5 sonuç bulundu

Geri dön

Re: Sanal Kahve Yeşil Evren çanak 101 le yola devam...)

yeşil evren 101 çanak odası

O6abs14
Cum May 01, 2015 1:47 pm

Foruma git
Konuya git

Re: işte bu

Ben hic turna gormedim Ama taniyorum turnayi turkulerden Biri bir turnali turku tutturursa Helede trendeysem Helede hapisteysem Yitirmissem sevdiklerimi Oy daglar daglar Mutlulugu hic gormedim ama taniyorum yoklugundan Geceler boyle olmazdi herhal Ayrilik getirmezdi kucaklasmalar Durup durup ic cekmeler Kiyi kose aglasmalar Olume kurtulus denmezdi herhal Sevismek suc sayilmazdi Yasamak boyle cile Mutluluk dilesem birine Aglayasim gelir ardindan Mutluluk benim sirinimdir Oy daglar daglar Nazim'i hic gormedim ben O cikti ben girdim iceri Gordum topragini o aci gulun O kus ancak o bahcelerde Nesini anlatayim ben ozgurlugun Gun olur zincire vurulmaktir ozgurluk Gun olur gogsunu gere islik calmaktir caddede O cekip gitti buralardan O cekip gitmeden once Bilmezdim gitmenin ne oldugunu Simdi kim gitmelerden soz etse Karanlikta bir baba sessizce opuyor cocugunu Yapin bunun resmini Yapin bunun heykelini Muzigini sarkisini Yapin bunun romanini Oy daglar daglar

O6abs14
Cmt May 30, 2015 2:07 pm

Foruma git
Konuya git

işte bu : herkes kendi mutluluğunun demircisidir.

O6abs14
Cum May 29, 2015 3:43 pm

Foruma git
Konuya git

işte bu : kural basit vazgeçtiğin an vazgeçilmez olursun.

O6abs14
Per May 28, 2015 2:16 pm

Foruma git
Konuya git

Ben bir deli rüzgar sen nazlı çiçek Her sabah busemle yoklarım seni Gerçek kadar rüya düş kadar gerçek Bir anın içinde koklarım seni Kalbime gel eşiğinde dur desem Kapıyı bul el sürmeden vur desem En sonunda gel içeri gir desem Gelme git, bir ömür beklerim seni Tam giderken vuslat bana ar desem Yar mı aşktır aşk mı daha yar desem Çözen gelmez aşka dair sır desem Çözüp gel sinemde saklarım seni Çek yeter kalbimden ellerini çek, Terk edip gitmezsem bu aşk bitecek Hani bir sır vardı ey nazlı çiçek Fırtınan olursam haklarım seni
O6abs14
Pts Haz 01, 2015 3:04 pm

Foruma git
Konuya git