7 sonuç bulundu

Geri dön

Re: DOSTLUGA İHANET KATMAMAK..VEFA..

insanlık adına paylaşımlarınız için tşkr.ler Hacegan emeğinize yüreğineze sağlık.....
jassenya
Çar Şub 15, 2012 11:09 pm

Foruma git
Konuya git

Re: kuş tüyü...

Canım Arkadaşım ...GÜZEL Paylaşımınız için tşkr.ler yüreğine sağlık..Kuş Tüyü nekadar şeffaf ,narin,sicacıktır .. sıraladığınız öğütlerde bir insanda olması gereken çok önemli vasıflardır... Bu vasıfları taşıyan herkes kuş tüyü kadar şeffaf ,arınmış ,huzurlu ,mutludur...zaten bu vasıfları taşıyanlarda insanlık tekamülünü tamamlamıştır....inşallah insan olmanın tadına , mutluluğuna bizlerde erişiriz....Leydiim
jassenya
Cum Şub 17, 2012 7:38 pm

Foruma git
Konuya git

Re: Hani bizim''Sevda'mız''?

Değerli Tutku arkadaşım çok güzel bir konuya değinmişsiniz ..KUTLARIM... Ne yazıkki günümüzde herşey maddiyatla ölçülür oldu... Manevi değerler bile kazanç amaçlı kullanılıyor...bu duyarlılığınız hepimize örnek olsun.... Kendi değerlerimize sahip çıkıp onlarla övünelim....Teşekkürler...
jassenya
Çar Şub 15, 2012 6:59 pm

Foruma git
Konuya git

Re: Sanalkahve Forum yenilendi

Merhaba... Cengiz bey ,verdiğiniz uğraştan dolayı Emeğinize Sağlık Tşkr.ler Hernekadar foruma katılamasamda  ..Paylaşımları Keyifle okuyorum...Neden katılamıyorum?   .. kullanımını bilmediğimden..Sanırım ben gibi birçok arkadaşımda aynı sorundan dolayı paylaşımlarda bulunamıyorlar dır.Sizlerden ricam öncelikle Forum nasıl kullanılır ?lütfen ..bu konuda bizleri aydınlatın...Sanalkahve vazgeçilmez sitemiz...Scrable lobisinide  en kısa zamanda aktif hale getirirseniz çok sevinirim ..Şimdiden tşkr..eder..Yenilikleri nizin yakın takipçisiyim...Başarılar ,Kolay gelsin....
jassenya
Pts Mar 25, 2013 10:24 pm

Foruma git
Konuya git

Re: (((( Adam gibi adam olmak ))))

Şanına Yaraşır Paylaşımdı....Emeğine ,Güzel Yüreğine Sağlık kardeşim..

jassenya
Cmt Mar 30, 2013 9:05 pm

Foruma git
Konuya git

Re: Dogum Günün Kutlu Olsun Senem

Yeni Yaşın  dilediğin tüm Güzellikleri ,Beklemediğin sürprizlerle getirsin....İyi ki Doğdun ,iyi ki varsın canım ...DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN...  Laz KIZIM ...Mutlu ,Sağlıklı ,Huzurlu  Nice Yaşalara ....

jassenya
Cum Nis 19, 2013 8:22 pm

Foruma git
Konuya git

Re: Başlarım,

Harika paylaşım ,  Yürekten katılıyorum... Emeğine ,  yüreğine sağlık canım....

jassenya
Pzr Nis 21, 2013 8:39 pm

Foruma git
Konuya git