9 sonuç bulundu

Geri dön

şiir

dinle ey benim deli dalgalar gibi çağlayan sevdamGitti o " diyenler. " Geri donmez, bekleme, sevseydi gitmezdi " diyenler. Aslında haklılar ben kalbimdeki sana hiç ihanet etmedim, Ve belkide bu yüzden bende ki gidişin hiç bitmedi. Ama her vakit namazımda seccademin yanına bir seccade daha koyuyorum. bu halimi gorenler çok şaşırıyorlar, hatta oyle tahmin ediyorum ki alay bile ediyorlar. bir kaç gün once yine o halde sabah namaza durrurken Annem dayanamayıp sordu; " hayırdır Kızım bu seccade de melekler için mi ? " Biliyorum ki istemeyerek de olsa sensizliğin tokatını vurdu yüzüme. - hayır annem o yüreğimin melaikesine diyemedim..! Bir edep bir haya olup aktında gozlerimden, Gozyaşlarım seccademde soğudu...!!!benim sevdam yalan değil ki;en az ölüm kadar gerçek.benim sözlerim yalan değil ki;en az gözlerin kadar gerçek. benim seni beklemeyeceğim yalan deyil en az yaşam kadar gerçek benim sevdamdoğru çünkü ölüm kadar kaçınılmaz seni sevdim sevdam...ÖYLE BİR İMZA ATIMKİ SOLYANIMAGİZLİ GİZLİ DOLAŞIYORSUN HER YANIMDAÖYLE YAZDIMKİ ANLIMA SENİTAŞIYORUM SENİ GİTSENDE DÜNYANIN ÖBÜR UCUNASENİ SEVİYORUM ÇÜNKİ ÇÜNKİ YAŞAMAK İÇİN BİR NEDENİMSİNSEVGİLERİN EN GÜZELİ SENİ SEVMEKÖZLEMLERİN EN GÜZELİ SENİ ÖZLEMEK VE HERSABAH UYANDIĞIMDA VARLIĞINI VAR BİLMEKBİR AÇTIN KALBİMİN KİLİDİNİSENİNLE KİLİTLEDİM KALBİMİ SEVDAMMM.....
TozLu_RaF
Per Oca 18, 2018 3:18 pm

Foruma git
Konuya git

Re: Candostlar 101 lobisinde Ödüllü Turnuva Yapılcaktır..

Kalp Emeğine yüreğine sağlık ....Cool

Peri
Çar Oca 03, 2018 3:43 pm

Foruma git
Konuya git

eser

Belki binlerce kez çay demledim;Ama hiç birinde seni özlerken demlediğim çaylar gibi tat bulamadım. Çünkü önce sevda ateşini yaktım. Üzerine gönül suyunu koydum. Sonra aşkın çayını harmanladım.Ve özlemin kısık ateşinde demlenmeye bıraktım...Sonunda biraz gülüşün, biraz bakışın, biraz sesin, biraz kokun ve bolca aşkın olan çayı tattım...Artık başka çaylar beni iflah etmez...
TozLu_RaF
Pts Oca 08, 2018 10:12 pm

Foruma git
Konuya git

♥♥ Cihanı Yakarım Da Ellere Bırakmam Seni ♥♥

Ödül müsün bana ders misin dert mi Bu hain dudaklar beni dün öpmedi mi? Ziyan mısın bana gül müsün diken mi? Seni günahlarınla kabul etmedim mi?.. Bir dokunup bir çektin, Ateşten korum sanki, O büyük yangınını, Ben dindirmedim mi? Yapma, silmesinler izlerimi... Dilek tutmaya bile , Değmesin kirpiğine, Sarılmasın kimse, Uyurken beline, Bilirsin nasıl çılgın, Sevmişim sırılsıklam, Canım bana emanet elini bırakmam, Canını yakarım da ellere bırakmam... Yasak mısın bana? Ders misin? Dert mi? Zehrini seve seve elinden içmedim mi? Cihanı yakarım da ellere bırakmam SeNi ESER : MaVi
gezgin_07
Pts Şub 11, 2019 11:39 am

Foruma git
Konuya git