196 sonuç bulundu

Geri dön

Re: Seni Çok Sevdiğimi Gittiğinde Anladım...

Emeğine yüreğine sağlık Kalp. 
gezgin_07
Cum Arl 11, 2015 12:28 pm

Foruma git
Konuya git

Re: Mevlit Kandiliniz Mübarek Olsun...

Emeğinize sağlık KaIp... Smile

gezgin_07
Sal Arl 22, 2015 12:38 pm

Foruma git
Konuya git

Re: Üzülme...

Paylaşım için teşekkürler,emeğinize sağlık KaIp...

gezgin_07
Cum Arl 25, 2015 9:27 pm

Foruma git
Konuya git

Re: 2016 Yaklaşırken...

Emeğinize sağlık KaIp,güzeldi.Smile

gezgin_07
Sal Arl 29, 2015 10:42 am

Foruma git
Konuya git

tebrik

Güzel bir sunumdu,emeğinize ve yüreğinize sağlık KaIp,paylaştığınız için  teşekkürler

gezgin_07
Per Oca 07, 2016 2:08 pm

Foruma git
Konuya git

BATAK LOBİSİNİN AÇILIŞI

UZUN BİR AYRILIKTAN SONRA BATAK LOBİMİZ TEKRAR HİZMETE AÇILMIŞTIR TÜM BATAK SEVERLERE DUYRULUR

asi_krall
Cmt Oca 16, 2016 8:51 pm

Foruma git
Konuya git

Gülüyorum İşte

Bazen tutamıyorum kendimi , gülüyorum işte.. Olup bitenlere gülüyorum, Geçip gidenlere gülüyorum.. İyi niyetlerime , hayallerime , Ağızlarını aşk diye açanların , ayrılıklar da önüme sundukları nedenlere gülüyorum.. Delilikten değil yahu benim bu halim..! Bunca olup bitenden sora , yerinde kalan aklıma , İnsanlara gösterdiğim sabrıma , Ve hatta kendime bile gülüyorum..!
DuR-GuNeS
Sal Oca 19, 2016 9:27 am

Foruma git
Konuya git

Sen...

Sen doğru ol da, varsın sanan eğri sansın.

Lakin sakın unutma ki sen kendini bir şey sanmadığın sürece doğru insansın..

Yunus Emre

Tutku
Cmt Oca 23, 2016 3:54 pm

Foruma git
Konuya git

Bir deli rüzgar...

“Bir deli Rüzgar da benim ülkeme esse,
Estirsede Rabbim,bunca acıyı,kederi,kalp kırıklıklarını alıp götürse..''

Hayırlı akşamlar,Sağlıkla,huzurla,barış'la,kardeşlikle kalırız inşaAllah...

Tutku
Çar Şub 03, 2016 4:13 pm

Foruma git
Konuya git

Re: Bir deli rüzgar...

Kalp hep sağ olsun yüreklerimiz İnşaAllah..sağlıkla,huzurla,sevgi ile..

Tutku
Çar Şub 03, 2016 4:56 pm

Foruma git
Konuya git

Re: Rabbim sonumuzu hayır eylesin...

Kalp paylaşımlar için tşkler emeklerine sağlık

Efe
Per Şub 11, 2016 10:24 am

Foruma git
Konuya git

Türkiye'mizin Değerini Bilelim...!!!

Balık suyun içindeyken suyun kıymetini anlayamaz ya, bizlerde dünyanın en güzel yerinde olan ülkemizin değerini tam anlayamıyoruz.
Türkiye gibi bir yer yok, bir günde dört mevsimi birden yaşayabiliyorsunuz. Türk insanı gibi cömert, Türk insanı gibi merhametli, Türk insanı gibi güler yüzlü başka bir millet bulamasınız.
Türk insanının evine yabancı bir misafiri gelse maddi imkânları dar olsa bile o misafirini en güzel şekilde ağırlayıp güler yüzle uğurlamasını bilir. İmkânları dar olsa da gönlü alabildiğine geniştir.       
İnsanlar anne karnına sığarken dünyaya neden sığmadığını ve en sonunda bir metrekarelik yere nasıl sığmak zorunda kalacağını fark etmelidir.
Henüz doğarken ‘dünya benim’ dercesine avuçlarının sımsıkı kapalı olduğunu ölürken de aynı avuçların ‘her şeyi bırakıp gidiyorum işte’ dercesine apaçık kaldığını fark edelim ve kefeninin cebinin olmadığını anlayalım.
Türkiye düşmanları kendi topraklarımızda bile huzur içinde yaşamamıza tahammül edemiyor.
Çok uzaklardan iç karışıklıklar çıkarıp bizi birbirimize kırdırmak istiyorlar.
Kendi ülkelerinde bizi barındırmayı bırakın bize bir yudum su bile vermezler.
Onun için herkes aklını başına toplasın.
Türkiye’de kardeşi kardeşe düşman etmemek, Türkiye’nin gelişmesi adına herkes elinden ne geliyorsa onu yapsın. Dediğim gibi dünya haritası üzerinde gidilecek başka Türkiye yok.
Ecdadımız 600 sene dünyayı yönetirken onlara ne zulüm yapmış, nede aç bırakmıştır. Bizlerde onların torunları olarak aynı şeyi yapıyoruz.
Orta Doğu ülkelerindeki çıkan savaşlar yüzünden can korkusuyla kaçanların birçoğu onları aç açık bırakmayacağımızı iyi bildikleri için Türkiye’ye sığındılar.
Etraflarında o kadar Arap ülkesi varken hiçbiri oralara gitmiyor. Çünkü Türkiye’den başkasına güvenmiyorlar. Onların, Türkiye gibi bir komşuları varda geliyorlar.
Allah korusun bir düşünün bakalım aynı şeyler Türkiye de olsa biz nereye gideriz? Hangi ülke bizi kabul eder ? BAŞKA TÜRKİYE YOK DEĞERİNİ KIYMETİNİ BİLELİM....

.

Efe
Çar Şub 10, 2016 3:42 pm

Foruma git
Konuya git

Re: Bir çocuk doğduğu anda, bir anne doğarmış...

Emeğine sağlık canım harika bi paylaşım olmuş.

FlawLess-
Çar Şub 17, 2016 4:01 pm

Foruma git
Konuya git

Hoşgörü

"Yavaş yavaş ölürler;
okumayanlar, müzik dinlemeyenler,
vicdanlarında hoşgörüyü barındıramayanlar."

Ruhu_Beyaz
Pzr Şub 21, 2016 2:39 am

Foruma git
Konuya git

Re: Hoşgörü

DostLuk iLLa yan yana

Diz Dize oLmak değildir..

AsıL Can Cana

KaLp KaLbe oLmaktir .

Rica inş kalpİmmmm <3

Ruhu_Beyaz
Pzr Şub 21, 2016 6:26 pm

Foruma git
Konuya git

Dünya Emekçi Kadınlar Günü...

8 Mart'a Girmişken Bilin İstedim Dünya Kadınlar Günü DEĞİL, Dünya Emekçi Kadınlar Günü !!Hani Öyle Eril Eril Konuşmayın Diye ..Neden 8 Mart Dünya Emekçiler Kadın Günü :8 Mart 1857 tarihinde ABD'nin New York kentinde Cotton tekstil fabrikasında 40.000 dokuma işçisi 16 saatlik iş gününün 10 saate indirilmesi ve ücretlerin yükseltilmesi talepleriyle greve başladı.Ancak polisin her zamanki gibi işçilere saldırması ve işçileri fabrikaya kilitlemesi, arkasından da çıkan yangında işçilerin fabrika önünde kurulan barikatlardan kaçmaması üzerine tam 129 kadın işçi katledildi !Devam eden yıllarda Klara Zetkin editörlüğünde 2.Enternasyonel'e bağlı olarak gerçekleşen "İkinci Uluslararası Sosyalist Kadınlar Konferansında " -Kadın işçilere 8 saatlik çalışma süresi talebi -Hamile kadınlara doğumdan önce 8 haftalık doğum izni talebi -Emziren kadınlara süt izni -12 yaşından küçük çocukların çalıştırılmasınin yasaklanmasıVe Kadınlara Oy Hakkı talebi bu konferansta karara bağlandı.Yine 1917 yılında Çarlik Rusya takvimine göre 23 Şubat bugün kullandığımız takvime göre 8 Mart 1917'de Petrograd'li tekstil işçilerinin yukardaki talepler doğrultusunda grev ve direnişler yapilarak Şubat Devrimini baslatmistir.İşte bu gelişmeler ve önceki yıllardan 1921 yılına kadar olan kadın emek mücadelesini yürütmek ve sürdürmek adına 8 Mart'i Uluslararası Emekçi Kadınlar Günü ilan ederek mücadeleyi ateşleyen tekstil işçilerine ithaf edildi.Hani o sosyal haklarınız var ya işte onlar gökten zembille inmedi Emekçi Kadınların Onurlu Mücadelesi ile kazanıldı hem de canlarını ortaya koyarak canlarını yitirerek kazandılar !!!O yüzden 8 Mart kutsal anneler itaatkar kadınlar edepli kızlar için değil tüm bu hastalıklı fikirleri yıkmak için var. 

Hia
Sal Mar 08, 2016 10:20 am

Foruma git
Konuya git