90 sonuç bulundu

Geri dön

Re: Seni seviyordum, haberin yoktu!

Gözlerine baktığım zamanlarda cenneti görüyorum
Uzaktalarda olsan bile yüreğin bende biliyorum
Aynaya bakıyorum ve kendi kendime gülüyorum
Bunun adı aşk ben seni seviyorum.

Emeğine sağlık çok güzel bir paylaşım.
Hacegan__
Pzr Şub 26, 2012 5:49 pm

Foruma git
Konuya git

GÜZEL YORUMUNUZ İÇİN BENDE TEŞK EDERİM...
Koray
Pzr Şub 26, 2012 10:49 pm

Foruma git
Konuya git

teşk ederimmm
Koray
Sal Şub 28, 2012 5:04 pm

Foruma git
Konuya git

Seni özlemeyi
Seni sensiz yaşamayı
Seni sensiz düşümelerimi
Yokluğunu bile seviyorum
Belirtemediğim duygularım seni inandıramasada
Seni seviyorum...
Koray Abimm Emegine Yüregine Saglıkk...
Sal Şub 28, 2012 9:26 pm

Foruma git
Konuya git

teşkler canım kardeşim seninde emeğine yüreğine sağlık...
Koray
Sal Şub 28, 2012 9:52 pm

Foruma git
Konuya git

emeğine yüreğine sağlık her zamanki gibi çok güzel bir yazı....
bekko
Sal Şub 28, 2012 3:56 pm

Foruma git
Konuya git

Koray...

Bazen o kadar yoruluyorum ki hayattan, uzaklaşan hayallerimi bile takip edemiyorum. Yoruluyorum belki, iç çekip ne olacak bu işlerin sonu diyorum. Ama nasıl ki uzaklaşan hayallerim varsa üzerime yüklenen sorumluluğu taşıyabilen bir sabrım var. Kimine göre her şeyi yutmak, kimine göre kazanmak. Hayal kuramasam bile övündüğüm bu SABRIMLA hayatımı ağlamadan da geçirebileceğim bir CESARETİM var.
Koray
Cum Mar 16, 2012 8:23 am

Foruma git
Konuya git

Re: Koray...

Hani SEVDİM SENİ dedin ya.. ! NASIL SEVDİN BENİ.. ? GözLerinLe bakarak mı.. ? Yoksa içinde FIRTINALAR KOPARCASINA mı.. ? Ya da qeLip qeçicimiydi sevqin.. ? AkLıma takıLdı da SEN SEVMEK NEDİR BİLİR MİSİN.. ? Çiçeği sever qibi mi sevdin beni.. ? Tuttuğun takım qibimi sahipLendin.. ? İçtiğin su qibi, OLMAZSA OLMAZIN MIYDIM Yoksa.. ? Sahi sevmeyi biLiyor musun.. ? Peki BEN NASIL SEVDİM SENİ.. Onu ...biLiyor musun.. ? ANNEMİN BENİ SEVDİĞİ GİBİ üstüne titreyerekk.. Canın her yandığında AYNI ACIYI HİSSEDEREK.. YokLuğunda HAYATA KÜSEREK.. OLmadığında HERŞEYİN ANLAMINI YİTİRDİĞİNİ DÜŞÜNEREK.. Sen DÜNYAMSIN diyerek.. ! SEVDİM SENİ..
Koray
Cum Mar 16, 2012 8:24 am

Foruma git
Konuya git

*BİR YERLERDE TIKANIP KALDIYSA HAYAT... *

*BİR YERLERDE TIKANIP KALDIYSA HAYAT... *

*Bir yerlerde tıkanıp kaldıysa hayat, soluk almak güçleştiğinde,*

*Yüreğin susup, mantığın sürüklemeye başladığında ayaklarını,*

*Dağlara dönmeli yüzünü insan.*

*Yeni patikalar, yeni yollar seçmeli, yüreğini ferahlatacak;*

*Yeni insanlarla tanışmalı, yeni kesifler yapacak....*

*Hep isteyip de, bir gün yaparım diye ertelediği ne varsa,*

*Gerçekleştirmeyi denemeli!*

*Her geçen gece, ölüme bir gün daha yaklaştığını;*

*Zamanın bir nehir, kendisinin bir sal olup da,*

*O dursa da yolculuğun devam ettiğini anlamalı.*

*Baş döndürücü bir hızla geçiyorsa birbirinin aynı günler,*

*Her aksam aynı can sıkıntısıyla eve giriliyorsa,*

*Değiştirmeye çalışmalı bir şeyleri;*

*Küçük şeylerle başlamalı belki; örneğin, bir kaç durak önce inip*

*Servisten, otobüsten; yürümeli eve kadar, yüreğine takmalı güneş gözlüklerini;*

*Gördüğünü hissedebilmeli!*

*Sağlığını kaybedip, ölümle yüz yüze gelmeden önce,*

*Değerli olabilmeli hayat!*

*İlla büyük acılar çekmemeli, küçük mutlulukları fark etmek için!*

*Başkasının yerine koyabilmeli kendini;*

*Ağlayan birine "gül", inleyen birine "sus" dememeli!*

*Ağlayana omuz, inleyene çare olabilmeli !!!*

*Şu adâletsiz, merhametsiz dünyaya ayak uydurmamalı;*

*Sevgisiz, soysuz kalarak!*

*Dikeni yüzünden hesap sormak yerine gülden,*

*Derin bir soluk alıp, hapsetmeli kokusunu içine...*

*Güneşin doğuşunu seyretmeli arada bir, seher yeli okşamalı saçlarını...*

*Karda yağmurda sevincine, coşkusuna;*

*Fırtınada boranda öfkesine, isyanına ortak olabilmeli doğanın!*

*Bir çocuğun ilk adımlarında umudu; bir gencin düşlerinde geleceği;*

*Bir yaşlının hatıralarında geçmişi görebilmeli!*

*Çalışmadan başarmayı, sevmeden sevilmeyi,*

*Mutlu etmeden mutlu Olmayı beklememeli!*

*Ama küçük, ama büyük; her hayal kırıklığı, her acı;*

*Bir fırsat yaşamdan yeni bir şeyler öğrenebilmek için; kaçırmamalı!*

*Çünkü; hiç düşmemişsen, el vermezsin kimseye kalkması için,*

*Hiç çâresiz kalmamışsan, dermanı olamazsın dertlerin;*

*Ağlamayı bilmiyorsan, neşesizdir kahkahaların;*

*Merhaba dememişsen, anlamsızdır elvedaların...*

*Ne, herkesi düşünmekten kendini, ne kendini düşünmekten herkesi unutmamalı!*

*Bilmeli çok kısa olduğunu hayatın; hep vermek ya da hep almak için...*

*Sadece, anlatacak bir şeyleri olduğunda değil,*

*Söyleyecek bir şey bulamadığında da dinleyebilmeli!*

*Aklı ve kalbiyle katılabilmeli sohbetlere...*

*Hafızası olmalı insanın; hiç değilse, aynı hataları,*

*aynı bahanelerle tekrarlamaması için!

*Soruları olmalı, yanıtları bulmak için bir ömür harcayacak!*

*Dostları olmalı, ruhunun ve zihninin sınırlarını zorlayacak!*

*Herkese yetecek kadar büyük olmalı sevgisi;*

*Ama, kapasitesi sınırlı olmalı yüreğinin ki, hakkını verebilsin sevdiklerinin;*

*Zaman bulabilsin;*

*Bir teşekkür, bir elveda için...*

*Yaşam dedikleri bir sınavsa eğer;*

*Asla vazgeçmemeli sevmek ve öğrenmekten;*

*Ama, herkesi sevemeyeceğini de her şeyi bilemeyeceğini de fark

edebilmeli insan.*

*Tıpkı, her şeye sahip olamayacağı gibi...*

*Zamanın ninnisiyle, uykuda geçirmemeli hayatı...! *
Koray
Pzr Şub 26, 2012 2:12 pm

Foruma git
Konuya git

ANNELER GÜNÜNE ÖZEL HEDİYELERİMİZ...

> Dostlar Mekanında Anneler Günü İçin Lobimizde Şiir Yarışması Yapılacaktır. Kendi Şiirlerinizi En Geç 30.04.2012 Tarihine Kadar (sizdostlar@hotmail)Adresine Gönderiniz. Ödül 1.ye Cep Telfonu 2.ye250kntr 3.ye 100kntr Bol ŞansSponsorumuz Hayal Admin(H) ŞİMDİDEN BOLŞANSLAR... :) Not.. Hayal bende son model bi araba istiyorum:)
Koray
Per Nis 05, 2012 6:57 am

Foruma git
Konuya git

Re: ANNELER GÜNÜNE ÖZEL HEDİYELERİMİZ...

Dostlar Mekanında Anneler Günü İçin Lobimizde Şiir Yarışması Yapılacaktır. Kendi Şiirlerinizi En Geç 30.04.2012 Tarihine Kadar (sizdostlar@hotmail)Adresine Gönderiniz. Ödül 1.ye Cep Telfonu 2.ye250kntr 3.ye 100kntr Bol ŞansSponsorumuz Hayal Admin(H) ŞİMDİDEN BOLŞANSLAR... :) Not.. Hayal bende son model bi araba istiyorum:)
Koray
Per Nis 05, 2012 4:39 pm

Foruma git
Konuya git

KORAY...

Dünya dönüyor,yollar uzuyor,sen gidiyorsun,ben titriyorum.Daha sen gitmeden korkularım artıyor ve seni daha şimdiden özlüyorum.İlk gördüğüm yerdeyim her gece sensiz.Başımı kaldırıyorum sanki önümden tekrar geçeceksin!ama yoksun yalnızlığın geçiyor yoldan.Yamalı zannederdim aşkıdeğeri öyle yüceki sen gibi senin gibi.gözlerim her gece sağınak kışın soğuğu üşütmüyoriçimdeki sen ovuyor bedenimi sanki.Biliyormusun her gece senle uyuyorum ve her sabah seninle açıyorum gözlerimi.Sana baktığım o gözlerle.sadece ağlıyorum.doyamadan o gül yüzüne sen uzaklaşıyordun hayalin bana koşuyor ben eriyorum, sen su serpiyorsun mesajlarınla.Sesin titrerdi üzüldüğünde kısılırdı sana söylemezdim içim kan ağlardı.Atla karayı seçerdim seni güldürene kadar.öyle yakışırdıki gül yüzüne.her yan gül kokardı ortalık.Severdim çikolatayı hiç biri senin kadar tatlı değilmiş.hediyelerin öyle acıtıyorki kullanamıyorum.Onlarmı beni kullanıyor yoksa senmi onlara bürünmüşün.Kilit vurdular sanki dilime denizler deliriyor ben coşuyorum alo dediğin zaman.Eyy sevgili yarınlar yakın sen uzaksın, sırlar taze, sen gizli, ben saklı, kalp yaralı, aşk desen bi dünyaa.Gel artın suyum dudaklarım kurudu ölümüm yakın.yaşamım benim deniz rengim.gül yüzüm ağlatma yeter.
Koray
Çar Nis 11, 2012 4:44 pm

Foruma git
Konuya git

Koray...

samimi olmak, arkadaşça görünmek ama çok vıcık vıcık davranmamak önemlidir.insanların sizi hem sevmesini , hem de size saygı duymasını asıl sağlayan budur. duracağı yeri de bilmekte diyebiliriz buna! mükemmel bir erkek değilim yaradılış olarak , kızdığım şeyi bile doğru bir biçimde ifade etmeye özen gösteririm. Belki bu nedenle insanlar öfkelenip küfür filan etmediğimi zannediyordurlar.Ama ben şuna inanrım bağrsan da derdini anlatırken kullandığın dil çok önemlidir.kendini doğru ifade edersen kimsenin sana olan saygısı zedelenmez.
Koray
Pts Ağu 05, 2013 9:43 am

Foruma git
Konuya git

Nefes Alamıyorum Bir Tanem...

Nefes Alamıyorum Bir Tanem

Nefes aLamıyoruM bir taneM! BoğuLuyorum SensizliKte, Sensiz Geçen Her AnıM BoĞazImda DüğüMLeniyOr SanKi. DayaNamıYorum BirtAneM! SendeN uZak oLmaya, Sana DoKunamamaYa, Seni DoyasiyA seVemeMeyE kaTLanamıYoR bu GönüL. Ve oLmuyoR BirtaNeM! Sen oLmadan atMıyor Bu kaLp, SensiZ GüLmüyOr bu YüZ, Her TeLefoN çaLışınDa seNi arıYor Bu GözLer. Ve biRgüN SevMekTen VazGeçerSen beni; Bunu baNa söyLeme... Çünkü, dayaNamaZ bu KaLp sEnsizLiğe.. UsuLca oLsun TerKedişin, Öyle bi ŞekiLde BıraK ki Beni, Ne KaLbiM ne de GözLeriM anLasıN bıRakıp GittiğiNi!...
Koray
Pzr Ağu 25, 2013 9:44 am

Foruma git
Konuya git

Re: Elif misali gülümse cansuyummmm

Adım adım yürüyorsun yüreğime.Yürüdükçe büyüyor, büyüdükçe devleşiyorsun.Gözlerimde de büyüyorsun yüreğim gibi.Her adımda daha bir sarıyorsun benliğimi.Her adımınla daha bir 'SEN' oluyorum.Daha bir 'SEN' doluyorum.'SEN'i görmek için bakıyor,'SEN'i duymak için yaşıyorum.Tüm anlamsızlıkları seninle anlamlandırıyorum.'SEN'i sevmekle anlıyorum,Mecnun'u, Ferhat'ı, Kerem'i.Aşkın hangi dilinde ya da hangi lügatındaAdının karşılığı?Dünyanın hangi ucunda benzerin?                        Dileğim 'SEN'                          Umudum 'SEN'                           Gerçeğim 'SEN'                                 Düş'üm 'SEN'                                   Dün'üm 'SEN'                                       Gün'üm 'SEN '                                          Yarınım 'SEN'Seni sevmekle doğuyorum.Tepeden tırnağa 'SEN' kokuyorum.Yok olacak benliğim korkuyorum.'SEN'li düşlerimi 'SEN'le takas ediyorum.En güzel yarınlarımı sana adıyorum.Ömrüm, yüreğimdeki koru alevlendiren deli fırtınam.Yüzümde bakışlarının izleri,Gözlerimdeki harelerde gülüşün,Dilime mühürlenmiş ismin...Yüreğimin kaleme anlattıkları,Kalemimin kağıda döktükleri yetmez seni anlatmaya.Hiçbir kelime karşılamaz karşılığını sevdamın.İçime çekip yüreğime sığdıramadığım nefesim.Her nefesimi seninle almak,Verdiğim her nefesi seninle vermek istiyorum..
Mühür Gibi Чüreğimde Dua Gibi Dilimde Hayat Gibi Gözlerimde Nefes Gibi Dudağımda.
“Her nefes alışımda,Sana kanatlandırdım cümlelerimi.Gülüşlerinde yaşlarımı kurutup,Gözlerine sakladım sevda cennetini.”
İçimdesin,       Yüreğimdesin,                 Yanımda da olmalısın.                         'Sen'le dolu yüreğimle haykırıyorum...
Sen ve ben. İki beden tek bir yürek.Aynı cümleyi giyinmiş iki sevdalıyız biz.
Canözümm emegine yüregine saglikkkk....

MUTLU__
Pts Ağu 26, 2013 9:02 am

Foruma git
Konuya git

Elif misali gülümse cansuyummmm

Hiçbir filiz kendi gölgesinden öte bir yerde ölümü tatmamıştır..”
 Ey gözlerime bahşedilmiş mucize,
 Ey yüreğime hediye edilmiş Cennet kokusu,
 Ey nefesime serpiştirilmiş bir yudum taze hayat,
 Kan ter içinde susuz dudaklarıyla ve semâya dönen dualarıyla “ bir avuç deryâ’yı “ dileyen 23 Ağustos Cuma  vaktinden sonra düşüyorum sen kokan bu satırları..Vaveylâ eden bir öğle saatinde bulunduğun yerin deli rüzgarlarında düşlüyorum seni..Deli esen rüzgara inat başını eğmeyen gözlerine baka baka seni sevdiğimi haykırıyorum dua dua.... Kulağımda yankılan Cennet şarkılarıyla yeniden huzuru doldururken seni çekiyorum içime.. Toprak kokan benliğimle deniz kokan türkülerin söylendiği yüreğine akıyorum.. Sen mavi bir deryâ, ben sana kavuşmayı arzulayan - ruhi haliyle- Leylâ.. Sana gelen yollarıma sunulmuş tüm engelleri teker teker aşarak sana koşuyorum. Yüreğimde toprak kokusu, yüreğimde sana bir an evvel kavuşma çoşkusu..Hadi sevgiliKapılarını, perdelerini sonuna kadar arala.. Mevcudiyetinin ve geleceğinin tek idamesi / gayesi koca yürekli “ umut “ sayfalarına bir “ Elif “ miktarı “gül”ümse olmaya geliyorum.. Heybemde yetiştirirken her nefesine bir “ Elif “ miktarı huzuru kattığım birkaç sevda gülü ve nefesimde Cennet tahayyülü ile sana koşmaktayım..Yıllarca sana sakladığım yüreğimi benden emin olana “ sana “ katmaya geliyorum.. Yollarım sana, menzilim sana..Kan ter içinde kalan Haziran ayının aksine ben “ senin gözlerinde “ yaşlanmayı diliyorum.Senin mevcudiyetine idrakim tamamdır artık.. Gayri benliğim senin varlığında sonlansın sevgilim…Çünkü biz bir mucizenin gerçeğe en yakın halinde sevdik birbirimizi.. Biz ki; dallarında bir “ Elif “ miktarı huzur, köklerindeki taze umutları taşıyan gül-i râna’nın sevdaya sunulan bir avuç mutluluğuyuz..
 Tedavülü çoktan kalkmış bir ömrün peyderpey yeniden yaşatılması değil bizim sevdamız. Bitkisel hayatta yaşayan bir bedene yeniden ömür biçmek degil yaşadıklarımız.. Ayrı gökyüzüne aynı gözle bakan bir sevdanın en yalın haliyiz.. Tümceleri sevda ile nakış edilmiş cümlenin içinde yüreği Cennet kokan bir özneyle ile bir yüklemiz.. Biz ki toprağın suya hasret kaldığı zaman diliminde gökten düşen - bir “ Elif “ miktarı “gül”ümse’yiz.. Şimdi sevme zamanı.. Şimdi kavuşma zamanı..Gökten inen nurun toprakla kavuşmasında temaşa edilen mucizenin kelimelere dökülen haliyiz biz.. Sen ve ben bir’iz..Sen ve ben hep biziz.. Biz ki ;bir “ Elif “ miktarı huzuruz yetim ceylanlara hediye edilen.. Biz ki; taze gülüz nadasa bırakılmış topraklarda yeniden yeşeren.. Ve biz ki, birbirimizin kaderine yazılmış bir ömürlük sevdayız yıllarca kıyıda köşede delice beklenilen…
 Nefesindeki hayatla soluklandığım saklı sevdam,
 Sevda mucizesinin yeniden tezahür ettiği gözlerine yaşat beni.. Sonra da yeşil Cennetindeki gonca güllerinle sar beni…Hadi sevgili durma öyle.. Mavi bilyelerin cam soğukluğunda üşüyen yüreğimi sıcak şefkatinle kundakla. Üzerinde ütüsüz gömleği bir de yamalı pantolonu ile sana koşan bu adamı ilkokul cağındaki örgülü saçlarıyla siyah- beyaz fotoğraflara bile renk katan yaşı küçük ama yüreği büyük o kahve gözlü kızın yüreğine al..Gözlerinde her gün tekrarlanan bayram sabahlarının güzelliğine kat beni.. Baktığın her gökyüzünde benim gülen yüzümü görebilecek kadar benimse beni..Bir an tıkanan hayatın içinde anlamını idrak edemediğimiz ama onsuz mevcudiyetimizi idame ettiremediğimiz nefesinle sev beni.. İçine çek beni.. Taaa ciğerlerine doldur beni. Uzaklığımı unut, nefesime sokul.. Şah damarlarımdan bir an bile ayrılma sevgili.. Yoğunluktan bitap düşen yüreğimi nefesinle tazelendir.. Hadi el gibi sevgili durma yanımda . Ne olursa olsun yaşat beni yaşadığın sevdanın en yalın zamanında.. Kapı zile basan kişinin aşikâr olmasına inat sen hep benden başka her şeyi unutacak kadar sev beni..
 Hadi sevgili.. Bu Cumartesi bana memleketinden güneşler topla heybene..Biraz da deli esen rüzgardan doldur eteklerine..Bana gelirken toz toprak koksun yüreğin… Ellerin ise huzur… Şimdi seni bekliyorum aynı gökyüzünün altında. Sana kanatlanmak üzereyim.. Hicretim sana.. Yollarım sana… Menzilim sanadır..
 Unutmadan sevgili.. Gözlerimi kapattım.. Hani her zaman sana dediğim gibi” bir gün gözlerine bir şey olur da bir göz gerekirse karanlıklarına.. İşte bak yine gözlerimi sana verdim.. Kapattım ışıklarımı.. Annemin tülbentiyle perdeledim güneşi.. Sağım- solum karanlık mı sanıyorsun şimdi.. Tut ellerimi şimdi.. Gözlerin ışığım, adımların adımlarım olsun…Hadi gözlerimi kapattım ve kulağımda Cennet şarkılarıyla çoşarken kulağına fısıldıyorum sevgili…
 “ Senden başka her şeyi unutacak kadar seviyorum seni ...cansuyummmm………...
 Hep bir “ Elif “ miktarı “gül”ümse ne olur…cansuyummm
 Çünkü; gülmek sana yakışıyor.....
 Gülümse ne olur…
 Gülümsediğin,
 Bende yaşadığın,
 Beni “ sende “ yaşattığın için
 “ Eyvallah sevgili eyvallah….Cansuyummm”
MUTLU___
Pzr Ağu 25, 2013 3:39 pm

Foruma git
Konuya git

Re: Kendim için seni Çok Sevdim...

insan ancak yüreğiyle baktığı zaman doğruyu görebilir.gerçeğin mayasını gözler göremez...

Koray
Pts Eyl 02, 2013 9:48 am

Foruma git
Konuya git

İYİKİ TANIMIŞIM SENİ...

Sana baktığımda gözlerinde başka hiç kimse de olmayan pırıltıyı gördüm
Sanki hayata yeniden merhaba diyerek başlıyordum
Sen de bir şeyler vardı ve ben o şeyin peŞine düştüm
İçim bir tuhaf oluyordu nefes alıp vermek zorlaşıyordu
Aşk mıydı bu duygu ewet aşktı çünkü hep sen hep sen ol istiyordum Ya da ben sen olsaydım
İlk başlarda bir hayaldin sen benim için
O kadar yabancıydın ki aslında nasıl sana teslim olabilirdim ben
Ama teslim oldum sana
We sen hayal değildin en gerçek sendin benim için
Hayatıma girmenle her şey değişti
Seninle başka yaşanıyormuş hayat ben bunu öğrendim sayende Artık sende mutluluğu buldum bu mutluluğun adı sensin
Sewmek önceden zordu sen hayatıma girene kadar
Şimdi ise sewmek kadar güzel bir şey yok çünkü ben seni bende bulduğum için sewiyorum
Bana aşkı yaşattığın için teşşekür ederim
Bana aşkı tattıran sensin,bu satırları yazmama neden olanda sensin Seninle yaşadığım her günü özel bir güne dönüştürdüğün için seni çok ama çok sewiyorum……

Hayatımın tek anlamı sen oldun…

İyiki varsın ,can sende son bulsun…

Sen gecelerimi aydınlatansın
Koray
Pts Şub 13, 2012 8:51 pm

Foruma git
Konuya git

Sana Özel Bu...

Hani o kaybolduğun duyguların buğusu var ya,iliklerine kadar titreten ve seni sırılsıklam aşık eden, işte o buğuda kayboldum ben, sesimden bul beni, yüreğimden vur beni... Seviyorum seni... Gece gibi değil, zulüm gibi değil, ölüm gibi değil , güneş kadar sıcak, ay kadar sadık, yıldızlar kadar çok...Papatyalar gibi müjdeli, gelincikler kadar kırmızı ve narin,ama badem çiçekleri kadar inatçı ve direnen yanımla,bahara çıkan yarınlarda bekliyorum seni...Gel gözlerine sür beni, gözlerinden düşürme, düştüğümde kalkamam, senin elin olmadan hayata tutunamam,nefesim yetmez sensizken hiç bir yol çıkmaz, çıkmazlara koyma beni...Ya suyuma can ol, ya nefesime, ya çölüme vaha ol, ya rüyama serapama illede yüreğime yakışan ol,illede sen ol hep ol. Bırakma beni...Koray
Koray
Per Oca 30, 2014 10:27 pm

Foruma git
Konuya git

Re: Sana Özel Bu...

sakin bir limana girer gibi sevmem hayatı, öyle olanlara sığınmayı sevmem. sakin düz renksiz olmamalı. Açık denizler gibi hoyrat, tekinsiz hayatla ölüm arasında fırtınaya tutulmalı doğru bildiklerim...Koray

Koray
Per Oca 30, 2014 10:37 pm

Foruma git
Konuya git

Koray...

Adam sorar kaçınız çıplaklığınıza güvenmek yerine, karakterinize güvenecek kadar kadınsınız.Kadın cevap verir kaçınız çıplak bedeni sahiplenmek yerine,üstünü örtecek kadar adamsınız...Koray

Koray
Çar Şub 12, 2014 7:37 pm

Foruma git
Konuya git

Re: Koray...

Bir karakteri değiştirmeye ömür yetmezken,bir kültürü değiştirmek asırlar alıyor.çaresizlik çare olsunlara ne kadardır direncimiz.Evrimi geciken coğrafyanın köleliğine ibadetler edip, şerefe diyoruz utanmıyoruz.Gelişimle değiştiremediğim bir dünyayı gidişimle değiştirmeye gücüm yok.Gelişim yanlızca bana ilham oldu,gidişim hiç kimseye kendi kendime üretiyorum işte...Koray
Koray
Çar Şub 12, 2014 7:48 pm

Foruma git
Konuya git