapsettim seni... Affet beni gözlerim... Sana bakmayan gözlerin esiri etti.Gülerken saçtığın ışığını zindana çevirdim... Affet beni dizlerim...
Gelmez yarin yolunda beklettim.Ayakta durmaya dermansız ettimAffet beni kollarım...
Seni sarmayan kollara her daim açık beklettim. Gelmeyince zalim yarsevdalara seni açmamaya yeminler ettim..Affet beni gülüşlerim...
Yalancı gülmelere kanıp gönülden gülmelerimle karşılık verdirdim.Yüreğimi ağlattılar sen yine de gülmeye devam ettin... Affet beni ellerim... Uzanmaz elleri tutmanıhiç bırakmamanı senden bekledim.Bomboş kalınca üşüdün soğukluğun yüreğime işlettin... Affet beni Yarabbim... Verdiğin bu canın hakkını veremedim... Yüreğimi bir kulun yaralamasınagözlerimi ağlatmasınaKollarımı bağlatmasına izin verdim...
Affet beni yarabbim O'nu çok sevdim.... Doğru zamanlarda yanlış insanlarayanlış zamanlarda doğru insanlara mahkum oldu bu yürek... Belki doğruyu görmeye yetmedi gözlerim.Belki de yanlışı silmeye yüreğim...

AFFET BENİ YARABBİM...
Bos_Dunya
Çar May 07, 2014 7:57 am

Foruma git
Konuya git

Re: Çanak Okey Ailemiz...

can kardeşim harika olmuş ellerine sağlık

vazgec_gunlum
Pzr May 04, 2014 12:25 am

Foruma git
Konuya git

Re: Çanak Okey Ailemiz...