17 sonuç bulundu

Geri dön

Nefes Alamıyorum Bir Tanem...

Nefes Alamıyorum Bir Tanem

Nefes aLamıyoruM bir taneM! BoğuLuyorum SensizliKte, Sensiz Geçen Her AnıM BoĞazImda DüğüMLeniyOr SanKi. DayaNamıYorum BirtAneM! SendeN uZak oLmaya, Sana DoKunamamaYa, Seni DoyasiyA seVemeMeyE kaTLanamıYoR bu GönüL. Ve oLmuyoR BirtaNeM! Sen oLmadan atMıyor Bu kaLp, SensiZ GüLmüyOr bu YüZ, Her TeLefoN çaLışınDa seNi arıYor Bu GözLer. Ve biRgüN SevMekTen VazGeçerSen beni; Bunu baNa söyLeme... Çünkü, dayaNamaZ bu KaLp sEnsizLiğe.. UsuLca oLsun TerKedişin, Öyle bi ŞekiLde BıraK ki Beni, Ne KaLbiM ne de GözLeriM anLasıN bıRakıp GittiğiNi!...
Koray
Pzr Ağu 25, 2013 9:44 am

Foruma git
Konuya git

Re: Nefes Alamıyorum Bir Tanem...

Koray kardeşim emeklerine sağlık

Efe
Pzr Ağu 25, 2013 1:17 pm

Foruma git
Konuya git

teşk ederim efe adminim seninde emeğine yüreğine sağlık...

Koray
Pts Ağu 26, 2013 10:29 am

Foruma git
Konuya git

ÇOK GÜZEL EMEKLERİNE SAĞLIK

DiLay__
Pts Ağu 26, 2013 9:38 pm

Foruma git
Konuya git

Re: Kendim için seni Çok Sevdim...

insan ancak yüreğiyle baktığı zaman doğruyu görebilir.gerçeğin mayasını gözler göremez...

Koray
Pts Eyl 02, 2013 9:48 am

Foruma git
Konuya git

Hayat ön provası yapılmamış bir tiyatro gösterisidir. Bu, alkışı olmayan tiyatronun perdesi kapanmadan; gülün, şarkı söyleyin, dans edin, âşık olun ...

Emeğine sağlık Koray çok güzel bir paylaşım...

ASKIN_
Pts Eyl 02, 2013 10:38 am

Foruma git
Konuya git

teşk ederim AŞKIN güzel yorumun için...

Koray
Sal Eyl 03, 2013 6:41 pm

Foruma git
Konuya git

Koray arkadaşım emeklerine sağlık

Ece
Sal Eyl 03, 2013 7:51 pm

Foruma git
Konuya git

teşk ederim ece adminem güzel yorumun için...

Koray
Per Eyl 05, 2013 11:28 am

Foruma git
Konuya git

Sana Özel Bu...

Hani o kaybolduğun duyguların buğusu var ya,iliklerine kadar titreten ve seni sırılsıklam aşık eden, işte o buğuda kayboldum ben, sesimden bul beni, yüreğimden vur beni... Seviyorum seni... Gece gibi değil, zulüm gibi değil, ölüm gibi değil , güneş kadar sıcak, ay kadar sadık, yıldızlar kadar çok...Papatyalar gibi müjdeli, gelincikler kadar kırmızı ve narin,ama badem çiçekleri kadar inatçı ve direnen yanımla,bahara çıkan yarınlarda bekliyorum seni...Gel gözlerine sür beni, gözlerinden düşürme, düştüğümde kalkamam, senin elin olmadan hayata tutunamam,nefesim yetmez sensizken hiç bir yol çıkmaz, çıkmazlara koyma beni...Ya suyuma can ol, ya nefesime, ya çölüme vaha ol, ya rüyama serapama illede yüreğime yakışan ol,illede sen ol hep ol. Bırakma beni...Koray
Koray
Per Oca 30, 2014 10:27 pm

Foruma git
Konuya git

Re: Sana Özel Bu...

sakin bir limana girer gibi sevmem hayatı, öyle olanlara sığınmayı sevmem. sakin düz renksiz olmamalı. Açık denizler gibi hoyrat, tekinsiz hayatla ölüm arasında fırtınaya tutulmalı doğru bildiklerim...Koray

Koray
Per Oca 30, 2014 10:37 pm

Foruma git
Konuya git

Güzel bir çalışma emeklerine sağlık arkadaşım

Quiet-Voice
Cum Oca 31, 2014 10:55 am

Foruma git
Konuya git

Çok Güzel Paylaşım Gönlüne sağlık

DiLay__
Cum Oca 31, 2014 12:12 pm

Foruma git
Konuya git

sizinde o emeğinize yüreğinize sağlık paylaşımıma renk verdiğiniz için ve güzel yorumlarınız için ben teşk ederimmm...

Koray
Cmt Şub 01, 2014 8:11 am

Foruma git
Konuya git

Adı Sanalmı! Yalanmı!:☺

Medeniyetin ve modernliğin getirisi internet hepimizin evinde. O kadar alıştık ki! Panik yaşıyoruz bağlantı kesildiğinde. Kullanma dozunu ayarlamaksa bizim elimizde. Ama ne gezer… İstisnalar kaideyi bozmaz desek de, çoğunlukla dalmış gidiyoruz sanal âlemin derinliklerine. Önceleri ne kadar kızardık çocuklarımıza ‘’Yeter, kapat artık’’ diye. Şimdi ise, hepimizin birer laptop’u var önümüzde. İnternet her birimizin hayatında vazgeçilmez oldu bile. Getirdiği kolaylıklardan faydalanmak yerine, oyuncak ettik elimizde.Kimimiz Facebook’ta, kimimiz Orda burda oyun oynamakta, kimimiz de arkadaş arama oyun odalarında. Allåh sonumuzu hayır etsin derim, çünkü gerçekten oyaladığı kadar da tehlike herkesin kapısında.Gazetelerde okuyup, televizyonda izliyoruz… Evden kaçan kaçana… Kimileri tanışmış sohbet odalarında… Kadın, bir ay sonra almış çocuğunu kucağına. Ardından aramaya koyuluyor çocuğunun babasını ekranlarda. Çocuklar, oyunlar sayesinde derslerini bırakmışlar bir kenara. Ya da ödevlerini araştırarak yapmak yerine, bir tuşa basması ile zaten hazır karşısında. Ne aile sohbeti kaldı, ne de karı koca muhabbeti. Koca işten gelir, yemeğini yer, hemen bilgisayar başına. Kadın dizilerini izler televizyon karşısında. Artık beraber girilmiyor bile yatağa. Arkadaş buluşmaları, o güzelim yemek sohbetleri bitti. Cam var ya! Nasıl olsa. Sanal dünya, özlemleri de yok etti dostlar arasında. Fatura ödemeleri, banka işlemleri halledilir oldu bir tuşla. Hareket etmez olduk… Sanırım, zayıf insana rastlamak güç olacak aramızda.İki muhabbetden sonra başlarız  ağlamaya sızlanmaya ,karşımızındakini kullanmayyı normaşl görür olduk,Yok icra geldi, yok faturamı ödiyemedim hemen acırız elimizde ne var ne yok yollarız karşıdakine?Meğer alışkanlık yapmış bir sen deyilmişsin  istenen ,sen gibi onlarca kişiye aynı numara?eee kolay kazanç  bu olsa gerek!Ama en önemlisi, aldanmamak lazım söylenen yalanlara. Çoğu insan sanal âlemde gerçeği değil, kurduğu hayalleri paylaşmakta. Yani, hayali bir hayat yaşamakta. Tanıttığı kendi değil, olmak istediği kimliğe bürünüyor oysa. Zayıf ya da kilolu, genç ya da yaşlı, evli ya da bekâr olması önemli değildir orada. Bu yüzden duygular ani ve yoğun yaşanır, kolaylaşır hoşlanma. Sınır yok sanal dünyada. Paylaşılıyor sorunlar tanımadığın bir insanla. Geçici rahatlık yaşattırıyor bu durum. Sevgi ve ilgi yoksunluğu gideriliyor en başta. Hâlbuki sonu hüsran oluyor çoğunlukla.Görmeden sevmeler, dokunmadan sevişmeler, ikonlar yoluyla öpüşmeler☺… Kabul gördü aramızda. Evlisi de yaşıyor, bekârı da. Rekor rakamlara ulaştı aldatmalar sanal yolla. Önce tanışma, sonra yazışma, sonrası cam da, hoşlandıysan buluşma… Sistem herkeste aynı işliyor, başka yolu yok sanalda.Peki;Çekingenlik ve içe kapanıklılık mı..Gerçeklerden korkup kaçmak mı..Sevgiye ve ilgiye açlık mı..Can sıkıntısını gidermek, sorunları unutmak mı..İstediğimiz gibi biri olabilmenin kolaylığı mı.. Bizi itiyor yaşamaya sanal dünyada...
Şimdi;Ya! Devam etmek var… Sanaldaki yalan hayata. Ya da! Korkmadan yaşamak var… Gerçek hayatta.Hepimiz adına; Özlediğimiz sohbetlere kavuşabilmeyi, gerçekten hissederek sarılabilmeyi, olduğumuz gibi görünebilmeyi ve
temiz arkadaşlıklar, dostluklar diliyorum yaşantımızda...

Yazımızıda Güzel Gönüllerin dostu
Mevlana ile; sonlandıralım..

Ben dostlarımı ne kalbimle, ne de aklımla severim... Olur ya... Kalp durur... Akıl unutur...

Ben dostlarımı ruhumla severim... O, ne durur... Ne de unutur...

Finaly_
Per Mar 13, 2014 11:26 am

Foruma git
Konuya git

Koray...

Ben burda aforızma patlatsamda hiç duyulmamış bilinmemiş sözler yazsamda,eğer arkam yoksa, param yoksa, akademik unvanlarım yoksa, fırsatları kazanca dönüştüren kurnazlıklarım da yoksa çokta birşey değilimdir yani.Acı bir gerçektir ki bu ülkede ruhunu satmadan, kirlenmeden ve de birilerini kullanmadan omuzlarına basmadan bi şey sahibi olamıyor insan.yazık.Fazla karamsar olduğumu düşünenler olabilir, yaşam bir deneyimdir gözlemdir ve sentezleyebildiğindir.Biz ki güce ve paraya tapan düşünceye önem vermeyen bir toplumsak şikayet ettiğimiz ne varsa kim varsa hepsi bizim eserimizdir.İtibar ettiklerimiz hep şikayet ettiklerimiz değil mi?Bugün saçmalama günüm mü bilmiyorum sanırım aşırı doz farkındalıktan muzdarip bu ruhum...Koray
Koray
Çar Haz 04, 2014 1:21 pm

Foruma git
Konuya git