209 sonuç bulundu

Geri dön

bilki seni unutmadım

Gittin... gidişini görmemek için gözlerimi kapattım. Öğlesine acıdı ki içim, tutup koparsalardı kolumu, bacağımı bu kadar acı duymazdım. Acım yaş olup akmalıydı gözümden. Ağlayamadım... Gittin... gidişini önlemek için tutmalıydım ellerinden. Ellerim değilmiydi her dokunuşunda seni ürperten? ! ürperirdin yine biliyorum. Bir kez dokunsam, bir kes tutsam ellerini, gitmek için biriktirdiğin bütün cesaretin kaybolurdu. Tutamadım... Gittin... bir yıkım gibiydi gidişin. Sen adım, adım uzaklaşırken benden çöküp kaldı bedenim olduğu yerde. Nice terk edişlere dayanan bu yürek bu kes yenilmişti. Bu kadar zayıf değildim ben, kalkmalıydım. Kalkamadım... Gittin... oysa ben geldiğin gün gideceğini biliyordum. Hazırdım gidişine. Kaçak zamanları yaşıyorduk. Zaman bitecek ve sen gidecektin. Bense gidişinin ertesi günü hayatıma kaldığım yerden devam edecektim. Edemedim... Başlayamadım... Gittin... bir şey söyledin mi giderken? ‘KAL’ dememi istedin mi? Son bir kez ‘ SENİ SEVİYORUM ’ dedin mi? ‘BEKLE BENİ DÖNECEĞİM’ dedin mi? Beynim öylesine uğulduyordu ki... Duyamadım... Gittin... Nereye gittiğin önemli değildi. Binlerce kilometre uzaklarda dahi olsan, iki metre ötemde de fark etmiyordu. Artık yoktun ve asıl bu düşünce beni felç ediyordu. Kurtulmalıydım senden, bu yokluğun duygusundan kurtulmalıydım. Kurtulamadım... Gittin... unutulanların arasına katılmalıydın. Anıları bir sandığa koyup hayatı bir yerinden yakalamalıydım. Bu aşk noktalanmalıydı, bu sevdadan vazgeçmeliydim. Yapamadım... Gittin... bir okyanusun ortasında, tek küreği kaybolmuş sandalda dev dalgalarla boğuşan bir denizciyim artık. Bil ki; Sevmekten vazgeçmedim seni, bil ki seninle birlikte sevdanıda taşıyacağım yüreğimde. Bil ki seni... unutamadım...
Sibel
Pzr Arl 29, 2013 12:56 am

Foruma git
Konuya git

Re: 2014

Senem
Pzr Arl 29, 2013 11:38 am

Foruma git
Konuya git

*.˛°˛.*★2014★ YENİYIL'DA★* 。*˛.˛°_██_*.。*./ \ .˛* .˛。.˛.*.★*HERŞEY*★ 。*˛. (´• ̮•)*.。*/♫.♫\*˛.* ˛_Π_____.♥GÖNLÜNÜZCE OLSUN♥ ˛* ˛*.°( . • . ) ˛°./• '♫ ' •\.˛*./______/~\*. *。2011*(...'•'.. ) *˛╬╬╬╬╬˛°.|田田 |門|╬╬╬╬╬*˚ .˛ ...★..*Yaşamın kaynağı .Sevgi ise sevgi bir tutku, tutku bir amaç, amaç bir şeyleri birileriyle paylaşmaksa, paylaşmak dostluk, dostluk hatırlamaksa eğer hep aklımdasınız! Yeni yılda da dostluğumuzun daha da pekişmesi ve ebedi olması dileğimle daha nice mutlu yıllara!
Senem
Cmt Arl 28, 2013 11:52 pm

Foruma git
Konuya git

bencede akıllı ol almayım ayını yılını 2014

Sibel
Pzr Arl 29, 2013 12:51 am

Foruma git
Konuya git

2014

Senem
Cmt Arl 28, 2013 1:21 pm

Foruma git
Konuya git

SİBELCE

Derin bir insanım ben...Herkes anlayamaz...Gülümsemelerim kahkahalarım çoktur.....Ama bir o kadarda üzüntülerim, kederimhayal kırıklıklarım da çoktur.....Hepsini gülümsemelerimin arasına saklar, kendime mutluluk maskesi yaparım..... İyiyim derim soranlara,bir şeyim yok her şey yolunda derim.....Ama kimse bilmez yorgunluğumu,suskunluğumu , sessizliğimi , kızgınlığımı ,dargınlığımı , kırılmışlığımı icimde yanan yangını, vurup giden Fırtınamı, ve en başta hayallerimin intiharını...Dedim ya herkes anlayamaz..
Sibel
Sal Arl 31, 2013 1:01 am

Foruma git
Konuya git

Sevginin Işığı Daima Seninle

Hayatımız öğretmenler ve öğrenileceklerle dolu. Etrafınızdaki sinirlendiğiniz her insana teşekkür edin. Onlar, sizin en iyi öğretmenlerinizdir. Sinirlendiğiniz her insan, kendinizle ilgili öğrenmeniz gereken bir dersi hatırlatıyordur. 

Emir veren, yöneten biriyseniz, etrafınızdaki emir veren insanlara sinirlenmeyin. Onlar sadece size kendinizi hatırlatıyor. Emir vermeden, yaşamın ne kadar kolay olduğunu farketmeniz gerekiyordur. 

Çok konuşmasını seviyorsanız, etrafınızda sürekli konuşan insanlara sinirlenmeyin. Onlar sadece size kendinizi hatırlatıyor. Yaşam içinde, konuşarak yapılan iletişimin ne kadar kolaylık sağladığını farketmeniz gerekiyordur. 

Dağınıksanız, etrafınızdaki dağınık insanlara sinirlenmeyin. Onlar sadece size kendinizi hatırlatıyordur. Yaşamın düzen ve disiplinle ne kadar kolaylaştığını farketmeniz gerekiyordur. 

Sürekli bir yerlere geç kalıyorsanız, etrafınızdaki dakik insanlara sinirlenmeyin. Onlar size kendinizi hatırlatıyor. Zaman kavramının, yaşama kolaylık getiren bir boyuttan başka bir şey olmadığını farketmeniz gerekiyordur. 

İnsanları değişik olsa da, aynı tarz ilişkiler yaşıyorsanız, ilişkide bulunduğunuz insana sinirlenmeyin. Onlar sadece size kendinizi hatırlatıyor. 

Sevginin, KENDİNİZİ SEVMEK ile başlayıp, koşulsuz şartsız olduğunu farketmeniz gerekiyordur. Etrafınızda sizi rahatsız eden annenizi, babanızı, kardeşlerinizi, komşunuzu, patronunuzu, işçilerinizi, sevgilinizi, SEVİN. Çünkü her biri, öğrenmeniz gereken kendimizi, bize hatırlatmak için. 
Kanarya-
Pts Oca 06, 2014 8:17 am

Foruma git
Konuya git

Re: Biraz GüLeLim...!!!

)))))))))

Efe
Pzr Oca 12, 2014 2:23 am

Foruma git
Konuya git

BiR ADIN KALMALI ...!!!

Bir adın kalmalı geriye

Bütün kırılmış şeylerin nihayetinde
Aynaların ardında sır Yalnızlığın peşinde kuvvet Evet nihayet bir adın kalmalı geriye Birde o kahreden gurbet Sen say ki ben hiç ağlamadım Hiç ateşe tutmadım yüreğimi Geceleri koynuma almadım ihaneti Hele nihavend hele buse hiç geçmedi aklımdan Ve hiç gitmedi bir topak kan gibi adın İçimin nehirlerinden Evet yangın Evet salaş yalvarmanın korkusunda talan Evet kaybetmenin o zehirli buğusu Evet isyan evet kahrolmuş sayfaların arasında adın Sokaklar dolusu bir adamın yalnızlığı Bu sevda biraz nadan Biraz da hıçkırık tadı Pencere önü menekşelerinde her akşam Dağlar sonra oynadı yerinden Ve hallaçlar attı pamuğu fütursuzca Sen say ki yerin dibine geçti geçmeyesi sevdam Ve ben seni sevdiğim zaman bu şehre yağmurlar yağdı Yani ben seni sevdiğim zaman Ayrılık kurşun kadar ağır gülüşün kadar felaketiydi yaşamanın Yine de Bir adın kalmalı geriye Bütün kırılmış şeylerin nihayetinde Aynaların ardında sır Yalnızlığın peşinde kuvvet Evet nihayet, bir adın kalmalı geriye bir de o kahreden gurbet beni affet kaybetmek için erken sevmek için çok geç

Ahmet Hamdi TANPINAR
Efe
Sal Oca 14, 2014 7:50 pm

Foruma git
Konuya git

FeNeRBaHCe..

F anatiğin olmuşum seninE n iyisisin cümle aleminN e yapsalar boşunaE mre’n Alex’in yeter sanaR enkli takım tutulmaz diyenlere inatB üyülersin asil renklerinle…A şık edersin herkesi kendineH ayranların artar günden güne…Ç ekemeyenler taksın antenE n büyük sensin FENERBAHÇEM….
Kanarya-
Cum Oca 17, 2014 12:13 am

Foruma git
Konuya git

Re: Vecihi Abime Özel..

Ablacimm tesekkur ederim :) bende seni seviyorum bide  sana klavye alsaydim bi :)) efe abicim :)) 

Kanarya-
Pzr Oca 19, 2014 10:52 pm

Foruma git
Konuya git

Re: Vecihi Abime Özel..

U çağıyla dört dönen

Y üreğiyle övünen

S evgisiyle gurur duyan

şkıyla şaşırtan

L eblebici uysaL..

Kanarya-
Pzr Oca 19, 2014 9:30 pm