1 sonuç bulundu

Geri dön

YİTİRİLMİŞ BEKLEYİŞ...

YİTİRİLMİŞ BEKLEYİŞ
Seni bana uzak kılan mesafeler değil artık,ruhum her geçen an uzaklaşıyor senden..ya yüreğime dokunsun sözlerin yada bırak ellerimi bana...baktıgımda gördüğüm sen değilsin artık... içimde her geçen an bir şeyler çözülüyor..tükenişler artıyor..hiç yaşanmamışlıgın,varolmamışlıgın varolduğu bilinmezlerde yitiyor hislerim... hislerim senden ötelere kanatlanıyor..benden,bizden uzaklara sürükleniyor.. ya bir rüzgar ol getir onları avuçlarıma ya da bırak külleri savrulsun içimdeki yangının... nefesinin sıcaklıgını getir bana ya da bırak buzullarınla başbaşa yüreğimi..ya tamamen erit o buzulları ya da hiç dokunma..dokunma ki sellerde sürüklenmesin yüreğimde senden bana kalanlar.. kalbim kırıklarla dolu...batmasın kırıklarım yüreğine... kıyamam sana... bırak,benim canım yansın sensizliğin zindanlarında..bırak tekrar tekrar saplansın yoklugunun hanceri kana bulanmış yüreğime... yeter ki sana batmasın kırıklarım... kalırsam kırıklar saplancak yüreğinin heryerine kan sellerinde sürüklenicez birlikte..bi sihir yapıp başa döndürebilecek misin yüreğimi,sanki hiç yaşamamış hiç kırıklara bulanmamış gibi..tutmassa sihrin beni yokoluşlarda yokolmaya mahkum kılacaksın...ya biz olucaz ya da ben yitirilmişlerde yokoluşlara vurgun.. yalnızlıklara,yitirilişlere mahkum yüreğim artık...beni bu zindanlardan kurtarmanın bi sırrı yok...ipuçları veremem ellerine..benim bile çıkışını bilmediğim bi labirentteyim artık...bi çıkışın varolma umudu ayaklarıma direnme gücü veren... ve ancak büyük bi ışık,büyük bi sevda o çıkışı bulduracak bana.. bekleyişlere tutkunum artık
Bos_Dunya
Per Haz 19, 2014 4:48 pm

Foruma git
Konuya git