8 sonuç bulundu

Geri dön

Beni merakmı ediyosun Oku..

Beni Merak mı Ediyorsun, O Zaman Oku Öğren............, Aklına Takılanı Sor...
1-Kimine Göre Adamım, Kimine Göre Yalanım...
2-Herkes Rahat Olsun, Adamına Göre Muamele Yaparım!
3-İnatçıyım, Hırslıyım, Dik Başlıyım,,,
4-En Önemliside !ÇOKKK SABIRLIYIM ! ...
5-Biraz Meraklı Biraz Maceracıyım,,,
6-Damarıma Basarsanız Canınızı yakarım!
7-Hayatı Resimle Yada Şiirle Anlatırım,,,
8- Arkadaşım Çok Olabilir Ama hepsini Dostum Yapmam,,,
9-Dostum Olanıda Uğruna Ölürüm Yinede Satmam!
10-Hayatın Bana Getirdikleri Karşısında Dim Dik Ayakta Dururum,,, 11-Düşersem Tek Başımada Ayağa Kalkarım!
12-Zifiri Karanlığın Arkasında Bi Umut Işığı Olduğuna İnanırım,,,
13-Hedeflerim Uzak ta Olsa da O Yolu Yürümeye Kararlıyım!
14-Sevdiğime Değer Veririm, Değerini Bilmeyene Yolu Gösteririm! 15. Hayata Nasıl Bakarsam Öyle Yaşarım,,, Hımm Unutmadan Sevebilirim, Özleyebilirim Ama Asla Geri Dönmemmmmmmm!!!

asi_krall
Cmt Ekm 26, 2013 5:20 am

Foruma git
Konuya git

Re: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ne Gözümü Alabildim, Ne Göze Alabildim... Ƹ̵̡Ӝ

oooo ayça seni görmek ne güzel yine her zamanki gibi harika bir paylaşım yapmışsın emeğine yüreğine sağlık özletme kendini...

Koray
Cum Oca 10, 2014 5:51 pm

Foruma git
Konuya git

Re: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ne Gözümü Alabildim, Ne Göze Alabildim... Ƹ̵̡Ӝ

Çok güzel, emeğinize yüreğinize sağlık, teşekkürler

BiLeMeZSiN__
Cum Oca 10, 2014 5:39 pm

Foruma git
Konuya git

Tut Ki Gecenin Alacakaranlığında Düşlemişim Seni

Tut ki gecenin Alacakaranlığında düşlemişim seni. Tut ki, rüyalarımı bölmüşsün ne çıkar? Ne çıkar gündüzlerin selamsız aşkına, Geceleri kefen biçsen. Bir anlık hırsla, Her şeyi yıkıp geçsen, ne çıkar? Tut ki bundan böyle unutmuşum seni. Tut ki artık çalan parçalarda ismin geçmesin. Tut ki yazılan şiirler, seni anmasın, Varsın eller de unuttu desin. Ben seviyorum ya seni, Sen sevmesen, ne çıkar? Bedirhan Gökçe
gezgin_07
Cum Oca 10, 2014 5:21 pm

Foruma git
Konuya git

Ben Seni Öyle Sevdim

Adına Aşk Dedim Ben

Aşık yanım Kalp ağrım Sancıyan yarım Gizli yaram Sana dair kimbilir kaçıncı sayıklayışım Kaçıncı iç çekişim Ve kaçıncı kaçıklığım Avuçlarıma hapsolmuş harflerimi kaçıncı sıkışım Gözyaşlarımın değdiği kaçıncı üç noktalı cümlelerimin acıyışı Sayfamın tenine değen kalemimin kaçıncı kırılışı

Ellerimin arasında can bulan şakaklarımın kaçıncı atışı Ve kaçıncı ağrışı düşlerimin Akla ziyan hallerimin kaçıncı halsiz kalışı Bir bilsen sevgili Ah bir bilsen Sahi? Seni bu denli özlerken, dindirebilir misin acılarımı? Sarabilir misin kanayan yaramı?

Aklıma SEN düşünce Dilimde ıslanan sana dair biriktirdiklerim susar olur Seni anlatamayan harflerim utanır karşında Katleder gözyaşım seni yazamayan mürekkebi Anlatamadığım, yaşayamadığım otuzuncu harfim Sahi? Damarlarımda dolaşan sen, akabilir misin mürekkebe karışıp Sen kokan sayfadan, silebilir misin suretini

Yüreğime SEN değince Telaşlarım çocukluğuma karışır Bir serçe ürkekliğiyle ürperirim Titreyen dudaklarım parmaklarımda asılı kalır Üşür avuçlarım, yalnızlığımın elini tutar Sahi? Çırılçıplak sana gelsem, giyinebilir misin beni? Isıtabilir misin üşüyen hayallerimi?

Düşüme SEN düşünce Gözlerinde tutuklu kalır yüreğim İçinde "sen" olmayan düşümü düşürürüm düşümden Prangaya vurulmuş ayaklarımı sürüklerim peşinden Ömrümü ömrüne katarım her bir adımda Sahi? Yüreğime vurduğun kelepçeyi çözebilir misin? Sensizliğin esaret olduğunu bile bile salıverir misin beni?

Dert yanışım Dağılışım Savruluşum Ve biraz da aldanışım Adına "aşk" dedim Aşk'a geldim sevgili Yani sana Sana susamış beni, serdim ayaklarına Hadi, Sarılsana...! Bir bilsen Ne denli sevildiğini ve özlendiğini ah bir bilsen Sevgili Sahi? Sen de sevmiştin beni değil mi?

Şiir: Alıntı
BiLeMeZSiN__
Cum Oca 10, 2014 7:52 pm

Foruma git
Konuya git

Re: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Susmayı Öğrendim... Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ

Ya Sonra Seni izlemeyi özlemişim:)

FinaLy
Cum Şub 28, 2014 12:29 pm

Foruma git
Konuya git

Re: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Susmayı Öğrendim... Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ

Ayça üstadım benim süpersin ya emeğine yüreğine sağlık...

Koray
Cum Şub 28, 2014 9:47 pm

Foruma git
Konuya git